برگزیده های پرشین تولز

درباره HTC Touch Cruise٠

Hemmati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این قیمت خیلی از مدل قیصر بیشتر هست! حدود 7 صد هزار تومان! کی گفت می ارزه؟

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
سلام دوستان
آخرین قیمت برای این دستگاه چقدر هست؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ظاهرا باید قید کیبورد Qwerty رو بزنم و همین گوشی رو بگیرم.

چون تو چیزایی که مد نظرم بود داشتن کیبورد در اولویت بود ولی این گوشی با اینکه کیبورد نداره خیلی ازش خوشم اومده.

راستی اگر خارج از ایران کسی باشه بنظرم خیلی به صرفه تر باشه خریدش درسته؟ من اوکراین یکی از دوستام هست بنظرتون اگر بگم برام بگیره بهتر نیست؟

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
آخرین قیمت برای این دستگاه چقدر هست؟
قیمتهایی که در حال حاضر روی سایت های خارجی واسه تاچ کروز هستش بین 650 تا 790 دلار هست . ولی جوری که من شنیدم در ایران یه چیزی در حدود 950-900 باید باشه که فکر کنم یه چند ماهی بگذره تا 800-850 میرسه .

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ظاهرا باید قید کیبورد Qwerty رو بزنم و همین گوشی رو بگیرم.

چون تو چیزایی که مد نظرم بود داشتن کیبورد در اولویت بود ولی این گوشی با اینکه کیبورد نداره خیلی ازش خوشم اومده.

راستی اگر خارج از ایران کسی باشه بنظرم خیلی به صرفه تر باشه خریدش درسته؟ من اوکراین یکی از دوستام هست بنظرتون اگر بگم برام بگیره بهتر نیست؟
نمیدونماین گوشی اکراین هستش یا نه من یکی از اقوام داره میره امارات تو فکرش بودم واسم بیاره ولی هر چی سرچ کردم دیدم ظاهرا امارات هم هنوز نمیشه پیداش کرد . اگه کسی از دوستان جایی در امارات سراغ داره ک این گوشی رو داشته باشه ممنون میشم هر چه سریعتر به بنده اطلاع بده من دوبی computer plaza (al-ein center) رو سرچ کردم فروشگاه Esen هم که بیشتر پی پی سی کار میکنه تماس گرفتم نداشت .

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امشب که پایتخت بودم 2-3 جا این گوشی رو اورده بودن. واقعا قشنگه. من که بدجوری عاشقش شدم.

قیمتش هم میگفتن 910 تومن البته بدون گارانتی!! میگفتن چون تازه 1 هفته ست اومده گارانتی نداره.

بنظر شما خریدش الان عاقلانه ست؟

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امشب که پایتخت بودم 2-3 جا این گوشی رو اورده بودن. واقعا قشنگه. من که بدجوری عاشقش شدم.

قیمتش هم میگفتن 910 تومن البته بدون گارانتی!! میگفتن چون تازه 1 هفته ست اومده گارانتی نداره.

بنظر شما خریدش الان عاقلانه ست؟
قیمت این گوشی تا 5-6 ماه آینده تا800 تومان هم افت خواهد کرد .
البته این گوشی همانند htc p3300 دارای دو پک معمولی , premium هستش که قیمت پک پرمیوم به خاطر داشتن لوازم جانبی ماشین همچون نگهدارنده - شارژرفندکی و آنتن جی پی اس و.. 40-50 تومان بالاتر هستش .
در حال حاضر پک معمولی 850-910 و پک پرمیوم 960-970 هستش.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
والا دوستان با تعاریفی که از این گوشی کردن بنده رو متقاعد کردن که قیدش رو بزنم.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
والا دوستان با تعاریفی که از این گوشی کردن بنده رو متقاعد کردن که قیدش رو بزنم.
چرا مگه بده؟ یا مشکل قیمته؟!
دوستانی که دارن بگن چطور بوده .. لطفا

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
چرا مگه بده؟ یا مشکل قیمته؟!
دوستانی که دارن بگن چطور بوده .. لطفا

سلام:)

همین تردد رو یه نگاهی بندازی میفهمی چرا نمیصرفه البته کاملش تو قسمت مشاوره برا خرید هست اونجا کامل قضیه باز شده:)

پ.ن:چقدر عکس آواتارت ناز:happy:

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
این گوشی توی بحرین هم اومده قیمتش هم حدودا 800 تومن هست !

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام:)

همین تردد رو یه نگاهی بندازی میفهمی چرا نمیصرفه البته کاملش تو قسمت مشاوره برا خرید هست اونجا کامل قضیه باز شده:)

پ.ن:چقدر عکس آواتارت ناز:happy:
والا تا جایی که ما خوندیم مشکلی جزء قیمت نداشت !!
جز اینه؟!
انتی جی پی اس چیه جریانش؟!

- ممنون زیبایی از خودتونه :D شبیه برادرزادمه :ی

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
من نمیدونم !
اما داداشم میگه تماس گرفته نمایندگی گفته:
600 و خورده ای! .....!!
چه جوریاس؟

این احتمالا تاچ کروز نبوده ، تاچ دوال یا تاچ معمولی بوده !

