برگزیده های پرشین تولز

جدول ليگ برتر فوتبال ايران

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
واقعا جالبه
اگر میشد طوری باشه که مثلا با استفاده از gprs بشه این جدول رو بروز کرد
حرف نداشت؟
یعنی میشه مثلا طوری باشه که این نرم افزار رو نصب می کنیم بعد با gprs وصل بشی به اینترنت و دکمه آپدیت رو بزنیم جدول بروز بشه؟
فکر نکنم خیلی سخت باشه؟هست؟
بازم مرسی

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
واقعا جالبه
اگر میشد طوری باشه که مثلا با استفاده از gprs بشه این جدول رو بروز کرد
حرف نداشت؟
یعنی میشه مثلا طوری باشه که این نرم افزار رو نصب می کنیم بعد با gprs وصل بشی به اینترنت و دکمه آپدیت رو بزنیم جدول بروز بشه؟
فکر نکنم خیلی سخت باشه؟هست؟
بازم مرسی

همينجوري هم هست;) عزيز :rolleyes:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
واقعا" تبریک می گم شهرام جان،
امیدوارم که کامل تر بشه و من هم حتما" استفاده خواهم کرد،
موفق باشید.:happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اینم عکس مربوطه

فایل های ضمیمه

• Screen001.jpg
    Screen001.jpg
    67 KB · نمایش ها: 17

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شهرام جان و سایر دوستان محبت می کنند بگند که منی که فارسی ساز دارم آخرین فایلی که جناب شهرام آپلود کردن رو استفاده کنم یا اینکه فایل دیگری رو باید دانلود کنم؛چون ایشون گفتن که کسانی که فارسی ساز دارن ،از فارسی سازی که ایشون آپ کردن استفاده نکن؛

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
شهرام جان و سایر دوستان محبت می کنند بگند که منی که فارسی ساز دارم آخرین فایلی که جناب شهرام آپلود کردن رو استفاده کنم یا اینکه فایل دیگری رو باید دانلود کنم؛چون ایشون گفتن که کسانی که فارسی ساز دارن ،از فارسی سازی که ایشون آپ کردن استفاده نکن؛

سلام مجتبي جان

اين پست رو نصب كن

موفق باشي

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
اینم عکس مربوطه

بله مدير محترم. اين مشكل برنامه هست... البته مربوط به فارسي سازي هست كه من درست كردم. از آقاي قرباني هم كمك خواستم، ولي خبري نشد. تو اين چند روزه 3 پروژه بزرگ دولتي دارم كه خيلي سرمو شلوغ كرده. ولي من سعي مي كنم كه بزودي مشكل رو حل كنم.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

دوست عزيزم. در صورتي كه از فارسي ساز استفاده مي كنيد لازم نيست فايل مربوط به فونت هاي فارسي رو نصب كنيد. نسخه برنامه فرقي نداره. هيچ كدوم از برنامه ها با فارسي ساز به مشكل بر نمي خوره. بازهم تشكر مي كنم به خاطر توجه شما دوستان عزيز.

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
شهرام جان دستت درد نکنه
این برنامه واسه افرادی مثله من که نه حافظه ای درست حسابی دارن و نه وقت دیدن بازیها رو واقعا عالیه

فقط قربان یه مشکل بنده با این برنامه داشتم
نمیدونم چرا بعد از اجرا کردن برنامه تون دیوایسم هنگ میکنه ؟
یعنی مشکل از کجا میتونه باشه

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
بله مدير محترم. اين مشكل برنامه هست... البته مربوط به فارسي سازي هست كه من درست كردم. از آقاي قرباني هم كمك خواستم، ولي خبري نشد. تو اين چند روزه 3 پروژه بزرگ دولتي دارم كه خيلي سرمو شلوغ كرده. ولي من سعي مي كنم كه بزودي مشكل رو حل كنم.

سلام،
البته من اصلاً فوتبالی نيستم،و در نتيجه برنامه شما رو نصب نکردم.
اما ديدم که گفتيد با فارسی کردن و ... مشکل داريد،گفتم اگر مشکل خاصی داريد بگيد شايد بتونم کمک کنم.
ديگه تو اين ضمينه فارسی کردن کلی خبره شدم!

در ضمن پيشنهاد داشتم که هر کدوم از ما developer ها يک فنت فارسی نصب نکنيم روی دستگاه بچه ها.
شما از چه فنتی استفاده ميکنيد؟
من يک فنت تاهوما که اين فارسی ساز ها نصب ميکردن رو برداشتم و حرف های اضافه اون رو پاک کردم،و تقريبان کاملاً فارسيش کردم.
اسمش رو هم گزاشتم farsiTahoma.
اينجوری حجم فايل هم کلی کم شده،اگر ميخوايد ميتونيد از اين فنت استفاده کنيد(البته اگر اين فنت به قيافه برنامه هاتون ميخوره و....)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام،
البته من اصلاً فوتبالی نيستم،و در نتيجه برنامه شما رو نصب نکردم.
اما ديدم که گفتيد با فارسی کردن و ... مشکل داريد،گفتم اگر مشکل خاصی داريد بگيد شايد بتونم کمک کنم.
ديگه تو اين ضمينه فارسی کردن کلی خبره شدم!

