• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانلود شبانه (رایگان)

signul.online

Registered User
لایک‌ها
23
اسیا تک نامحدود هاش چجوریاست؟کسی داشته؟به نظر قیمتاش مناسب میاد
دوست عزیز اگر میخواین از شبانه استفاده کنید باید 10 گیگ به بالا روزانه بگیرید ;)
مثلاً 512 سرعت تمام شب (1 تا 8) بین 60 الی 70 ثابت هست
1 سرعت بین 100 الی 110هست
2 بین 110 الی 120 هست
128 بین 40 الی 50 هست و ...
:rolleyes:

داریوش2000

Registered User
لایک‌ها
45
اسیا تک نامحدود، اصلا و به هیچ وجه نگیر. سرویس های نامحدودش دارای محدودیت هستند!
فقط محدودش خوبه.
یعنی از یه مقداری بیشتر دانلود کنی سرعت رو کاهش میدن؟

Fal2okh

Registered User
لایک‌ها
9
هفته ی پیش ی شب صبانت سرعت 600KBبود ولی از فرداش ی شب در میون 100 و 30 KB میشه!

128 شاتل سرعتش چجوریاس ؟ رایگانش چند تا چنده؟

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
عجب بحث داغ شد!:cool:
---------------------------------------------------------------
Bidaar (رايگان): زمانبندي فعاليتهاي ويندوز
زمان بندي فعاليتها با پشتيباني از تاريخ شمسي - رايگان

استفاده مفيد از زمان و برنامه ريزي براي آن همواره براي كساني كه ارزش واقعي زمان را ميدانند مورد توجه خاصي قرار داشته است. بديهي است برنامه ريزي و استفاده از زمانهاي مرده و بلا استفاده مانند زمانهايي كه پشت سيستم خود نيستيد، همچنين زمان خواب و حتي زمانهايي كه در مسافرت هستيد و دسترسي به سيستم خود نداريد ميتواند مقدار زيادي از آن زمانهاي مرده را زنده كند. از اين رو نرم افزار بيدار به منظور انجام عمليات خاموش کردن، روشن کردن، راه اندازي مجدد، قفل کردن، خروج کاربر، خاموش کردن نمايشگر، اجراي برنامه و ريبوت کردن مودم ADSL در زمان يا دوره زماني خاص طراحي شده است.
يکي از کاربرهاي مهم اين نرم افزار براي مديريت دانلود هاي شبانه و يا انجام عمليات نرم افزاري خاص (بطور مثال انجام آناليز و محاسبات) در زمانهاي تعيين شده مي باشد.
اين نرم افزار داراي محيط کاربري كاربر پسند و کاملا فارسي (تاريخ شمسي) مي باشد، حافظه بسيار كمي را اشغال كرده و ميتواند بطور قابل حمل (Portable) نيز مورد استفاده قرار بگيرد. همچنين براي نصب و استفاده از آن نيازي به داشتن سطح دسترسي Admin سيستم نمي باشد.
براي مشاهده راهنماي نرم افزار اينجا كليك كنيد
و براي دانلود نرم افزار اينجا كليك كنيد

خدا بگم چکارت بکنه یا نکنه.
میگن هیچ ارزونی یا رایگانی بی علت نیست.
این نرم افزار بیدار که دوستمون معرفی کردند رو نصب کردم وقنی برنامه فعال باشه خود به خود دانلود و به خصوص به خصوص اپلود شما میره به اوج البته من اینو به کمک برنامه نت ترافیک متوجه شدم.
حالا اگه دانلود بود میگفتیم شاید برنامه بروزرسانی میشه ولی اپلود چی؟
در نتیجه این برنامه احتمال 99.9 درصد اطلاعات و فایلهای پی سی شما رو میدوزده. یا اینکه در خوشبینانه ترین حالت این برنامه هدفش به هدر دادن پهنای باند و ترافیک شماست.
اگر میگید من اشتباه میکنم امتحان کنید. و نتیجه رو اعلام کنید
درضمن من فقط این برنامه رو باز کرده بودم و تست میکردم و با غیر فعال کردنش هیچ تغییری در حجم و ترافیک من رخ نمیداد هم با استاتوس کانکشن تست کردم هم با نت ترافیک.
از این حرفا بگذریم. من از مخابرات adsl دارم 1مگ 5 گیگ ماهیانه. حجم استفاده شده توی نت ترافیک و سایت مخابرات رو چک کردم. متوجه 60% دزد مخابرات شدم. اینو چکار کنم؟
اقا یه سوال دیگه چه جور میشه فهمید ترافیکی که داره رد و بدل میشه از کدوم برنامه یا سایته؟

