برگزیده های پرشین تولز

دانشگاهای بین المللی ایران ( بدون کنکور )

ghazal ashrafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
fekr konam beshe har 2 kod reshtaro vase mosahebe raft age nemishod ke aslan 2 ta elam nemikardan

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها میگم اگه کیش تهران قبول شین بعد میرین تهران؟!
یعنی من باید بعدا برم زاهدان؟!
اگه اینجوریه خیلی بده...
تازه من اصلا نمی تونم منتظر نتایج بهمن باشم. از فردا شروع می کنم درس بخونم...
اندازه ی جون آدم پول می گیرن کلی هم زجر میدن...
فقط خارج...
بنازم بهشون...

ghazal ashrafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
man dar morede baghiye daneshgaha nemidoonam faghat kisho gheshm fekr konam intor bashe ke bad az 2/5 oloom paye chon dige bayad varede bimarestan shim chon kisho gheshm bimarestanaye mojahaza nadare bayad biyaym tehran albate darmorede pezeshki migam

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
سلام. من رتبه منطقه 1 10000 شدم برام پزشكي بندر عباس و چابهار اومده معدل كتبي 13 دارم به نظرتون قبولم ميكنن هر كاري بخوان ميكنم اين
معدل را ميتونم با چيراي ديگه جبران كنم جون هركي دوست داريد بهم جواب بديد

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
سلام. من رتبه منطقه 1 10000 شدم برام پزشكي بندر عباس و چابهار اومده معدل كتبي 13 دارم به نظرتون قبولم ميكنن هر كاري بخوان ميكنم اين
معدل را ميتونم با چيراي ديگه جبران كنم جون هركي دوست داريد بهم جواب بديد
چابهار به احتمال زیاد قبولی البته اگر سر جیبو شل کنی و یک کمک مالی خوب کنی دوست عزیز!اصلا نگران نباش آقای دکتر

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها الان فقط باید منتظر باشیم تا روز مصاحبه دیگه نه؟!
مدارکی فعلا لازم نیست بدیم دیگه نه؟!

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان هر چی تلاش میکنم شماره فیشو وارد کنم میگه قبول نشدم!!!اما برای 2 انتخاب اولم معرفی شدم!!!شما تونستید فیشو وارد کنید؟؟؟

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
1 - اصلا نيازي به ثبت فيش نيست اون مخصوص اونايي هست كه ازمون عملي دارن مثل مجسمه سازي و شما فقط بايد مبلغ 50 هزار تومان به حسابي كه در قسمت راهنماي دانشكاه قبولي خودتان اومده واريز كنيد
2- به تاريخ مصاحبه خود دقت كنيد بعضي جاها بايد مدارك خودتون وقت مصاحبه ببريد بعضي جاها مثل شيراز بايد تا يك تاريخ معيني قبل از مصاحبه بوسيله بست ارسال كنيد
3- به مدارك خواسته شده در قسمت دانشكاه خودتان توجه كنيد
4- زمان هر دانشكاه فرق ميكنه و همينطور بعضي ها بر طبق حروف الفبا هستند بعضي نه همه با هم ميتوانند بروند حواستان باشه قاطي نكنيد

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
1 - اصلا نيازي به ثبت فيش نيست اون مخصوص اونايي هست كه ازمون عملي دارن مثل مجسمه سازي و شما فقط بايد مبلغ 50 هزار تومان به حسابي كه در قسمت راهنماي دانشكاه قبولي خودتان اومده واريز كنيد
2- به تاريخ مصاحبه خود دقت كنيد بعضي جاها بايد مدارك خودتون وقت مصاحبه ببريد بعضي جاها مثل شيراز بايد تا يك تاريخ معيني قبل از مصاحبه بوسيله بست ارسال كنيد
3- به مدارك خواسته شده در قسمت دانشكاه خودتان توجه كنيد
4- زمان هر دانشكاه فرق ميكنه و همينطور بعضي ها بر طبق حروف الفبا هستند بعضي نه همه با هم ميتوانند بروند حواستان باشه قاطي نكنيد

خیلی ممنون از توضیحت دوست عزیز.

این مال زاهدانه!
هیچ مدرکی نمی خواد تا قبل از مصاجبه بدیم دیگه نه؟!
پولی که گفتی رو هم باید اون موقع واریز کنم دیگه؟؟!