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من نمیدونم !
600 و خورده ای! .....!!
چه جوریاس؟

انصافا بیشتر هم نمی ارزه. من در عجبم واقعا چه چیز این دستگاه دل شما رو برده؟! سی پی یو کوالکام اون یا جی پی اس کوالکامش؟ یا ظاهرش؟؟!

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من نمیدونم !
600 و خورده ای! .....!!
چه جوریاس؟
در حال حاضر قیمت فروش خارجی تاچ کروز به شرح زیر هستش :

HTC Touch Cruise P3650 Polaris 3G ... $749.99 - Mobile City Online
HTC Touch Cruise Unlocked Quadband ... $799.95 - Simoncells.com
HTC Touch Cruise PDA phone $729.00 - ATgsm.com

علاوه بر این tax+shipping هم به قیمتهای فوق اضافه میشه اونوقت من نمیدونم اینها چطور یه همچین قیمتی میدن .
میدونین مساله ای که هستش این ها چون یه سری دستگاههای قدیمی اچ تی سی رو فقط وارد کردند و میدونن دستگاهههای جدیدتر مثل همین تاچ کروز و تایتن 2 از طریق شرکت های همکارشون وارد شده واسه اینکه مشتری رو نگه دارن که از شرکت هایی که الان موجود دارن نخره وقتی تلفون میزنی میپرسی ، اولا که همیشه میگن بارشون تو گمرک گیر کرده و یکی دو هفته دیگه میرسه و ترخیص میشه و ثانیا الکی یک قیمت خوب به مشتری اعلام میکنن که نپره و صبر کنه تا این ها بعد از 2-3 ماه دستگاه رو بیارن و باز با همون قیمت های 850-950 بفروشن . متاسفانه این ها به خود بنده هم که یه جورایی نماینده شونم مکرر ازین دروغ ها گفتند و میگن ...

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
در حال حاضر قیمت فروش خارجی تاچ کروز به شرح زیر هستش :

HTC Touch Cruise P3650 Polaris 3G ... $749.99 - Mobile City Online
HTC Touch Cruise Unlocked Quadband ... $799.95 - Simoncells.com
HTC Touch Cruise PDA phone $729.00 - ATgsm.com

علاوه بر این tax+shipping هم به قیمتهای فوق اضافه میشه اونوقت من نمیدونم اینها چطور یه همچین قیمتی میدن .
میدونین مساله ای که هستش این ها چون یه سری دستگاههای قدیمی اچ تی سی رو فقط وارد کردند و میدونن دستگاهههای جدیدتر مثل همین تاچ کروز و تایتن 2 از طریق شرکت های همکارشون وارد شده واسه اینکه مشتری رو نگه دارن که از شرکت هایی که الان موجود دارن نخره وقتی تلفون میزنی میپرسی ، اولا که همیشه میگن بارشون تو گمرک گیر کرده و یکی دو هفته دیگه میرسه و ترخیص میشه و ثانیا الکی یک قیمت خوب به مشتری اعلام میکنن که نپره و صبر کنه تا این ها بعد از 2-3 ماه دستگاه رو بیارن و باز با همون قیمت های 850-950 بفروشن . متاسفانه این ها به خود بنده هم که یه جورایی نماینده شونم مکرر ازین دروغ ها گفتند و میگن ...

دوست عزیز واقعا اگه 4 تا فروشنده با صداقت مثل شما در ایران پیدا میشد که دنیا گلستان شده بود! :blush:
اما قیمت خارجی این گوشی هم در مقایسه با رقیبانی چون فلیم و ایکس 800 و ایکس 650 و آلتیمیت ها و حتی مثلا اتم لایف و ... واقعا زیادهست. این دستگاه به جز رم 128 دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداره.

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز واقعا اگه 4 تا فروشنده با صداقت مثل شما در ایران پیدا میشد که دنیا گلستان شده بود! :blush:
اما قیمت خارجی این گوشی هم در مقایسه با رقیبانی چون فلیم و ایکس 800 و ایکس 650 و آلتیمیت ها و حتی مثلا اتم لایف و ... واقعا زیادهست. این دستگاه به جز رم 128 دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداره.
خواهش میکنم استاد شما لطف دارین ... :blush:
امروز استعلام کردم این گوشی با گارانتیش هم در ایران اومد با یه قیمت فوق العاده عجیب ؟؟؟؟؟
730 تومان با گارانتی اصلی ایران !!!!!!!!!!!

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
یک ریویو جامع و کامل از کروز

showimage.php

لینک

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
متاسفانه بنده بزبان انگلیسی اشنایی کمی دارم.
از این رو میخواستم اگه دوستان کسی این ریویو:http://www.mobile-review.com/search...rand=59&model=HTC+Touch+Cruise+&submit=Search رو خونده و نکته مهمی تو این مدل هست که دلیل خوبی برای نخریدنش باشه بمهر بگن . چون من در شرف خریدش هستم و تنها مشکلم اینه که شیراز یا ندارند یا میگن برات میاریم و البته قیمتای بالای 750 و بدون گارانتی.
البته من با جناب PersianData تلفنی صحبت کردم و ایشون گفتن 740 با گارانتی میفرستن .که من هنوز نفهمیدم گارانتی یاس و تلکام چه شرایط و خدماتی دارن.همه هم میگن بدون گارانتی بگیر.
ممنون میشم دوستان کمک کنن.

بالا