• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

در آمد زایی برای وب مسترها

sajad1745

Registered User
لایک‌ها
328
شما پولی رو دریافت کردید که در که که در پنل کاربری شما محاسبه شده

شما به پو نتها توجه نکنید
پول شما بر اساس تعداد دانلودها پرداخت میشه

آخر بر اساس دانلود هست یا بر اساس موجودی توی حساب؟

شما خودتون خوب میدونید که از ۱ فایل با ۱ آ پی چند بار دانلود شده که اینجا قیافه حق به جانب میگیرید
در ضمن استاد اگر قرار باشه دانلود های تکراری محاسبه نشه محاسبه نمیشه ،
+ کمی منطقی باشید لطفا

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105

+ کمی منطقی باشید لطفا

دوست عزیز
این پستهایی که اشاره کردید برای سکریپت قبلی بود یعنی برای سایت toopfile.com ولی سکریپت سایتی که الان شما دارید کار میکنید یعنی city-upload.com X اسکریپت هوشمندی هست که کارهای تعداد دانلودها و محاسبه دارامادهارو اتوماتیک و با برنامه ای به سیستم داده شده عمل میکنه
اسکریپت قبلی تمام دانلودها رو میشمرد ولی سیستم جدید دانلودها رو میشمره ولی دارامادهارو طبق برنامه ای که داده شده تبدیل میکنه که در پستهای قبلی توضیح دادم

در ضمن شماره حساب شما رو دریافت کردم
پول شما فردا واریز میشه

ممنون

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105

+ کمی منطقی باشید لطفا

پول شما امروز پرداخت شد ، لطفا حساب بانکی خودتون رو چک کنید

مبلغ ۱۶۰۰۰ بابت ۵ دلار درآمد شما پرداخت گردید

با سپاس

جناب_مهندس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
100
شما پولی رو دریافت کردید که در که که در پنل کاربری شما محاسبه شده
در ضمن درآمد کمتر از ۵ دلار قابل پرداخت نبود و صرفا جهت تصفیه با شما این پول پرداخت شده

اگر هم فکر میکنید در حقتون اجحاف شده من ما بقی پولتون رو پرداخت میکنم نا اینکه حقتون هست بلکه فقط برای اینکه از دست شما خلاص بشم

شما خودتون خوب میدونید که از ۱ فایل با ۱ آ پی چند بار دانلود شده که اینجا قیافه حق به جانب میگیرید
اینکه من دیگه نمیخوام با جنابعالی همکاری کنم، واسه همین پنل کاری جنابعای هست که خراب بود و خودتون دو صفحه پیش گفتید مشکلش حل شده! یعنی اقرار به خراب بودنش کردید!

بعد هم، اولاً کدوم آدم عاقلی، یک فایل 21 مگابایتی رو 400 بار دانلود میکنه؟ اصلاً مگه سایت جنابعالی یا هر آپلود سنتر دیگه ای، چند بار دانلود با یک IP رو می شماره؟

همچنین، قبلاً هم گفته بودید که طبق تعداد دانلود شده محاسبه می کنید؛ دوباره نقل قول کنم؟ حرف خودت رو قبول نداری؟

تقصیر من هست که با شخصی مثل شما همکاری کردم و قایلهای سایتم که در روز تقریباً 20 هزار بازدید کننده داره رو روی سایت جنابعالی آپلود کردم. خدا رو شکر زودتر این همکاری تموم شد (منتظرم به قول تون عمل کنید و حقم رو کامل پرداخت کنید. البته اگر پرداختی تون هم مثل سایت تون خراب نیست! اگر هم واسه 3 میلیون هزینه ماهانه سایت، به این 22 تومن من نیاز داری، فدای سرم؛ پرداخت نکن)

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
اینکه من دیگه نمیخوام با جنابعالی همکاری کنم، واسه همین پنل کاری جنابعای هست که خراب بود و خودتون دو صفحه پیش گفتید مشکلش حل شده! یعنی اقرار به خراب بودنش کردید!

بعد هم، اولاً کدوم آدم عاقلی، یک فایل 21 مگابایتی رو 400 بار دانلود میکنه؟ اصلاً مگه سایت جنابعالی یا هر آپلود سنتر دیگه ای، چند بار دانلود با یک IP رو می شماره؟

همچنین، قبلاً هم گفته بودید که طبق تعداد دانلود شده محاسبه می کنید؛ دوباره نقل قول کنم؟ حرف خودت رو قبول نداری؟

تقصیر من هست که با شخصی مثل شما همکاری کردم و قایلهای سایتم که در روز تقریباً 20 هزار بازدید کننده داره رو روی سایت جنابعالی آپلود کردم. خدا رو شکر زودتر این همکاری تموم شد (منتظرم به قول تون عمل کنید و حقم رو کامل پرداخت کنید. البته اگر پرداختی تون هم مثل سایت تون خراب نیست! اگر هم واسه 3 میلیون هزینه ماهانه سایت، به این 22 تومن من نیاز داری، فدای سرم؛ پرداخت نکن)

