برگزیده های پرشین تولز

درباره HTC Touch Cruise٠

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
کسی مایل نیست کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!!؟
:whistle::whistle::whistle:

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
کسی مایل نیست کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!!؟
:whistle::whistle::whistle:

کوروش جان من شخصا واسه خرید این! به شما کمک نمی کنم! از شوخی گذشته واقعا تصمیم داری کروز بخری؟؟؟ قبلا پاکت پی سی داشتید؟؟؟ علت علاقه شما به کروز چیه؟؟؟ اگه یکم توضیح بدی بهتره.

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
قبلا گفته بودم.
عزیزم شما یه مدل که هم جیبی باشه یعنی جمع و جور .هم امکاناتی نسبتا البته نه بالا مثل سی پی یوی 400 به بالا -رم خوب-صدای خوب-wm6.هم دوربین نسبتا خوب .هم دیسپلی بزرگ.و البته قیمت مناسب داشته باشه چی سراغ دارین؟
اگه میخواید بگید تایتن2 هم قطرش زیاده هم قیمتش بالاتره و مهمتر از همه اینه که من اگه خریدمش و چون مانیتورش متحرکه و طبعا ضریب اسیب پذیری بیشتری نسبت به مدلای ساده داره و خراب شد و اینجا هم تعمیرکار درست و حسابی پیدا نمیشه باید بندازمش گوشه کمد و تا اخر عمر برم 1100 بخرم.
قصدم هم از اینکه اینجا پرسیدم همین بود که اگه کروز ارزش خرید نداره دلیلش چیه؟ چون من واقعا نمیدونم.
حالا اگه مهر کنین دلایلتون رو بگین خیلی کمک بزرگی کردین.
راستی من توی مقایسه کروز و تایتن تفاوت انچنانی ندیدم .از لحاظ رم و سی پی یو و ال سی دی و اینتر فیس و باطری که مثل همند.
شاید برند دیگه ای مد نظرتونه.که امیدوارم چیزی نباشه که ایران نباشه یا اگه باشه خیلی ناشناس باشه.
بهر حال منتظر راهنماییتون هستم.در ضمن پی 990 دارم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قبلا گفته بودم.
عزیزم شما یه مدل که هم جیبی باشه یعنی جمع و جور .هم امکاناتی نسبتا البته نه بالا مثل سی پی یوی 400 به بالا -رم خوب-صدای خوب-wm6.هم دوربین نسبتا خوب .هم دیسپلی بزرگ.و البته قیمت مناسب داشته باشه چی سراغ دارین؟
اگه میخواید بگید تایتن2 هم قطرش زیاده هم قیمتش بالاتره و مهمتر از همه اینه که من اگه خریدمش و چون مانیتورش متحرکه و طبعا ضریب اسیب پذیری بیشتری نسبت به مدلای ساده داره و خراب شد و اینجا هم تعمیرکار درست و حسابی پیدا نمیشه باید بندازمش گوشه کمد و تا اخر عمر برم 1100 بخرم.
قصدم هم از اینکه اینجا پرسیدم همین بود که اگه کروز ارزش خرید نداره دلیلش چیه؟ چون من واقعا نمیدونم.
حالا اگه مهر کنین دلایلتون رو بگین خیلی کمک بزرگی کردین.
راستی من توی مقایسه کروز و تایتن تفاوت انچنانی ندیدم .از لحاظ رم و سی پی یو و ال سی دی و اینتر فیس و باطری که مثل همند.
شاید برند دیگه ای مد نظرتونه.که امیدوارم چیزی نباشه که ایران نباشه یا اگه باشه خیلی ناشناس باشه.
بهر حال منتظر راهنماییتون هستم.در ضمن پی 990 دارم.

قربان من تصور می کنم که حسین منظورش این هست که دستگاه بهتری هم می تونید از برنددیگر تهیه کنید.
در حال حاضر ، سرعت ورود دستگاه های جدید به بازار به دلیل فصل تابستان فزونی خواهد گرفت.
با این قیمت شما گزینه های بسیاری دارید
به هر حال ، تاچ کروز به جز یک جی پی اس متوسط ، چیزی برتر از تاچ نداره ، که قیمت ش 490 تومن هست. نهایتا تاچ انهنسد بخرید 600 هست فکر کنم
موفق باشید

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
راستش اینجور که دوستان گفتند برداشتم این بود که حتما گزینه های بسیار دیگری مد نظرشونه و امیدوار بودم ما رو از اطلاعاتشون بی نصیب نذارن:(
بهرحال انتظار کمک بیشتری از شماها داشتم.
و البته هنوز منتظرم ببینم چه دلایل بهتری هست که من از این مدل بگذرم.

