برگزیده های پرشین تولز

جدول ليگ برتر فوتبال ايران

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
فكر كنم ربط به سايتي داره كه ميخواد از طريق اون آپديت كنه
مشگل بايد از اون سايت باشه فكر كنم
طي چند مدت امتحان كن

موفق باشي

َشايد به اين موضوع هم ربط داشته باشه. الآن اون سايتي كه برنامه واسه بروز رساني بهش وصل مي شه (پرشين گيگه). البته سايت خود من آماده شده. و در يك زمان مناسب هاست برنامه رو هم عوض خواهم كرد.

M.NightFlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمایی همه متشکرم. اشتباه از من بود. ppc من به اینترنت وصل نمیشد. پس از اینکه مشکل برطرف شد، به صورت خودکار آپدیت شد.
البته نمیدونم راهی که رفتم صحیح بود یا نه ولی من قسمتی از رجیستری ویندوز رو دستکاری کردم با این فایل:
http://www.pocketpcfaq.com/faqs/activesync/LSPvalue.reg
به هر حال متشکرم از راهنماییها و برنامه زیباتون....

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شهرام جان؛متاسفانه مشکل من شدید تر شده؛حالا تو برنامه هایی مثل کور پلیر،و در لیست آهنگها؛اسامی بعضی از اونها به صورت مربع نشون داده می شه؛در صورتی که همگی انگلیسی هستند؛می خوام ببینم چطوری می تونم این فونتها رو از رو دستگاه ریمو کنم؟
مرسی

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
شهرام جان؛متاسفانه مشکل من شدید تر شده؛حالا تو برنامه هایی مثل کور پلیر،و در لیست آهنگها؛اسامی بعضی از اونها به صورت مربع نشون داده می شه؛در صورتی که همگی انگلیسی هستند؛می خوام ببینم چطوری می تونم این فونتها رو از رو دستگاه ریمو کنم؟
مرسی

اگر برنامه فارسي فونت رو نصب كرده ايد به راحتي مي تونيد اونرو Remove كنيد. فكر مي كنم كه اسمش در ليست برنامه هاي نصب شده شما، my Application باشه.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگر برنامه فارسي فونت رو نصب كرده ايد به راحتي مي تونيد اونرو Remove كنيد. فكر مي كنم كه اسمش در ليست برنامه هاي نصب شده شما، my Application باشه.

مرسی؛اما باید دوباره فارسی ساز نصب کنم؛

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام،
البته من اصلاً فوتبالی نيستم،و در نتيجه برنامه شما رو نصب نکردم.
اما ديدم که گفتيد با فارسی کردن و ... مشکل داريد،گفتم اگر مشکل خاصی داريد بگيد شايد بتونم کمک کنم.
ديگه تو اين ضمينه فارسی کردن کلی خبره شدم!

در ضمن پيشنهاد داشتم که هر کدوم از ما developer ها يک فنت فارسی نصب نکنيم روی دستگاه بچه ها.
شما از چه فنتی استفاده ميکنيد؟
من يک فنت تاهوما که اين فارسی ساز ها نصب ميکردن رو برداشتم و حرف های اضافه اون رو پاک کردم،و تقريبان کاملاً فارسيش کردم.
اسمش رو هم گزاشتم farsiTahoma.
اينجوری حجم فايل هم کلی کم شده،اگر ميخوايد ميتونيد از اين فنت استفاده کنيد(البته اگر اين فنت به قيافه برنامه هاتون ميخوره و....)

سلام.
مشكل من اصلا فونت نيست. برنامه من جمله هاي يك خطي رو درست نشون ميده، ولي جمله هاي چند خطي رو از پايين به بالا مي نويسه... نمي دونم مشكل از كجاست. اگه بشه شما كمك كنيد كه خيلي عالي مي شه دوست خوبم.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا بهتره سعی کنی از جمله چند خطی خوب استفاده نکنی :)
اما اگر مجبوری سعی کن بدون نقطه،عدد و اينجور چيزا باشه..
در اين صورت از انتها رشته شروع کن و خودت شروع به گزاشتن enter کن!(يعنی خودت کار wordwrapping رو انجام بده)
که البته اين هم فقط برای 2 خط جواب ميده....اما همينجوری ميتونی تا حدی الگوريتم بسازی!
اگر پيشرفته تر از اين ميخوای والا خيلی کار سختی هست!
من 1-2 ماه روش وقت گزاشتم...خيلی راحت بايد بری سراغ درست کردن الگوريتم bidirectional
اگر از c# استفاده ميکنی راهی برات سراغ ندارم!
اما اگر c++ هست ميشه يک کار هايی کرد!

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
والا بهتره سعی کنی از جمله چند خطی خوب استفاده نکنی :)
اما اگر مجبوری سعی کن بدون نقطه،عدد و اينجور چيزا باشه..
در اين صورت از انتها رشته شروع کن و خودت شروع به گزاشتن enter کن!(يعنی خودت کار wordwrapping رو انجام بده)
که البته اين هم فقط برای 2 خط جواب ميده....اما همينجوری ميتونی تا حدی الگوريتم بسازی!
اگر پيشرفته تر از اين ميخوای والا خيلی کار سختی هست!
من 1-2 ماه روش وقت گزاشتم...خيلی راحت بايد بری سراغ درست کردن الگوريتم bidirectional
اگر از c# استفاده ميکنی راهی برات سراغ ندارم!
اما اگر c++ هست ميشه يک کار هايی کرد!

