برگزیده های پرشین تولز

درخواست نرم افزار

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان نیاز به یک نرم افزار حسابداری کرک شده خوب می گردم لطفا به من معرفی کنید

نرم افزاری می خواستم که افزون بر چیزهای عادی بتونم با خرید یک بارکدخوان، بارکدخوان رو به نرم افزار متصل کنم

لطفا بهنرین گزینه ها رو توصیه کنید

با سپاس

amirali2820

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
117
سلام.
یک قیلم 10 گیگ دارم . میخواهم رایت کنم روی 2 تا DVD 9 گیگ . چه باید کرد ؟
نرم افزاری برای جدا کردن فیلم های حجم بالا دارید ؟ ملت فیلم های بلوری رو چه جوری رایت میکنن ؟
البته zip کردن رو بلدم. :)
یه نرم افزار که بتونه فیلم را کات کنه فیلم رو به 2 قسمت برش بده و بد با یه کانورتور کمی حجمشو کم کن . بعد میتونی روی دی وی دی رایت بدی

california37

Registered User
لایک‌ها
331
سلام.
یک قیلم 10 گیگ دارم . میخواهم رایت کنم روی 2 تا DVD 9 گیگ . چه باید کرد ؟
نرم افزاری برای جدا کردن فیلم های حجم بالا دارید ؟ ملت فیلم های بلوری رو چه جوری رایت میکنن ؟
البته zip کردن رو بلدم. :)

http://black3unlibrary.persiangig.com/Onlinestan/Matlab-files/HJSplit 3.0 for Windows.zip
باشد که به گوگل ایمان بیاوریم :D

ghasedak13727

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نرم افزاری میخام که بشه از طریق ویندوز سون توی اینستاگرام پست گذاشت خیلی خیلی فوریه
با گامبلر امتحان کردم نشد

ghasedak13727

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نرم افزاری میخام که بشه از طریق ویندوز سون توی اینستاگرام پست گذاشت خیلی خیلی فوریه
با گامبلر امتحان کردم نشد

V110313

Registered User
لایک‌ها
36
سلام من کلی فیلم دارم. اما نمیدونم چجوری ازشون لیست بگیرم که هم اسمشون و هم حجم و هم فرمتشون رو لیست کنه. چه نرم افزارهایی تو این زمینه هستن؟ ممنون

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
سلام من کلی فیلم دارم. اما نمیدونم چجوری ازشون لیست بگیرم که هم اسمشون و هم حجم و هم فرمتشون رو لیست کنه. چه نرم افزارهایی تو این زمینه هستن؟ ممنون
درود
شما میتونی از Access استفاده کنی که هم محیط خوبی داره و هم کار باهاش سادس.
میتونی مثله من از notepad هم استفاده کنی ولی خوب زحمتش بالاست.

V110313

Registered User
لایک‌ها
36
من میخوام خودکار خودش لیست بگیره نه اینکه 2ساعت وقت بزارم بنویسم مهندس!

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
من میخوام خودکار خودش لیست بگیره نه اینکه 2ساعت وقت بزارم بنویسم مهندس!
درود
میتونید کلید Shift رو روی کیبردتون نگه دارید و راست کلیک کنید و سپس Copy Path رو بزنید و مجموعه آدرس فایل هائی که انتخاب کردید میره تو حافظه و حالا هر جا که دوست داشتید paste میکنید و قسمت ثابت نام هارو یکجا پاک میکنید و بقیه رو وارد میکنید.

V110313

Registered User
لایک‌ها
36
درود
میتونید کلید Shift رو روی کیبردتون نگه دارید و راست کلیک کنید و سپس Copy Path رو بزنید و مجموعه آدرس فایل هائی که انتخاب کردید میره تو حافظه و حالا هر جا که دوست داشتید paste میکنید و قسمت ثابت نام هارو یکجا پاک میکنید و بقیه رو وارد میکنید.
پیدا کردم خیلی راحت: نرم افزار XYplorer یک اکسپلورر هست نصب میکنی، بالا روی Name راست کلیک میزنی، ویژگیهایی رو که میخوای تیک میزنی، بعد فایلای مورد نظرو رو انتخاب میکنی، کلیک راست، To Clipboard، گزینه آخر All List Rows و تمام. بعد هر جا دوست داشتی توی اکسل یا هر جای دیگه Paste بزنی برات لیست سفارشی از ویژگیهایی که انتخاب کردی (مثلا شماره به ترتیب، نام، حجم و پسوند) همرو میاره. دیگه از این بهتر. واقعا آدم هر چیو بره خوب بگرده دنبالش پیداش میکنه. یا علی

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
درود.
دوست عزیز من اطلاع نداشتم و ممنونم که اینجا هم عنوان فرمودید تا من هم از شما یاد بگیرم و خوشحالم که به راه حلتون رسیدین.

Shahab2500

Registered User
لایک‌ها
53
من دنبال نرم افزار BreakWat میگردم برا دانلود... (نرم افزار تخصصی عمرانی هست)
کسی سراغ داشت ممنونش میشم

Shahab2500

Registered User
لایک‌ها
53
درود
در چه زمینه ای هست؟
جایگزین نداره؟
در مورد طراحی موج شکن های سنگی و ریپ رپ (سنگچین)
من دنبال نرم افزاری برای طراحی ریپ رپ سدهای خاکی هستم. که یکی اون نرم افزاره یکی هم Riprap design system میشناسم...
کلا برنامه برای طراحی ریپ رپ نمیتونم بیابم. دیوانه شدم!

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
در مورد طراحی موج شکن های سنگی و ریپ رپ (سنگچین)
من دنبال نرم افزاری برای طراحی ریپ رپ سدهای خاکی هستم. که یکی اون نرم افزاره یکی هم Riprap design system میشناسم...
کلا برنامه برای طراحی ریپ رپ نمیتونم بیابم. دیوانه شدم!
دوست عزیز یه راه حل پایانی (end gamer) داری برای نت.
بری توی تورنت با جستجوگر kick as s torrents یه جستجو بزنی گیر نیووردی شاید مغازه ها داشته باشن (بعضی جاها) نبود دیگه پیدا کردنش کار حضرت فیله.

Shahab2500

Registered User
لایک‌ها
53
دوست عزیز یه راه حل پایانی (end gamer) داری برای نت.
بری توی تورنت با جستجوگر kick as s torrents یه جستجو بزنی گیر نیووردی شاید مغازه ها داشته باشن (بعضی جاها) نبود دیگه پیدا کردنش کار حضرت فیله.
خیلی ممنونم از پاسختون. من طرز استفاده از تورنتو بلد نیستم! باید برنامشو دانلود کنم؟!

بالا