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
راستش اینجور که دوستان گفتند برداشتم این بود که حتما گزینه های بسیار دیگری مد نظرشونه و امیدوار بودم ما رو از اطلاعاتشون بی نصیب نذارن:(
بهرحال انتظار کمک بیشتری از شماها داشتم.
و البته هنوز منتظرم ببینم چه دلایل بهتری هست که من از این مدل بگذرم.

البته که گزینه های دیگری هم هستند. اگه از داخل کشور بخواهید خرید کنید آلتیمیت 6150 و 8150 (یکی 700 و دیگری 740 تومن با گارانتی رسمی ایمیت) اگه از خارج بخواهید بخرید با همین پول که دارید گزینه ها خیلی زیاد میشه : ایتن ایکس 800 و ایتن ایکس 650 و ایکس 600 با قیمت های فوقالعاده خوب و او2 زینک و او2 اتم لایف و بستگی به سلیقه حتی پالم تریو 750 و موارد دیگه که همه به نظر من از این تاچ کروز سرتر هستند. (دکتر توضیح داد)
حالا واقعا به نظر شما این دستگاه با پرفورمنس ضعیف و فقط با داشتن یک جی پی اس ضعیف و البته اگر از نزدیک دیده باشید ظاهر فوق العاده چیپ (بر عکس برادر دو قلوش کایزر) واقعا ارزش داره 740 تومن پول بی زبون بابتش پرداخت بشه؟؟؟ اصلا من فکر می کنم وقتی ببینیدش اولین مساله که توی ذوقتون بزنه ظاهر غیر قابل تحملش باشه(البته به نظر من )

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من نمیدونم چرا دوستان اینقد در حق این بیچاره تاچ کروز جفا میکنند ، قبول دارم سی پی یوش چنگی به دل نمیزنه ولی خداییش امکانات تاچ فلو جدیدش محشره من شخصا باهاش یه مدت کار کردم مخصوصا اون اسکرول دایره ای دستگاه که همزمان یک جوی استیک چهار جهته هم هستش خیلی به کار میاد از لحاظ ظاهر هم خداییش بین پاکت پی سی های موجود به نظر من تکه .
از لحاظ امکانات هم نسبت به قیمتش خوبه درسته میشه با این رقم دستگاهی مثل 6150 رو گرفت که خیلی سریعتره ولی به نظر بنده نداشتن جی پی اس با هزینه ای که میکنید ضعف این دستگاه هست مشکل بزرگتر اینکه از لحظ طراحی 6150 هیچ حرفی واسه گفتن نداره من اینجا به هر کی نشونش میدم جا میزنه میگه من 740 پول بدم این رو بگیرم - قبول کنید ظاهر دستگاه هم تو انتخاب مهمه البته این ها نظرات شخصی من بودد ولی 2-3 تا از دوستان و مشتریان که تاچ کروز گرفتند همون لحظه خرید به خاطر سرعت سی پی یو یه مقدار دمق شدن ولی بعد 2-3 روز کار و استفاده از امکانات تاچ فلو بی نظیرش و دوربین 3 مگا پیکسل و جی پی اس نظراتشون خیلی مثبت بود رو این مدل ...

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
پس تا اینجا میشه گفت فقط سرعت دستگاهه که باعث دلسردی عده ای از دوستان شده و نه چیز دیگه ای!
اما برای من یکم اجرای کند میصرفه به :
1- بزرگی و ضخامت زیاد دستگاه
2-اجبار در استفاده از قلم در هر شرایطی
3-قیافه نچندان زیبا و تحمل ناپذیر مثل گوشیهای چینی
4-کمیاب بودن برای خرید و البته نایاب بودن قطعات و تعمیرگاه
5- و البته وزن که همین 150 گرم پی 990 اذیتم میکنه.

با اینحال ممنونم از توجهتون.مسلما تاثیر زیادی داشت تو انتخابم.
حالا کسی میدونه این سرعت کم کروز تا چه حدی هست ؟ اخه بعضیها تا دوسه دیقه تاخیر در اجرا نباشه نمیگن کنده و بعضی دیگه هم اگه صدم ثانیه ای نباشه میگن کنده.
باور کنین من به جی پی اس و تی وی اوت و وایرلس اصلا احتیاجی ندارم.اما وضوح در افتاب مهمه برام.
با سپاس

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
چرا اینجا کسی حاضر نیست در مورد تاچ کروز لعنتی بحث کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
اما دیدم راجع به مدلای دیگه چندین صفحه بحث میشه:blink:
نمیدونم شاید دلیلش اینه که مدت زیادی نیست به بازار اومده و قاعدتا هنوز کسی به اون صورت نخریدتش!
چرا همش میگن بده ولی توضیح نمیدن چرا ؟
اون دوستمون هم که فرمودن نگیر و این مدلا .... بهتره وقتی مقایسه کردم شاید هیچ برتری توی اونا ندیدم و میشه گفت تقریبا کاراییشون مساوی بود.یکیش سی پی یوی بهتری داشت ولی از بعضی لحاظ دیگه ذلیل بود.اون یکی برعکس و ....
خلاصه ما از یار باز شدیم به دوست هم نرسیدیم:mad::mad:

