• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
اون پسر رو من حتی به شاگردیم قبول نمیکنم . شاگرد من سامان صباغی بود که شد رتبه 1 دانشکده . نمی دونم پسره کی بود ولی کسی که 2 تا سوال می کنه یا تا چیز رو می گه دلیل نمی شه بلد باشه . من و دوستانم ترجیح می دیم هیچوقت تا مجبور نشدیم چیزی نگیم . سر مبانی استاد پسرها رو خورد کرد تا مجبور بشیم به سوالات جواب بدیم
منو اینجوری نگاه نکن توی فروم میخندم بیرونم می خندم ها .
دست مارم بگیر ...
این ترم که حسابی خراب کردم :)

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
نمیدونم نمیشناسم ...
تازه بین اونایی که درس میدن و نمره خودتو میدن فرمیسک رو هم اضافه کن استاده ماهیه :D

من و غرغر ترم 8 ایم ...
داری فارع التحصیل می شی 8 ترمه؟ اگر جزو برادران بودی خونت حلال بود و صحبت باشما کراهت داشت

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
داری فارع التحصیل می شی 8 ترمه؟ اگر جزو برادران بودی خونت حلال بود و صحبت باشما کراهت داشت
اینا همون نسلن که عزت میگفت دیگه ...
اصلا خوشم نمیاد زیر ۱۰ ترم تموم میکنن !

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

جزوه برادران ورودی خودم 7 و 8 ترمه تموم کردن میخوای معرفی کنم خونشونم حلاله حلاله

اینا همون نسلن که عزت میگفت دیگه ...
اصلا خوشم نمیاد زیر ۱۰ ترم تموم میکنن !

من 4سال بیشتر یه جا بمونم کلافه میشم ... دبستانم که موندم اصلا تو باغ نبودم
وقتی یه سری چیزا ببینی که میریزی بهم ترجیح میدی سریع تموم کنی و بیخیال معدل و اینجور چیزا شی
:) ;)

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
جزوه برادران ورودی خودم 7 و 8 ترمه تموم کردن میخوای معرفی کنم خونشونم حلاله حلاله

من 4سال بیشتر یه جا بمونم کلافه میشم ... دبستانم که موندم اصلا تو باغ نبودم
وقتی یه سری چیزا ببینی که میریزی بهم ترجیح میدی سریع تموم کنی و بیخیال معدل و اینجور چیزا شی
:) ;)

شما یا میری سر کار یا میری ادامه تحصیل یا منتظر شوهر (نیست نگرد) می مونی .ولی ما تموم کنیم تازه مجبوریم بریم سربازی . بعد تازه کار پیدا کنیم بعد پول جمع کنیم .حالا مگه کسی به ما زن می ده ؟معتاد می شیم اصن ولش کن ادامشو نمی گم

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
شما یا میری سر کار یا میری ادامه تحصیل یا منتظر شوهر (نیست نگرد) می مونی .ولی ما تموم کنیم تازه مجبوریم بریم سربازی . بعد تازه کار پیدا کنیم بعد پول جمع کنیم .حالا مگه کسی به ما زن می ده ؟معتاد می شیم اصن ولش کن ادامشو نمی گم

: ))
فکراتون خیلی باحاله زن و شوهر ... حالا زنم بهت ندن نمیمیری که ... ما هم دنبال شوهر نگشتیم که ببینیم هست یا نیست ...
فکر نمیکنم زندگیمون نهایتش این باشه ... مال من که اینجور نیست ... حالا بقیه رو نمیدونم
حالا بعد درست 2سال سربازی که قبلا هم دربارش صحبت شد ...
من هم باید پول جمع کنم مثه شماها شما پول جمع میکنی بری زن بگیری بنده پول جمع میکنم تا به کارام و ... برسم :)
جالب نیست تفکری که فکر کنیم همه دنبال زن و شوهرن شاید شوخی گفتی شایدم جدی ... یه جوریه این فکرا ...
امیدوارم ناراحت نشده باشی از حرفام قصد توهین و ایجاد ناراحتی نداشتم و ندارم

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
: ))
فکراتون خیلی باحاله زن و شوهر ... حالا زنم بهت ندن نمیمیری که ... ما هم دنبال شوهر نگشتیم که ببینیم هست یا نیست ...
فکر نمیکنم زندگیمون نهایتش این باشه ... مال من که اینجور نیست ... حالا بقیه رو نمیدونم
حالا بعد درست 2سال سربازی که قبلا هم دربارش صحبت شد ...
من هم باید پول جمع کنم مثه شماها شما پول جمع میکنی بری زن بگیری بنده پول جمع میکنم تا به کارام و ... برسم :)
جالب نیست تفکری که فکر کنیم همه دنبال زن و شوهرن شاید شوخی گفتی شایدم جدی ... یه جوریه این فکرا ...
امیدوارم ناراحت نشده باشی از حرفام قصد توهین و ایجاد ناراحتی نداشتم و ندارم
من بجز مسائل درسی بقیه مطالبی که می زارم جنبه طنز داره . مثلا می گم چو هرگز نیابی نشانی ز شوی /ز گهواره تا گور دانش بجوی:guitar: ( در مورد دخترای این سایت صادق نیست به خودتون نگیرید ها )ولی لرد شما کلا پسری اخلاقت اصن شبیه دخترا نیست . نظر من نیست نظر چندین نفره . در این پست به هیچ شخص قوم یا ملیتی از دوستان منظوری یا توهینی ندارما (والا به قرعان هر چی می گیم یکی شاکی میشه)

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
من بجز مسائل درسی بقیه مطالبی که می زارم جنبه طنز داره . مثلا می گم چو هرگز نیابی نشانی ز شوی /ز گهواره تا گور دانش بجوی:guitar: ( در مورد دخترای این سایت صادق نیست به خودتون نگیرید ها )ولی لرد شما کلا پسری اخلاقت اصن شبیه دخترا نیست . نظر من نیست نظر چندین نفره . در این پست به هیچ شخص قوم یا ملیتی از دوستان منظوری یا توهینی ندارما (والا به قرعان هر چی می گیم یکی شاکی میشه)

من شاکی نشدم ...
یه فرومه نظر دادیم و نظرای همدیگرو هم میخونیم ... شاید همین نظرا باعث تغییر دید درباره جنسای مخالفمون شه ... تا عین بچه آدم باهم برخورد کنیم :D
{مملکتمون دو تیکه شده یه سمت پسرا یه سمت دخترا ... همه هم با هم دشمنن (استثنا هم هستااا) ... از اونطرف دخترا میگن همه پسرا مثه همن از اونطرف پسرا میگن همه دخترا مثه همن }

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
بابا شما هنوز درگیر دختر پسری هستین:wacko:
اصن من دختر !! خوبه؟:p
مسائل مهمتری هست بیاید اونا رو حل کنیم:D
مثلا یکیش اینه که ...................................(روم سیا ) :دی

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

اینه که ؟؟؟!!!
میگفتی تکش خانوم :D : ))

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
:guitar:میخوام بیام خواستگاریت , نگو نه نمیشه:guitar::lol:

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
اینه که ؟؟؟!!!
میگفتی تاکش خانوم : ))

بزرگوار من تکش هستم نه ####.........:D
جونم برات بگه :
یکی بود یکی نبود زیر لَل تهران جنوب تکشی با نوُکِش نشسته بود..................................
بقیش رو رفتی ارشد برات میگم :lol:(طرح تشویقی حمایتی از تکش خان)

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
:guitar:میخوام بیام خواستگاریت , نگو نه نمیشه:guitar::lol:

dancegirl2.gif

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822

من شاکی شدمـــــ:eek::lol::D
شما کتاب قلزم رو داری؟؟

Last edited:

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
من شاکی نشدم ...
یه فرومه نظر دادیم و نظرای همدیگرو هم میخونیم ... شاید همین نظرا باعث تغییر دید درباره جنسای مخالفمون شه ... تا عین بچه آدم باهم برخورد کنیم :D
{مملکتمون دو تیکه شده یه سمت پسرا یه سمت دخترا ... همه هم با هم دشمنن (استثنا هم هستااا) ... از اونطرف دخترا میگن همه پسرا مثه همن از اونطرف پسرا میگن همه دخترا مثه همن }

مردا اینور زنا اونور
حالا مردا اینور زنام اینور(اسمایلی گیتار زدن ندارم ببخشید:D)

بالا