برگزیده های پرشین تولز

جام کنفدراسیونها2009-آفریقای جنوبی

به نظر شما قهرمان این دوره جام کنفدراسیون ها کدام تیم خواهد شد؟

• آفریقای جنوبی

Votes: 0 0.0%
  • آمریکا

• مصر

• عراق

• نیوزلند

• Total voters
    32
  • Poll closed .

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
پس از پایان یافتن تب فوتبال باشگاهی از 24 خرداد بازیهای جام کنفدراسیونها در آفریقای جنوبی آغاز خواهد شد. برنامه بازیها ضمیمه شده.

فایل های ضمیمه

• 2009.JPG
    2009.JPG
    48.4 KB · نمایش ها: 61
Last edited:

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
جالب اینه که این نیوزلند هم پای ثابت این مسابقات خواهد بود . ! !

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
اشکال نداره.اتفاقا" خوبه.چون مربیان تیم ملی ایران گفتن میخوان بازیهای نیوزلند رو به دلیل برخورد احتمالی در مرحله انتخابی جام جهانی تحلیل کنن:lol:

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
حس خوبی نسبت به ایده ی جام کنفدراسیون ها دارم. یکسال قبل از جام جهانی، در همون کشور میزبان جام جهانی با حضور قهرمان قاره های مختلف و ... . یه مینی جام جهانی و بهترین فرصت برای محک خوردن حداقل سه تیم مدعی جام جهانی.

به نظرم رقابت مهمیه. امیدوارم همون نام های بزرگ (برزیل ایتالیا اسپانیا) به نیمه نهایی/فینال برسن. در هر حالتی رو در رویی این تیم ها برای من که جذابه.

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
حس خوبی نسبت به ایده ی جام کنفدراسیون ها دارم. یکسال قبل از جام جهانی، در همون کشور میزبان جام جهانی با حضور قهرمان قاره های مختلف و ... . یه مینی جام جهانی و بهترین فرصت برای محک خوردن حداقل سه تیم مدعی جام جهانی.
به نظرم رقابت مهمیه. امیدوارم همون نام های بزرگ (برزیل ایتالیا اسپانیا) به نیمه نهایی/فینال برسن. در هر حالتی رو در رویی این تیم ها برای من که جذابه.
درسته و یکی از دلایل علاقه من هم همینه

نمیخوام از بحث اصلی خارج بشم و این فقط یک نظر شخصی هست.اما تا امروز تنها کار درستی که چالشی نبوده و بلاتر پس از ریاستش انجام داده همین بوده.یعنی برگزاری جام کنفدراسیونها در 4سال یکبار و یک سال پیش از جام جهانی در کشور میزبان(تا قبل از اون2سال یکبار بود و میزبان هم حالت راندوم داشت مثل عربستان و مکزیک).

کلا" برای خود من بازیهای باشگاهی برخلاف بیشتر فوتبالیها یک جور حالت پر کردن اون خلا بین تورنومنتهای ملی داره(بین جام جهانی تا یورو یا یورو تا جام کنفدراسیونها و...)کلا" رقابت در رده ملی رو فراتر از مسابقات باشگاهی میدونم و دوست دارم.برای همینم اهمیت جام کنفدراسونها حتی از لیگ قهرمانان برام بیشتره.اینجا جای برخورد مکتبها و سبکهای مختلف فوتبال از قاره های مختلف هست.یک ماه جام جهانی یا 3هفته یورو یا 2هفته جام کنفدراسیونها بیش از کل یک فصل فوتبال باشگاهی برام جذاب هست.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
دقیقا.
البته از یه نظر دیگه هم خیلی مهمه این جام کنفدراسیون ها و اون سنجیدن میزان آمادگی میزبان هست که به برگزاری بهتر جام جهانی کمک میکنه! خصوصا وقتی پای کشوری مثل افریقای جنوبی وسط هست که تجربه برگزاری این تورنمنت ها رو نداره.

واقعا این بهترین حرکت بلاتر تا حالا بوده!

M A M A D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اسپانیا قهرمانه شک نکنید

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
چرا گروهها اینقدر با هم تفاوت دارن. گروه 2 که سخت تر هست به نظر میرسه

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من اول ایتالیا و بعد برزیل رو دوست دارم قهرمان شن (درسته رقیبن ولی شخصا به خاطر ایتالیایی-برزیلی بودن میلان دوستشون دارم!). ولی فکر میکنم اسپانیا قهرمان شه. دیگه دوره ی اون اسپانیا ی با استعداد ولی همیشه ناکام گذشت. فکر کنم بلاخره بازیکن هاشون به وحدت ملی رسیدن!!...

پی نوشت: راستی sasan عزیز اگه ممکنه یه poll برای این تاپیک بذار، نظرسنجی که کدوم تیم قهرمان میشه.

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
یکی از دلائل علاقه من به جام کنفدراسیونها اینه که تابستون های بی فوتبال و پر ملال رو پر میکنه !!

