• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
دولتی چیه خدا قسمت کنه برم آمریکا :D
مسلما دولتی خیلی بهتر از ازاده ولی خیلی بزرگش میکنین
انشاالله
بزرگش نمیکنیم،بزرگه
4chsmu1.gif

مهم ترین فاکتور دولتی به نظر من نظمش ، پاسخگویی کارمندان و امکان اعتراض به نمره هستش!

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
چارت درسی نرم افزار و سخت افزار رو میخوام ، کسی داره ایمیل کنه بهم یا اینکه لینک بدید ؟

junior_br

Registered User
لایک‌ها
246
ارشد برق (چه گرایشی میخوای بدی ؟)
حال داری جدا ؟ :D

یا سیستم قدرت یا الکترونیک قدرت البت اولویت با اولیس
حال که اساسی از تیر میخوام واسه دانشگاه های تهران استارت بزنم که خودم بیشتر دوست دارم برم خواجه نصیر ببینیم تا قسمت چیه

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
حال که اساسی از تیر میخوام واسه دانشگاه های تهران استارت بزنم که خودم بیشتر دوست دارم برم خواجه نصیر ببینیم تا قسمت چیه

ایول،
انشالله که موفق باشی و بالاخره یه رتبه تک رقمی از تهران جنوب ببینیم.:cool:

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112

موفق باشی ولی کارت خیلی سخته تا جایی که من دیدم از ارشدامون تعداد زیادی لیسانس شریف و امیر کبیر هستن
فکر کنم مصاحبه ثبت نام ارشدو برداشتن همه حمله کردن برن ارشد بگیرن :Dیه وقت به خودت نگیری بچه تهران جنوب با بقیه فرق داره
ما استارت زدیم برای شریف به اینجا رسیدیم شمارو نمیدونم(آیه یاس نمیخونما)

junior_br

Registered User
لایک‌ها
246
ایول،
انشالله که موفق باشی و بالاخره یه رتبه تک رقمی از تهران جنوب ببینیم.:cool:

ممنون شما هم موفق باشید

موفق باشی ولی کارت خیلی سخته تا جایی که من دیدم از ارشدامون تعداد زیادی لیسانس شریف و امیر کبیر هستن
فکر کنم مصاحبه ثبت نام ارشدو برداشتن همه حمله کردن برن ارشد بگیرن :Dیه وقت به خودت نگیری بچه تهران جنوب با بقیه فرق داره

مرسی
کار که معلومه سخته من هم عاشق کارایه سخت :D ولی کارنامه هاشون دیدم امسالم واسه دست گرمی شرکت کردم همچین چیز وحشتناکی نیست فقط کافی خودت باور کنی و بخودت بگی من میتونم اون وقت میبینی به راحتی رتبه 2 رقمی میاری البته تلاش و پشتکار نباید فراموش بشه

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
دوستان جاتون خالی از 2 تا امتحان اومدم .داداش شما که رفتی حداقل تحت نظر دوربین نیستی دیگه . هر جا که می ری 4 تا دوربین گذاشتن .بالاخره راحت شدم روکی چی کار کردی؟

ببخشید من دسترسیم به نت قطع شده بود نتونستم ج بدم....
اگه بهت بگم چی شد باورت نمیشه!!!:eek: یک اتفاق بسیار شیک مرا از رسیدن به سر جلسه ی امتحان معاف داشت!!!!!!!!!:blink: فک کن...تسلط در حد تیم ملی ولی...:( انقد این اسفالتارو شخم میزنن...رانندگی ها همه داغون هیچی دیگه تو ترافیک پیش بینی نشده موندم دیر رسیدم سر جلسه....فشار خونم رفت بالا از همون پله های سلف راهمو کشیدم برگشتم پایین...نمیدونم ترسیده بودم استرس داشتم خراب کنم دیگه اینجوری شد.اصن جدیدا حســــــــــــــــاس شدم:eek:این چند روزه ریکاوری بودم توسط دوستان عزیزم که جا داره از تک تکشون تشکر کنم مخصوصا یکیشون که با خوندن سوالای امتحان دل منو جزقاله( جزغاله جذقاله ...) نمود تا سر حد مرگ رفتمو برگشتم:graduated...دیگه سرتونو درد نیارم خلاصه ش این که ترم بعد مهمون این درس نازنین هستم...:hmm:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
ببخشید من دسترسیم به نت قطع شده بود نتونستم ج بدم....
اگه بهت بگم چی شد باورت نمیشه!!!:eek: یک اتفاق بسیار شیک مرا از رسیدن به سر جلسه ی امتحان معاف داشت!!!!!!!!!:blink: فک کن...تسلط در حد تیم ملی ولی...:( انقد این اسفالتارو شخم میزنن...رانندگی ها همه داغون هیچی دیگه تو ترافیک پیش بینی نشده موندم دیر رسیدم سر جلسه....فشار خونم رفت بالا از همون پله های سلف راهمو کشیدم برگشتم پایین...نمیدونم ترسیده بودم استرس داشتم خراب کنم دیگه اینجوری شد.اصن جدیدا حســــــــــــــــاس شدم:eek:این چند روزه ریکاوری بودم توسط دوستان عزیزم که جا داره از تک تکشون تشکر کنم مخصوصا یکیشون که با خوندن سوالای امتحان دل منو جزقاله( جزغاله جذقاله ...) نمود تا سر حد مرگ رفتمو برگشتم:graduated...دیگه سرتونو درد نیارم خلاصه ش این که ترم بعد مهمون این درس نازنین هستم...:hmm:
منو یاد معادله دیفرانسیل ترم پیش انداختی
آغا مترو یک ایستگاه میخواست بره یه بار توتونل توقف داشت یه بارم تو. ایستگاه بعدی دوباره همین کارو توایستگاه بعدی تقریبا 5-6 ایستگاه اینطوری بود هرتوقف هم 5دیقه ای وای میستاد
چشتون روز بد نبینه اغا 5دیقه مونده به امتحان موتور گرفتم من که بچه کف بازار موتوری بگه 5تومن من میگم 1هزار اخر سرم با 2500 تمومش میکنم این بار نمیدونم 7-9تومن دادم !
هوا سردمبود باد میزد توپیشونیم وسینزودم وول میخورد ای یک حس بدی داشتم
رسیدم دم دانشگاه، دری که مخصوص اساتید هستش با کیفم اززیر زنجیره به صورتی رد شدم که قفسه سینم با زمین 2سانت فاصله داشت (نگهبان یه لحظه کف کرد که من این طور اززیر زنجیر رد شدم.این بار به زنجیز وفاصلش با زمین توجه کنید همه چی رو متوجه میشید)بد مثل چی دویدم تابه امتحان برسم اخرم رسیدم تا یه ربع نفسم بالا نمیومد وتمام بدنم خیس شده بود
تقریبا یه نیم ساعتی ازامتحان همین طور گذشت
ولی خدا روشکر 10شدم
اماتاشبش سرم داشت میترکید ازدرد

