برگزیده های پرشین تولز

درباره این بخش: پیشنهاد ،انتقاد ،کاربرهای فعال و...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
همونور جواب دادم دوست من ... ولی تو فکرش بودم که اینجا هم چنین تاپیکی داشته باشیم (البته بیشتر بحث معرفی سایت و اینا مد نظرم بود ... ) .. حتی روی اسمش هم فکر کردم ... فقط مونده که یکی از تاپیک های که دوستان از قدیم روش فعالیت داشتن رو پیدا کنیم و بیاریم بالا ...

فکر خیلی خوبیه ...

منم قبلا گفتم بودم که به یه کتابخونه ( کتابخونه ی چند رسانه ای .... البته چند رسانه ایش رو الان دارم می گم
181.gif
) برای بخش علم و دانش نیاز داریم ...

فکر نمی کنم که تاپیکش زده شده باشه ....

چه اسمی رو براش انتخاب کردی ؟!!!

معرفی سایت رو هم می تونیم توی کتابخونه داشته باشیم ... ها !! نظرت چیه ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
فکر خیلی خوبیه ...

منم قبلا گفتم بودم که به یه کتابخونه ( کتابخونه ی چند رسانه ای .... البته چند رسانه ایش رو الان دارم می گم
181.gif
) برای بخش علم و دانش نیاز داریم ...

فکر نمی کنم که تاپیکش زده شده باشه ....

چه اسمی رو براش انتخاب کردی ؟!!!

معرفی سایت رو هم می تونیم توی کتابخونه داشته باشیم ... ها !! نظرت چیه ؟
والا دو سه تا تاپیک هست که می تونیم ادغامشون کنیم و همونها رو ادامه بدیم ... بیشتر معرفی سایت هستن ...

همونطور که گفتم ما اگه بتونیم منابع خوب دیجیتال رو معرفی کنیم خیلی عالی میشه ... بخصوص فارسی ها ...

اسم خاصی هم نیست ... فقط می خواستم یه چیزی باشه که چندتا شاخه رو در بر بگیره ... مثلا :

معرفی سایت های مرجع علمی و کتابخانه های دیجیتال (بخصوص منابع فارسی زبان)

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
...
معرفی سایت های مرجع علمی و کتابخانه های دیجیتال (بخصوص منابع فارسی زبان)

به نظرم اسم " کتابخانه ی دیجیتال " ... یا " کتابخانه ی چند رسانه ای " ... می تونه خوب باشه ... به چند دلیل ...

اول اینکه , کلی هست و می تونه زمینه های مختلفی رو در آینده شامل بشه ... که معرفی سایت می تونه یکیش باشه ... فایل های تکست , صوتی و تصویری هم می تونه موارد دیگه باشن ...

سوم, زبون های مختلف رو هم می تونه شامل بشه ...

دوم اینکه خوش آهنگ .. یا خوش لحنه ! ...:D

پ.ن : البته این فقط نظر من بود ... هر چی که دوستان تصمیم بگیرن !

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نظرم اسم " کتابخانه ی دیجیتال " ... یا " کتابخانه ی چند رسانه ای " ... می تونه خوب باشه ... به چند دلیل ...

اول اینکه , کلی هست و می تونه زمینه های مختلفی رو در آینده شامل بشه ... که معرفی سایت می تونه یکیش باشه ... فایل های تکست , صوتی و تصویری هم می تونه موارد دیگه باشن ...

سوم, زبون های مختلف رو هم می تونه شامل بشه ...

دوم اینکه خوش آهنگ .. یا خوش لحنه ! ...:D

پ.ن : البته این فقط نظر من بود ... هر چی که دوستان تصمیم بگیرن !
مثلا این چطوره : "کتابخانه دیجیتال : معرفی و درخواست ....... " (جای خالی رو با کلمات مناسب پر کنید )

یه سرچی بزن ببین تاپیک خوب چی داریم که ادغام و بازسازی شون کنیم
mat.gif
... مرسی

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
مثلا این چطوره : "کتابخانه دیجیتال : معرفی و درخواست ....... " (جای خالی رو با کلمات مناسب پر کنید )

یه سرچی بزن ببین تاپیک خوب چی داریم که ادغام و بازسازی شون کنیم
mat.gif
... مرسی

اسم خوبه ...
34.gif

باشه من سرچ می کنم و نتیجه رو اینجا می زارم ...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
خب , مواردی که بدست اومد ...

