• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
کد درس کلاس ماشین2 دعاگوی مجرد 7262 در صورتی تو چارت 7208 هست!
خُ الان برای کی هست این ماشین2؟!
یعنی برای شما نیست دیگه .
ماهم یه درس داریم دوتاکد داره که هرکی کد خودشو برمیداره

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
با سلام خدمت دوستان گرامی!

همچین قانونی داریم که اگه درسی رو 2بار بیفتی، پیش نیاز بودنش ملغی میشه و میتونی بقیه ادامشو برداری؟ :blink:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372

همچین قانونی داریم که اگه درسی رو 2بار بیفتی، پیش نیاز بودنش ملغی میشه و میتونی بقیه ادامشو برداری؟ :blink:
سلام نبودی یه مدت طولانی .چند صفحه پیش بحث شد کسی دقیقا نمی دونست ولی احتمالا نه

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
سلام نبودی یه مدت طولانی .چند صفحه پیش بحث شد کسی دقیقا نمی دونست ولی احتمالا نه

چاکریم، هستیم در خدمتتون. آقا فهمیدید ما رو بی اطلاع نزارید! یکی از بچه ها دورخیز کرده اینطوری درس برداره :lol:

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370

نه نمیشه!
گروه درس رو حذف میکنه

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

سلام رفیق
اینو بچه ها چندین بار گفتن-مشکلی نداره
یعنی اگه این درسی که افتادی پیش نیاز دروس بعدی هست هیچ اشکالی نداره
من حتی سرکلاسها نرفتم و حذف شد ولی مشکلی ایجاد نشد و تونستم درذوس بعدی رو بردارم البته همنیازی رو رعایت کن-هم نیاز بودن رو اگه رعایت نکنی به مشکل میخوری

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
سلام رفیق
اینو بچه ها چندین بار گفتن-مشکلی نداره
یعنی اگه این درسی که افتادی پیش نیاز دروس بعدی هست هیچ اشکالی نداره
من حتی سرکلاسها نرفتم و حذف شد ولی مشکلی ایجاد نشد و تونستم درذوس بعدی رو بردارم البته همنیازی رو رعایت کن-هم نیاز بودن رو اگه رعایت نکنی به مشکل میخوری

مرسی عزیز. با همنیازی رو میدونم. منظورم این بود مثلا ریاضی2 برنداری درسای بعدیش رو برداری! اونطوری!

mehdi7171

Registered User
لایک‌ها
38
چندین صفحه پیش سوال پرسیدم، اما محو شد لای این گفتگوها، هیچ اشکالی نداره، دوباره میپرسم :lol:

آقا junior_br
کوشی داداش؟ اینجا به جز شما ظاهرا برقی فعال نداره، اگه این پست منو دیدی یه زحمت بکش برو صفحه 3118 کلی سوال ازت پرسیدم :rolleyes:

یکی زحمت بکشه درباره نعمت طالبی گلین قشلاقی! توضیح بده چطوریه و چیکار میکنه که انقدر همه ازش بد میگن ؟
من مجبورم این تابستون واسه اینکه فازغ شم باهاش آز سیستم قدرت بردارم، راهنمایی کنید چه جوری بگذرونم باهاش تا ترکشاش کمتر بهم بخوره؟
:wacko:

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
پد، این Rookie تشخیص هویت شد یا نه؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
چندین صفحه پیش سوال پرسیدم، اما محو شد لای این گفتگوها، هیچ اشکالی نداره، دوباره میپرسم :lol:

آقا junior_br
کوشی داداش؟ اینجا به جز شما ظاهرا برقی فعال نداره، اگه این پست منو دیدی یه زحمت بکش برو صفحه 3118 کلی سوال ازت پرسیدم :rolleyes:

یکی زحمت بکشه درباره نعمت طالبی گلین قشلاقی! توضیح بده چطوریه و چیکار میکنه که انقدر همه ازش بد میگن ؟
من مجبورم این تابستون واسه اینکه فازغ شم باهاش آز سیستم قدرت بردارم، راهنمایی کنید چه جوری بگذرونم باهاش تا ترکشاش کمتر بهم بخوره؟