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
نحوه زمان بندی IDM برای دانلود خودکار و دانلود شبانه

internet-download-manager-idm%201.jpg

امروزه تقریبا تمامی ارائه دهندگان اینترنت پر سرعت اقدام به ارائه دانلود شبانه نیز مینمایند. با توجه به قیمت های بسیار بالای سرویس اینترنت پر سرعت ، دانلود شبانه تنها راه حل برای خلاصی از شر تعرفه های گران قیمت است.

اما سوال اینجاست ؟ چند درصد از ما قادریم ساعت 2 یا 3 شب بیدار شویم و شروع به دانلود کنیم ؟ شاید صبح هم بخواهیم کمی زودتر از منزل خارج شویم و مجبور باشیم از چند ساعت باقی مانده نیز چشم پوشی کنیم !

اما امروز میخواهم روشی را برای شما معرفی کنم که توسط آن به راحتی میتوانید آی دی ام (IDM) را زمان بندی کنید تا از زمان مشخصی شروع به دانلود کند و حتی توسط برنامه Autoshutdown کامپیوترتان به طور اتوماتیک شروع به کار کند و به طور اتوماتیک خاموش شود !

برای شروع کار نرم افزار IDM را اجرا کنید.
1.png

در ستون سمت راست بر روی Queues کلیک راست کنید و Create new queue را انتخاب کنید
2.png

در صفحه باز شده یک نام برای Queue یا صف خود انتخاب کنید و روی OK کلیک نمایید
3.jpg
در پنجره باز شده تنظیمات را به صورتی که میبینید تنظیم کنید. سعی کنید زمان دانلود ها را چند دقیقه دیرتر از زمان شروع و زمان پایان را چند دقیقه زودتر از زمان اتمام انتخاب کنید. به دلیل دانلود شبانه و وجود مشکلات فراوان Number of retries را بر روی عدد بزرگی مثل صد قرار دهید تا در صورت ایجاد مشکل در دانلود IDM به طور خودکار روند تلاش دوباره را انجام دهد.

پس از اجرای مراحل بالا Apply را کلیک کرده و close را بزنید.
4.png

از این پس برای دانلود شبانه کافی است لینک های دانلود خود را Pause (ایست) کنید. بر روی آنها کلیک راست نمایید و از داخل گزینه Move to queue ، Queue یا همان صف ساخته شده خودتان را انتخاب کنید. شب همان روز در صورت روشن بودن پی سی IDM به طور خودکار شروع به دانلود آن خواهد کرد.

از نرم افزار Autoshutdown نیز برای روشن کردن و خاموش کردن اتوماتیک پی سی میتوانید استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید که قبل از خواب ، پی سی را به حالت Hibernate خاموش کنید تا در شروع کار IDM خللی ایجاد نشود.

درضمن این تنظیمات رو روی ای دی ام انجام دادم و دانلود رو صبح دستی شروع کردم و قطع دانلود رو روی 7.45 تنظیم کردم ولی نمیدونم چرا قطع نشد و مجبور شدم دستی قطع کنم.
ای دی ام 7.16 دارم و فارسی ساز روش نصبه.

signul.online

Registered User
لایک‌ها
23
سرویس های روزانه نامحدود به این صورت هست که تا یه مقدار سرعت خوب هست بعدش سرعت مثل شبانه میشه ;)
اقا یه سوال دیگه چه جور میشه فهمید ترافیکی که داره رد و بدل میشه از کدوم برنامه یا سایته؟
http://www.netlimiter.com/download.php

mohzamohza

Registered User
لایک‌ها
115
سلام
الان که پیر شدیم و حسش نیست ولی فکر نکنم دیگه اوکی تر روش قدیم من باشه :دی
تو بایاس کامپیوتر تنظیم کرده بودم اوتومات ساعت 1 نصفه شب روشن بشه idm ساعت 1.15 شروع به دانلود صف اول میکرد ساعت 3 ریست میشد( در غیر این صورت ای پی را شرکت شاتل شناسایی می کرد و سرعت پایین میومد) 3.15 صف دوم شروع به دانلود میکرد و ساعت 7 صبح کامپیوتر خاموش میشد تو اون اوضاع افتضاح اینترنت شبی 1.5 دانلود میکردم.بدون این که حتی یه شب بیدار باشم.:D

mohzamohza

Registered User
لایک‌ها
115
هفته ی پیش ی شب صبانت سرعت 600KBبود ولی از فرداش ی شب در میون 100 و 30 KB میشه!

