برگزیده های پرشین تولز

دزدي يا كلاهبرداري ؟! نظر شما چيست؟

mszn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخيرا تو بازار موبايل تهران مثل اينكه رسم شده قيمت هاي گوشي ها رو حدود 20 هزار تومن ارزون تر ميگن و وقتي ميخواي بخري گوشي رو بهت ميگن كه گوشي بايد آپديت بشه و يه سري پك ها از طرف شركت روش نصب بشه كه قيمتش حدود 20 تومنه و بدون نصب اين برنامه ها ما نميتونيم گوشي رو بهتون بفروشيم!!! و ظاهرا بعدش ميرن گوشي رو الكي وصل ميكنن به كامپيوتر يا فوقش يه آنتي ويروس روش ميريزن و ميگن آپديت شد!!

آيا شما هم با اين موضوع برخورد كردين؟ نظرتون چيه راجع بهش؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بله من برخورد کردم چند بار
و حسابی پته طرف رو جلو مشتری هاش ریختم رو آب که داری نرم افزار های کرک شده بدرد نخور رو میریزی و فلان قدر میگیری و آخرم گوشی رو ازش نخریدم اومدم بیرون
یک بارم طرف فکر کرد با ببو گلابی طرفه گفت شرکت گفته اصلا بدون آپدیت نفروشیم
منم گفتم پس نمیخرم
بعد پشیمون شد ولی دیگه من قبول نکردم و وقتی رفتم بیرون
دیدم دوستاش دارن باهاش دعوا میکنن

اصلا به حرفشون گوش نکنیی واقعا دزدبازاره این علاء الدین

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
قبلا هم به این موضوع اشاره شده. کلا و کاملا به منظور خالی کردن جیب مشتری هست!
طی 7-8 ماه پیش سر خرید T650 این رو به من گفتن. سر خرید N81 هم گفتن. منظور اینه که فروشنده براش فرقی نداره که داره یه Java Base رو میفروشه یا گوشی ای هوشمند . یک سری حرف تکراری و بی ربط مثل " گوشی ویروسی میشه, لوازم جانبی اش خراب میشه, نرم افزارهای اریجینال رو براتون نصب می کنیم!! و غیره " رو تحویل مشتری میده و خیلی ها هم این 15 تا 25 هزار تومان رو میدن!
حساب کنی سود فوق العاده ای هم براشون داره, حتی چند برابر سودی که روی فروش خیلی از گوشیها می برن

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
قبلا هم به این موضوع اشاره شده. کلا و کاملا به منظور خالی کردن جیب مشتری هست!
طی 7-8 ماه پیش سر خرید T650 این رو به من گفتن. سر خرید N81 هم گفتن. منظور اینه که فروشنده براش فرقی نداره که داره یه Java Base رو میفروشه یا گوشی ای هوشمند . یک سری حرف تکراری و بی ربط مثل " گوشی ویروسی میشه, لوازم جانبی اش خراب میشه, نرم افزارهای اریجینال رو براتون نصب می کنیم!! و غیره " رو تحویل مشتری میده و خیلی ها هم این 15 تا 25 هزار تومان رو میدن!
حساب کنی سود فوق العاده ای هم براشون داره, حتی چند برابر سودی که روی فروش خیلی از گوشیها می برن
بعضی وقتا واقعا این سوال برام پیش میاد
چطور این پولا از گلوشون پایین میره؟
یه بار خودم با چشمای خودم دیدم یکیشون داشت به یک پیرمرد کارگر بدبخت که اومده بود برای دخترش یک گوشی بخره یک گوشی قدیمی سونی که فکر نمیکنم 50 تومن بیشتر ارزش داشت رو 125 میفروخت و منت هم داشت سرش میذاشت

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دیگه در آمد از این غیر سالم تر نمیشه.بالاخره یه جا باید پپس بدن.
خوش بختانه من شیراز ندیدم.

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
یه بار خودم با چشمای خودم دیدم یکیشون داشت به یک پیرمرد کارگر بدبخت که اومده بود برای دخترش یک گوشی بخره یک گوشی قدیمی سونی که فکر نمیکنم 50 تومن بیشتر ارزش داشت رو 125 میفروخت و منت هم داشت سرش میذاشت
عزیز ، همچین پایین میره که نگو !!
این همه کلاه برداری تو این مملکت بی در و پیکر میشه هیچ کسم مشکلی براش پیش نمیاد ، فقط میمونه این وسط وجدان که اگه دوبار اول نادیده بگیریش برای دفعات بعدی خودش میاد به کمکت :)
حالا سوء برداشت نشه که منم خودم کلاه بردارما !! :D

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نظر من هردوست هم دزدي و هم كلاهبرداري !

mabayn100milion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این موضوع در مورد دختران و زن ها خیلی بی داد میکنه
اگر فقط نماندیگی ها اجازه فروش موبایل داشتند اون موقع کسی نیمتونست مجوز موبایل فروشی بگیره

در شیراز پاساژی هست به اسم صوت و تصویر فارس کع تازه ساخته شده و آخر خیابان داریوش واقع هست در این مغازه بدلیل رفت و امد بیش از حد روستاییان کلاه برداری های شاخ داری صورت میگیره

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
این موضوع در مورد دختران و زن ها خیلی بی داد میکنه
اگر فقط نماندیگی ها اجازه فروش موبایل داشتند اون موقع کسی نیمتونست مجوز موبایل فروشی بگیره

در شیراز پاساژی هست به اسم صوت و تصویر فارس کع تازه ساخته شده و آخر خیابان داریوش واقع هست در این مغازه بدلیل رفت و امد بیش از حد روستاییان کلاه برداری های شاخ داری صورت میگیره
خدا خوارشون بکنه انشالله !

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
کار به جاهای باریک نکشه لطفا
در همین حد که چنین کاری ( دادن مبلغ اضافه ) ضروری هست یا نه کافیه
مرسی

adore.gif

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
اخيرا تو بازار موبايل تهران مثل اينكه رسم شده قيمت هاي گوشي ها رو حدود 20 هزار تومن ارزون تر ميگن و وقتي ميخواي بخري گوشي رو بهت ميگن كه گوشي بايد آپديت بشه و يه سري پك ها از طرف شركت روش نصب بشه كه قيمتش حدود 20 تومنه و بدون نصب اين برنامه ها ما نميتونيم گوشي رو بهتون بفروشيم!!! و ظاهرا بعدش ميرن گوشي رو الكي وصل ميكنن به كامپيوتر يا فوقش يه آنتي ويروس روش ميريزن و ميگن آپديت شد!!

آيا شما هم با اين موضوع برخورد كردين؟ نظرتون چيه راجع بهش؟
اخیرا؟
ما که از موقعی که یادمون میاد هر وقت رفتیم علائدین ، طرف در مورد گوشی ، mp3 پلیر و.... تقریبا هر چیزی که میشه چند تا نرم افزار روش ریخت و طرف نفهمه چیه ، یعنی همون اول دقت میکنن ببینن چقدر به قیافش میخوره ، اگر زیاد متوجه نمیشد به عنوان بهانه ها پول رو میگیرن
به عناوین آپدیت و تغییر ساختار و سریعتر شدن و... هم میگرفتن و میگیرن

من که خودم هیچوقت درگیر لفظی نمیشم ولی میگم من یا کسی که با من هست لازم نداره . فقط یه بار یکی با من بود که هر چی من گفتم بیخیال ، میگفت فردا کار نکنه ..... دیگه من چیزی نگفتم :D

اصلا همین نرخهای فارسی کردن و فلش کردن و.... به نظرتون عادلانس؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
دزدی و کلاهبرداری هر دو با هم...

rahimi_sm

Registered User
لایک‌ها
1
دزدی یا کلاهبرداری که نیست چون هنوز پولی رد و بدل نشده بنابراین معامله ای هم انجام نشده. ولی میشه اسمش رو گذاشت یه جور تکنیک غیر اخلاقی برای فروش.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دزدی یا کلاهبرداری که نیست چون هنوز پولی رد و بدل نشده بنابراین معامله ای هم انجام نشده. ولی میشه اسمش رو گذاشت یه جور تکنیک غیر اخلاقی برای فروش.
برنامه کرک شده که با 1000 تومان یک سیدی محتوی هزاران برنامه رو میتونید بخرید به اسم گارانتی شرکت و ... به قیمت 25 هزار تومان به افراد بی اطلاع می اندازن اونوقت شما اسمشو میزاری تکنیک غیر اخلاقی؟

البته بگذریم که باطری اصل رو ور میدارن و قلابی میزارن جاش
کیف هارو از تو جعبه ها ور میدارن
بعضا هندزفری رو هم عوض میکنن

sheyton

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم دزدي هم كلاه برداري
به نظر من جهنم براي موبايل فروش ها درست شده

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
بعضا هندزفری رو هم عوض میکنن

گفتی هندزفری ! یاد یه چیز باحال افتادم ! :D

قدیما که K800 خریدم، 2 تا باهم خریدم، یکی هم واسه دوستم گرفتم.

توی جعبه یکیش هدفون سری W بود توی اون یکی از هین هدفون معمولیها بود !
:blink:

mabayn100milion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه مغازه ای سراغ دارم داخل مجتمع صوت و تصویر فارس
زمانیکه دبیلو 810 اومده بود 2 سال پیش اینا هنزفری اصلی سری HPM70 رو 12000 تومن میفروشتند
با همون پلاستیک اصلی خودش ولی قضیه به این صورت بود که پک اصلی رو برای خرید روستایین از هنزفری چینی غیر اصلی سری دبیلو قرار میدادند

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
متاسفانه اکثر تجار ایرانی اعم از موبایل فروش و بقالی و میوه فروش در کلاه برداری و کلک زدن مثل و مانند ندارن در دنیا !

ولی نمیشه تعمیم کرد و ادمهای خوبی هم تک و توک توشون پیدا میشه !

بالا