منتخب بازارچه

درخواست نرم افزار

aasemi

Registered User
نرم افزار برای آپدیت کردن اتوماتیک بک آپ
سلام

من شنیدم نرم افزار های هستند که بطور اتوماتیک اطلاعات بک آپ رو اپدیت می کنند.

من یه سری فایل رو بک آپ دارم و با فاصله زمانی زیاد بک آپ رو پاک میکنم و فایل جدید رو هارد اکسترنالم میزارم ولی چون حجم دیتاها زیاده کار وقت گیریه و خیلی موقع ها حوصله نمیکنم بک آپ رو آپدیت کنم. شنیدم نرم افزار هایی هستند که بطور اتوماتیک اینکار رو انجام میدن.اگر ممکنه یه نرم افزار خوبی تو این زمینه معرفی کنید که هم کارایی بالا داشته باشه و قابل اعتماد باشه هم کار باهاش راحت باشه.با تشکر.

robocop-game

Registered User
سلام
دنبال یه برنامه میگردم که تو اینستاگزام فالورام پست میزارن اتوماتیک لایک کنه تمام پست ها رو
هم نسخه pc هم اندروید برام معرفی کنید

JMSBeta

کاربر تازه وارد
سلام
من دوتا شبکه وایرلس دارم
دنبال یه برنامه برای کامپیوتر میگردم که در یک زمان تعیین شده وای فای منو از شبکه ای که الان وصل هست به شبکه دومم وصل کنه

peddy71

کاربر تازه وارد
سلام به همگي
كامپيوتر من ويروس گرفته يكسره فولدر با نامهاي مختلف ميسازه نورتن آنتي ويروس و مكافي رو هم ريختم و ويروسهارو نميكشه و نميزاره آنتي ويروسها رو پاك كنم حتي ويندوز هم عوض كردم خواهش ميكنم من رو راهنمايي كنيد
نرم افزار مخصوص برای پاک کردن این ویروس موجوده تو گوگل سرچ کنید براتون میاره، اسم ویروس new folder هستش تو گوگل بزنید نرم افزار حذف ویروس newfolder
:)

Business plan

Registered User
گوگل ارث تصویر کیفیت بالا نداره, چیزی هست که تصویر با کیفیت بیشتر و Live یعنی تصویر زنده هم نشون بده؟!

Business plan

Registered User
سلام
یه نرم افزار نیاز دارم که فایل snb به txt تبدیل کنه
دسته جمعی و غیر آنلاین
ممنون میشم اگه کسی سراغ داره معرفی کنه
خیلی گشتم ولی نشد

Business plan

Registered User
دوستانی که با مرورگر Opera کار میکنن یه افزونه میخوام که ویدئو از یوتیوب / فیسبوک / توییتر دانلود کنه
هر چی تست کردم یا کار نمیکردن و یا برای یکی اون هم خراب کار میکردن

بالا