برگزیده های پرشین تولز

درباره HTC Touch Cruise٠

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
ممنون از پاسختون.
پس تا اینجا چند مشکل نسبتا مهم کروز مشخص شد.
هدف منم از این سوالات همین بود.که قبل از خرید تجربه کافی از کارکرد دستگاه داشته باشم.
من امروز موفق شدم یکیشو از نزدیک ببینم.بنظرم دیزاین بدی هم نداشت ! بنظر من از لایف و فلیم و ... قابل تحملتره . البته جسارت نشه به طرفداراش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینکه گفتم کیفیت پخش wmv منظورم این بود که توی کروز یا تایتن چطوره؟ یعنی جونشون بالا نمیاد تا یه فرمت wmv پخش کنن؟ چون با دیو ایکس که انگار مشکل اساسی دارن.
باز هم از توجهتون ممنون

دوست عزیز انقدر ها هم وضع بد نیست
من خودم رو قیصر فایل های دایویکس رو پلی میکنم و اونقدرهم مشکل نداره من خودم یک فایل 700 مگی دایویکس رو گوشی تست کزدم و بدون هیچ مشکلی با tcpmp پلی کردم واصلا هم لگ نداد
در مورد فایل های wmv هم با رزولیشن 600*800 اگر باشه تا حجم 1 گیگ مشکل نداشتم من ولی بالای این حجم مقداری لگ میده با خوده media player گوشی ولی با تنظیم کردن tcpmp , core میشه قابل تحملش کرد
البته همه این موارد به برنامه ای که کانورت شده برمیگرده

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
لطف کردی حسین جان
حالا میتونی در مورد صدا - منظورم هم بلندی صدای اسپیکر بیرونی و هم کیفیت هدفون - یکم توضیح بدی.اگه با یه گوشی مشخص مقایسه کنی بهتره . مثلا تو بلندی اسپیکر اندازه w810 یا فلان مدل هست؟ یا مثلا کیفیت هدفونش بپای اکولایزر "مگا باس" سونی اریکسون میرسه؟
شرمنده اینهمه میپرسم.:rolleyes:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
لطف کردی حسین جان
حالا میتونی در مورد صدا - منظورم هم بلندی صدای اسپیکر بیرونی و هم کیفیت هدفون - یکم توضیح بدی.اگه با یه گوشی مشخص مقایسه کنی بهتره . مثلا تو بلندی اسپیکر اندازه w810 یا فلان مدل هست؟ یا مثلا کیفیت هدفونش بپای اکولایزر "مگا باس" سونی اریکسون میرسه؟
شرمنده اینهمه میپرسم.:rolleyes:

خواهش میکنم

صدای اسپیکرش خوبه
من خودم با w610 مقایسه کردم بلندی صداش میشه گفت تقریبا مثل هم هست
از نظر کیفیت با اینکه 40 channel هست و w610 صداش 72 channel هست ولی کاملا کیفیتش مثل 610 میمونه

هدفونش بهترین هدفونی هست که تا به حال روی خوده گوشی بوده (نظر شخصی)
خودش که از نظر جنس بدنه بسیار عالی طراحی شده و مرغوب هست
و صداش هم قابل قبوله ولی به مگاباس سونی اریکسون نمیرسه
دشمنت شرمنده اینجا نپرسی کجا می خوای بپرسی ؟:D

نکته : از نطر صدا فکر نمیکنم بشه اصلاعات قیصر رو به پای کروز هم گذاشت چون جنس بدنه و طراحی خروجی صدا هم تاثیر داره

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
نکته : از نطر صدا فکر نمیکنم بشه اصلاعات قیصر رو به پای کروز هم گذاشت چون جنس بدنه و طراحی خروجی صدا هم تاثیر داره[/QUOTE]
منظورت رو از این جمله نفهمیدم!
اما حیف از کیفیت هدفونش. بیشتر از این توقع داشتم.
راستی کسی مموری 2گیگ یا بیشتر امتحان کرده روی تایتن یا کروز .
امروز یه جا پرسیدم کروز رو 700 میداد. امیدوارم تا اخر همین هفته بتونم بگیرم.
-------------------------------------------------------------
اینجا تنها جایی هست که در مورد پاکت پی سی راهنمایی و بحث حرفه ای میکنن. توی یکی از این فرومهای بگفته خودشون"تخصصی" یه نفر پرسیده بود میخوام کروز بخرم اما وارد نیستم و به راهنمایی شما احتیاج دارم. و یکی از متخصصین اون سایت در جواب نوشته بود : بخر چون دیروز پسر دایی منم خرید!
------------------------------------------------------------
من اولش میخواستم تاچ بگیرم . اما وقتی اینجا مطرح کردم خوشبختانه جوابهای دوستان طوری بود که منصرف شدم و حالا میبینم که چه اشتباه بزرگی بود اگر میگرفتم.تا ببینیم سرنوشت این تاچ کروز چطور میشه.

