برگزیده های پرشین تولز

دفتر مدیر ورزش ...بفرمایید

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
با سلام و درود
بنده شرایطش رو ندارم،بسیار ممنون از استاد میلاد که بنده رو قابل دونستن،همیشه مورد لطف ایشون هستم و نهایت قدردانی رو بعمل میارم.
امیدوارم با صلاحدید مدیران شایسته ترین فرد انتخاب بشه.
همه شخص شایسته رو میشناسن ولی اسم نمیارم که شائبه این بوجود نیاد که لابی کردیم:D

این نظر لطف شماست عزیزم

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام ساسان جان ممنون از اینکه بلاخره توجه نمودی
ایشالله که مشکلات ههمون به زودی حل شه
اگه اون حرفا رو زدم به خاطر این نبود که نیستی چون نباشی نیستی دیگه! ولی به خاطر این بود که دیدم هستی و توی بخش فوتبال فعال

بنده جناب مرتضی عزیز و همچنین میلاد عزیز رو معرفی میکنم هردو فعالن و دارای دانش بالایی توی هنر رزمی هستن( البته اکثر بچه ها اطلاعات زیادی دارن منتهی این دوتا قدیمی تر شناخته شده تر و همچنین فعال ترین
morteza1986 , miladninja

یا علی

ممنون من واقعا غافلگیر شدم

Abtin 63

کاربر فعال هنرهای رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,286
جناب میلاد فرد مجرب و شایسته ای هستند. بنده ایشان را پیشنهاد میکنم.

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
با سلام و درود
بنده شرایطش رو ندارم،بسیار ممنون از استاد میلاد که بنده رو قابل دونستن،همیشه مورد لطف ایشون هستم و نهایت قدردانی رو بعمل میارم.
امیدوارم با صلاحدید مدیران شایسته ترین فرد انتخاب بشه.
همه شخص شایسته رو میشناسن ولی اسم نمیارم که شائبه این بوجود نیاد که لابی کردیم:D

ممنون:blush:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
من نظرمو میدم وتموم:دی
همه بچه هایی که در تاپیک هنر های رزمی فعالیت دارن خدایی اهل فن و خوش اخلاقن
اقا ساسان ازین حرفتون که گفتید متاسفانه در تاپیک هنر های رزمی شخص مورد نظری نیس خیلی ناراحت شدم و باید بگم
که سخت در اشتباهید چون از نظر من 98% اونها(اون 2% هم خودم هستم) بسیار افراد خوب و مورد احترام و با شخصیتی هستن
این نظر شخصی من نیس و خودتون میتونید ببینید
و فک کنم حداقل باید دو سه نفری ازین تاپیک به عنوان همکار ورزش یا حداقل کاربر فعال شناخته بشن وگرنه خدایی در حقشون ظلمه
و یک گله دیگر هم از مدیران بخش ورزش داشتم
و اونم این بود که واقعا در حق این تاپیک و بچه های اون خیلی ظلم میشه
لطفا یه تجدید نظری بفرمایید
ببخشید که سرتون رو به درد اوردم

یا حق!!!!!

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
من نظرمو میدم وتموم:دی
همه بچه هایی که در تاپیک هنر های رزمی فعالیت دارن خدایی اهل فن و خوش اخلاقن
اقا ساسان ازین حرفتون که گفتید متاسفانه در تاپیک هنر های رزمی شخص مورد نظری نیس خیلی ناراحت شدم و باید بگم
که سخت در اشتباهید چون از نظر من 98% اونها(اون 2% هم خودم هستم) بسیار افراد خوب و مورد احترام و با شخصیتی هستن
این نظر شخصی من نیس و خودتون میتونید ببینید
و فک کنم حداقل باید دو سه نفری ازین تاپیک به عنوان همکار ورزش یا حداقل کاربر فعال شناخته بشن وگرنه خدایی در حقشون ظلمه
و یک گله دیگر هم از مدیران بخش ورزش داشتم
و اونم این بود که واقعا در حق این تاپیک و بچه های اون خیلی ظلم میشه
لطفا یه تجدید نظری بفرمایید
ببخشید که سرتون رو به درد اوردم

یا حق!!!!!

با تشکر
ممنون از شما جناب ESMIGHELE شما به تاپیک لطف داری
مننون از حسن توجه شما به بچهای بخش خودمون

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
حتما همونطور که تا الان متوجه شدید دوستانمون lya و miladninja و firenight666 به عنوان کاربر فعال ورزش انتخاب شدند.

به هر سه دوست عزیزمون تبریک میگم و امیدوارم بیش از پیش فعالیت مفید در تاپیک هنرهای رزمی داشته باشند.:)

من فکر می کنم باید چند نکته ای رو توضیح بدم. اول اینکه ما دوستان مختلفی رو در این تاپیک زیر نظر داریم و انشااله سر موقعش به دوستان دیگه هم که الان در لیست کاربران فعال نیستند این عنوان داده خواهد شد.
دیگه اینکه خواهش می کنم صحبت درباره عناوین داده شده ، تبریکات و ... هر مورد مرتبط با این موضوع رو از این به بعد قرار بزاریم توی همین تاپیک دفتر مدیر ورزش درباره اش صحبت کنیم . دلیل این خواهش هم اینه که بحثهای اصلی تاپیک منحرف نشن و همینطور دوستان فعال رشته های دیگه هم ببینند در صورت پیگیری و توجه به رشته شون حتما ما هم به احترام فعالیتشون تمام تلاشمون رو برای انجام خواسته هاشون انجام خواهیم داد.

شاد و پیروز باشید

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
یه موضوع دیگه هم هست که می خواستم نظر دوستان هنرهای رزمی رو درباره اش بدونم :

به نظر رفقا ایجاد زیر بخشی به عنوان زیر بخش هنرهای رزمی دارای کشش در این فروم هست؟ یعنی یک زیر بخشی شبیه خودرو یا فوتبال که مجزا از بخش ورزش باشه و به جای داشتن تنها یک تاپیک فعلی ، به عنوان مثال برای سبکهای مختلف تاپیک داشته باشیم؟
اینطوری احتمال اینکه نظم بیشتری داشته باشیم متصوره ، ضمن اینکه سوالات مرتبط و اطلاعات خاص یک رشته رزمی با سادگی بیشتری در دسترس مخاطبین قرار می گیره.

فعلا این یک طرح هست که باید بیشتر درباره اش صحبت بشه . ولی اگر انجام شد کل دوستان باید در ایجاد محتوی برای بخش هنرهای رزمی تلاش بیشتری داشته باشند.

شاد و پیروز باشید

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام خدمت دوستان
حتما همونطور که تا الان متوجه شدید دوستانمون lya و miladninja و firenight666 به عنوان کاربر فعال ورزش انتخاب شدند.

به هر سه دوست عزیزمون تبریک میگم و امیدوارم بیش از پیش فعالیت مفید در تاپیک هنرهای رزمی داشته باشند.:)

من فکر می کنم باید چند نکته ای رو توضیح بدم. اول اینکه ما دوستان مختلفی رو در این تاپیک زیر نظر داریم و انشااله سر موقعش به دوستان دیگه هم که الان در لیست کاربران فعال نیستند این عنوان داده خواهد شد.
دیگه اینکه خواهش می کنم صحبت درباره عناوین داده شده ، تبریکات و ... هر مورد مرتبط با این موضوع رو از این به بعد قرار بزاریم توی همین تاپیک دفتر مدیر ورزش درباره اش صحبت کنیم . دلیل این خواهش هم اینه که بحثهای اصلی تاپیک منحرف نشن و همینطور دوستان فعال رشته های دیگه هم ببینند در صورت پیگیری و توجه به رشته شون حتما ما هم به احترام فعالیتشون تمام تلاشمون رو برای انجام خواسته هاشون انجام خواهیم داد.

شاد و پیروز باشید

ممنون از حسن توجه شما ساسان جان

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022

به نظر رفقا ایجاد زیر بخشی به عنوان زیر بخش هنرهای رزمی دارای کشش در این فروم هست؟ یعنی یک زیر بخشی شبیه خودرو یا فوتبال که مجزا از بخش ورزش باشه و به جای داشتن تنها یک تاپیک فعلی ، به عنوان مثال برای سبکهای مختلف تاپیک داشته باشیم؟
اینطوری احتمال اینکه نظم بیشتری داشته باشیم متصوره ، ضمن اینکه سوالات مرتبط و اطلاعات خاص یک رشته رزمی با سادگی بیشتری در دسترس مخاطبین قرار می گیره.

فعلا این یک طرح هست که باید بیشتر درباره اش صحبت بشه . ولی اگر انجام شد کل دوستان باید در ایجاد محتوی برای بخش هنرهای رزمی تلاش بیشتری داشته باشند.

شاد و پیروز باشید

با درود

در مورد زیر بخش هنر های رزمی من به شدت موافق هستم

اما اگر تجربه من رو قابل بدونید زیر بخش در مورد هنرهای رزمی باید خیلی دقت بشه . تاپیک هنرهای رزمی خیلی پیچیدگی داره و اساتید بزرگی از سراسر ایران به این مکان میان.

حتی اکثر افردی که من میدیدم به تاپیک میان حتی استاد و مربی هم نداشتند و از روی فیلم و سیدی و اینترنت یاد میگیرند و خالی از تجربه در جایگاه خود نظر میدادند که این بسیار خطرناک هست و نیاز هست که یک بخش مجازی برای این مورد باز بشه در زیر شاخه

تاپیک هنرهای رزمی یکی از پربیننده ترین و فعال ترین تاپیک ها تو کل انجمن هست. و تجربه به من نشون داده غنی ترین منبع فارسی زبان در مورد هنر رزمی در کل کشور هست.

من در فرم ها و تاپیک های انگلیسی زبان و ژاپنی زبان زیادی عضو هستم و موارد جالبی دیدم که میشه اینجا هم اجرا کرد. یکیش همون که قبلان به شما گفتم. ( به اعضا بنا به سابقه و فعالیت رده بندی کمربند بزاریم)

حال اینها تنها این یک مورد کوچک بود.

و فکر میکنم ایجاد یک بخش نیاز به یک نفر مدیریت هم داره

نظر من در مورد زیر شاخه :

زیر شاخه به این صورت فکر میکنم خوب باشه :

بخش هنرهای رزمی:

هنر رزمی
ورزش رزمی
مکاتب و شیوهای رزمی
دنیای مجازی هنرهای رزمی
( که شامل دوستانی که در دنیای مجازی به دنبال آموزش هستن) که این خیلی خیلی مهم هست و بسیار حساس و خطرناک که باید اینجا راهنمایی بشوند

موضوع ها:

سوالات عمومی هنرهای رزمی
کتب هنرهای رزمی
و...............

به هر حال از توجه همیشگی شما ممنونم جناب ساسان.

در مورد نام کاربری فعال، اگر کاربر فعال هنرهای رزمی میکردید بهتر بود اینطوری هم تخصصی تر بود هم زیبا تر

ممنون از حسن توجه شما

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
ممنون از اظهار نظر شما میلاد جان

در مورد نام کاربری فعال، اگر کاربر فعال هنرهای رزمی میکردید بهتر بود اینطوری هم تخصصی تر بود هم زیبا تر

چون ما زیر بخشی به عنوان هنرهای رزمی نداریم حداقل فعلا نمی تونیم عنوانی با عنوان کاربر فعال هنرهای رزمی داشته باشیم و به همین دلیل فعلا عنوان کاربر فعال ورزش داده شد.

منتظر نظرات سایر دوستان هم هستم.

یه نکته دیگه هم بگم شاید بد نباشه ، فعلا دنبال این هستم بدونم آیا زیر بخش هنرهای رزمی لازم هست ؟ و اگر زده بشه باعث بالندگی بیشتر هنرهای رزمی در این فروم میشه یا پاسخ منفیه؟
بعد از اینکه به جواب این سوال رسیدیم درباره مسائل جزیی تر مانند داشتن مدیر یا .... صحبت می کنیم.

شاد باشید

Abtin 63

کاربر فعال هنرهای رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,286

شاد و پیروز باشید

بله، پتانسیل قابل توجهی در بخش هنرهای رزمی وجود داره اما چارچوب، انسجام و سازماندهی مناسبی نداریم.

ایجاد زیربخش هنرهای رزمی بسیار مفید هست و به افراد کمک می کنه تا هدفمند و با برنامه فعالیت کنند.

ممنونم که پیگیری می فرمایید.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
ساسان خان سلام و خسته نباشید

عزیز مباحث مربوط به فوتسال رو میشه تو همون قسمت فوتبال عنوان کرد؟

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
سلام
من هم به نوبه خودم به هر چهار نفر تبریک میگم!4 نفر!!!؟
بله به همکاران جدید و عزیز که واقعا استادن، دوستانمون lya و miladninja و firenight666
و چهارمین نفر هم جتاب ساسان عزیز که بلاخره یه دستی به سروگوش تاپیک هنرهای رزمی کشیدن
ممنون ساسان جان
یا علی

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
در رابطه با ایجاد بخش جدیدی برای هنرهای رزمی هم موافقم
ولی بصورتی که میلاد جان عزیز اشاره کرد
مثلا به نظر من اگه برای هر رشته ای یه تاپیک جدا بازشه زیادپر بار نیمشه شاید تا 2 یا 3 صفحه جلو بره ولی دیگه فعال نمیشه
ولی اگه همینطور تمام رشته ها در غالب یه فروم که به هم وابسته ان(هنرهای رزمی) باشه یه چیزه دیگس
و همچنین توی اون بخش هنرهای رزمی علاوه بر مباحث مهمی که میتانه جزوی ار بخش هاش و میلاد جان اضاره کرد
میتانه بخش هایی که مربت با همه رزمی کاراس مل تغذیه - نرمشهای تخصصی رشته های رزمی - قدرت دستها در رشته های رزمی - قدرت بدنی در رزمی - قدر پا ها - آشنایی با سایر رشته ها و بنیان گذاران آن ها و آسیب های رشته های رزمی که مهمه - و از همه مهم تر بحث مورد علاقه بچه های هنرهای رزمی مک دوجوها و باشگاه های تقلبی و ....
که البته یه سریاش ممکن اضافی باشن ولی بعضی های به نظر من طبق تجربه این چندوقته سوالا ها و مواردی بود که دوستان تازه وارد که چند روزی مهمان بودن یا بعضی از دوستان قدیمی پیگیر اونا بودن و از اینجور درخواست ها و خواستار چنین پاسخ هایی بودن
ممنون از رسیدگیت
یا علی

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
ممنون از اظهار نظر شما میلاد جان

چون ما زیر بخشی به عنوان هنرهای رزمی نداریم حداقل فعلا نمی تونیم عنوانی با عنوان کاربر فعال هنرهای رزمی داشته باشیم و به همین دلیل فعلا عنوان کاربر فعال ورزش داده شد.

منتظر نظرات سایر دوستان هم هستم.

یه نکته دیگه هم بگم شاید بد نباشه ، فعلا دنبال این هستم بدونم آیا زیر بخش هنرهای رزمی لازم هست ؟ و اگر زده بشه باعث بالندگی بیشتر هنرهای رزمی در این فروم میشه یا پاسخ منفیه؟
بعد از اینکه به جواب این سوال رسیدیم درباره مسائل جزیی تر مانند داشتن مدیر یا .... صحبت می کنیم.

شاد باشید

پیگیری شدید شما مرا شگفت زده کرده

درود به شما .

من فکر میکنم همه چیز داره به سرعت راستو ریست میشه

ممنون از حسن توجه شما

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
بله، پتانسیل قابل توجهی در بخش هنرهای رزمی وجود داره اما چارچوب، انسجام و سازماندهی مناسبی نداریم.

ایجاد زیربخش هنرهای رزمی بسیار مفید هست و به افراد کمک می کنه تا هدفمند و با برنامه فعالیت کنند.

ممنونم که پیگیری می فرمایید.

ممنون از حسن توجه شما آبتین جان

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625

شاد و پیروز باشید

درود بر شما .
بله . به نظر من این کار اگر عملی شود بسیار خوب و عالی است . بازدید کنندگان بخش هنرهای رزمی خیلی زیاد است و مطالب هنر و سبک های رزمی هم محدود به موارد خاص نمیشود . و کلا با دلایلی که miladninja و abtin و ya_ali_mavla ذکر کردند میتوان ایجاد مستقل آن را بسیار خوب و شاید لازم دانست .

از اهمیت دادن شما به رزمی کارها و رزمی دوستان و کلا ورزش کاران سپاس گذارم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

شاد و پیروز باشید

خیلی ممنون از احساس مسولیت شما ساسان جان
به نظر من فک کنم کشش این رو داشته باشه که زیر بخشی به عنوان هنر های رزمی داشته باشیم
چون ماشا ا... تعداد افرادی که در این تاپیک فعالیت میکنن زیاد هست و افرادی هم به طور پراکنده فعالیت میکنن
کلا نظر خوبیه و امیدوارم با همکاری شما و دوستان هر چه زودتر این بخش احداث بشه.....

بالا