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه یه پاکت پی سی میخواین که کارایی بهتری داشته باشه از لحاظ سخت افزاری 6150 رو پیشنهاد میدم ولی اگه یه گوشی شیک به همراه یک پاکت پی سی و جی پی اس و رادیو و امکانات تاچ فلو می خواین تاچ کروز .
ضمنا تفاوت سرعت بین این دو تا در حد ثانیه یا دهم ثانیه هست درسته در عمل و کارکرد سی پی یو 6150 سریعتره ولی مشکلات خاص خودش رو هم داره دستگاه های آیمت کلا...

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اگه یه پاکت پی سی میخواین که کارایی بهتری داشته باشه از لحاظ سخت افزاری 6150 رو پیشنهاد میدم ولی اگه یه گوشی شیک به همراه یک پاکت پی سی و جی پی اس و رادیو و امکانات تاچ فلو می خواین تاچ کروز .
ضمنا تفاوت سرعت بین این دو تا در حد ثانیه یا دهم ثانیه هست درسته در عمل و کارکرد سی پی یو 6150 سریعتره ولی مشکلات خاص خودش رو هم داره دستگاه های آیمت کلا...
و صد البته اون ال سي دي VGA...:p

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
و صد البته اون ال سي دي VGA...:p

مگه تفاوت vga-qvga چقدره؟ اینقدر که مجبور شیم ده تا عیب دیگه رو بخاطرش تحمل کنیم؟
و یه سوال:
ال سی دی هایی که زیر نور افتاب وضوح بدی دارند ارتباطی به این مقوله vga دارند یا نه؟

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
مگه تفاوت vga-qvga چقدره؟ اینقدر که مجبور شیم ده تا عیب دیگه رو بخاطرش تحمل کنیم؟
و یه سوال:
ال سی دی هایی که زیر نور افتاب وضوح بدی دارند ارتباطی به این مقوله vga دارند یا نه؟

دوست عزیز اولا درمورد این که فرق vga , qvga چی هست هیچ فایده ای نداره که برات با آمار و ارقام بگن فلان انقدر پیکسل در اینچ اون یکی انقدر
خودت باید دو تا دستگاه رو بگیری دستت و فرقشون رو حس کنی
ولی اگر برای اول میخوای ppc بخری کروز بسیار گزینه خوبی هست
من خودم برای بار اول s200 گرفتم و بعد هم قیصر که دقیقا همه چیزش به غیر از کیبورد و طراحی یکیه با کروز

در مورد اینکه دوستان میگن سرعت این دستگاه پایینه من هم بعد از سه سال ppc بازی درک نکردم که چرا این دستگاه سرعتش پایینه من همه کار با این گوشی میکنم ولی اصلا کم نمیاره برای کاربرد های من
کارهایی که من میکنم اینه

به طرز شدید استفاده از sms و اینترنت
بازی (بیشتر از call of duty ) روش نریختم و اصلا هم کم نیاورد
این نکته رو داشته باش که ppc به درد بازی نمیخوره و فقط با خرید یک psp این نیازت رو میتونی برطرف کنی
استفاده از gps
فیلم دیدن و استفاده موزیک به حد زیاد
و تمام استفاده های عادی که هر کسی داره چون الان یادم نیست

ولی اصلا دستگاه کم نمیاره و تا به حال هم هارد ریست نکردم بعد از 4 ماه استفاده که خیلی دستگاه استیبل و با ثباتی هست

تمام این حرف هارو میتونی پای کروز هم بزاری

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
تایید میشه . کوالکام برای کسی که تازه پی پی سی میخره اصلا چیز بدی نیست . مخصوصا رم 128 که واسه یوزر های جدید اولین اولویت در هنگ نکردن و پایین نیومدن سرعت محسوب میشه . این همون حداقلیه که یه کاربر باید داشته باشه تا سرخورده نشه.