دوست عزیز اگه شما فکر میکنید حقتون هست چشم تا ۴۸ ساعت دیگه مبلغ ۲۲ هزار تومن به حساب شما واریز میشه

فاقد باید این رو بگم من از پرداخت حساب کسانی که با ما همکاری دارن اصلا نمیترسم و همیشه پرداخت کردم و اصلا هم دوست ندارم حق کسی رو بخورم
فردا پرداختی برای ۱ نفر نزدیک به ۱ ملیون دارم که اگه اجازه بده اسمش رو در پست میزارم که فکر نکنید دروغ میگم پس من نیازی به بالا کشیدن ۲۲ هزار تومن شما ندارم

ولی حقیقتش کم کم با این رفتارها واقعا از همکاری با کاربران ایرانی دارم خسته میشم

شما روز دوشنبه حساب حسابتون رو چک کنید پول در حسابتون خواهد بود، فردا از طریق صرافی پول کاربران داخل ایران پرداخت میشه

به هر حال براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در کاری که میکنید پیروز باشید

hojat_rastegar

Registered User
لایک‌ها
52
دوستان به نظر من ایشون واقعا معتبر هستن هم توی پرداختی هم توی پیگیری
البته به مدیر سایت پیشنهاد میدم سر این مبالغ با کسی بحث نکنه ! سریع پرداخت کنه
الان سایت های مشابه حداقل دو نفر استحدام کردن برای پیگیری این مسائل

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
کلیه پرداختها به کاربران سایت تمام و کمال انجام شد
با سپاس از کلیه دوستان

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
دوست عزیز سایتتون خیلی وقته بالا نمیاد!ما این همه لینک تو سایت رو نمیتونیم عوض کنیم لطفا یه فکری بکنید !

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
سلام
سایت برای چند ساعتی off line بود و اون هم برای تغیرات در data center سرور بود
سایت بدون مشکل در حال فعالیت هست
ولی من از یک چیز تعجب میکنم ما تعداد زیادی پرداختی داشتیم دریغ از یک تشکر یا اعلام و تایید پرداخت ولی وقتی سایت به یک مشکل کوچیک بر میخوره به پستها اضافه میشه

همیشه شکایتها از پشتیبانیها بیشتر هست و فکر میکنم نت فارسی اینطور باشه

با تشکر

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام خدمت شما دوست عزیز.
شماره حساب یا کارت رو کجا باید وارد کنیم؟
حداقل پرداخت رو توی تاپیک گفتید 5 دلار ولی توی سایت نوشتید 10 دلار. دقیقا چقدره؟

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
سلام خدمت شما دوست عزیز.
شماره حساب یا کارت رو کجا باید وارد کنیم؟
حداقل پرداخت رو توی تاپیک گفتید 5 دلار ولی توی سایت نوشتید 10 دلار. دقیقا چقدره؟

سلام
لطفا شماره حساب یا کارت بانکیتون رو پیام خصوصی کنید
بله حد اقل پرداخت ۵$ برای دوستان persiantools هست

لطفا در پیامتون نام کاربری خودتون در سایت رو هم قید کنید

با سپاس

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام
لطفا شماره حساب یا کارت بانکیتون رو پیام خصوصی کنید
بله حد اقل پرداخت ۵$ برای دوستان persiantools هست

لطفا در پیامتون نام کاربری خودتون در سایت رو هم قید کنید

با سپاس

ارسال شد.

Kootavali

Registered User
لایک‌ها
5
قیمت بالاست

mr.jira

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چطوری میتونیم یه فایل رو فقط برای کاربران Premium قرار بدیم؟ به طوری که فقط کاربرای Premium بتونن اون فایلو دانلود کنن
و این که برای فروش هر اکانت پرمیوم چند در صد به حساب ما تعلق میگیره؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
چطوری میتونیم یه فایل رو فقط برای کاربران Premium قرار بدیم؟ به طوری که فقط کاربرای Premium بتونن اون فایلو دانلود کنن
و این که برای فروش هر اکانت پرمیوم چند در صد به حساب ما تعلق میگیره؟

کسانی که جزو زیرمجموع شما هستند در صورت خرید پرمیوم ۱۰% از پرداخت به حساب شما واریز خواهد شد

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
با سلام خدمت دوستان عزیز

لیچ از سایتهای hotfile.com و 4share.com برای کاربران سایت بطور رایگان اضافه شد

موفق باشید

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
با سلام

دوستان عزیز لطفا اگر امکان داره بگین چه سایتهای رو برای لیچ اضافه کنیم که کارایی بیشتری برای کاربران داشته باشه

با سپاس

بالا