برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمايى در زمينه ی انتخاب کتاب

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
سلام ؟
به نظرتون چه کتابی تهیه کنم ؟ چه کتابهایی بوده که شمارو جذب کرده ؟
موضوعش هم تاحالا بهش فکر نکردم joystick.gif

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
زندگینامه استاد بخون خیلی تاثیرگذار هست :general709:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

teyhoo83

Registered User
لایک‌ها
146
تو کار رمان نیستم.
اما سوشون شون خیلی معروفه.

maryamsayfee

Registered User
لایک‌ها
18

maryamsayfee

Registered User
لایک‌ها
18
یه کتاب خوب در رابطه با زرتشت معرفی کنید لطفا
کتابهایی که مربوط به زرتشت هستنده به دو دسته تقسیم میشند.کتاب های مذهبی دین زرتشت و کتابهایی در رابطه با زندگی زرتشت. اگه دنبال دومی هستین اسطوره زندگی زرتشت نوشته ژاله آموزگار از اساتید برجسته اساطیر رو بخونید

mohsen69713

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دانلود رمان سرنوشت یک تبسم
1476551246_sarnevashte-1-tabasom.jpg
قسمتی از داستان رمان سرنوشت یک تبسم
داستان درمورد دختریست به نام تبسم که سختی های زیادی رو تنهایی به دوش میکشه اما خم به ابرو نمیاره …..پایان خوش.

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
سلام
من وقت زیادی برای خوندن کتاب دارم اما مشکلی که هست مثل بعضیا که برای خرید یه لباس 100 تا مغازه و پاساژ رو بالا پایین می کنن،خیلی رو انتخاب کتاب وسواس به خرج میدم
من کلاً به کتاب هایی با موضوعات و تم های زیر علاقه دارم:
1-محیط تیره و تار و بارونی(مثل کتاب برف سیاه میخائیل بولگاکف یا فکر کنم بیشتر آثار روسی) اما مشکل اینجاست که اصلاً نمی تونم با طول و تفسیر ها و شرح دادن های نویسنده های روسی ارتباط برقرار کنم.لامصبا هرچی رو می بینن مثلاً یه لامپ ساده کلی شرحش میدن.از طرفی اینقدر اسم ویچ دار و اُف دار تو این نوع آثار روسی هست که آدم قاطی می کنه!!!امروز با نصفه خوندن کتاب همزاد از داستایفسکی(عطف به ماسبق نصفه خوندن برف سیاه و ...) دیگه قید کتب روسی رو زدم
2-در چرخش صد و هشتاد درجه نسبت به بالا کتبی که به روستا و یا یه جای دنج بپردازه(مثل نوشته های آل احمد(نون و القلم یا نفرین زمین) یا شاید محمود دولت آبادی)

متنفرم از رمان های عاشقانه ایرانی البته به غیر از تحصیلکرده ها اثر مشفق همدانی
نمی دونم چکار کنم عطش و ولع بسیار زیادی برای خوندن کتاب دارم اما می ندم چی رو انتخاب کنم(البته نمی خرم بلکه از کتاب خونه میگیرم)
لطفاً کمک کنید(هم ایرانی و هم خارجی)
ممنون

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
کتاب سلوک رو چندسال پیش خوندم. ازین فضاهای مبهم زیاد داره و حقیقتا چیز زیادی دستگیرم نشد. ولی با این حال حس خوبی از خوندنش داشتم.

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
کتاب سلوک رو چندسال پیش خوندم. ازین فضاهای مبهم زیاد داره و حقیقتا چیز زیادی دستگیرم نشد. ولی با این حال حس خوبی از خوندنش داشتم.
آره جای خالی سلوچ رو تا حدی خوندم اثر دولت آبادی ولی به دلم ننشست.بدبختیه ها این هم یکی از معروف هاست
دلیل ویرایش:تصحیح اسم کتاب

Last edited:

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
آره جای خالی سلوک رو تا حدی خوندم اثر دولت آبادی ولی به دلم ننشست.بدبختیه ها این هم یکی از معروف هاست