فقط قبلش یه سؤال : این تایپک قرار کل بخش رو پوشش بده یا زیر بخش ها هم می تونن برای خودشون چنین تاپیکی داشته باشن ؟ ( مثل زیر بخش برق )

به غیر از بخش برق کل علم و دانش رو سرچ کردم !

کلا نتایج جالبی نداشت !! ...

در خواست کمک برای دانلود یک ای بوک

لینک سایت های علمی

دانلود رایگان کتاب

درخواست ebook

سايت های آموزشی رياضی و فيزيک

از این audio book ها کجا میشه دانلود کرد ( این تاپیک هم به نحوی مربوط می شه ... )

پ.ن : تاپیک های زیر یکی دو پست و تاپیک هایی که برای تبلیغ بودن رو حذف کردم ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خوبه ... من اقدام می کنم امروز یا فردا ...

در مورد زیربخشها .. نه .. سعی می کنیم هر زیربخش ، یه تاپیک واسه خودش داشته باشه ... دقیقا مثل تاپیک " درباره این بخش " ... الان بخش " برق و ... " از همه جلوتره ، چون تاپیکش رو مرتب کردیم و فقط اسمش مونده ...

بازم مرسی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب این تاپیک آماده شد ...

ممنون از هواشان عزیز ... نظری اگه دارید در خدمتم ... دو سه تاپیک دیگه هم بود که اونا رو هم اضافه می کنم بهش ..

پی نوشت : یکی از تاپیک های استیکی رو هم چون به نظرم ، استقبال مناسبی نداشت ، از حالت استیکی خارج کردم ... اگه دوباره استقبال شد ، حتما دوباره استیکی اش می کنم ، چون تاپیک خوبی بود ... (با اجازه بهروز جان)

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
خب این تاپیک آماده شد ...

ممنون از هواشان عزیز ... نظری اگه دارید در خدمتم ... دو سه تاپیک دیگه هم بود که اونا رو هم اضافه می کنم بهش ..

پی نوشت : یکی از تاپیک های استیکی رو هم چون به نظرم ، استقبال مناسبی نداشت ، از حالت استیکی خارج کردم ... اگه دوباره استقبال شد ، حتما دوباره استیکی اش می کنم ، چون تاپیک خوبی بود ... (با اجازه بهروز جان)

خواهش می کنم ... خواشان

عالی شد ....

در مورد پی نوشت :

اتقاقات می خواستم در این مورد یه بحثی بکنیم ... گذاشته بودمش برای بعد از راه اندازی تاپیک جدید ... حالا که فرصتش پیش اومده ...

خب ما چهارتا تاپیک استیکی داشتیم و داریم ...

مطالب علمي در زمينه طب و پزشكي ، اخبار پزشكي ، مقالات
اخبار ، مقالات و دانستی های نجوم و فضا
اخبار و مقالات مرتبط با علم و دانش ، فن آوري هاي نوين
پرسش و پاسخ پزشكي

سه تاشون در مورده اخبار و مقالاته ...

تاپیک های اخباری اگه حداکثر دو روز یه بار آپدیت نشن , به نظره من ارزشی ندارن ...
و مقالات هم اگه ایندکس نشن , همچنین ...

نحوه ی گذاشتن مطالب توشون هم جالب نیست , البته به نظر من ! ...

چطور بگم ؟ ...
73.gif
... به نظرم مخاطبین مطالبشون کم هستن .. به علت دیر به دیر آپ شدن و طولانی بودن مطالب ( یه مقاله ی کامل در یه صفحه قرار می گیره , منکه همیشه اسکرول کردم ) ...

پیشنهاد من ....

برای اخبار به یه تاپیک نیاز داریم !! ... تاپیکی که اخبار مهم و به روز علم و دانش رو داشته باشه ( مثله زمانی که از کنار کیوسک های روزنامه فروشی رد می شیم ... یه نیم نگاهی به سر تیتر روزنامه ها می کنیم و رد می شیم ... همین از با خبر شدن از مسائل روز کفایت می کنه ... به همین خاطر می گم نحوه ی گذاشتین مطالب باید به نحوی خاص باشه ... کسی نمیاد اون مطالب طویل رو بخونه ... )

و به یه تاپیک برای مقاله های فارسی ( با ایندکس ) ...

تاپیک خودت هم به صورت Original باقی بمونه و مقاله های فارسی نداشته باشه ( با ایندکس )...

و همچنین پیشنهاد استیکی کردن این تاپیک رو هم می دم ... به نظرم خیلی مفیده و مورد نیازه برای بخش ...
کمک برای پيدا کردن مقالات علمی

پ.ن : این مسائلی که گفتم , صرفا برای بازنگری بود ... گفتم که با بالا پایین کردنشون به یه نتیجه ی مطلوب برسیم !