داوووش تجربه ثابت کرده زیاد سمت این اسمای هچل7 نرید
مثل فتح آبادی بزچلو ....یا غیره

ebony

Registered User
لایک‌ها
36
مهندسان گرامي نميدونيد درودي-رويا براي معادلات چطوره؟ اولويتم نمره اس

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284

آقا junior_br

سلام طالبی استاد خیلی با سوادیه منتها اشکالش اینه که خیلی اروم صحبت میکنه وبچه ها اصلا درسشو نمیفهمیدن من باهاش ماشین دو داشتم کل کلاس حذف کردن وفقط 10 نفر رفتیم امتحان دادیم دست اخر نمرم شد 10:p ولی باخودم عهد کردم که ازش فرار کنم! میدونم نمره ازمایشگاه 9 هم داده واصولا ماشین رو با 4 و5 هم انداخته باز خودت تصمیم بگیر جوات علمایی در مورد مقایسه خودش با طالبی مثال جالبی زد که متاسفانه جلو جمع نمیشه گفت !

mehdi7171

Registered User
لایک‌ها
38

داوووش تجربه ثابت کرده زیاد سمت این اسمای هچل7 نرید
مثل فتح آبادی بزچلو ....یا غیره

اتفاقا من خودم ترم 1 بدون هیچ شناختی مدار 2 رو با بزچلوی برداشتم و پاس کردم :D
این طالبی رو نمیشه دیگه کاریش کرد، مججججبورم بردارم باهاش ، میفهمی ؟ مججججبورم :D

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
شيمي هستم. لطفا جوابمم اگه مي دوني بگو
الان شیمی رو دیدم.از شانس شمام فقط همین یه نفر ارائه کرده که من روش شناخت ندارم :دی .
البته اینجا زیاد شیمی نداریم.یه سر به فیس بوکم بزن ببین اونجا چیزی گیرت میاد.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
علمایی در مورد مقایسه خودش با طالبی مثال جالبی زد که متاسفانه جلو جمع نمیشه گفت !

آخه علمایی خودش نه اینکه خیلی آدم سالم و درستیه!!!!!
حالا چه مثالی زد؟ پخ کن به کسی نمیگم :دی اینجا متاسفانه بی جنبه داریم!!!

mehdi7171

Registered User
لایک‌ها
38
سلام طالبی استاد خیلی با سوادیه منتها اشکالش اینه که خیلی اروم صحبت میکنه وبچه ها اصلا درسشو نمیفهمیدن من باهاش ماشین دو داشتم کل کلاس حذف کردن وفقط 10 نفر رفتیم امتحان دادیم دست اخر نمرم شد 10:p ولی باخودم عهد کردم که ازش فرار کنم! میدونم نمره ازمایشگاه 9 هم داده واصولا ماشین رو با 4 و5 هم انداخته باز خودت تصمیم بگیر جوات علمایی در مورد مقایسه خودش با طالبی مثال جالبی زد که متاسفانه جلو جمع نمیشه گفت !

حالا یه جوری بگو، اگه تو جمع نمیشه بگی تو خصوصی بگو :D
همونجوری که گفتم چاره ای نیست و مجبورم که باهاش بردارم این تابستون :) خدا بخیر بگذرونه فقط، کاشکی آز نبود، میشد معرفی به استاد بگیرم با یکی دیگه :D
درباره استادای کارآموزی هم اگه اطلاعاتی داری بی زحمت بگو، کدوم استاد از همه بی خیال تر و گیرش کمتره روی رفتن کارآموزی و گزارش خواستن؟

ebony

Registered User
لایک‌ها
36
الان شیمی رو دیدم.از شانس شمام فقط همین یه نفر ارائه کرده که من روش شناخت ندارم :دی . البته اینجا زیاد شیمی نداریم.یه سر به فیس بوکم بزن ببین اونجا چیزی گیرت میاد.
بله فقط خودشه اوكي مر30

بالا