• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دو کلمه حرف حساب با جویندگان کسب درآمد از اینترنت

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
از کجاش بگم واستون.....؟؟ از تمام وقت ارزشمندی که هدر دادم یا اون همه پول که باهاش میشد همه کار کرد ولی صرف اینترنت شد.
اولش با سایت کلیکی شروع کردم سرم کلاه گذاشتن. بعدشم با فارکس و هایپ........
دیدم به عنوان یه کاربر نمیتونم کسب درآمد کنم، اومدم شخصا سایت هایپ زدم و گذاشتم توی مونیتورینگ سایتهایی مثل goldpoll که اون پروژه هم شکست خورد.
دفعه بعد زدم توو کار کردیت کارتهای هک شده و پیپال هک شده که اونم اونقدر امنیتشون بالا بد که هرگز نتونستم حتی 1 سنت ازشون بکشم بیرون..... پیپال که قربونش برم اصلا اجازه جابجایی پول از حساب هک شده را نمیده(اگر چه حتی از ip فرد مورد نظر استفاده کنین) و شرکتهایی مثل ویزا و مستر هم همین منوال کاریو دارن و حتی میتونن تشخیص بدم که شما (حالا به هر وسیله ای) آی پی سیستمتو تغییر دادی و داری پشت یه ماسک آی پی از کردیت کارت استفاده میکنی ، پس اجازه استفاده از کردیت کارتو نمیدن.

این کارهای خلافو ولش کن، من حتی نتونستم از وبسایتهای فارسی که راه انداختم سود ببرم.... جونم واستون بگه که من کلی وبسایت فارسی راه انداختم با موضوعات مختلف و هزینه کردن از وقت و پولم و آخر سر دیدم زکی! ، کلی وبمستر رقیب دارم که چند سر و گردن از من بالاترن و من اصلا نمیتونم از سایتهام پول در بیارم....

خلاصه چه از روشهای قانونی و چه غیر قانونی نتونستم از اینترنت پول در بیارم چون یه اصلی را فراموش کرده بودم و اونهم اینکه "توی هر کاری دست زیاده".
فقط یه توصیه دارم واسه نسل جوون! که وقت خودشونو هدر ندن و از درس و مشق و وقت و پولشون مایه نذارن واسه کسب درآمد از اینترنت که سخت پشیمون میشن و عین من میشه 30 سالشون و هنوز دارن درجا میزنن.....تازه به این موارد افسردگی و بیماریهای روحی را هم اضافه کنین که در این راه آدم دچارشون میشه.

من که دیگه خسته شدم و میخوام یه زندگی جدیدو شروع کنم. میخوام لذت ببرم از تمام خوشی ها و لذتهایی که این کابوس درآمد اینترنتی منو ازشون محروم کردند. میخوام اون پولهای خورد خوردی که صرف دامنه و هاست و سرور و طراحی وبسایت و تبلیغات کردم (که مجموعشون از چندین میلیون فراتر میره) را از این به بعد خرج بدنم و زیبایی و سلامتم بکنم.
سال آیندم قراره با همکاری عموهام و پدرم، زمین کشاورزی پدر بزرگم را واسه فروردین زیر کشت یونجه ببریم که با برآوردهامون میتونیم از اون 10 هکتار هر 30 روز یکبار 20 میلیون تومن یونجه برداشت کنیم.....با عوایدشم قراره من و پسر عموهام توی یه پاساژ بزرگ مغازه بزنیم.

خدایا شکرت که دیگه این کابوس کسب درآمد اینترنتی واسه من تموم شد و دارم کم کم به زندگی عادی برمیگردم.
پایان.

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
درامد اینترنتی نیازمند صبر و تلاشه. کم نیستن کسایی که با همین اینترنت زندگی خودشون رو این رو به اون رو کردن. واسه کسب درامد تو اینترنت باید چسبید به یک کار و تمام تلاشتو بذاری تو اون کار و ناامید نشی. اگ ادم دو روز کار کرد به جایی نرسید ول کنه بره دنبال کار دیگه مطمئنا به جایی نمیرسه.اکثرا این تصور رو از درامد اینترنتی دارن که یه شبه میلیونر شن. در حالی که کار تو اینترنت با کار تو زندگی واقعی فرقی نداره. هر چی بیشتر تلاش کنی ثمرشو میبینی

parsbet

Registered User
لایک‌ها
136
از کجاش بگم واستون.....؟؟ از تمام وقت ارزشمندی که هدر دادم یا اون همه پول که باهاش میشد همه کار کرد ولی صرف اینترنت شد.
دیدم به عنوان یه کاربر نمیتونم کسب درآمد کنم، اومدم شخصا سایت هایپ زدم و گذاشتم توی مونیتورینگ سایتهایی مثل goldpoll که اون پروژه هم شکست خورد.
دفعه بعد زدم توو کار کردیت کارتهای هک شده و پیپال هک شده که اونم اونقدر امنیتشون بالا بد که هرگز نتونستم حتی 1 سنت ازشون بکشم بیرون..... پیپال که قربونش برم اصلا اجازه جابجایی پول از حساب هک شده را نمیده(اگر چه حتی از ip فرد مورد نظر استفاده کنین) و شرکتهایی مثل ویزا و مستر هم همین منوال کاریو دارن و حتی میتونن تشخیص بدم که شما (حالا به هر وسیله ای) آی پی سیستمتو تغییر دادی و داری پشت یه ماسک آی پی از کردیت کارت استفاده میکنی ، پس اجازه استفاده از کردیت کارتو نمیدن.

