• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822

OMG!...ولی نه خوبه.میتونی آپلودش کنی یه جوری به ما برسونی؟!! الان اگه الکس بود فورا اعلام آمادگی میکرد واسه گذاشتن رو بلاگش.العان که لازمش داریم نیستااااا!!:hmm:

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822

:wub::wub::wub: مرسی...میذارم با اینترنت شبانه م دانلودش میکنم!خیر از جوونیت ببینی.این دی وی دی از انجمن گرفتیم قرار بود یه زمانی اینا توش باشه!ینی انیمیشن میریختن واسمون بیشتر کاربرد داشت!! باز ممنون و شب خوش:)

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
:wub::wub::wub: مرسی...میذارم با اینترنت شبانه م دانلودش میکنم!خیر از جوونیت ببینی.این دی وی دی از انجمن گرفتیم قرار بود یه زمانی اینا توش باشه!ینی انیمیشن میریختن واسمون بیشتر کاربرد داشت!! باز ممنون و شب خوش:)

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:
امیدوارم به دردت بخوره مثه من نشی :hmm:
:happy:

Emad721

Registered User
لایک‌ها
67
بحث زن و شوهر شد! یه دوستی گفت مهم نیست و الکی میگید! ولی من ترم اولی که دانشجو بودم هیچ دختری تحویلم نمیگرفت! الان برعکس شده!
دخترایی که نگاهمونم نمیکردند تا دیدند دم بخت هستند و اطلاعات در مورد پسرا خوب دانشگاه داشتند الان برخوردشون دیدنیه :دی!

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
بزرگوار من تکش هستم نه ####.........:D
جونم برات بگه :
یکی بود یکی نبود زیر لَل تهران جنوب تکشی با نوُکِش نشسته بود..................................
بقیش رو رفتی ارشد برات میگم :lol:(طرح تشویقی حمایتی از تکش خان)

مردم تا یاد بگیرم تاکش یا تکش ...
تکش یعنی چی؟ معنی رو بگو شاید مشکلم حل شه
ارشد؟؟؟ باز داری در میری

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
بحث زن و شوهر شد! یه دوستی گفت مهم نیست و الکی میگید! ولی من ترم اولی که دانشجو بودم هیچ دختری تحویلم نمیگرفت! الان برعکس شده!
دخترایی که نگاهمونم نمیکردند تا دیدند دم بخت هستند و اطلاعات در مورد پسرا خوب دانشگاه داشتند الان برخوردشون دیدنیه :دی!
تلافیه اون روزا رو دربیار و محلشون نزار:D

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
مردم تا یاد بگیرم تاکش یا تکش ... تکش یعنی چی؟ معنی رو بگو شاید مشکلم حل شه ارشد؟؟؟ باز داری در میری
خودمم دقیق یادم نیس آخه از سال 82-83 از این اسم استفاده کردم- ولی فکر کنم اسم یکی از فرماندهان جنگی **** ایران در زمان های خیلی قدیم بوده به اسم امیرتکش

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:
امیدوارم به دردت بخوره مثه من نشی :hmm:
:happy:
منم امیدوارم...کلا امید چیز خوبیه!!بعضا به درد میخوره!:blink:
میگم از وختی اسم ساختمان داده اومد اینجوری :hmm:شدی نگو یاد خاطرات تلخ گذشته افتادی!!:hmm:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
منم امیدوارم...کلا امید چیز خوبیه!!بعضا به درد میخوره!:blink:
میگم از وختی اسم ساختمان داده اومد اینجوری :hmm:شدی نگو یاد خاطرات تلخ گذشته افتادی!!:hmm:
واقعا عذر می خوام که دیشب 12 شب نبودم :hmm:. خو یجور می گی انگار من انتشاراتیم . دی وی دی انجمن که چرت و پرته . من فلش دادم رفیقم روی فلش برام ریخت ولی اونم کمی تا قسمتی چرت و پرت بود . قلزم رو من هم دانلود کرده بودم .