در ضمن پيشنهاد داشتم که هر کدوم از ما developer ها يک فنت فارسی نصب نکنيم روی دستگاه بچه ها.
شما از چه فنتی استفاده ميکنيد؟
من يک فنت تاهوما که اين فارسی ساز ها نصب ميکردن رو برداشتم و حرف های اضافه اون رو پاک کردم،و تقريبان کاملاً فارسيش کردم.
اسمش رو هم گزاشتم farsiTahoma.
اينجوری حجم فايل هم کلی کم شده،اگر ميخوايد ميتونيد از اين فنت استفاده کنيد(البته اگر اين فنت به قيافه برنامه هاتون ميخوره و....)

شونصد در صد تایید می شه ، کاش می شد به همه دیولوپر ها زور کرد که از یک فونت استفاده بکنن
:D

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
فقط قربان یه مشکل بنده با این برنامه داشتم
نمیدونم چرا بعد از اجرا کردن برنامه تون دیوایسم هنگ میکنه ؟
یعنی مشکل از کجا میتونه باشه

یعنی شما ها همچین مشکلی باهاش نداشتین !!!!؟ :hmm:
یعنی دستگاه من اینقدر از عقب افتادس! :(

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ضمن تشکر مجدد از شهرام جان بابت تهیه ای برنامه؛مشکلی که من دارم و ن تنها با این برنامه که با برنامه های لینگوو از قبیل دیکشنری و فلش کارت دارم؛اینه که حرف پ رو درست نشون نمی ده؛شاید من تو تنظیمات اینفور موبایلیتی باید تغییری بدم؛نمی دونم؛اما اگر از دوستان کسی نظری داره ارائه کنه،شهرام جان با توجه به اینکه اگر فارسی ساز داشته باشیم؛نصب کب برنامه کفایت می کنه نظر شما در مورد شات زیر چی هست؟
نمایی از برنامه مستر لیگ
2vvp4zt.png

مرسی

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
ضمن تشکر مجدد از شهرام جان بابت تهیه ای برنامه؛مشکلی که من دارم و ن تنها با این برنامه که با برنامه های لینگوو از قبیل دیکشنری و فلش کارت دارم؛اینه که حرف پ رو درست نشون نمی ده؛شاید من تو تنظیمات اینفور موبایلیتی باید تغییری بدم؛نمی دونم؛اما اگر از دوستان کسی نظری داره ارائه کنه،شهرام جان با توجه به اینکه اگر فارسی ساز داشته باشیم؛نصب کب برنامه کفایت می کنه نظر شما در مورد شات زیر چی هست؟
نمایی از برنامه مستر لیگ
2vvp4zt.png

مرسی

شما كب مربوط به فونتهاي فارسي رو نصب كنيد، فكر مي كنم كه مشكل شما حل خواهد شد.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شما كب مربوط به فونتهاي فارسي رو نصب كنيد، فكر مي كنم كه مشكل شما حل خواهد شد.

شهرام جان فرمایشات شما انجام شد؛منتها تغییری حاصل نشده؛نه در مستر لیگ و نه در لینگوو؛من فکر می کنم باید به دنبال تغییراتی در اینفورموبایلیتی باشم؛
مرسی

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
آخرين اطلاعات برنامه هم بروز رساني شد. مي توانيد از گزينه بروز رساني در فرم اصلي برنامه جهت Update اطلاعات تا پايان هفته هشتم اقدام نماييد.

M.NightFlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا تشکر میکنم. متاسفانه نمیتونم آپدیت کنم. مشکل کجاست؟
این پیغام رو میده:
an error message cannot be displayed because an optional resource assembly containing it cannot be found
چند بار هم امتحان کردم همینو میگه. دستگاه با usb وسله به کامپیوتر و اون هم به اینترنت.
البته ممکنه از تنظیمات پیش فرض دستگاه من باشه.
imate jamin + wm6 unofficial
کسی نظری داره؟

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
این پیغام رو میده:
an error message cannot be displayed because an optional resource assembly containing it cannot be found
چند بار هم امتحان کردم همینو میگه. دستگاه با usb وسله به کامپیوتر و اون هم به اینترنت.
کسی نظری داره؟

فكر كنم ربط به سايتي داره كه ميخواد از طريق اون آپديت كنه
مشگل بايد از اون سايت باشه فكر كنم
طي چند مدت امتحان كن

موفق باشي

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
این پیغام رو میده:
کسی نظری داره؟

سلام دوست عزيزم.
اگر با PPC خود مي تونيد سايت ها رو باز كنيد، پس حتما مشكل از برنامه است. ولي اگر امكان باز نمودن هيچ سايتي رو نداريد، بايد تنظيمات خود را چك كنيد.

بالا