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
نکته : از نطر صدا فکر نمیکنم بشه اصلاعات قیصر رو به پای کروز هم گذاشت چون جنس بدنه و طراحی خروجی صدا هم تاثیر داره
منظورت رو از این جمله نفهمیدم!
اما حیف از کیفیت هدفونش. بیشتر از این توقع داشتم.
راستی کسی مموری 2گیگ یا بیشتر امتحان کرده روی تایتن یا کروز .
امروز یه جا پرسیدم کروز رو 700 میداد. امیدوارم تا اخر همین هفته بتونم بگیرم.
-------------------------------------------------------------
اینجا تنها جایی هست که در مورد پاکت پی سی راهنمایی و بحث حرفه ای میکنن. توی یکی از این فرومهای بگفته خودشون"تخصصی" یه نفر پرسیده بود میخوام کروز بخرم اما وارد نیستم و به راهنمایی شما احتیاج دارم. و یکی از متخصصین اون سایت در جواب نوشته بود : بخر چون دیروز پسر دایی منم خرید!
------------------------------------------------------------
من اولش میخواستم تاچ بگیرم . اما وقتی اینجا مطرح کردم خوشبختانه جوابهای دوستان طوری بود که منصرف شدم و حالا میبینم که چه اشتباه بزرگی بود اگر میگرفتم.تا ببینیم سرنوشت این تاچ کروز چطور میشه.[/QUOTE]

در مورد جنس بدنه منظورم اینه که چون کروز رو ندیدم نمیتونم بگم مثل قیصر هست یا نه
بیشتر منظورم اینه که درجایی که خروجی اسپیکر هست اگر جنس بدنه در اون منطقه پلاستیک باشه صداش خیلی ضعیف تر از جنس فلزی هست چون پلاستیک صدا رو زیاد انعکاس نمیده (این حرف رو از تجربه استفاده از S200 میگم چون جنس بدنش از پلاستیک هست صدا ضعیف تر هست )

در مورد مموری هم من خودم 4 گیگ دارم ولی تا 6 و 8 هم تست شده و جواب میده مشکلی نداره

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مسأله شکل ظاهر به نظر من سلیقه ای هست...اما نمیدونم چرا بعضی از دوستان اصرار دارند که Kaiser بهتر از Cruise هست. این گوشی یعنی همون Kaiser یک طراحی از نوع کاملاً روتین پاکت پیسی ها داره ولی Cruise و صفحه تختش کلی جذابه. به نظر من برتری Kaiser فقط به صفحه کلیدش هست و Cruise با توجه به Touch Flo و شکل ظاهرش و همون کنترل چرخشی بین کلیدهاش کلی جای فکر داره.

من که بدجور بین Cruise و Diamond و Kaiser تو شکم!:(

(این آف تاپیک هست ولی شک من در مورد Diamond فقط به خاطر Tri-band بودنش هست در غیر این صورت که اصلاً Cruise باهاش قابل مقایسه نیست.)

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
مسأله شکل ظاهر به نظر من سلیقه ای هست...اما نمیدونم چرا بعضی از دوستان اصرار دارند که Kaiser بهتر از Cruise هست. این گوشی یعنی همون Kaiser یک طراحی از نوع کاملاً روتین پاکت پیسی ها داره ولی Cruise و صفحه تختش کلی جذابه. به نظر من برتری Kaiser فقط به صفحه کلیدش هست و Cruise با توجه به Touch Flo و شکل ظاهرش و همون کنترل چرخشی بین کلیدهاش کلی جای فکر داره.

من که بدجور بین Cruise و Diamond و Kaiser تو شکم!:(

(این آف تاپیک هست ولی شک من در مورد Diamond فقط به خاطر Tri-band بودنش هست در غیر این صورت که اصلاً Cruise باهاش قابل مقایسه نیست.)

این که زیبایی سلیقه ای هست بنظر منم کاملا درسته.تایتن با اینکه کیبرد کارایی داره اما باعث ضخیم شدن دستگاه شده که زیباییشو کم میکنه.اما کروز با اینکه کیبرد نداره ظاهر نسبتا بهتری نسبت به تایتن داره .چون مثل تایتن توی دست" با پوزش کت و کلفت" نیست.همه اینها کاملا سلیقه ای هست و حتما خیلیها با عکس این نظر موافقن.
اما این دایموند باید از ایندو موفقتر باشه.

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کلاً Touch Flo چیز با ارزشی هست که Kaiser نداره.
اگر کسی یکم مثلاً با iphone کار کرده باشه اونوقت متوجه میشه که Touch Flo در کنار وسعت امکانات یک PPC خیلی با ارزشه.

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
کلاً Touch Flo چیز با ارزشی هست که Kaiser نداره.
اگر کسی یکم مثلاً با iphone کار کرده باشه اونوقت متوجه میشه که Touch Flo در کنار وسعت امکانات یک PPC خیلی با ارزشه.

