• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانلود شبانه (رایگان)

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
من درایور کارت گرافیک رو نصب کردم،بعدش دیگه هیچوقت دانلود شبانه نمیتونستم بکنم(روشن میشد،دان نمیکرد تا صبح)و مجبور بودم دستی شروع کنمش
امشب کلی چک کردم،متوجه شدم درایور باحث میشه کامپیوتر دیرتر روشن بشه و چون ساعت آی دی ام مال قبل از بالا اومدن هست،دیگه دان نمیکنه

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
من پارس آنلاین دارم 256 محدود، خطم هم روی نه مگ هست. در بدترین شرایط شبانه حدود 1.5 گیگ دانلود میکنم و در بهترین شرایط مثل دیشب 3 گیگ!
Untitled.png
دوستانی که دردسر روشن و خاموش کردن اوماتیک کامپیوتر رو دارید، اگه مودم بیسیم و گوشی اندرویدی دارید به جای اینکه شب تا صبح کامپیوتر رو روشن بذارید، میتونید برنامه Advanced Download Manager رو از اینجا دانلود کنید و با گوشی دانلود کنید. امکانات این برنامه در حد IDM هست و قابلیت برنامه ریزی هم داره.

hadisherafat

Registered User
لایک‌ها
128
تاپیک جالبی هستش به قول همون دوستمون آواتارت رو عشقه

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
سلام
من پارس آنلاین دارم 256 محدود، خطم هم روی نه مگ هست. در بدترین شرایط شبانه حدود 1.5 گیگ دانلود میکنم و در بهترین شرایط مثل دیشب 3 گیگ!
مشاهده پیوست 564580
دوستانی که دردسر روشن و خاموش کردن اوماتیک کامپیوتر رو دارید، اگه مودم بیسیم و گوشی اندرویدی دارید به جای اینکه شب تا صبح کامپیوتر رو روشن بذارید، میتونید برنامه Advanced Download Manager رو از اینجا دانلود کنید و با گوشی دانلود کنید. امکانات این برنامه در حد IDM هست و قابلیت برنامه ریزی هم داره.
منم تو فکر استفاده از گوشی برا دانلود شبانه بودم ولی برا کسایی که دانلود شبانشون 1تا7 هست...گوشی با وای فای روشن اونم 6 ساعت...؟؟؟؟!!!
شاید گوشی سرویس بشه...:)

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
منم تو فکر استفاده از گوشی برا دانلود شبانه بودم ولی برا کسایی که دانلود شبانشون 1تا7 هست...گوشی با وای فای روشن اونم 6 ساعت...؟؟؟؟!!!
شاید گوشی سرویس بشه...:)
گوشی من که چند ماهه چیزیش نشده. وقتی که گوشیم کامل شارژ باشه از 2 تا 7 صبح 20 تا 30 درصد شارژم کم میشه.

signul

Registered User
لایک‌ها
938

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
من از طرح 128 قبلی مخابرات خراسان استفاده میکنم قبلا سرعت دانلود معمولی و رایگانش فرقی نداشت:rolleyes:.ولی الان دیگه کم شده نهایتش میره رو20کیلو بایت
چند روزه دیگه هم حجمم تموم میشه باید80تومن برای 6گیگ سه ماهه با سرعت128 بدم:general111:
واقعا کسی نیس به این مخابرات خراسان تذکری چیزی بده:general208::general211:

signul

Registered User
لایک‌ها
938
من از طرح 128 قبلی مخابرات خراسان استفاده میکنم قبلا سرعت دانلود معمولی و رایگانش فرقی نداشت:rolleyes:.ولی الان دیگه کم شده نهایتش میره رو20کیلو بایت
چند روزه دیگه هم حجمم تموم میشه باید80تومن برای 6گیگ سه ماهه با سرعت128 بدم:general111:
واقعا کسی نیس به این مخابرات خراسان تذکری چیزی بده:general208::general211:

اگه قرار داد جدید ببندی دیکه دانلود رایگان شبانه نداری
مخابرات دانلود رایگان شبانه رو برداشته متاسفانه

