برگزیده های پرشین تولز

حل مشکل زیرنویس فارسی در dvd player خانگی

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
واقعا ابتکار جالبی بود ! ولی متاسفانه روی LG BD750 که مثلا جزو به روزترین بلوری های LG هستش تست کردم ، مشکل برعکس بودنش حل شد ولی همچنان حروف منقطع و تکه تکه هستن :( واقعا نا امید شدم از اینکه زیرنویس فارسی رو بتونم درست ببینم :))))
فقط گزینه برعکس کامل تیک خورده باشه.
معمولا بعضی از دستگاها برای تنظیمات نمایش زیرنویس فارسی یکسری تنظیمات دیگری دارند به نام کدینگ یا رمزنگاری یا codeing.تنظیمات زیرنویس باید روی utf8 یا unicode باشه
اگر هم گزینه 12156 باشه که همخون زیرنویس اصلی باید درست نشون بده.

hesam_772003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط گزینه برعکس کامل تیک خورده باشه.
معمولا بعضی از دستگاها برای تنظیمات نمایش زیرنویس فارسی یکسری تنظیمات دیگری دارند به نام کدینگ یا رمزنگاری یا codeing.تنظیمات زیرنویس باید روی utf8 یا unicode باشه
اگر هم گزینه 12156 باشه که همخون زیرنویس اصلی باید درست نشون بده.

خدا خیرت بده ! درست شد ! در عین بهت و ناباوری همگان درست شد ! ئه ئه ئه ! وافعا درست شداااااا !
دمت گرم ، خیلی آقایی . نابغه هم هستی . دوست هم داریم . همه چی همه چی اصن .

amin wesker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان من یک برنامه کپچر فایل تصویری و منو دار کردن برای دیسک به اسم xilisoft dvd creator . من تو دو تا دستگاه باهاش زیرنویس رو که روی فایل ها می گذارم زبان زیرنویس رو هم رو فارسی میگذارم تو preview برنامه درتس نشون میده ولی وقتی کپچر و رایت انجام میشه حروف فارسی رو به فرمت انگلیسی جدا جدا نمایش میده . می خواستم ببینم چه جوری درستش کنم با تشکر

hhhhffff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دستگاه من lg bh7540 هست که زیر نویس رو بصورت برعکس و بصورت حروف جدا نمایش می داد
هر مورد رو تست کردم نشد فقط برنامه fixer رو که اجرا کردم دیگه مشکل برعکسش حل شد ولی حروف را جدا نمایش می دهید مثلا کلمه سلام را بصورت ( س ل ا م ). در قسمت تنظیمات تایتل هم موارد زیر را دارد که درست نشد
cp936
cp949
cp950
cp1250
cp1251
cp1252
cp1253
cp1254
cp1256
cp1258
لطفا راهنمایی کنید
متشکرم

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
cp1256 مربوط به زبان عربی یا فارسی هست.زیرنویس srt بدون تبدیل باید بدون مشکل نشون بده.
گزینه unicode یا utf8 نداره؟

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
من مشکل نمایش زیرنویس با خرید دستگاه مینی پی سی حل کردم.
Wintel TV Box CX-W8
این دستگاه یه کامپیوتر خیلی کوچیک اندازه کف دست هست که با خروجی hdmi به تلویزیون وصل میشه.فقط کافی تلویزیون ورودی hdmi داشته باشه.سیستم عاملش هم ویندوز 10 هست هم آندروید.سی پی یو 4 هسته 1.8 GHz
بدون هیچ مشکل فیلمهای تا کیفیت 1080p پخش میکنه.فیلم با کیفیت تر نداشتم تست کنم:general307:تا 5 ساعت مداوم روی تلویزیون 48 اینچ باهاش فیلم نگاه کردم.
فقط مشکلش اینکه برای روشن کردنش باید دکمه کوچیک روی دستگاه فشار بدید.