جای خالی سلوچ یه کتاب دیگه س. اسم این کتاب "سلوک" خالیه

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
تو یه مدت زمان نسبتا کوتاه کرم ابریشم رو خوندم که خیلی حال نداد. ولی اگه شما به ادبیات جنایی و کارآگاه بازی علاقه داری شاید خوشت بیاد.

seul

Registered User
لایک‌ها
261
سلام
من وقت زیادی برای خوندن کتاب دارم اما مشکلی که هست مثل بعضیا که برای خرید یه لباس 100 تا مغازه و پاساژ رو بالا پایین می کنن،خیلی رو انتخاب کتاب وسواس به خرج میدم
من کلاً به کتاب هایی با موضوعات و تم های زیر علاقه دارم:
1-محیط تیره و تار و بارونی(مثل کتاب برف سیاه میخائیل بولگاکف یا فکر کنم بیشتر آثار روسی) اما مشکل اینجاست که اصلاً نمی تونم با طول و تفسیر ها و شرح دادن های نویسنده های روسی ارتباط برقرار کنم.لامصبا هرچی رو می بینن مثلاً یه لامپ ساده کلی شرحش میدن.از طرفی اینقدر اسم ویچ دار و اُف دار تو این نوع آثار روسی هست که آدم قاطی می کنه!!!امروز با نصفه خوندن کتاب همزاد از داستایفسکی(عطف به ماسبق نصفه خوندن برف سیاه و ...) دیگه قید کتب روسی رو زدم
2-در چرخش صد و هشتاد درجه نسبت به بالا کتبی که به روستا و یا یه جای دنج بپردازه(مثل نوشته های آل احمد(نون و القلم یا نفرین زمین) یا شاید محمود دولت آبادی)

متنفرم از رمان های عاشقانه ایرانی البته به غیر از تحصیلکرده ها اثر مشفق همدانی
نمی دونم چکار کنم عطش و ولع بسیار زیادی برای خوندن کتاب دارم اما می ندم چی رو انتخاب کنم(البته نمی خرم بلکه از کتاب خونه میگیرم)
لطفاً کمک کنید(هم ایرانی و هم خارجی)
ممنون
فانتزی بخون. این کتابای اف و اوف دار به درد نمیخوره. فانتزی خواستی بگو معرفی کنم بهت:general106:

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
فانتزی بخون. این کتابای اف و اوف دار به درد نمیخوره. فانتزی خواستی بگو معرفی کنم بهت:general106:
منظورت کتبی مثل ترانه یخ و آتش یا هابیت و ...هست؟لامصب اینجور کتاب ها رو کمتر تو کتابخونه ها دیدم.اگه پیدا کنم که سرضرب می گیرم

seul

Registered User
لایک‌ها
261
منظورت کتبی مثل ترانه یخ و آتش یا هابیت و ...هست؟لامصب اینجور کتاب ها رو کمتر تو کتابخونه ها دیدم.اگه پیدا کنم که سرضرب می گیرم
آره. البته این دو تا که شما گفتی معروف ترین ها هست، اما کتاب های خیلی خوبی هم هستن که اونقدر معروف نشدن به همین خاطر ممکنه از دست خواننده ی مشتاق در بره.
برای شروع اینها رو سرچ کن شاید داشتن کتابخونه ها (سعی کن بری کتابخونه مرکزی شهر. فانتزی توی کتابخونه های کوچیک اصلا وجود نداره):
قیام سرخ - انتشارات بهداد
گروهان سیاه - انتشارات تندیس
ملکه ی سرخ - انتشارات تندیس
وارکرافت - انتشارات ویدا
نامِ باد - انتشارات بهنام
هیولاشناس - انتشارات بهداد
اسطوره - انتشارات تندیس
(اینا هر کدوم مجموعه هستن. به جز هیولاشناس)

و در آخر اینکه اصلا سمت کتابهای انتشارات آذرباد نرو که فقط پولت رو ریختی دور.
البته اگه میخواستی بخری خیلی چیزهای جدیدتری هم هستن که میتونستم پیشنهاد بدم. کتابهایی هم هستن که تا چند وقت دیگه چاپ میشن که از کیفیت بالاشون مطمئنم. ولی بازم چون شما میخوای از کتابخونه بگیری اون ها رو نمیتونی بخونی که پس هیچی.

بالا