برگزیده های پرشین تولز

درخواست نرم افزار

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
شدنیه؟؟؟
با گوشی از مانیتور عکس میگیره:general710:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
سلام
یه نرم افزار نیاز دارم که فایل snb به txt تبدیل کنه
دسته جمعی و غیر آنلاین
ممنون میشم اگه کسی سراغ داره معرفی کنه
خیلی گشتم ولی نشد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
دوستانی که با مرورگر Opera کار میکنن یه افزونه میخوام که ویدئو از یوتیوب / فیسبوک / توییتر دانلود کنه
هر چی تست کردم یا کار نمیکردن و یا برای یکی اون هم خراب کار میکردن

saadi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
درایور کارت گرافیک زیر میخواستم تا حالا تعدادی امتحان کردم نصب نمیشه عکس مال قبل از تعویض ویندوز است
الان ویندوز سون و32 بیتی است
intel 82865g graphics conroller

178293d1542124056-gh2-jpg

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
راه حل رو در لینک زیر توضیح داده به این صورت که فایل درایور
windows xp این کارت گرافیک رو دانلود کنید بعد روی فایل setup راست کلیک کرده و به بخش properties رفته و روی مربع خالی کنار بخش run this program in compatibility mode for کلیک کرده و آنرا تیک بزنید و در بخش مربوط به آن windows xp service pack 2 رو انتخاب کرده و روی apply و بعد OK کلیک کنید و بعد فایل setup رو install کنید

https://www.google.com/amp/s/rricke...l-graphics-cards-windows-7-compatibility/amp/

saadi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راه حل رو در لینک زیر توضیح داده به این صورت که فایل درایور
windows xp این کارت گرافیک رو دانلود کنید بعد روی فایل setup راست کلیک کرده و به بخش properties رفته و روی مربع خالی کنار بخش run this program in compatibility mode for کلیک کرده و آنرا تیک بزنید و در بخش مربوط به آن windows xp service pack 2 رو انتخاب کرده و روی apply و بعد OK کلیک کنید و بعد فایل setup رو install کنید

https://www.google.com/amp/s/rricke...l-graphics-cards-windows-7-compatibility/amp/
خیلی ممنون از لطف شما با روش گفته شده مشکل حل شد

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
در خواست نرم افزار برای شناسایی فیل های با اسم مشابه ( شناسایی فیلم های تکراری با کیفیت و حجم متفاوت روی هارد )

سلام دوستان

دنبال نرم افزاری میگردم که بتونه بین دو تا هارد فیلم های تکراری رو پیدا کنه

در واقع نرم افزاری میخوام که بتونه فایل هایی با اسم مشابه رو پیدا کنه

نرم افزار حذف فایل های تکراری مثل (Vistanita Duplicate Finder) هست اما این نرم افزار فقط فایل ها یا فیلم هایی رو میتونه پیدا کنه که حجم یکسانی دارن

اما من فیلم های تکراری روی هاردم دارم که گرچه که اسم مشابه دارن و در واقع تکراری هستن اما چون کیفیت و فرمتشون فرق میکنه بنابر این حجمشون هم با هم یکی نیست و با نرم افزار فوق یا نرم افزار های مشابه قابل شناسایی نیستن

کسی تجربه مشابه داره و میتونه نرم افزاری با این قابلیت معرفی کنه ؟؟؟

ممنون

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
دوستان ، نیاز به یه نرم افزار دارم که واترمارک دسته جمعی برای عکس و فیلم بزاره ، واترمارک خوب و گرافیکی

99+1

Registered User
لایک‌ها
51
در خواست نرم افزار برای شناسایی فیل های با اسم مشابه ( شناسایی فیلم های تکراری با کیفیت و حجم متفاوت روی هارد )

سلام دوستان

دنبال نرم افزاری میگردم که بتونه بین دو تا هارد فیلم های تکراری رو پیدا کنه

در واقع نرم افزاری میخوام که بتونه فایل هایی با اسم مشابه رو پیدا کنه

نرم افزار حذف فایل های تکراری مثل (Vistanita Duplicate Finder) هست اما این نرم افزار فقط فایل ها یا فیلم هایی رو میتونه پیدا کنه که حجم یکسانی دارن

اما من فیلم های تکراری روی هاردم دارم که گرچه که اسم مشابه دارن و در واقع تکراری هستن اما چون کیفیت و فرمتشون فرق میکنه بنابر این حجمشون هم با هم یکی نیست و با نرم افزار فوق یا نرم افزار های مشابه قابل شناسایی نیستن