این کارهای خلافو ولش کن، من حتی نتونستم از وبسایتهای فارسی که راه انداختم سود ببرم.... جونم واستون بگه که من کلی وبسایت فارسی راه انداختم با موضوعات مختلف و هزینه کردن از وقت و پولم و آخر سر دیدم زکی! ، کلی وبمستر رقیب دارم که چند سر و گردن از من بالاترن و من اصلا نمیتونم از سایتهام پول در بیارم....

خلاصه چه از روشهای قانونی و چه غیر قانونی نتونستم از اینترنت پول در بیارم چون یه اصلی را فراموش کرده بودم و اونهم اینکه "توی هر کاری دست زیاده".
فقط یه توصیه دارم واسه نسل جوون! که وقت خودشونو هدر ندن و از درس و مشق و وقت و پولشون مایه نذارن واسه کسب درآمد از اینترنت که سخت پشیمون میشن و عین من میشه 30 سالشون و هنوز دارن درجا میزنن.....تازه به این موارد افسردگی و بیماریهای روحی را هم اضافه کنین که در این راه آدم دچارشون میشه.

من که دیگه خسته شدم و میخوام یه زندگی جدیدو شروع کنم. میخوام لذت ببرم از تمام خوشی ها و لذتهایی که این کابوس درآمد اینترنتی منو ازشون محروم کردند. میخوام اون پولهای خورد خوردی که صرف دامنه و هاست و سرور و طراحی وبسایت و تبلیغات کردم (که مجموعشون از چندین میلیون فراتر میره) را از این به بعد خرج بدنم و زیبایی و سلامتم بکنم.
سال آیندم قراره با همکاری عموهام و پدرم، زمین کشاورزی پدر بزرگم را واسه فروردین زیر کشت یونجه ببریم که با برآوردهامون میتونیم از اون 10 هکتار هر 30 روز یکبار 20 میلیون تومن یونجه برداشت کنیم.....با عوایدشم قراره من و پسر عموهام توی یه پاساژ بزرگ مغازه بزنیم.

خدایا شکرت که دیگه این کابوس کسب درآمد اینترنتی واسه من تموم شد و دارم کم کم به زندگی عادی برمیگردم.
پایان.
شما باید به جای افکار منفی و تز بیخود دادن رو یه کار تمرکز کنی تا موفق شی.

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
درامد اینترنتی نیازمند صبر و تلاشه. کم نیستن کسایی که با همین اینترنت زندگی خودشون رو این رو به اون رو کردن
همچنین:
کم نیستن کسانیکه با "فوتبال" زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین هزاران فوتبالیست حرفه ای و غیر حرفه ای به اونجا رسیدن؟؟)

کم نیستن کسانیکه با موسیقی زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین میلیونها موزیسین معروف میشن و زندگیشون از این رو به اون رو میشه)

و کلی مثال دیگه که میشه زد........
اصلا چرا دست رو کارای فانتزی بزاریم، یه نگاهی به همین استخدامای دولتی بنداز ببین چند نفر از بین میلیونها فارغ التحصیل دانشگاهی توی آزمونهای استخدامی قبول میشن. همین پارسال شهرداری آزمون استخدامی گذاشت.میدونی چند نفر ظرفیت قبولی داشت و چند نفر شرکت کردن؟؟ به استحضار برسونم 34 نفر ظرفیت استخدامی بود ولی حدود 42 هزار نفر شرکت کردن توی شهر ما. حالا خودت بشین درصد شانس قبولی را حساب کن که چقدر میشه....البته غیر ممکن نیست قبول شدنش ولی اگر قرار باشه آدم دلشو به اون درصد شانس خیلی خیلی کم خوش کنه که نمیشه برادر من. آخه آدم چرا باید خودشو گول بزنه که چون فلانه آدم قبول شده پس منم میتونم....

بله عزیزم.کار نشد نداره.چه توی اینترنت و چه توی دنیای واقعی.ولی آدم باید واقع بین باشه و بشینه کلاه خودشو بکنه قاضی که چرا باید دست به کاری بزنه که شانس کمی توش داره.