- معرفي‌ شدگان‌ رشته‌هاي‌ تحصيلي واحد بين المللي دانشگاه علوم پزشكي زاهدان- محل تحصيل چابهار (كدهاي 3673 و 3674)
معرفي‌ شدگان‌ رشته‌هاي‌ تحصيلي پزشكي (كد 3673) و دندانپزشكي (كد 3674) ، واحد بين الملل دانشگاه علوم پزشكي زاهدان- محل تحصيل چابهار لازم‌ است‌ براي‌ انجام‌ مراحل‌ مصاحبه‌ و آزمون‌ عملي‌ با در دست‌ داشتن‌ اصل شناسنامه و كارت ملي به همراه روگرفت از تمام صفحات آنان- 2 قطعه عكس 4×3 جديد پشت نويسي شده- فيش بانكي واريز شده به مبلغ 000/500 ريال (پانصد هزار ريال) به شماره حساب 2178522625007 سيبا درآمد هاي دانشگاه علوم پزشكي زاهدان بانك ملي شعبه بيمارستان خاتم الانبياء زاهدان- اصل و روگرفت گواهينامه ديپلم متوسطه **** جديد و يا گواهي ديپلم **** قديم (مربوط به فارغ التحصيلان **** قديم)- اصل و روگرفت كارنامه سه ساله متوسطه **** جديد-اصل و روگرفت كارنامه پيش ‌دانشگاهي و سه ساله متوسطه **** جديد- اصل و روگرفت گواهي سال دوم و سوم متوسطه **** قديم (مربوط به فارغ التحصيلان **** قديم) و پرينت كارنامه آزمون سراسري از ساعت 8 صبح لغايت 12 ظهر‌ روزهاي شنبه مورخ 28/8/90 و يكشنبه مورخ 29/8/90 به‌ آدرس زاهدان-ميدان مشاهير-دانشكده پرستاري و مامايي مراجعه نمايند. تلفنهاي تماس زاهدان 7-3414552 (كد 0541) داخلي‌هاي 1294و 1298 و همچنين دانشگاه بين‌المللي چابهار 5- 2221924 و 2223017 (كد 0545) و آدرس سايت دانشگاه www.zdmu.ac.ir و آدرس سايت دانشگاه بين المللي چابهار دانشگاه بین المللی چابهار مي‌باشد.ضمناً رأس ساعت 12:00 روز يكشنبه مورخ 29/8/90 آزمون زبان انگليسي انجام خواهد شد و مكان آزمون در حوزه و روز مصاحبه به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
مبلغ 50 هزار تومان را هر وقت دوست داشتيد ميتونيد تا قبل از زمان مصاحبه بريزيد و يك توصيه مهم به دوستاني كه يكي از انتخابهاي انان بين الملل زاهدان در جابهار اين است كه طبق اطلاعاتي كه امروز از مطلعين بدست اوردم اين دانشكاه هيج مورد امكانات رفاهي و خدماتي دانشجويان را ندارد و تابستان فوق العاده كرم و زمستان مملو از حشرات دارد به طوري كه من از شركت در مصاحبه ان منصرف شدم و به هيج كدام از دوستان خصوصا خواهران عزيز و محترم توصيه نميكنم

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام؛ از تمامي خواهران و برادران عزيز خواهشمند است بعد از مصاحبه خود شرح كوتاهي از انجه كه كذشته را به اطلاع ديكر هم وطنان عزيز نيز در اين جا بدهند تا سايرين نيز از اين تجربيات بهره مند شوند توضيحاتي نظير انواع سوالات برسيده شده؛ نحوه سوالات مالي ؛ نحوه واكنش نسبت به رتبه و معدل و...
با تشكر

nami1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وااااای,چقد خوشحال شدم این پیامارو خوندم!!!!!!
لطفا درباره احتمال قبولی منم نظر بدین:
رتبه منتقه 2م 5015 و رتبه کشوریم 10174 شد,به نظرتون دندونه کیش قبولم؟

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
وااااای,چقد خوشحال شدم این پیامارو خوندم!!!!!!
لطفا درباره احتمال قبولی منم نظر بدین:
رتبه منتقه 2م 5015 و رتبه کشوریم 10174 شد,به نظرتون دندونه کیش قبولم؟
به نظر من90 درصدبقیش هم:D به کمک مالی و معدلت هم بستگی داره!!!

nami1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی اشکان,,,,
معدل کتبیمم 18.85 شد
:)

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
کسی از دوستان اینجا هست که مصاحبه تبریزو رفته باشه؟؟؟؟:blush:

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
کسی تا الان مصاحبه رفته؟!blushsmiley.gif

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
دلا امشب سفر دارم جه سودايي به سر دارم
عزيزم جرا اخه مكه جي كفتن نكنه ميكن ظرفيت از قبل تكميل شده خودتون مثل ادم بريد خونتون ؛ ها

moein1993

Registered User
لایک‌ها
1
عامو هيج خبري نيستا؛ من كه رتبم 10000 هست معدلم هم 13 دو تا اختراع دارم ديبلم زبان انكليسي و الماني هم دارم شهريه اش هم به اندازه خودش دارم ميخوام برم بندرعباس تو قشم مصاحبه بدم همشونو مجذوب كنم و بيام بهمن برم سر كلاس همه قبوليد اصلا ناراحت نباشيد فقط اونايي كه رفتن بكن جه تعداد نفر اومده بودند همه بودن نصف بودن؛ اره ماشاالله ت باشه

بالا