128 شاتل سرعتش چجوریاس ؟ رایگانش چند تا چنده؟
پسر خوب اینا یه آشغالی دارند به اسم پلیس نمیدنم چی چی سیستم هم اینه که اگر هر شب دانلود کنی سرعتت را میارن پایین.اولیش شاتل بود که خودش اعلام کرد این کار رو میکنه یه قانون مسخره ای هم دارند که ....

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
تو بایاس کامپیوتر تنظیم کرده بودم اوتومات ساعت 1 نصفه شب روشن بشه idm ساعت 1.15 شروع به دانلود صف اول میکرد ساعت 3 ریست میشد( در غیر این صورت ای پی را شرکت شاتل شناسایی می کرد و سرعت پایین میومد) 3.15 صف دوم شروع به دانلود میکرد و ساعت 7 صبح کامپیوتر خاموش میشد تو اون اوضاع افتضاح اینترنت شبی 1.5 دانلود میکردم.بدون این که حتی یه شب بیدار باشم.:D
داداش به ما هم روش تنظیمات بایوس رو یاد بده چطور این کارو بکنیم.( اگر پسورد برای ورود به کامپیوتر لازم باشه باید چکار کرد؟);)

mohzamohza

Registered User
لایک‌ها
115
داداش به ما هم روش تنظیمات بایوس رو یاد بده چطور این کارو بکنیم.( اگر پسورد برای ورود به کامپیوتر لازم باشه باید چکار کرد؟);)
شما دوست عزیز اولا که هم خدا هم خرما نمیشه یعنی اول پسوردت را بردار:D
بعد اگر بخوام الان دقیق بگم باید ریست کنم برم تو بایاس که میدونی چقدر سخته از پای نت بلند بشی در ضمن تو مادربرد های مختلف فرق میکنه در کل باید تنظیمات wake up رو enebel کنی در ضمن ازت میپرسه که تا چند روز میخوای این کار انجام بشه یکی کم کن میشه برای همیشه یه لینک گذاشتم این رو ببین اگر نتونستی کامپیوتر را که ریسیت کردم بقیش را مینویسم.
http://www.tarfandestan.com/29-turn-on-your-computer-automatically.html

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
داداش من لپتاپ hp4540s دارم بایوسش با pc فرق میکنه.
برای ورود به بایوس پسورد میخواد پسوردش چیه؟
درضمن حالا اگر لپتاپ رو تنظیم کردم ای دی ام رو چه جوری با دستور اجرا کنیم
مودم رو هم میشه دستور ریست و خاموش روشن داد؟

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
بله. محدودیت روزانه داره، یعنی در هر روز اگه دانلودت از یه مقدار بیشتر باشه، سرعتت در همون روز به شدت افت می کنه و باید تا فردا صبر کنی تا سرعتت دوباره درست بشه.

مثلا در هر روز تا وقتی ترافیک مصرفی ات زیر 100مگ باشه، سرعتت خوبه. اما اگه بیشتر از 100مگ مصرف کردی سرعتت تو همون روز به 15~20کیلوبایت بر ثانیه میرسه. (100مگ مثال بود و بسته به سرویس انتخابی متفاوته)