بله چیزه با ارزشی هست که قیصر هم داره !
تمام کارایی هایی که میگید و برنامه هایی که با تاچ فلو روی این گوشی ها هست رو میشه با یک پچ بسیار کم حجم به هر گوشی این قابلیت ها رو اضافه کرد و حالش روبرد :cool:
پس به عنوان برتری نمیشه محصوبش کرد چون Touch Flo کاملا نرم افزاری هست نه سخت افزاری

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
بله چیزه با ارزشی هست که قیصر هم داره !
تمام کارایی هایی که میگید و برنامه هایی که با تاچ فلو روی این گوشی ها هست رو میشه با یک پچ بسیار کم حجم به هر گوشی این قابلیت ها رو اضافه کرد و حالش روبرد :cool:
پس به عنوان برتری نمیشه محصوبش کرد چون Touch Flo کاملا نرم افزاری هست نه سخت افزاری

در تایید الان که همه دیوایس های کیو وی جی ای با تاچ فلو مشکلی ندارن و راحت کار می کنن. فعلا فقط واسه وی جی ای ها ساپورت native تاچ فلو یکم مهمه چون پچ های قابل اطمینان واسشون موجود نیست.
فکر کنم دوستان تصور صحیحی از تاچ فلو ندارن. الان دیگه مساله تاچ فلو حداقل در اون حدی که عرض کردم خیلی وقته که حل شده.

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
در تایید الان که همه دیوایس های کیو وی جی ای با تاچ فلو مشکلی ندارن و راحت کار می کنن. فعلا فقط واسه وی جی ای ها ساپورت native تاچ فلو یکم مهمه چون پچ های قابل اطمینان واسشون موجود نیست.
فکر کنم دوستان تصور صحیحی از تاچ فلو ندارن. الان دیگه مساله تاچ فلو حداقل در اون حدی که عرض کردم خیلی وقته که حل شده.

یعنی شما مطمین هستید که اضافه کردن کب تاچ فلو به مدلها و دستگاههای دیگه 100% ممکنه و مثل اونایی که اچ تی سی خودش اینو روی بعضی انجام داده جواب میده و هیچ مشکلی نخواهند داشت؟
اینو به این خاطر میپرسم چون چند جا دیدم که این عمل خالی از مشکل نبوده و البته خیلی دوست دارم بدونم بالااخره این کار 100% شدنیه یا نه.
در ضمن فکر میکنم تایتن هم جزو تاچ فلوها هست اما نسخه اون توی تاچ و تاچ کروز و حالا دیاموند کاملتر شده.
بنظر من لا اقل توی دستگاههایی که کیبرد ندارند Touch Flo نعمت بزرگیه.من به شخصه موافق حذف کامل قلم از تاچ اسکرینها هستم.کاری که ایفون شروع کرده.

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
یعنی شما مطمین هستید که اضافه کردن کب تاچ فلو به مدلها و دستگاههای دیگه 100% ممکنه و مثل اونایی که اچ تی سی خودش اینو روی بعضی انجام داده جواب میده و هیچ مشکلی نخواهند داشت؟
اینو به این خاطر میپرسم چون چند جا دیدم که این عمل خالی از مشکل نبوده و البته خیلی دوست دارم بدونم بالااخره این کار 100% شدنیه یا نه.
در ضمن فکر میکنم تایتن هم جزو تاچ فلوها هست اما نسخه اون توی تاچ و تاچ کروز و حالا دیاموند کاملتر شده.
بنظر من لا اقل توی دستگاههایی که کیبرد ندارند Touch Flo نعمت بزرگیه.من به شخصه موافق حذف کامل قلم از تاچ اسکرینها هستم.کاری که ایفون شروع کرده.

دوست عزیز اگر مطمئن نبودم که نمی گفتم. فقط به عرایضی که قبلا گفتم دقت کنید. دیوایس های با رزولوشن کیو وی جی ای هیچ مشکلی ندارند. یعنی پچ های موجود به راحتی جواب داده و مشکلی وجود ندارد.
در مورد دیوایس های وی جی ای.... این دستگاه ها هنوز بعضا مشکلاتی دارند مثلا من خودم با دستگاهم هنوز نتونستم این مشکل رو به طور صحیح حل کنم... البته خیلی از دوستان که به تاچ فلو عادت نکرده اند ازین نظر مشکلی ندارند اما چون من با دستگاه های قبلیم خیلی عادت به تاچ فلو کرده ام الان یکم واسم سخته.
اما نکته این که به زودی مساله تاچ فلو دستگاه های وی جی ای هم داره حل میشه... پس داشتن تاچ فلو در حدی که الان روی دیوایس های موجود اچ تی سی وجود داره شما رو گول نزنه که فکر کنید (در اثر تبلیغات) دیگر دیوایس ها ازین مساله محرومند.

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای من چون Kaiser سیستم موبایلش کامله یعنی هم برای GSM هم برای 3G تمام باندها رو داره یا به عبارتی Quad-Band هست قاعدتاً بهتره. اما هم دیزاین تخت این Cruise و Diamond منو کشته:happy: و هم اینکه چندان به راه اندازی Touch Flo با پچ مطمئن نیستم.:f34r:

بالا