آره لذتش مال ماست :D اما شکنجه اش برای بازیکنان که تعطیلاتشون رو از دست میدن:wacko:

من اول ایتالیا و بعد برزیل رو دوست دارم قهرمان شن (درسته رقیبن ولی شخصا به خاطر ایتالیایی-برزیلی بودن میلان دوستشون دارم!). ولی فکر میکنم اسپانیا قهرمان شه. دیگه دوره ی اون اسپانیا ی با استعداد ولی همیشه ناکام گذشت. فکر کنم بلاخره بازیکن هاشون به وحدت ملی رسیدن!!...

پی نوشت: راستی sasan عزیز اگه ممکنه یه poll برای این تاپیک بذار، نظرسنجی که کدوم تیم قهرمان میشه.

پیشنهاد رو در تاپیک مربوط به مدیر جان!!!! مطرح کردم و البته با 4 گزینه.اون 3تا مدعی + میزبان.بقیه که ول معطل

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
این چطوریاست
روش انتخاب تیم ها چطوری؟چطوری این تیم ها انتخاب میشوند؟
بسیار ساده.قهرمانان جام ملتهای هر قاره + میزبان + قهرمان دوره قبل جام جهانی.برای مثال همین دوره
آفریقای جنوبی(میزبان) - ایتالیا(قهرمان دوره قبل جام جهانی) - برزیل(قهرمان جام ملتهای آمریکای جنوبی) - اسپانیا(قهرمان جام ملتهای اروپا) - مصر(قهرمان جام ملتهای آفریقا) - آمریکا(قهرمان جام ملتهای امریکای شمالی و مرکزی و ...) - عراق(قهرمان جام ملتهای آسیا) - نیوزلند(قهرمان جام ملتهای اقیانوسیه)

پ.ن:دیدن عراق با مربی گری "بورا میلوتینویچ" خودش خیلی هست

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
بسیار ساده.قهرمانان جام ملتهای هر قاره + میزبان + قهرمان دوره قبل جام جهانی.برای مثال همین دوره
آفریقای جنوبی(میزبان) - ایتالیا(قهرمان دوره قبل جام جهانی) - برزیل(قهرمان جام ملتهای آمریکای جنوبی) - اسپانیا(قهرمان جام ملتهای اروپا) - مصر(قهرمان جام ملتهای آفریقا) - آمریکا(قهرمان جام ملتهای امریکای شمالی و مرکزی و ...) - عراق(قهرمان جام ملتهای آسیا) - نیوزلند(قهرمان جام ملتهای اقیانوسیه)

پ.ن:دیدن عراق با مربی گری "بورا میلوتینویچ" خودش خیلی هست

خب قرعه کشیش چطوری انجام میشه؟ همرو میریزن قاطی قرعه کشی میکنن؟ :blink: (فکر کن برزیل - ایتالیا - اسپانیا میخوردن به هم)

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
پیشنهاد رو در تاپیک مربوط به مدیر جان!!!! مطرح کردم و البته با 4 گزینه.اون 3تا مدعی + میزبان.بقیه که ول معطل
امریکا یعنی شانس اش از افریقای جنوبی کمتره؟
icon9.gif
خب یهو پنج تا گزینه اش میکردی!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
برزیل حریفشه

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
خب قرعه کشیش چطوری انجام میشه؟ همرو میریزن قاطی قرعه کشی میکنن؟ :blink: (فکر کن برزیل - ایتالیا - اسپانیا میخوردن به هم)

نه بهم نمیخوردن.چون طبق قانون2تیم از یک قاره نمیتونن در یک گروه قرار بگیرن.برای همینم اینطوری شد که
2تا سرگروه یکی میزبان و یکی هم قهرمان جام جهانی هستن(در واقع سید 1).سید 2 هم قهرمان اروپا و آمریکای جنوبی.چون اسپانیا نمیتونه بره در گروه ایتالیا خود به خود میره تو اون یکی گروه و برزیل میره گروه ایتالیا.اما 4 تا تیم دیگه بر مبنای شرایط سید بندی میشن.مثلا" مصر نمیتونه در گروه آفریقای جنوبی باشه پس میره اون یکی گروه
و بقیه تیمهای هم با قرعه کشی عادی گروهشون مشخص میشه

امریکا یعنی شانس اش از افریقای جنوبی کمتره؟
icon9.gif
خب یهو پنج تا گزینه اش میکردی!

اون آفریقای جنوبی هم به احترام میزبان بودنش پیشنهاد کردم.وگرنه در اصل همون 3تا هست:D

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
به نفع برزیل و ایتالیا ست که اسپانیا قبل از شروع جام از دید خیلی ها قهرمانه. توقعات رو ازشون میبره بالا و از اونور فشار رو از روی ایتالیا و برزیل کم میکنه.

اون آفریقای جنوبی هم به احترام میزبان بودنش پیشنهاد کردم.وگرنه در اصل همون 3تا هست:D
باور کن امریکا میتونه شگفتی ساز جام شه
icon6.gif

بالا