از CSharp استفاده مي كنم. من هم به همين دليل بود كه اين فارسي ساز رو رها كردم. البته براي بيشتر از دوخط لازم دارم. چون من يه برنامه فال حافظ دارم كه حدودا معني فالها چندين خط ميشه. بازم ممنون از راهنمايي شما دوست عزيز.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام خدمت دوستان عزيزم.
آخرين فايل اطلاعاتي برنامه رو كه مربوط مي شه به آخرين هفته يعني هفته 12 ليگ برتر رو به صورت مجزا براي دانلود آماده كردم. دوستان توجه داشته باشند كه فايل رو دريافت كرده و در محل نصب برنامه و بر روي فايل موجود كپي نمايند. دوستاني هم كه از طريق PPC خود به اينترنت دسترسي دارند مي تونند از طريق برنامه نرم افزار رو بروز رساني كنند.

فايل دريافتي رو بايد در محل نصب برنامه و بر روي فايل موحود كپي كنيد...

موفق و پيروز باشيد...

فایل های ضمیمه

• dbFile.zip
    1.7 KB · نمایش ها: 14

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با سلام خدمت دوستان عزيزم.
آخرين فايل اطلاعاتي برنامه رو كه مربوط مي شه به آخرين هفته يعني هفته 12 ليگ برتر رو به صورت مجزا براي دانلود آماده كردم. دوستان توجه داشته باشند كه فايل رو دريافت كرده و در محل نصب برنامه و بر روي فايل موجود كپي نمايند. دوستاني هم كه از طريق PPC خود به اينترنت دسترسي دارند مي تونند از طريق برنامه نرم افزار رو بروز رساني كنند.

فايل دريافتي رو بايد در محل نصب برنامه و بر روي فايل موحود كپي كنيد...

موفق و پيروز باشيد...

دست مریزاد استاد

pejman54

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام شهرام جان.
ممنون از برنامه خوبت. من که کلی استفاده کردم. انشاالله که موفق و پیروز باشید.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام شهرام جان.
ممنون از برنامه خوبت. من که کلی استفاده کردم. انشاالله که موفق و پیروز باشید.

منم از شما تشكر مي كنم پژمان جان. همچنين اولين پست ارسالي شما در PT رو هم تبريك مي گم. :blush::rolleyes:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام.

اطلاعات تا آخر هفته 15 - پانزدهم.

اطلاعات نرم افزار آپ ديت شد. شما مي توانيد از طريق برنامه ، در صورت اتصال به اينترنت برنامه رو بروز رساني كنيد. براي دوستاني كه از طريق PPC خود به اينترنت دسترسي ندارند فايل اطلاعاتي رو اتچ كردم. بعد از اينكه فايل رو دانلود كرديد آن را UnZip كنيد. فايل dbFile.db رو در مسير نصب برنامه، بر روي فايل موجود overwrite نماييد.

موفق و پيروز باشيد.

فایل های ضمیمه

• dbfile.zip
    1.9 KB · نمایش ها: 12

desiran

Registered User
لایک‌ها
1
بدک نیست. بهتر نمی شد که یه خوری باشه که وقتی می خوایی بروزش بکنی درست کار کنه . من الان به روز کردم ولی هفته ی دوازدم رو آورد.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
بدک نیست. بهتر نمی شد که یه خوری باشه که وقتی می خوایی بروزش بکنی درست کار کنه . من الان به روز کردم ولی هفته ی دوازدم رو آورد.

ممنون از نظر شما! فكر نمي كنم كه مشكلي در بروز رساني وجود داشته باشه. فكر مي كنم خيلي از بچه ها استفاده مي كنن و مشكلي هم ندارن. مي بينيد كه فقط 1 نفر اين بانك رو دانلود كردن. اين بدين معني است كه احتمالا بيشتر بچه ها برنامه رو از خود PPC بروز رساني مي كنند.;)

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان عزيز.

اطلاعات تا آخر هفته 16 - شانزدهم.

اينم Update بانك اطلاعاتي برنامه. روي سايت هم قرار گرفت. دوستان مي توانند از طريق خود برنامه بروز رساني كنند. فايل بانك اطلاعاتي رو هم Attach كردم كه اگه كسي خواست به صورت دستي اين كار رو انجام بده. فايل رو دانلود كنيد و بعد از باز كردن zip فايل، فايل dbfile.db رو در محل نصب برنامه، بر روي فايل موجود كپي نماييد...

فایل های ضمیمه

• dbfile.zip
    2 KB · نمایش ها: 11

KingBardia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت عزیزان
نمیدونم چرا چند وقته که این برنامه آپدیت نمیشه.
من خیلی با این برنامه حال کردم دستتون درد نکنه.
ولی چرا آپدیت نمیشه؟؟؟؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام خدمت عزیزان
نمیدونم چرا چند وقته که این برنامه آپدیت نمیشه.
من خیلی با این برنامه حال کردم دستتون درد نکنه.
ولی چرا آپدیت نمیشه؟؟؟؟

سلام.
والا شرمنده شما هم شدم.
چندوقتيه كه دچار مشكلاتي شدم كه نشستن پست PC رو واسم سخت كرده... در اولين فرصت اين كار رو مي كنم... :p;)

KingBardia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
والا شرمنده شما هم شدم.
چندوقتيه كه دچار مشكلاتي شدم كه نشستن پست PC رو واسم سخت كرده... در اولين فرصت اين كار رو مي كنم... :p;)

دشمنت شرمنده باشه این حرفا چیه
انشاالله که زود تر مشکلاتت حل بشه و امیدوارم که خیر باشند

بالا