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ایده تاپیک های مربوط به اخبار ، موافق و مخالف زیاد داشت (خیلی وقت پیش که اصلا این بحث مطرح شد )که من خودم اگه یه اسلحه بذارن رو سرم و بگن که " توضیح نده ... فقط بگو موافقی یا مخالف ؟!" ، میگفتم " مخالف این تاپیک ها هستم " ...

در مورد پیشنهادت : تاپیک اخبار که داریم (= همونی که استیکی اش رو برداشتم)... هر اقدام جدیدی قراره انجام بشه توی همون انجام بشه دیگه ... (توی پست قبل هم گفتم که اگه دوباره استقبال شد ، برمی گرده)

در مورد استیکی شدن تاپیک درخواست مقاله ، بسیار فکر خوبیه ... فکر می کنم روش ...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
منم نظرم همینه ...

دلیل اون پیشنهادم هم این بود که دیگه سه تاپیک برای اخبار نداشته باشیم ...

بگذریم ! ...

می گم اگه یه توضیحی ( موارد استفاده ی از این تاپیک ... ) هم توی پست اول کتابخونه ی دیجیتال داشته باشیم بد نیستا !!!...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوست خوبمون Bloody ، کاربر فعال علم و دانش شد ...

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست خوبمون Bloody ، کاربر فعال علم و دانش شد ...
ممنون سيمور جان نظر لطف شما است كه شامل حال من شده.
منم مثل بهناز فكر نميكردم حالا حالا ها كاربر فعال بشم
انشالله بتونم بعد از اين بيشتر در قسمت علم و دانش فعاليت كنم ....

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام
سوالی داشتم
اینکه ایا جغرافیا هم مربوط به علم و دانش میشه دیگه نه؟چون ترسیدم یه تاپیک با این نام بزنم ولی بهدش یا ادغام بشه یا اصلا بگن واسه این بخش نیست ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
سوالی داشتم
اینکه ایا جغرافیا هم مربوط به علم و دانش میشه دیگه نه؟چون ترسیدم یه تاپیک با این نام بزنم ولی بهدش یا ادغام بشه یا اصلا بگن واسه این بخش نیست ممنون
مربوط میشه به همین بخش علم و دانش .. می تونی بگردی ببینی تاپیک خوب در این زمینه داریم یا نه ... اگه هست می تونی همون رو ادامه بدی .. ولی اجباری در کار نیست و می تونی واسه خودت تاپیک بزنی ...

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
مربوط میشه به همین بخش علم و دانش .. می تونی بگردی ببینی تاپیک خوب در این زمینه داریم یا نه ... اگه هست می تونی همون رو ادامه بدی .. ولی اجباری در کار نیست و می تونی واسه خودت تاپیک بزنی ...

چشم من بهر حال میگردم ولی اگه نبود خیلی سریع اقدام میکنم برای تاپیک جدید و امیدوارم که بگیره انشاءالله

خیلی خیلی ممنون سیمور جون:)

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
بازم سلام
شرمنده سیمور جون میخواستم بدونم اطلاعات مربوط به شاعران و زندگینامشون مربوط به اینجاست و آیا تاپیکی هست
چون من که ندیدم
اگه مربوط به اینجا هست میخواد تاپیک زد یا اینکه در قسمت زندگینامه نامداران علمی ایران بحثشون کنیم؟
ممنون:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بازم سلام
شرمنده سیمور جون میخواستم بدونم اطلاعات مربوط به شاعران و زندگینامشون مربوط به اینجاست و آیا تاپیکی هست
چون من که ندیدم
اگه مربوط به اینجا هست میخواد تاپیک زد یا اینکه در قسمت زندگینامه نامداران علمی ایران بحثشون کنیم؟
ممنون:)
نخیر دوست من ، همونطور که مشخصه ، مربوط میشه به بخش فرهنگ و هنر ... درباره نامداران علمی هم یه تاپیک داریم و اگه دوست داری توی همون ادامه بده ...

bhabdi

Registered User
لایک‌ها
0
نمیشه علاوه بر برق و الکترونیک که بخش جداگانه داره برای رشته های دیگه هم یه بخش باز کنید؟ یا حداقل یه رای گیری انجام بدید ببینید استقبال میشه یا نه؟! من خودم اگه بخش مکانیک رو باز کنید توش فعالیت می کنم ها!

بالا