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
از راهنماییتون ممنونم.راستش احساس کردم زیادی دوستان حساسیت بخرج میدادن .چون حسابی مونده بودم چی بگیرم.
البته سوالم بی جواب موند همچنان . ایا ارتباطی بین تاچ اسکرین و عدم وضوح ال سی دی در نور افتاب هست ؟
.
.
.
.
.
.
.
اینجا کسی اطلاعی در مورد مغازه های فروش ppc در شیراز نداره؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
از راهنماییتون ممنونم.راستش احساس کردم زیادی دوستان حساسیت بخرج میدادن .چون حسابی مونده بودم چی بگیرم.
البته سوالم بی جواب موند همچنان . ایا ارتباطی بین تاچ اسکرین و عدم وضوح ال سی دی در نور افتاب هست ؟
.
.
.
.
.
.
.
اینجا کسی اطلاعی در مورد مغازه های فروش ppc در شیراز نداره؟

به دلیل اینکه روی ال سی دی های تا چ اسکرین لایه های حساس و شبکه شبکه وجود داره همین طور لایه ی محافظ کمی تو نور آفتاب وضوحشون میاد پائین:blush:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خواهش میشه . اولین دستگاهها انتخابشون کمی سخت هست چون انتظارات هنوز کاملا مشخص نیست و دستگاه کامل موجود نیست . اما انتظارات متوسط رو این دستگاه شما با قیمت مناسب پاسخ میده . راستی از نزدیک این دستگاه رو دست گرفتین؟ چون من به شخصه زیاد از دیزانش خوشم نیومد.

نمیشه گفت وجود داره . اگر هم وجود داشته باشه دستگاههای با رزولوشن بالاتر مشکل بیشتری در نور آفتاب دارند . دلیلش یه خورده طولانیه اما همینقدر بدونید که معمولا نور پس زمینه دستگاههای وی جی ای کمتره . اما معمولا قابل اغماضه.

پی پی سی رو هم سعی کن از تهران بگیری و البته اگه میتونی سعی کن از خارج از کشور!

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
راستی از نزدیک این دستگاه رو دست گرفتین؟ چون من به شخصه زیاد از دیزانش خوشم نیومد.

!
البته. زیاد شنیدم که خیلیها از دیزاینش خوششون نیومده.
هنوز که دست نگرفتم. ولی فکر میکنم خوشدست باشه !اینکه قسمت جلوی دستگاه کاملا تخت و بدون گودی هست رو خیلی میپسندم.توی ریویوها که بنظر نمیرسه زشت باشه .البته کناره هاش که نقره ای هست اره یکم غربتیه! و حتما زود کمرنگ میشه .چاره چیه ؟
راستی کسی میدونه پخش فرمتهای wmv روی تایتن2 یا کروز چطوره؟ یعنی مشکلی نداره برا پخش.هر چند انگار تو این فروم هیچکس کروز نداره.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
سیاوش و حسین کامل توضیح دادند این دستگاه کاملا مشابه تایتن 2 هستش . فقط قیافش فرق داره . پس هر چی رو اون هست رو اینم هست
+ اینکه امکان پخش دبلیو ام وی در تمام پی پی سی ها مشابهه. همه ویندوز موبایل هستند و ویندوز مدیا پلیر دارند و ویندوز مدیا پلیر از عهده فرمت خودش بر میاد.

اما اگر دایویکس بخواید پخش کنید انتظار معجزه نداشته باشید . چون سرعت خیلی پایین سی پی یو اینجا خودش رو نشون میده و دزدی فریم خواهید داشت . هرچند که با ریسایز و کمی سعه صدر میشه تحملش کرد. اما به شخصه از وقتی فیلم های لایف رو دیدم اصلا علاقه ای به استفاده از دستگاههای با قدرت کمتر برای دیدن دایویکس ندارم

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
سیاوش و حسین کامل توضیح دادند این دستگاه کاملا مشابه تایتن 2 هستش . فقط قیافش فرق داره . پس هر چی رو اون هست رو اینم هست
+ اینکه امکان پخش دبلیو ام وی در تمام پی پی سی ها مشابهه. همه ویندوز موبایل هستند و ویندوز مدیا پلیر دارند و ویندوز مدیا پلیر از عهده فرمت خودش بر میاد.

اما اگر دایویکس بخواید پخش کنید انتظار معجزه نداشته باشید . چون سرعت خیلی پایین سی پی یو اینجا خودش رو نشون میده و دزدی فریم خواهید داشت . هرچند که با ریسایز و کمی سعه صدر میشه تحملش کرد. اما به شخصه از وقتی فیلم های لایف رو دیدم اصلا علاقه ای به استفاده از دستگاههای با قدرت کمتر برای دیدن دایویکس ندارم
ممنون از پاسختون.
پس تا اینجا چند مشکل نسبتا مهم کروز مشخص شد.
هدف منم از این سوالات همین بود.که قبل از خرید تجربه کافی از کارکرد دستگاه داشته باشم.
من امروز موفق شدم یکیشو از نزدیک ببینم.بنظرم دیزاین بدی هم نداشت ! بنظر من از لایف و فلیم و ... قابل تحملتره . البته جسارت نشه به طرفداراش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینکه گفتم کیفیت پخش wmv منظورم این بود که توی کروز یا تایتن چطوره؟ یعنی جونشون بالا نمیاد تا یه فرمت wmv پخش کنن؟ چون با دیو ایکس که انگار مشکل اساسی دارن.
باز هم از توجهتون ممنون

بالا