برگزیده های پرشین تولز

دانلود زيرنويس فارسي جواهري در قصر در پست اول

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yusef.es

Registered User
لایک‌ها
0
به به ... جمال جان.... خوب بیدی؟:happy:
از این مطلبت خیلی خوشم اومد.... بازم ازینا برام بفرست....:happy:.. طالبم...

با سلام
البته ببخشید که من این پست را میدم و شاید ناراحت شوید.
ولی اگه شعری یا مطلبی میذارید نام نگارنده هم بنویسید.این شعر نوشته خسرو گلسرخی است.

lee_young_ae

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
البته ببخشید که من این پست را میدم و شاید ناراحت شوید.
ولی اگه شعری یا مطلبی میذارید نام نگارنده هم بنویسید.این شعر نوشته خسرو گلسرخی است.

خسرو گلسرخی..... ممنون....
ولی این مگه شعر بود؟:blink:

shotokan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشين .. !!

كجاست زير نويسي پشت صحنه ها را !؟!

لطفا اپلوود کنین

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

tsamant

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان کسی میتونه به من کمک کنه..؟؟؟؟؟؟؟

من زیر نویس های این سریال رو وقتی تو notepad باز میکنم مشکلی نداره و فونتشون درسته اما وقتی روی فیلم میزارم یا توی برنامه subtitle work shop باز میکنم کلمات نا خوانا هستند encoding رو روی Arabic و Anasi غیره هم قرار دادم اما باز ه درست نشد البته مشکل من فقط با زیر نویس های این سریال هستش زیر نویش بقیه فیلم هایی که دارم مشکلی نداره ..

آیا فونت خاصی لازم داره ؟ چون من هرچی فونت فارسی هم بود نصب کردم

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
دوستان کسی میتونه به من کمک کنه..؟؟؟؟؟؟؟

من زیر نویس های این سریال رو وقتی تو notepad باز میکنم مشکلی نداره و فونتشون درسته اما وقتی روی فیلم میزارم یا توی برنامه subtitle work shop باز میکنم کلمات نا خوانا هستند encoding رو روی Arabic و Anasi غیره هم قرار دادم اما باز ه درست نشد البته مشکل من فقط با زیر نویس های این سریال هستش زیر نویش بقیه فیلم هایی که دارم مشکلی نداره ..

آیا فونت خاصی لازم داره ؟ چون من هرچی فونت فارسی هم بود نصب کردم

شما دوست من باید از برنامه KM Player استفاده کنید. و هیچ نیازی به چیز دیگه نیست.اگه با notepad مشکلی نداره پس کاملا درسته. نیازی نیست از برنامه subtitle work shop استفاده کنید. بهترین برنامه برای پخش همون KM Player است.:happy:

tsamant

Registered User
لایک‌ها
12
شما دوست من باید از برنامه KM Player استفاده کنید. و هیچ نیازی به چیز دیگه نیست.اگه با notepad مشکلی نداره پس کاملا درسته. نیازی نیست از برنامه subtitle work shop استفاده کنید. بهترین برنامه برای پخش همون KM Player است.:happy:

دوست عزیز ممنون از پاسخگویی شما ولی من از همون اول هم از همین پلیر استفاده میکردم حدود 10 پلیر دیگه هم تست کردم اما جواب نداد در مورد زیرنویس و روش استفاده از آ کم تجربه نیستم و مدت زیادی هست که از زیر نویس با برنامه های مختلف استفاده میکنم و تا حالا هم این مشکل برام پیش نیومده بود به جز این مورد خاص که واقعآ برام عجیبه

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
دوست عزیز ممنون از پاسخگویی شما ولی من از همون اول هم از همین پلیر استفاده میکردم حدود 10 پلیر دیگه هم تست کردم اما جواب نداد در مورد زیرنویس و روش استفاده از آ کم تجربه نیستم و مدت زیادی هست که از زیر نویس با برنامه های مختلف استفاده میکنم و تا حالا هم این مشکل برام پیش نیومده بود به جز این مورد خاص که واقعآ برام عجیبه

شما استادی :happy:
یه سوال دارم همه زیرنویسها منظورم تمام قسمتهاست مشکل دارند؟ عجیبه الان دانلود میکنم و تستش میکنم و خبرش رو بهتون میدم.
امیدوارم از توضیح اولم ناراحت نشده باشید چون میدونی من عادت دارم زیاد توضیح میدم همین.:blush:

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
شما استادی :happy:
یه سوال دارم همه زیرنویسها منظورم تمام قسمتهاست مشکل دارند؟ عجیبه الان دانلود میکنم و تستش میکنم و خبرش رو بهتون میدم.
امیدوارم از توضیح اولم ناراحت نشده باشید چون میدونی من عادت دارم زیاد توضیح میدم همین.:blush:

خب من دوباره دانلود کردم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم.:blink:

harrygon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببخشید می خواستم بدونم تا حالا کسی پشت صحنه های جواهری در قصرو ترجمه کرده ؟ منظورم شبکه ی دو نیستا !
اگه کرده می شه لینک دانلوده شو بذارین ؟ اگه هم نه کسی قصد زیرنویس کردنو نداره؟ :blush:

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
سلام ببخشید می خواستم بدونم تا حالا کسی پشت صحنه های جواهری در قصرو ترجمه کرده ؟ منظورم شبکه ی دو نیستا !
اگه کرده می شه لینک دانلوده شو بذارین ؟ اگه هم نه کسی قصد زیرنویس کردنو نداره؟ :blush:

دوست من تا اونجایی که میدونم این پشت صحنه ها زیرنویس انگلیسیش موجود نیست.;)

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
ببخشید یه سوال! لینک دانلود مشکلی نداره؟ آخه من نمیتونم دانلود کنم دفعه ی قبل اینطوری نبود اما الان نمیتونم دانلودش کنم.

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
ببخشید یه سوال! لینک دانلود مشکلی نداره؟ آخه من نمیتونم دانلود کنم دفعه ی قبل اینطوری نبود اما الان نمیتونم دانلودش کنم.
سلام
درسته ، لینک مشکل داره
شما میتونی از اینجا دانلود کنی
موفق باشی

shat

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر از زحماتتون برای زیرنویسهای فارسی
من یک سوال داشتم اینکه در قسمت 40 وقتی زیرنویس رو زیر فیلم میذارم , توی فیلم در بعضی جاها زمانهای زیرنویس هم میاد چی کار کنم که این اتفاق نیافته ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا