برگزیده های پرشین تولز

خودرو تا قیمت 19 میلیون

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
ممنون عزیز خیلی لطف کردی امیدوارم بتونم محبتهای شما و دوستان رو جبران کنم با این اسم حتما پیداش میکنم چون غلط اندازه:D
من دارم میرم دانشگاه تا 5 شنبه شب . خوش باشید

با چي ميري دانشگاه. مگه دنبال ماشين نبودي. چقدر هم عجله داري واسه خريد ماشين. :D

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
با چي ميري دانشگاه. مگه دنبال ماشين نبودي. چقدر هم عجله داري واسه خريد ماشين. :D

چند دفعه با ماشین رفتم خرج خیلی رفت بالا فعلا با اتوبوس میرم . چرا تاپیک اومده پایین خوب پس چرا راهنمایی نمیکنید

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
چند دفعه با ماشین رفتم خرج خیلی رفت بالا فعلا با اتوبوس میرم . چرا تاپیک اومده پایین خوب پس چرا راهنمایی نمیکنید

اين خبر رو ببين:

سمند ال ايكس ارزان شد:happy:

مدیر عامل ایران خودرو از کاهش 500 هزار تومانی سمند ال ایکس با موتور کم‌مصرف خبر داد.

جواد نجم الدین اظهار داشت: ایران خودرو با کاهش هزینه های تولید با حفظ کیفیت و ایمنی، برنامه کاهش قیمت سمند ال ایکس با موتور تی یو فایو را تحقق می بخشد و با پنج میلیون ریال کاهش قیمت این خودرو را به مشتریان عرضه می کند.

وی افزود: این اقدام به دنبال کاهش قیمت سه میلیون ریالی خودروی سمند با موتور ملی در ماه گذشته صورت می گیردکه بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفت.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: این روند کاهش قیمت برای سایر محصولات ایران خودرو نیز در ماه های آینده ادامه خواهد داشت.

http://ikcopress.ikco.com/FA/News.aspx?docID=11625

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
اين خبر رو ببين:

سمند ال ايكس ارزان شد:happy:

مدیر عامل ایران خودرو از کاهش 500 هزار تومانی سمند ال ایکس با موتور کم‌مصرف خبر داد.

جواد نجم الدین اظهار داشت: ایران خودرو با کاهش هزینه های تولید با حفظ کیفیت و ایمنی، برنامه کاهش قیمت سمند ال ایکس با موتور تی یو فایو را تحقق می بخشد و با پنج میلیون ریال کاهش قیمت این خودرو را به مشتریان عرضه می کند.

وی افزود: این اقدام به دنبال کاهش قیمت سه میلیون ریالی خودروی سمند با موتور ملی در ماه گذشته صورت می گیردکه بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفت.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: این روند کاهش قیمت برای سایر محصولات ایران خودرو نیز در ماه های آینده ادامه خواهد داشت.

http://ikcopress.ikco.com/FA/News.aspx?docID=11625

ممنون عزیز خیلی کمکم میکنی . پس با توجه به این موضوع بهتره فعلا دست نگه دارم . درسته؟

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
ممنون عزیز خیلی کمکم میکنی . پس با توجه به این موضوع بهتره فعلا دست نگه دارم . درسته؟

ببينيم چكار ميكني؟ اما اگر واقعاً قصد خريد داري به حرف بازار و قيمتها گوش نكن. عمر آدم ارزشش بيشتر از اونه كه انتظار بكشه و لذت نبره.;) Go Ahead

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
ببينيم چكار ميكني؟ اما اگر واقعاً قصد خريد داري به حرف بازار و قيمتها گوش نكن. عمر آدم ارزشش بيشتر از اونه كه انتظار بكشه و لذت نبره.;) Go Ahead

لذت ؟:blink: اونم با سمند و پرشیا :blush: حیف که مجبوریم با همینا تا کنیم ایشالله اگه کاری که میخوام بشه تا اخر سال یه ماشینه رنج 30-40 میگیرم

اخه اینجوری که شما گفتی منم یه سرچ کردم 500 ارزون شده گفتن ارزونتر میشه میترسم بخرم ارزون بشه دیگه خیلی زور داره یه ماشین له بخری ارزونم بشه

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
لذت ؟:blink: اونم با سمند و پرشیا :blush: حیف که مجبوریم با همینا تا کنیم

تقصير ماست كه خودمونو با كشورهاي اروپائي و آمريكائي مقايسه مي كنيم. مگه اين كشورهاي در پيتي آفريقائي و آمريكاي جنوبي چه اشكالي داره. زندگي اونها رو ببين خدا رو شكر كن. هنوز تو آفريقا و آمريكاي جنوبي قبايل آدمخوار هستند.:lol:

ایشالله اگه کاری که میخوام بشه تا اخر سال یه ماشینه رنج 30-40 میگیرم
اگر همدستي، اسلحه اي، چيزي واسه اينكارت خواستي بگو. بانكي كه ميخواي بزني كجاست؟:f34r: ما هم هستيم.

[/QUOTE]
اخه اینجوری که شما گفتی منم یه سرچ کردم 500 ارزون شده گفتن ارزونتر میشه میترسم بخرم ارزون بشه دیگه خیلی زور داره یه ماشین له بخری ارزونم بشه[/QUOTE]
بالاخره هر سواري اي! ريسك و هزينه خودشو داره. خشك و خالي هم كه نميشه;)

mahmoodr

Registered User
لایک‌ها
27
به نظر من v9 sd خیلی خوبه.

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوستان

من هم بین ماشین های تو این رنج موندم که من هم با قیافه ال 90 مشکل داشتم اما از وقتی اسپورت هاش رو دیدم نظرم عوض شده مخصوصا اینکه قطعات اسپورتش به راحتی گیر میاد

عکس ها :

3-19-ACO-528.jpg

2-19-ACO-528.jpg

1-19-ACO-528.jpg

4-19-ACO-528.jpg

6-19-ACO-528.jpg

خداییش اگر نظر رو این باشه که ال 90 ماشین خوبیه فقط قیافش مشکل داره فکر کنم دیگه مشکلی نباشه

نظرتون چیه؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
فقط پژو 207 i اتوماتیک

obalit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اگر براي جاده مي خواي ماشيني بخر كه

1- اتومات باشه
2- حتما كروز كنترل داشته باشه
3- ايربگ از نون شب براش واجب تر باشه

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
206 تيپ 5 دوباره اومده به بازار. چند وقتي بود توليد نمي شد(از سال 86). مجدداً از شهريور توليدش شروع شده. ماشين معركه ايه.

alishirak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخبار و اطلاعات خودرویی در"پایگاه اطلاع رسانی خودرو تهران الف"​

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
بببین شما حرف من رو گوش کن ...
بدون تعصب نسبت به جنس چینی .. خواهش می کنم برو نمایندگی ام وی ام ماشیناشو ببین ...
530 رو ببین و توش بشین .. 19.5 میلیون .. با امکاناتی عالی نسبت به قیمت ... مجله ماشین این ماه هم نقدش کرده و ازش تعریف کرده ...

فایل های ضمیمه

• 563df2ae6aba4fcbb105.jpg
    563df2ae6aba4fcbb105.jpg
    757.3 KB · نمایش ها: 62
  • 0a24dc60665346a09896.jpg
    0a24dc60665346a09896.jpg
    582.2 KB · نمایش ها: 50

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
بببین شما حرف من رو گوش کن ...
بدون تعصب نسبت به جنس چینی .. خواهش می کنم برو نمایندگی ام وی ام ماشیناشو ببین ...
530 رو ببین و توش بشین .. 19.5 میلیون .. با امکاناتی عالی نسبت به قیمت ... مجله ماشین این ماه هم نقدش کرده و ازش تعریف کرده ...
این ماشینی که فرزان گفت خیلی خوشم اومد ازش آرمین دست دو گیر میاد از اینا ؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
یکم تحقیق کنی میبینی صاحبانشم ازش راضین ...
من رفتم تو نمایندگی نشستم پشتش .. خیلی باحال بود .. کیفیت قطعات خوب بود .. من با ذهنیت بدی رفته بودم سمتش !
با پولی که میدی .. تو ایران .. انگار رفتی سراغ رنج ماشین های بالای 24 میلیون !

کارکرده ؟ دیگه فکر نمی کنم بیشتر از 6 7 ماهشو پیدا کنی ..
http://www.tuningtalk.com/forum/topic-t37175.html

حالا یه نگاه هم به شاسی بلندش بنداز ...
25 میلیون :
96382903039480574622.jpg

10701242940067559600.jpg

90330828802745839216.jpg

http://www.tuningtalk.com/forum/chery-tiggo-x-33-t43060.html

rainbow land

Registered User
لایک‌ها
60
به زودی خودرو اسپرت و زیبای mazda2 با قیمت 20 تا 24 میلیون عرضه میشه
که چیز فوقالعاده زیبا ومدرنیه

سلام به شما دوست عزيز...

آقا اين خبرتون موثقه؟؟ من الان مدتهاست منتظر اين ماشينم، اما هيچ خبري از ش نميشه...تو خيابون تك و توك اين چند مدت ديدم،‌ولي تو هيچ سايت و.... خبري نيست...

ممنون ميشم بفرماييد از چه طريقي مطلع شديد؟

و نظرتون رو در مورد ياريس هم بگيد، من بين اين دوتا خيلي دو به شكم، البته قيافه مزدا 2 خيلي بهتره،‌

Last edited:
بالا