کسی تجربه مشابه داره و میتونه نرم افزاری با این قابلیت معرفی کنه ؟؟؟

ممنون

قبلا من یک نرم افزار استفاده می کردم فکر کنم اسمش DupKiller بود
یک قسمت فیلتر داشت که می تونستی برحسب نام یا نوع فایل و یا حجم و سایز فایل و یا همه فیلتر ها رو با هم اجرا کنی
احتمالا گزینه جستجو بر اساس نام به کار شما می خوره

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
دوستان ، یه نرم افزار freeware یا معمولی که سریال درست داشته باشه فعال بشه، برای واترمارک دسته جمعی ویدئو نیاز دارم ، واترمارک اگر گرافیکی نبود حداقل ظاهرش معمولی باشه نه خیلی بی کیفیت ، با اسم ویدئو فارسی هم مشکلی نداشته باشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
دوستان، یه برنامه، نرم افزار یا ابزار آنلاین میخوام که تمام کارکتر هایی که با عدد و حروف مثلا در تعداد کارکتر دو حرف یا تعداد بالاتر میشه ساخت بهم بده، از کجا میشه همچین چیزی پیدا کرد؟ پسورد جنراتور نمیخوام که یک چیز بهم تحویل بده ، در تمام حالت های ممکن بهم بده

zarei175

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
من جایی کار می کنم که روزانه مراجعه زیادی داریم برای صدور یک نوع گواهی و این وقت زیادی رو از من و هکارانم میگیره. به ذهنم اومد که کار ساده میشه اگر که یه سیستمی رو بذاریم یه گوشه که مراجعه کننده خودش این گواهی رو صادر کنه و ما فقط اونو تایید کنیم. البته به این شکل که سیستم قفل شده باشه روی صفحه مخصوص به اون گواهی و امکان ویرایش متن گواهی رو هم نداشته باشه و بعد از وارد کردن مشخصات خودش، فقط امکان پرینت رو داشته باشه..
قبلا جایی دیده بودم که سیستم رو روی یه صفحه خاص، یا یه نرم افزار خاص قفل کرده بودند که کاربر فقط بتونه از اون صفحه استفاده کنه و به بقیه قسمت ها دسترسی نداشته باشه. چه جوری میشه این کار رو کرد؟

99+1

Registered User
لایک‌ها
51
با سلام
من جایی کار می کنم که روزانه مراجعه زیادی داریم برای صدور یک نوع گواهی و این وقت زیادی رو از من و هکارانم میگیره. به ذهنم اومد که کار ساده میشه اگر که یه سیستمی رو بذاریم یه گوشه که مراجعه کننده خودش این گواهی رو صادر کنه و ما فقط اونو تایید کنیم. البته به این شکل که سیستم قفل شده باشه روی صفحه مخصوص به اون گواهی و امکان ویرایش متن گواهی رو هم نداشته باشه و بعد از وارد کردن مشخصات خودش، فقط امکان پرینت رو داشته باشه..
قبلا جایی دیده بودم که سیستم رو روی یه صفحه خاص، یا یه نرم افزار خاص قفل کرده بودند که کاربر فقط بتونه از اون صفحه استفاده کنه و به بقیه قسمت ها دسترسی نداشته باشه. چه جوری میشه این کار رو کرد؟
این ها شاید به کارت بیاد
WinLock
SmartLaunch

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
دوستان ، یه نرم افزار میخوام که قسمت هایی از عکس رو شطرنجی کنه ، رنگ مشخص شده رو تعیر بده مثلا سفید رو به رنگ دیگه و رنگ پوست رو به شکل دیگه تغیر بده در کل یه ابزار برای سانسور عکس باشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
دوستان ، یه نرم افزار میخوام که قسمت هایی از عکس رو شطرنجی کنه ، رنگ مشخص شده رو تعیر بده مثلا سفید رو به رنگ دیگه و رنگ پوست رو به شکل دیگه تغیر بده در کل یه ابزار برای سانسور عکس باشه
:general505:

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
آخرین نسخه اسکرین سیور دریم آکواریوم رو میخوام
ممنون

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
سلام به همگي
كامپيوتر من ويروس گرفته يكسره فولدر با نامهاي مختلف ميسازه نورتن آنتي ويروس و مكافي رو هم ريختم و ويروسهارو نميكشه و نميزاره آنتي ويروسها رو پاك كنم حتي ويندوز هم عوض كردم خواهش ميكنم من رو راهنمايي كنيد

http://rescuedisk.kaspersky-labs.com/updatable/2018/krd.iso

بالا