برگزیده های پرشین تولز

خريد کالای مورد نظر شما از سايتهای خارجی و تحويل آن در سراسر ايران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
بابا اي ول حامد جان كارت خيلي درسته من به همه ي دوستاني كه دنبال كالايي در ايران گشتند و از پيدا شدن اون نا اميد شدن پيشنهاد مي كنم به آقا حامد مراجعه كنند:):)

مرسی از لطفت
بقيه عکس هارو که از اجناست گرفته شده براتون email ميکنم
تا چند روز آينده اين همشونو در ايران تحويل خواهی گرفت;)

ladaano

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . امیدوام حالتان خوب باشد و مرا فراموش نکرده باشید . دوستان عزیزی که قرار است سفارشات خود را طی چند روز آینده دریافت دارند چه موقع درخواست نمودند ؟ راستی هیچ از سفارش من خبری است یا خیر ؟ممنون . تشکر . لادن

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام . لطفا ایمیل آدرس خود و پیغام های خصوصی را چک نمایید . ممنون . لادن

سلام لادن خانم
يکی از دوستان قبل و يکی بعد از شما سفارش داده بودند
پست کردن سفارشها توسط خود سايت خريد انجام ميشود و دست ما نيست
در ضمن ما هيچ وقت مشتری های خوبی مثل شمارو فراموش نميکنيم:)
دوتا از سفارش های شما رسيده امّا من email از شما نداشتم که تصويرشو برای شما ارسال کنم

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
سلام لادن خانم
يکی از دوستان قبل و يکی بعد از شما سفارش داده بودند
پست کردن سفارشها توسط خود سايت خريد انجام ميشود و دست ما نيست
در ضمن ما هيچ وقت مشتری های خوبی مثل شمارو فراموش نميکنيم:)
دوتا از سفارش های شما رسيده امّا من email از شما نداشتم که تصويرشو برای شما ارسال کنم

تصوير يکی از اجناستونو email کردم

ladaano

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . خیلی ممنون از زحمات شما . خوشحالم از عکس ارسالی خوشتان آمده . تصمیم گرفتم سه عکس دیگر برای شما بفرستم . من عاشق این عکس ها هستم به طوری که قاب شده . پوستر .روی تی شر ت و مدالیوم آن ها را نیز دارم . موفق باشید و البته خوش خبر (( مثل همیشه ) . لادن

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . خیلی ممنون از زحمات شما . خوشحالم از عکس ارسالی خوشتان آمده . تصمیم گرفتم سه عکس دیگر برای شما بفرستم . من عاشق این عکس ها هستم به طوری که قاب شده . پوستر .روی تی شر ت و مدالیوم آن ها را نیز دارم . موفق باشید و البته خوش خبر (( مثل همیشه ) . لادن

ممنون از لطفتون..

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
وجود شما براي امثال من يه نعمته:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

اين چه حرفيه عزيزم
هر کاری از دستم بر بياد انجام ميدم
مهمترين حسن اين کار پيدا کردن دوستان خوبی چون شما هست
بايد از مديران پرشين تولز هم تشکر کرد که همچين محيط خوبيو ايجاد کردند;)

ali1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر 9/6 دلار باشد چه قدر بايد بپردازم
و نحوه ي سفارش را براي من mail بزنيد
[email protected]:blush:

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0

سلام 2 تا از بسته های شما رسيد;)

6h6lhef.jpg

dvdlord

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام
ممنون حامد جان.
موفق باشی

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0

سلام
يکی ديگه از بسته های شما رسيد
عکسشو email زدم;)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
موفق باشید