من فقط یک دستگاه به همراه یک کیبورد بیسیم کوچک(اندازه کف دست) اضافی دارم که اگر کسی خواست بصورت حضوری در شیراز به قیمت 460 تومن میتونم بهش بدم.من اصلا فروشنده نیستم و برای یکی از دوستان اضافی سفارش داده بودم که قصد خرید تلویزیون آندرویدی داره.خرید فقط در پیام خصوصی.

freedom57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . دستگاه من سامسونگ 5500 می باشد من چند ماه قبل برنامه شما با فرمت قدیم رو دانلود کردم و زیر نویس را با save az از فرمتهای دیگر مثل utf-8 به ansi تغیر می دادم و بعد با برنامه شما تبدیل می کردم و راحت زیرنویس را میدیدم . الان لب تابم را عوض کردم و برنامه جدید شما را دانلود کردم که تغیر زیادی کرده و هرکاری میکنم نمی توانم زیر نویس درست کنم . دستگاه من فقط ansi را درست پخش می کند . من هر زیر نویسی که دانلود میکنم utf - 8 میباشد که با دستگاه من همخوانی ندارد . تورو خدا کمکم کنید مشکلم حل شود

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
زیرنویس با همون saveas به ansi تغییر بده.
بعد از گزینه های پیش فرض برنامه خودم استفاده کن.یعنی فقط برعکس کامل تیک خورده باشد

freedom57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زیرنویس با همون saveas به ansi تغییر بده.
بعد از گزینه های پیش فرض برنامه خودم استفاده کن.یعنی فقط برعکس کامل تیک خورده باشد
انجام دادم نمیشه . تبدیل میشه به علامت سوال . لطفا نمیشه اون برنامه قدیمی برام بزارید دانلود کنم . ممنون میشم ازتون

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
من خودم ورژن قدیمی ندارم، چون جدید همون کارهای ورژن قدیمی میکنه و بهتر شده
احتمال زیاد زبان فارسی روی سیستمت نصب نیست.یا باید در بخش regional and language گزینه loca را به persian یا iran تغییر بدی

اگر زیرنویس را به فرمت ansi تغییر بدی و زیرنویس علامت سوال نشون بده یعنی زبان فارسی بدرستی نصب نیست

freedom57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم ورژن قدیمی ندارم، چون جدید همون کارهای ورژن قدیمی میکنه و بهتر شده
احتمال زیاد زبان فارسی روی سیستمت نصب نیست.یا باید در بخش regional and language گزینه loca را به persian یا iran تغییر بدی

اگر زیرنویس را به فرمت ansi تغییر بدی و زیرنویس علامت سوال نشون بده یعنی زبان فارسی بدرستی نصب نیست
من همه کارهایی که گفتید کردم ولی نشد توروخدا راهی بگید بهم . اون برنامه قدیمیتون عالی بود . نمیشه تو آرشیوتون بگردید شاید داشته باشید

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
گشتم.نسخه قدیمی تر پیدا نکردم.
توی گوگل "دانلود srttounicode" جستجو کن.بعضی از کاربران این برنامه در سایت خودشون گزاشتن.اسمش هم "SRT TO UNICODE" گزاشتن

melissa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام خیلی ممنون از برنامتون ولی ای کاش همه زیرنویس هارو درست میکرد برای من که زیرنویس برعکس میومد توی Bd_player سامسونگ 3D بعضیاش درست شد ولی متاسفانه هرکاری کردم بعضیاش تبدیل به علامت سوال میشد و درست نمیشد

melissa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم حروف پژگچ باشه؟؟؟؟؟اگر اینطور فکر نکنم در پلیر دستگاه درست بشه.ولی روی کامپیوتر احتیاجی به این برنامه نیست.روی کامپیوتر نمیشه این برنامه تست کرد
دقیقا مال من هم همینطور شد، همه حروف نه فقط پژگچ آیا باید اول با نوت پد کانورت به ansi بکنم و بعد از برنامه شما استفاده کنم؟

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
اون چون فقط فونت عربی داره، نمیتونم کاریش کنم.
با notpad میتونی حروف پژگچ مثلا به بزکچ تبدیل کنی تا حداقل علامت سوال نشه.از ctrl +h تو notepad استفاده کن
بعد با برنامه خودم، زیرنویس تبدیل کن

بالا