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خوشم میاد تاپیک تو امتحانا که باید سر درس باشیم گر میگیره , الان که تموم شده پرنده پر نمیزنه:D
آخه موضوعی واس صحبت نداریم
من خودم روزی 20 بار سر میزنم امامیبینم هیچ خبری نی دوباره میرم!
میخوای سوالای برنامه متلبم رو اینجا بازگو کنم تاتاپیک اپ بشه:D

azada

Registered User
لایک‌ها
279
من دانشجوام
یه یونی دیگه
فردا صبح آخرین امتحان دوره لیسانسم هست
چه حس خوبی دارم!

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
من دانشجوام
یه یونی دیگه
فردا صبح آخرین امتحان دوره لیسانسم هست
چه حس خوبی دارم!
به امید خدا صبح اخریم میدی راحت میتونی کفش اهنی رو به پا کنی:lol:
راستی مگه ارشد نمیخوندی؟نمیدونم شایدم باکسی دیگه اشتباه گرفتم

azada

Registered User
لایک‌ها
279
به امید خدا صبح اخریم میدی راحت میتونی کفش اهنی رو به پا کنی:lol:
راستی مگه ارشد نمیخوندی؟نمیدونم شایدم باکسی دیگه اشتباه گرفتم

آره دیگه
فعلا بخوابم ساعت شیش پاشم باقی درس رو بخونم
با کس دیگه ای اشتباه گرفتی رفیق!

naz.bano0o

Registered User
لایک‌ها
445
سلام بروبچ کسی می دونه تابستون برا رشته سخت افزار کیا پروژه ارایه میدن و کدوماشون خالیه ؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم زودی بگید اگه می دونین.

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
سلام بروبچ کسی می دونه تابستون برا رشته سخت افزار کیا پروژه ارایه میدن و کدوماشون خالیه ؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم زودی بگید اگه می دونین.
اکثر اساتید ارائه میدن ...
کتی و فیروزبخت فکر میکنم خالین ... با اساتید باید صحبت کنی به حرفها نمیشه اعتماد کرد خودشون میدونن پرن یا خالی ...

naz.bano0o

Registered User
لایک‌ها
445
اکثر اساتید ارائه میدن ...
کتی و فیروزبخت فکر میکنم خالین ... با اساتید باید صحبت کنی به حرفها نمیشه اعتماد کرد خودشون میدونن پرن یا خالی ...
چجوری پیداشون کنم 4 تیر انتخاب واحده...من با برومند رزرو کردم الان رفتم میگن پره نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
چجوری پیداشون کنم 4 تیر انتخاب واحده...من با برومند رزرو کردم الان رفتم میگن پره نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟
برومند پره ؟؟؟ !! کی میگه پره؟؟
رزرو کردی چه جوری؟ اسمی؟؟ یا برگه رو دادی گروه ؟
اینطور که بعضی از بچه های 87 ی میگفتن رزروی نیست برومند رو رزرو نمیکنن موقع انتخااب واحد برمیدارن بعد هر کی زودتر برداشت میرن باهاش صحبت میکنن ... مثکه حالا اینطور شده
حالا برومند رو بیخیال اگه واقعا برومند مد نظرت بود باید زودتر اقدام میکردی ... کارگر هم پره
ستاری و کتی و فیروزبخت میمونن نمیدونم دیگه کودوما هستن برای شما
من ایمیل کتیرایی و فیروزبخت رو دارم خواستی بگو بدم ... وگرنه که هیچی دیگه

بالا