razhaypenhan

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان کسی از پارس انلاین خبر داره؟سرعت دانلودش چنده؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
خدا بگم چکارت بکنه یا نکنه.
میگن هیچ ارزونی یا رایگانی بی علت نیست.
این نرم افزار بیدار که دوستمون معرفی کردند رو نصب کردم وقنی برنامه فعال باشه خود به خود دانلود و به خصوص به خصوص اپلود شما میره به اوج البته من اینو به کمک برنامه نت ترافیک متوجه شدم.
حالا اگه دانلود بود میگفتیم شاید برنامه بروزرسانی میشه ولی اپلود چی؟
در نتیجه این برنامه احتمال 99.9 درصد اطلاعات و فایلهای پی سی شما رو میدوزده. یا اینکه در خوشبینانه ترین حالت این برنامه هدفش به هدر دادن پهنای باند و ترافیک شماست.
اگر میگید من اشتباه میکنم امتحان کنید. و نتیجه رو اعلام کنید
درضمن من فقط این برنامه رو باز کرده بودم و تست میکردم و با غیر فعال کردنش هیچ تغییری در حجم و ترافیک من رخ نمیداد هم با استاتوس کانکشن تست کردم هم با نت ترافیک.
از این حرفا بگذریم. من از مخابرات adsl دارم 1مگ 5 گیگ ماهیانه. حجم استفاده شده توی نت ترافیک و سایت مخابرات رو چک کردم. متوجه 60% دزد مخابرات شدم. اینو چکار کنم؟
والا این نرم افزار اصلا نه دانلود میکنه نه آپلود. اینم که میبینی تو عکس برای ارتباط با مودم هست
jr6kd1y1tqdw98xu9zx.jpg

درضمن این تنظیمات رو روی ای دی ام انجام دادم و دانلود رو صبح دستی شروع کردم و قطع دانلود رو روی 7.45 تنظیم کردم ولی نمیدونم چرا قطع نشد و مجبور شدم دستی قطع کنم.
ای دی ام 7.16 دارم و فارسی ساز روش نصبه.
مال من که درست کار میکنه سر موقع هم خاموش میکنه
سلام
شما چطوری با ریست کامپیوتر آی پی رو عوض میکردی؟

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان این سایته که سرعت رو تست میکنید و میزارید اسمش چیه ؟

من رفتم توی سایتش نتونستم تست سرعت بگیرم

!!!!!!!

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
من از پیشگامان استفاده میکنم شبا سرعت محدود میشه منم هم اومدم 4 5 تا لینک رو همزمان میزارم دانلود هر کردوم 50 هم سرعت داشته باشه در مجموع به سرعت 300 میرسیم

البته باید ذکر کنم که سرعت روزها تا 450 میرسه

E-Charge

Registered User
لایک‌ها
34
آسیاتک اوایل خوب بود ، تا 6 ماه پیش هم آسیاتک داشتم
512 نامحدود میگرفتم سرعت بین 60-70 ثابت بود، 5 روز آخر هم مابه تفاوت بین سرویس 512 و 1024 نامحدود و میدادم ( زیاد نمیشد 4 تومن فکر کنم ) یه 50 گیگی دانلود میکردم
6ماهه خطمون PCM هست اول 1024 مبین نت گرفتم ، شبی 2-2.5 گیگ میگرفت
10 اسفند هم که مبین نت شبانه رو برداشت اومدم ایرانسل ( اونم به یه بدبختی ، رو پشت بام ساختمان 3 طبقه آنتن گرفتم )
2مگ 1 ماهه 3 گیگ گرفتم تا الان که راضیم
که تو عکس مشخصه چقدر دانلود داشتم
IR.png
اونایی هم که تو بایوس Wake Up ندارن برنامه Auto PowerOn & ShutDown و امتحان کنن خیلی خوبه (از softgozar بگیرین)

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
سلام
اینترنت رو بالاجبار از مخابرات مشهد میگیرم چون خطم فیبر نوری هست...منطقه امت
طرح پاییزه نقره ای دارم برا 2 گیگ و 3 ماه دارم 64 هزار تومن میدم...
هرچند مدت هم طرح هاشون رو عوض و گرون تر میکنند...
16 ماه بعد که طرحم تموم بشه اگه شد از های وب میگیرم که بعید میدونم رو فیبر سرویس بده!!!
روز سرعت رو بالا بردند که بیشتر ترافیک مصرف بشه...سرعت از 200 شده 500 کیلو بایت...یک فایل که میخوام بزارم تو برنامه دانلود خودکار چند مگش دانلود میشه!!!!1
شب سرعت از 500 میرسه به 120 که بعضی اوقات شب هم افت سرعت هست...
در بهترین حالت از 1 تا 7 شب 2 گیگ و خورده ای دانلود میشه...لینک ها تماما وطنی....:)))))))
هیچ راهی هم واسه دور زدن این محدودیت ظاهرا وجود نداره...حداقل من که گشتم اینطور به نظر میرسید!

بالا