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به شما دوستان عزيزم
خدمت شما در ابتدا عرض کنم از پيشنهادات و انتقادات شما استقبال ميکنم
امّا برای رفع ابهام چند نکته را ضروری ميدانم به عرض شما دوستان عزيزم برسانم
دوستان توجه داشته باشند ابتدا پيرامون فعاليت ما تحقيق کنند بعد از آن پيشنهاد خود را مطرح کنند
دوستان ميفرمايند 30% بسيار زياد است و اگر 10% باشد بهتر است
اين درصد ها همه کارشناسی شده هستند وگرنه من از خدا ميخواستم تا امکانی فراهم شود که من با 5% قيمت کالا به عنوان کارمزد آن را در ايران به شما تحويل بدهم
امّا دوستان عزيزم به عرض شما برسانم از اين 30% 20% آن متعلق به فردی است که اجناس شمارا خريداری ميکنند سپس يا با پست يا بوسيله جستجو بين ايرانيانی که قصد سفر به ايران را دارند با آنها ارتباط برقرار ميکند و با دادن مبلغی به آنها و گرفتن تضمين تحويل سالم جنس در فرودگاه اجناس را به آنها تحويل ميدهند سپس من با مراجعه به فرودگاه و تحويل جنس پس از هماهنگی با شما آن را بوسيله پيک يا آژانس مورد اعتماد يا پست به دست شما ميرسانم
وقتی باز کردن يک اکونت رپيدشير يا مگا يا غيره که کمتر از 5 دقيقه بيشتر طول نميکشد 10% کارمزد دارد چگونه است که شما تصور ميکنين خريد کالا و ارسال آن به ايران و تحويل آن به شما به شرط سالم بودن و... 10% کارمزد طلب ميکند؟
الان راننده آژانس برای رساندن مسافر يا يک بسته کوچک بايد 20% مبلغ دريافتيو به صاحب آژانس پرداخت کند
توجه داشته باشين شما اجناس خود را از آمريکا خريداری ميکنيد نه از يک کشور همسايه!
باز هم ميگويم اگه امکان کاهش کارمزد وجود داشته باشد يا شرايطی بوجود بيايد که ما بتوانيم هزينه ها را کم کنيم حتماً اقدام خواهيم کرد
علاوه بر اين يکی از دلايلی که ما نميتوانيم پيشنهاد 10% شما را قبول کنيم اين است که اين کار دو طرفه است و همکار من هزينه ها را به دلار حساب ميکند و نه به ريال و اين طبيعی است چون ايشان در آمريکا زندگی ميکنند و هزينه ها در آنجا به دلار است
حال چرا تمام پول را ابتدا دريافت ميکنيم؟به اين دليل که بلا فاصله پس از واريز پول شما به حساب من سريعا بايد به صرافی مراجعه کنم و پول شمارا تمامو کمال و البته با کسر 10% کارمزد خودم به حساب همکار عزيزم در آمريکا واريز کنم
فکر نکنم کسی به اين صورت تمامی مراحل کار خود را به صورت عمومی شرح دهد امّا چون در شروع کار هستم و هدفم جلب اعتماد شما است صادقانه تمام مراحل را براي شما توضيح دادم و باز هم عرض ميکنم خريد کالا از اينترنت و تحويل آن در آمريکا و ارسال آن به ايران و سپس ارسال آن برای شما در صحبت کاری آسان و در عمل کاری بسيار سخت است
پيشنهاد من به شما اين است اگر کالايي را ميتوانيد در ايران تهيه کنيد بهتر آن است که در همين ايران خريد خود را انجام دهيد هر چند که بعيد ميدانم در صورت اصل بودن و کمياب بودن آن کالا فروشنده کمتر از 100 الی 200 درصد سود ناقابل روی آن کشيده باشد
ولی اگر کالای مورد نظر شما در ايران يافت نميشود مثل بسياری از داروها يا لباس های مارکدار،عينک آفتابی،کفش،ساعت و يا نرم افزارهای اورجينال يا dvd های اورجينال و اجناس کم حجم ديگر... با ما تماس بگيريد
در صورتی که وزن کالای شما زیاد باشد و حجم زيادی داشته باشد به دليل بالا رفتن هزينه حمل کارمزد آن نيز افزايش خواهد يافت
مواردی که ایشون میفرمایند ( در باره سختی این کار ) کاملاً تائید میشه

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
حرکت جالبیه
موفق باشید

سلام
خيلی ممنونم از لطفتون
اميدوارم با حمايت شما و ديگر دوستان خدمات بيشتر و بهتريو به کاربران پرشين تولز ارائه دهيم.
با سپاس فراوان از شما
شاپ پارس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا