برگزیده های پرشین تولز

دانشگاهای بین المللی ایران ( بدون کنکور )

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
دلا امشب سفر دارم جه سودايي به سر دارم
عزيزم جرا اخه مكه جي كفتن نكنه ميكن ظرفيت از قبل تكميل شده خودتون مثل ادم بريد خونتون ؛ ها
مصاحبش آب خوردن بود.سوالاش1)انگیزه2)درآمد ماهیانه پدر3)سوالای ابتدایی از ورد_ اکسل _پاور پوینت!!تقریبا کامل اومده بودن.اکثرا از شمال غرب و شمال غرب اومده بودن!

nami1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا کسایی که می خوان مصاحبه دندون کیشو برن دستاشونو بیارن بالا رتبه هاشونو بگن مقایسه کنیم.17آبان;)

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
مصاحبش آب خوردن بود.سوالاش1)انگیزه2)درآمد ماهیانه پدر3)سوالای ابتدایی از ورد_ اکسل _پاور پوینت!!تقریبا کامل اومده بودن.اکثرا از شمال غرب و شمال غرب اومده بودن
د!
داداش عزيزم اقا اشكان ؛ خوب به قول خودت اسان جرا ناراضي ? داري ناز ميكني ها
راستي فقط همينا بعدش هم سوال نكردي اقا قبوليم يا نه اصلا نظرتون جيه در موردم؛ ها

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
داداش عزيزم اقا اشكان ؛ خوب به قول خودت اسان جرا ناراضي ? داري ناز ميكني ها
راستي فقط همينا بعدش هم سوال نكردي اقا قبوليم يا نه اصلا نظرتون جيه در موردم؛ ها
سوال کردم گفتن امکان قبولی زیاده!همین.از این ناراحتم که نسبت به شهر خودم خیلی دوره!!!وگرنه دانشگاهش خوب بود.فکر نمیکردم اینقدر دور باشه !

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
اینجا همه تون انتخاب اول و دومتون قبول شدین ؟ انتخاب های بعدی کسی قبول شده ؟!;) خدا کنه مصاحبه م خوب بشـــــــــه

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همگي اقا چرا ديگه چيزي نميكيد شايدم منتظريد يكي زودتر بگه يك وقت زهر يا سم توش نباشه.خدا وكيلي انگار لشكر شكست خورده اقا شما را كه نميدونم ولي من كه با اقتدار در مصاحبه بندرعباس تو قشم شركت كردم نه پرسيدن بابات چقدر پول داره نه پرسيدن كمك مالي ميكني ؟ چون كه همشو بايد قبل از مصاحبه روي كاغذ مينوشتي:p.خلاصه تموم شد ديگه گفتن هفته اخر ابان زنگ بزن ببين جزء چند برابر هستي يا نه. والسلام. ديديد سم توش نبود نمردم حالا شما بفرماييد:):rolleyes:

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگي اقا چرا ديگه چيزي نميكيد شايدم منتظريد يكي زودتر بگه يك وقت زهر يا سم توش نباشه.خدا وكيلي انگار لشكر شكست خورده اقا شما را كه نميدونم ولي من كه با اقتدار در مصاحبه بندرعباس تو قشم شركت كردم نه پرسيدن بابات چقدر پول داره نه پرسيدن كمك مالي ميكني ؟ چون كه همشو بايد قبل از مصاحبه روي كاغذ مينوشتي:p.خلاصه تموم شد ديگه گفتن هفته اخر ابان زنگ بزن ببين جزء چند برابر هستي يا نه. والسلام. ديديد سم توش نبود نمردم حالا شما بفرماييد:):rolleyes:

به منم گفتن زنگ بزن ولی نفهمیدم واسه چی؟!
یعنی چی چند برابر هستی یا نه!

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
به منم گفتن زنگ بزن ولی نفهمیدم واسه چی؟!
یعنی چی چند برابر هستی یا نه!
با سلام خدمت شما اين بندكان خدا 2 برابر ظرفيت اسم ميدن به سازمان اونجا بر طبق اولويت اشخاص در دانشكاه هاي مختلف اسامي نهايي و اندازه ظرفيت را اعلام ميكنه؛ البته هرجند كه بعدا جند تا تكميل ظرفيت هم جيز ميكنند؛

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
به من گفتن که باید وقتی زنگ زدیم بهت سریعا پول واریز کنی وگرنه اسمت خط میخوره !!
اونوقت امسال تکمیل ظرفیت هم اعلام میکنن با اینهمه شرکت کننده ؟!!

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
به من گفتن که باید وقتی زنگ زدیم بهت سریعا پول واریز کنی وگرنه اسمت خط میخوره !!
اونوقت امسال تکمیل ظرفیت هم اعلام میکنن با اینهمه شرکت کننده ؟!!

به من نگفتن!
ولی اون مربوط میشه به دی! فعلا فکرش رو نکن!

معمولا چابهار تکمیل ظرفیت میده.

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها مگه انتخاب رشته نباید از امروز شروع بشه؟
نیست که!!!!!!!

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها مگه انتخاب رشته نباید از امروز شروع بشه؟
نیست که!!!!!!!
یادمه یکی از دوستان اینجا بین الملل شهید بهشتی بود!
میخواستم بپرسم شهید بهشتی هم مثل گیلان میگه که 2برابر ظرفیاتارو که فرستاده سنجش کیا بودن؟؟؟؟
راستی 2 تا رشته ای رو که مصاحبه رفتیمو میشه انتخاب کنیم؟؟؟

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
یادمه یکی از دوستان اینجا بین الملل شهید بهشتی بود!
میخواستم بپرسم شهید بهشتی هم مثل گیلان میگه که 2برابر ظرفیاتارو که فرستاده سنجش کیا بودن؟؟؟؟
راستی 2 تا رشته ای رو که مصاحبه رفتیمو میشه انتخاب کنیم؟؟؟

من شهید بهشتی نبودم!
آره جفتش رو میتونی انتخاب کنی ولی با اولویت!

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها شما کنکور 91 ثبت نام می کنید؟!

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان در چه حالید؟؟؟؟؟؟؟؟
چه قدر این 20 روزه آخر دیر میگذره!!!!
سنجش نگفته کی اعلام میکنه؟؟؟؟؟؟؟

nazi nice

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.سوال من اینه که این دانشگاهها رشته اکولوژی گیاهی و یا سیستماتیک گیاهی رو در مقطع دکترا داره؟
من فوق لیسانس اکوسیستماتیک گیاهیم و دوست دارم برای دکترا تو یکی ازین دانشگاههای بین المللی درس بخونم
اما نمیدونم کجا داره

sadegh.gm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من مهندسی عمران خوندم .وبرایه کارشناسی ارشد امتحان دادم و انتخاب اولم دانشگاه بین المللی گیلان بود؟به نظرتون من رتبم 6000 هزار شد قبول میشم بین الملل گیلان؟بچه لطفا کمک کنید
و اگر میشود به ایمیلم بفرستید[email protected]

بالا