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اگه قرار داد جدید ببندی دیکه دانلود رایگان شبانه نداری
مخابرات دانلود رایگان شبانه رو برداشته متاسفانه
نه این طرحی که میخوام بگیرم رایگان شبانه داره ولی سرعتش رو نمیدونم چقده:general208: اگه مثل همین الان باشه همون بدون شبانه شو میگیرم به صرفه تره:(

signul

Registered User
لایک‌ها
938
نه این طرحی که میخوام بگیرم رایگان شبانه داره ولی سرعتش رو نمیدونم چقده:general208: اگه مثل همین الان باشه همون بدون شبانه شو میگیرم به صرفه تره:(
والا بنده قبل از عید اواخر اسفند رفتم تمدید کنم تمام طرح ها رو گذاشت جلوم گفت دیگه کلا هیچ یک از طرح ها دانلود رایگان شبانه ندارن منم یک طرح یک ساله گرفتم یک مگ 18550 ماهیانه با مالیات و اینها با 5 گیگ ترافیک ماهیانه

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
والا بنده قبل از عید اواخر اسفند رفتم تمدید کنم تمام طرح ها رو گذاشت جلوم گفت دیگه کلا هیچ یک از طرح ها دانلود رایگان شبانه ندارن منم یک طرح یک ساله گرفتم یک مگ 18550 ماهیانه با مالیات و اینها با 5 گیگ ترافیک ماهیانه

پس این چیه تو پنل اومدهo_O
نکنه سرکاریه:eek::eek:
23.PNG

signul

Registered User
لایک‌ها
938
پس این چیه تو پنل اومدهo_O
نکنه سرکاریه:eek::eek:
مشاهده پیوست 564821

باز هم نمی دونم شاید سر کاری باشه :D
حتما قبل از تمدید زنگ بزن به 2020 ببین چی می گن گول این ها رو نخور :D
اگه توی شهرستون پارس آنلاین نمایندگی داره به نظر من پارس آنلاین بگیرید محشره واقعا

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
10 اسفند هم که مبین نت شبانه رو برداشت اومدم ایرانسل ( اونم به یه بدبختی ، رو پشت بام ساختمان 3 طبقه آنتن گرفتم )
2مگ 1 ماهه 3 گیگ گرفتم تا الان که راضیم
که تو عکس مشخصه چقدر دانلود داشتم
یعنی شبی 3.5گیگ دانلود می کنی؟ ایرانسله؟ ماهیانه 25000تومان؟

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
دوستانی که دردسر روشن و خاموش کردن اوماتیک کامپیوتر رو دارید، اگه مودم بیسیم و گوشی اندرویدی دارید به جای اینکه شب تا صبح کامپیوتر رو روشن بذارید، میتونید برنامه...
یه سوال از شما و سایر دوستان:
آیا 7 ساعت استفاده مداوم از وای فای گوشی، به گوشی آسیب نمیزنه؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
یه سوال از شما و سایر دوستان:
آیا 7 ساعت استفاده مداوم از وای فای گوشی، به گوشی آسیب نمیزنه؟

نه، فقط اگه شارژ تموم نکنه.

ارسال شده با Sony Xperia M توسط تاپاتاک 4

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
ما هم که فعلا توی باتلاق مبین نت گیر کردیم، یه قانون جدیدی گذاشته که حوصلم رو سر میبره. حداکثر دو برابر حجم سرویس ميشه دانلود شبانه کرد.
یعنی من که 4 گیگ دارم، توی یک ماه فقط 8 گیگ شبانه میتونم استفاده کنم، ساعت بیخودی هم داره، 3 تا 7 بامداد.
شاید تابستون برم ايرانسل بگیرم.

hadisherafat

Registered User
لایک‌ها
128
ما هم که فعلا توی باتلاق مبین نت گیر کردیم، یه قانون جدیدی گذاشته که حوصلم رو سر میبره. حداکثر دو برابر حجم سرویس ميشه دانلود شبانه کرد.
یعنی من که 4 گیگ دارم، توی یک ماه فقط 8 گیگ شبانه میتونم استفاده کنم، ساعت بیخودی هم داره، 3 تا 7 بامداد.
شاید تابستون برم ايرانسل بگیرم.

البته امیدوارم تا اون موقع به همون خط ای دی اس ال بدند.انشاء ا..

بالا