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
واقعا عذر می خوام که دیشب 12 شب نبودم :hmm:. خو یجور می گی انگار من انتشاراتیم . دی وی دی انجمن که چرت و پرته . من فلش دادم رفیقم روی فلش برام ریخت ولی اونم کمی تا قسمتی چرت و پرت بود . قلزم رو من هم دانلود کرده بودم .

خواهش میکنم.این دفه رو اشکال نداره ولی ازین به بعد به صورت شبانه روزی آن میمونی!!:blink: منظورم انتشاراتی نبود.منظورم این بود که همیشه کمک دست ما در همه ی احوال و شرایط بودی!!:eek::)
قلزم رو خوندی؟اونی که داری مث همینی که من دانلود کردم از اینجاس؟چاپ 82؟

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
خواهش میکنم.این دفه رو اشکال نداره ولی ازین به بعد به صورت شبانه روزی آن میمونی!!:blink: منظورم انتشاراتی نبود.منظورم این بود که همیشه کمک دست ما در همه ی احوال و شرایط بودی!!:eek::)
قلزم رو خوندی؟اونی که داری مث همینی که من دانلود کردم از اینجاس؟چاپ 82؟
همینه بدون واتر مارک ادرس سایت . حواسم نبود بزارم روی وب .

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
همینه بدون واتر مارک ادرس سایت . حواسم نبود بزارم روی وب .

اینم واتر مارک نداره که!؟فقط همون ص اولش فقط اسم سایتو زده!آخه بعضی پی دی افا خیلی پیگیرن!تو هر صفحه ش بزرگ زده اصن نوشته اصلی رو نمیشه خوند!!
حالا برم سر جزوه خودم اول بعد وخت کردم یه نگا بهش میندازم.راستی نمونه سوالای عزت رو از ایلیا گرفتم!از 82 تا 84 ه:( ولی جدن عزت دوست دکتره؟؟رو این نمونه سواله زده!

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
سلام ساختمان گسسته کسی با احمدی نداره؟ کسی میدونه چیارو حذف کرده؟

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
اینم واتر مارک نداره که!؟فقط همون ص اولش فقط اسم سایتو زده!آخه بعضی پی دی افا خیلی پیگیرن!تو هر صفحه ش بزرگ زده اصن نوشته اصلی رو نمیشه خوند!!
حالا برم سر جزوه خودم اول بعد وخت کردم یه نگا بهش میندازم.راستی نمونه سوالای عزت رو از ایلیا گرفتم!از 82 تا 84 ه:( ولی جدن عزت دوست دکتره؟؟رو این نمونه سواله زده!

به اون سوالا زیاد اعتماد نکن قبلا شبیه اونا سوال می داد ولی یه بار مثل این که یکی رفته بهش نشون داده اونم شاکی شده سبک سوالات رو عوض کرده .حتما تمرینات سایت استاد رو بخون عزت حالیشه باو مثل صمیمی نیست که

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
به اون سوالا زیاد اعتماد نکن قبلا شبیه اونا سوال می داد ولی یه بار مثل این که یکی رفته بهش نشون داده اونم شاکی شده سبک سوالات رو عوض کرده .حتما تمرینات سایت استاد رو بخون عزت حالیشه باو مثل صمیمی نیست که

آره اتفاقا نگاشون کردم حس کردم پولمو میریختم تو جوق آب! بهتر بود.آره باو...جهت اطمینان پرسیدم!:rolleyes:
همگی موفق باشیــــــــــــم:happy:

sargashteh

Registered User
لایک‌ها
19
یه سوالی من موهامو dread کردم به نظرتون حراست گیر میده بهم ؟ :(:blink:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
یه سوالی من موهامو dread کردم به نظرتون حراست گیر میده بهم ؟ :(:blink:
دمت گرم دیگه . بستگی به وضعیت روحیشون داره دوران امتحانات و این چند وقته گیر تر شدن تیریپ دانشجویی برو یه کیفی چیزیم بگیر دستت زیاد به موهات دقت نکنن

بالا