برگزیده های پرشین تولز

در مورد خريد هندي كم كمكم كنيد

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
اين پاناسونيك اگه دوربين هاش بده پس چرا دست 50 درصد مردم پاناسونيكه؟!

والله قسم تا بحال در نزديكان و اقوام و دوستان و آشنايان پاناسونيك نديدم . قسم جلاله خوردم . شما كدوم مردم رو
ميگيد ؟ آيا نظر سنجي كردين ؟ من دست دوست و آشنا تا بحال پاناسونيك نديدم . تو بزرگترين مركز خريد و فروش
صوتي و تصويري ايران يعني خيابان جمهوري تهران اگه رفته باشيد جز دوربينهاي vhs بزرگ پاناسونيك هيچ مدلي از
پاناسونيك كوچك جز چند مورد خاص نمي بينيد . :blink: من نميدونم از كجا گفتيد 50 درصد مردم !

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از daftarekhaterat :
ممنون از توضيحات خوبتون.
يه سوال. چرا با اينكه فرمت minidv جديدتر و كيفيتش بهتره شما باز هم يه نمونه digital8 رو پيشنهاد ميكنين؟!
البته دست دوم رو بي خيال بشين. در مورد minidv ها شما همون HC15 رو پيشنهاد ميكنين؟!
چون كه با بودجه ي شما امكانات اون digital8 از يك minidv تو اين رنج بيشتره ! بعد هم كيفيت اين digital8 خيلي
خوبه و حتي عاليه نه اينكه بد باشه نه عاليه ! توي ميني دي وي ها اين كه من گفتم الان دسته دوش 450 تومنه و
اصلا پيشنهاد من نيست چون قديميم هست . پيشنهاد من براي شما يك HC 40 سونيه كه خوب البته 616 تومنه و
نه 450 تومن ! پس بنظر من اون ديجيتال 8 براي شما كه خيلي هم تو خط فرمت نيستيد بهترين گزينشه ! در ضمن
نوار دوربين ديجيتال 8 تا قيمت 2500 هم پيدا ميشه ولي ميني ديوي كمه كمش 4500 تومن . حالا با خودتون .....
اين پيشنهاده من براي قيمتهاي تا 500 تومنه همونجور كه يك تاپيك بري هر قيمتي زدم

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Niaz :
شايد به خاطر قيمت ارزونتر در بازار ايران . در مورد كيفيت كه سوني بهتره يا مثلا پاناسونيك , به هيچ وجه نبايد كلي گويي كرد و مطلق حرف زد . . :)
نياز جان چرا نبايد كلي گويي كرد ؟ مگر جز اين است ؟ اين فقط حرف من نيست شما برويد مقايسه هاي سايتهاي
انگليسي يا روسي زبان را در مورد سوني و پاناسونيك در مورد دوربين بخوانيد . در ضمن يك چيزي بود كه چند وقت
مي خواستم بهت بگم تا اينكه شدي مدير ( البته ربط چنداني به اين بحث نداره و خواهشا ادامه نديد )
1 - آيا دوربينت F 828 است
2 - خيلي قشنگ عكس مي گيري . خيلي قشنگ روتوش مي كني . خيلي باحالي . حقته كه مدير اين انجمن باشي
3 - ايول

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
راستش نه اينكه دوربين واسه خودم باشه واسه يه دكتري هست كه ميخواد سر عمل جراحي فيلمبرداري هم بكنه.
واسه همين اگه بگم 700 هزار تومن شايد بتونه پولش رو بده. اما همونطور كه گفتم در همين حد فيلمبرداري هست و خيلي امكانات جانبي مد نظر نيست. شما پيشنهاد ميكنين كه trv480 رو بگيرم يا HC40 ؟ (به اندازه تفاوت قيمتش، امكانات فوق العاده اي داره يا نه؟)

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
در مورد پي ام كه گذاشته بوديد بايد بگم فكر كنم (مطمئن نيستم) مدلش 480 بود
يك عكس هم كه تو همين تاپيك بود.دوربين منم تقريبا عين همينه.
ممنون

amin-moein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
tintin عزيز اين مشكل وايد بالانس كه ميگن دوربين hc40داره چه قدر ازار دهنده است.تو سايت dvspotكه يك دونه sampel براش گذاشته بود .من كه مشكلي نديدم نظر شما چيست.اين دوربين hc-15چه طور ايا مشكل وايد بالانس داره؟

درست كه ميگن hc-15به خاطر داشتن ccdبزرگتر در نور كم بهتر عمل ميكنه؟

شما به چه طريقي ميتوانيد ثابت كنيد كه سوني بهتر از پاناسونيك است؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amin-moein :
tintin عزيز اين مشكل وايد بالانس كه ميگن دوربين hc40داره چه قدر ازار دهنده است.تو سايت dvspotكه يك دونه sampel براش گذاشته بود .من كه مشكلي نديدم نظر شما چيست.اين دوربين hc-15چه طور ايا مشكل وايد بالانس داره؟

درست كه ميگن hc-15به خاطر داشتن ccdبزرگتر در نور كم بهتر عمل ميكنه؟

شما به چه طريقي ميتوانيد ثابت كنيد كه سوني بهتر از پاناسونيك است؟
hc 40 البته منم شنميدم كه مشكل وايت بالانس داره ولي نه اونقدر كه به چشم افراد بياد بلكه حرفه اي مي فهمند
ولي خيلي دوربينه خوبيه . hc 15 كه خيلي قديميه . شما بگو چقدر مايه داري و واسه چكاري مي خواي تا من بگم
چي بخري . من ثابت كردم و گفتم ديگه سوال نكنيد . بعدشم عزيزم من تو مغازه بودم . بزرگترين نمايندگي سوني
رو تو شهرمون بابام داشت . البته غير از سوني همه چيزم مي فروختما و واسه همينه كه همه چيز رو تجربه كريدم
اما يكباره ديگه هم ميگم :
1 - گول قيمت رو نخوريد
2 - ( كيفيت - دوام - طراحي شيك - ماندگار - اولين توليد كننده ي دوربينهاي خانگي - مبدع انواع فرمتهاي نوار
حرفه اي و غير حرفهاي و خانگي )
3 - حوصله باز كردن بحثو ندارم . پس اگه باورتون نميشه
برين 3 مدل حرفه اي - نيمه حرفه اي و خانگي سوني و مدل حرفه اي - نيمه حرفه اي و خانگي پاناسونيك رو بخريد
بعد به مدت يك ماه انواع و اقسام كارها رو باش بكنيد . تا بفهميد كدوم بهتره . من كه دروغ نميگم . از وقي سوني
بوده مام بوديم :lol: !!!!

amin-moein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
hc 40 البته منم شنميدم كه مشكل وايت بالانس داره ولي نه اونقدر كه به چشم افراد بياد بلكه حرفه اي مي فهمند
ولي خيلي دوربينه خوبيه . hc 15 كه خيلي قديميه . شما بگو چقدر مايه داري و واسه چكاري مي خواي تا من بگم
چي بخري . من ثابت كردم و گفتم ديگه سوال نكنيد . بعدشم عزيزم من تو مغازه بودم . بزرگترين نمايندگي سوني
رو تو شهرمون بابام داشت . البته غير از سوني همه چيزم مي فروختما و واسه همينه كه همه چيز رو تجربه كريدم
اما يكباره ديگه هم ميگم :
1 - گول قيمت رو نخوريد

دوست عزيز بودجه من حدود 700تومان است.مهمترين كار من فيلم برداري در نور كم نه عكس برداري برام مهم است ونه امكانات فقت مي خوام فيلم خوب بگيره.

سوال من اينه كه تو فيلم برداري در نور كم hc-15 بهتر عمل ميكنه يا hc-40(در اين مورد دوربين هاي پاناسونيك با قيمت حدود 700 با توجه به كيفيت فيلم برداري خوب در نور كافي در نور كم از يك سوني مدل trv-460 با قيمت حدود 400 تومان كه خودم امتحان كردم خيلي بد تر عمل ميكند)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amin-moein :
دوست عزيز بودجه من حدود 700تومان است.مهمترين كار من فيلم برداري در نور كم نه عكس برداري برام مهم است ونه امكانات فقت مي خوام فيلم خوب بگيره.

سوال من اينه كه تو فيلم برداري در نور كم hc-15 بهتر عمل ميكنه يا hc-40(در اين مورد دوربين هاي پاناسونيك با قيمت حدود 700 با توجه به كيفيت فيلم برداري خوب در نور كافي در نور كم از يك سوني مدل trv-460 با قيمت حدود 400 تومان كه خودم امتحان كردم خيلي بد تر عمل ميكند)
آ قربون پسر . شما برو يك HC 40 بخر با يك دونه پروژكتور مخصوص هندي كم و برو تا دلت مي خوام در تاريكي فيلم
بگيري ! اگر مي خواي تاريكي مطلق پيدا باشه يك 100 ميليون جور كن برو يك دوربين HD بخر و بذار ما باش يك عكس
بندازيم :lol:
HC 40 حدود 615 تومان
نورافكن فكر كنم حدود 100 تومان يا بيشتر يا كمتر ( البته عمر باتري خيلي مياد پايين )
روهم = 700 تومان :)
اميدوارم قانع شده و جواب خودتون رو دريافته باشيد

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
كيفيت عكسبرداري با اين دوربين هاي هندي كم چه جوره؟ واقعا لازمه براي اينكار دو تا دوربين فيلمبرداري و عكسبرداري خريد يا به طور دست و پا شكسته جواب ميده؟
در ضمن تن تن عزيز يه سوالي توي پست شماره 24 پرسيدم. اگه ميشه عنايتي هم به اون داشته باشين.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
كيفيت عكسبرداري با اين دوربين هاي هندي كم چه جوره؟ واقعا لازمه براي اينكار دو تا دوربين فيلمبرداري و عكسبرداري خريد يا به طور دست و پا شكسته جواب ميده؟
در ضمن تن تن عزيز يه سوالي توي پست شماره 24 پرسيدم. اگه ميشه عنايتي هم به اون داشته باشين.
بستگي داري چكاري بخواي با دوربين عكسبرداري بكني ؟ اما يك چيزي كه بشه ديد و عوام مشگل نگيرند آره خوبه
اما جزئيات رو نشون نميده و بنظر من به دكي جون بگو يكم ديگه سر كيسه رو شل كنه و يك دوربين سري P سوني
هم بگيره تا هم چين دل و روده ي مريض شفاف سازي بشه :D

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
راستش نه اينكه دوربين واسه خودم باشه واسه يه دكتري هست كه ميخواد سر عمل جراحي فيلمبرداري هم بكنه.
واسه همين اگه بگم 700 هزار تومن شايد بتونه پولش رو بده. اما همونطور كه گفتم در همين حد فيلمبرداري هست و خيلي امكانات جانبي مد نظر نيست. شما پيشنهاد ميكنين كه trv480 رو بگيرم يا HC40 ؟ (به اندازه تفاوت قيمتش، امكانات فوق العاده اي داره يا نه؟)
اگر پول جور هست بنظر من => HC 40 . امكانات كه خوب :
زومش كمتره ولي 990 تا زوم ديجيتال كه بدرد نمي خوره پس اين هيچي
پروژكتور نداره كه خوب واسه عمل نور كافي هست و تازه ميشه جداشم خريد پس اينم هيچي
اما
فرمت اين ميني دي ويه
لنزش carl zies ( اگر اشتباه ننوشته باشم ) است و بهتره
كوچكتر و لوكس اتاق عمله
جديده و نسل ميني دو وي تازه اول راهشه نه آخر
از هر نظر بهتره .
پس شما فردا كه تعطيله خوب پس فردا برو HC 40 رو بخر . والســــــــلام نامه تمام !
اين هم از عنايته ما به پست 24 شما !

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
دوستان سلام
من تمامی پستای قبلیتونو خوندم
من اگه بخوام یه minidv یا یه نیمه حرفه ای بگیرم چی رو پیشنهاد میکنین (البته برند سونی و قیمت هم حداکثر تا 900 تومن)
یه مدلشو دیدم که DVD میخورد .کسی اطلاعی ازین مدله داره؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hsn :
دوستان سلام
من تمامی پستای قبلیتونو خوندم
من اگه بخوام یه minidv نیمه حرفه ای بگیرم چی رو پیشنهاد میکنین (البته برند سونی و قیمت هم حداکثر تا 900 تومن)
یه مدلشو دیدم که DVD میخورد .کسی اطلاعی ازین مدله داره؟
من نمي دونم منظور شما از نيمه حرفه ي چيه ؟ شما اگه بفهمي دوربين حرفه اي از هفت ميليون شروع ميشه
اونوقت به 900 هزار تومني باز هم ميگي نيمه حرفه اي ؟ شما بگو واسه چكاري مي خواي . شايد اصلا نياز نباشه انقدر پول خرج كني .

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از tintin :
من نمي دونم منظور شما از نيمه حرفه ي چيه ؟ شما اگه بفهمي دوربين حرفه اي از هفت ميليون شروع ميشه
اونوقت به 900 هزار تومني باز هم ميگي نيمه حرفه اي ؟ شما بگو واسه چكاري مي خواي . شايد اصلا نياز نباشه انقدر پول خرج كني .

دوست عزيز منظورم dvcam نيست ها منظورم minidv هستش مطمئني ميني دي وي از هفت مليون شروع ميشه؟ در ضمن من سابقا به علت تجربه كاري همچين هم به دوربين هاي حرفه اي مخصوصا صدا و سيما نا آشنا نيستم....
به هر حال منون ;)

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از ostadd :

من خودم نظرم رو DCR-DVD 201E بود ولي يه نمه دودل شدم

واسه كاربري خانگي من يه مقايسه اي كردم بين Sony DCR-HC42 و Sony DCR-HC32 ظاهرا كيفيت تصاوير 42 از اچ سي 32 بهتره ولي برعكس مدل اچ سي 42 اون يكيه ضبط صداي استريو نداره
خيلي ممنون ميشم دوستان بخصوص جناب كرتانا در خصوص اين دوتا دوربين يه توضيحاتي بدن .اگه مدل ديگه و برند ديگه اي هم مد نظرتون هست لطفا بنويسين :) بخصوص DCR-HC90

Cortana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از tintin :
Cortana جان ولقعا از بحث با شما لذت مي برم
مي تونم با ميزان اطلاعات و دقيق تر نحوه و هدف استفادتون از دوربين سوال كنم ؟ آيا شما در كار فيلمسازي هستيد ؟
خوشحال ميشم جواب بديد . و اما چند توصيه :
1 - تا مي تونيد سعي كنيد miniDV بگيريد . چون نسل Digital 8 داره تموم ميشه
2 - هر چي بيشتر پول بديد بهتر مي خريد
3 - يكبار هم كه شده به سايت سوني.كام و قسمت كومودور ( دوربين ) برويد و از نزديك با انواع دوربينها آشنا شويد
4 - باز هم ميگم گول قيمت رو نخوريد
5 - فقط سوني . نه سامسونگ نه پاناسونيك نه الجي نه آيوا نه جي وي سي نه هيچي ..... چراشو حاضرم اثبات كنم
6 - به حرف فروشنده ها ( البته نه همشون ) نميشه اعتماد كرد در صورتي كه بگن سوني بده ! مثلا شما نبايد بري
دم نمايندگي سامسونگ بگي آقا سوني خوبه ؟ ! :) يارو مي گه : سوني ؟ تا حالا نشنيده بودم !
7 - بنظر من دوربينهاي DVD رو نخريد چون خيلي حرفه اي نيستند و خودتون مقايسه كنيد كيفيت فيلم رو نوار رو با
يك كيفيت ديسكي ! مسلما نوار هم بهتر هم حرفه اي تره
8 - آقاي Cortana باز هم از شما مي خوام بگيد چقدر با دوربين و دوربينها آشنايي داريد تا كمي با هم بحث كنيم

سلام دوست گرامي

بخاطر احترام به نظر دوستان گرانقدرم که مطالب و سوالات فني خودشون رو در اين تاپيک مطرح کردند و جلوگيري از گرفتار شدن اين محل به بحث هاي حاشيه اي و جا ماندن مطالب دوستانم پاسخ شما رو در تاپيک زير ارسال کردم .
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=247992#post247992

با احترام

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
دوستان بعد از كلي كلنجار رفتن بالاخراه خريدم :happy:
sony trv 480 كه 427500 تومن شد البته بدون لنز و كيف و ...
كه پولم نرسيده بيد اون موقع بخرم.

از كمك همتون ممنونم واقعا چيز محشر و بدرد بوخوري بود و به ساير دوستان هم پيشنهاد ميدم اين رو.

بالا