Meysam@li

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

پایان.
من واقعا متاسفم که نتونستی پولی رو که تو اینترنت سرمایه گذاری کردی و در نظر داشتی برداری ولی این دلیل نمیشه چون شما نتونستی بقیه هم نتونن در جواب اون عزیزی که میگه:
کم نیستن کسانیکه با "فوتبال" زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین هزاران فوتبالیست حرفه ای و غیر حرفه ای به اونجا رسیدن؟؟)

کم نیستن کسانیکه با موسیقی زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین میلیونها موزیسین معروف میشن و زندگیشون از این رو به اون رو میشه)
میگم:
کم نیستن کسانیکه با نقاشی زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین میلیونها نقاشا معروف میشن و زندگیشون از این رو به اون رو میشه)
کم نیستن کسانیکه با خوانندگی زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین میلیونها خواننده معروف میشن و زندگیشون از این رو به اون رو میشه)
کم نیستن کسانیکه با حسابداری زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین میلیونها حسابدار معروف میشن و زندگیشون از این رو به اون رو میشه)
.
.
.
وقتی یه بانک می خواد کارمند استخدام کنه از بین چند هزار نفر فقط دو نفر رو برمیداره.....
وقتی یه اداره می خواد کارمند استخدام کنه از بین چند هزار متقاضی فقط دو سه نفر رو انتخاب می کنه......
تو صفحه ی اول گوگل فقط 10 سایت نشون داده می شه در حالی که این سایت ها از میون چند هزار سایت انتخاب میشن....
.
.
.
منظورم اینه که همه ی این حرفا درسته ولی ما چند تا رشته واسه درس خوندن داریم .... ما توی این کشور چند تا اداره و سازمان برای استخدام شدن داریم..... ما چند تا شعبه بانک توی این کشور داریم.... تعداد کل کلمات کلیدی توی گوگل چند تاست......
می بینید تعداد مواردی که میشه توش پیشرفت کرد زیاده. بله این حرف شما هم درسته که دست زیاد شده که البته نباید انتظار داشته باشید مثلا با یه مدرک کارشناسی کار پیدا کرد یا با 3 یا 4 ماه کار کردن به درآمد آنچنانی رسید باید تلاش کرد تا به اون چیزی که می خوایم برسیم. شما می تونید به من بگید چرا تو کار هایی که انجام دادید شکست خوردید؟
آیا دلیلش این نبود زود از کارتون دست کشیدید؟؟؟

Last edited:

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
من واقعا متاسفم که نتونستی پولی رو که تو اینترنت سرمایه گذاری کردی و در نظر داشتی برداری ولی این دلیل نمیشه چون شما نتونستی بقیه هم نتونن در جواب اون عزیزی که میگه:

میگم:
کم نیستن کسانیکه با نقاشی زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین میلیونها نقاشا معروف میشن و زندگیشون از این رو به اون رو میشه)
کم نیستن کسانیکه با خوانندگی زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین میلیونها خواننده معروف میشن و زندگیشون از این رو به اون رو میشه)
کم نیستن کسانیکه با حسابداری زندگیشون از این رو به اون رو شده (ولی چند نفر از بین میلیونها حسابدار معروف میشن و زندگیشون از این رو به اون رو میشه)
.
.
.
وقتی یه بانک می خواد کارمند استخدام کنه از بین چند هزار نفر فقط دو نفر رو برمیداره.....
وقتی یه اداره می خواد کارمند استخدام کنه از بین چند هزار متقاضی فقط دو سه نفر رو انتخاب می کنه......
تو صفحه ی اول گوگل فقط 10 سایت نشون داده می شه در حالی که این سایت ها از میون چند هزار سایت انتخاب میشن....
.
.
.
منظورم اینه که همه ی این حرفا درسته ولی ما چند تا رشته واسه درس خوندن داریم .... ما توی این کشور چند تا اداره و سازمان برای استخدام شدن داریم..... ما چند تا شعبه بانک توی این کشور داریم.... تعداد کل کلمات کلیدی توی گوگل چند تاست......
می بینید تعداد مواردی که میشه توش پیشرفت کرد زیاده. بله این حرف شما هم درسته که دست زیاد شده که البته نباید انتظار داشته باشید مثلا با یه مدرک کارشناسی کار پیدا کرد یا با 3 یا 4 ماه کار کردن به درآمد آنچنانی رسید باید تلاش کرد تا به اون چیزی که می خوایم برسیم. شما می تونید به من بگید چرا تو کار هایی که انجام دادید شکست خوردید؟
احتراما شما پست اولو خوندین؟ نوشتم 10 ساله. و البته برای هر کار هم خیلی وقت گذاشتم ولی اصلا ارزش وقتی که گذاشتمو نداشت.

فارغ از این بحثا بیاد عرض کنم که شما دوستان جوینده درآمد از اینترنت به وجدان خودتون و واقعیات زندگیتون رجوع کنین به خوبی در میابین که بزرگترین دلیلی که باعث شده که شما به کسب درآمد از اینترنت رو بیارین اینه که گزینه ی دیگری در دنیای واقعی ندارین و همینم کافیه تا به فضای مجازی پناه بیارین و اینجا در پی درآمد باشین.....
تو رو خدا وقتتونو تلف نکنین و رویا پردازی نکنین و تصور نکنین که با یه ایده ی جدید میشه دنیای اینترنتو تسخیر بکنین و....... با خودتون رو راست باشین و برین توی دنیای واقعی دنبال درآمد بگردین.
من که خودم خدا رو شکر نجات پیدا کردم و قراره سال آینده از فروردین یه زمین کشاورزی را با همکاری عموهام آباد کنیم. زمین مال پدر بزرگمه و کل خرج عمیق کردن چاه و قطره بارانی کردن زمین حدود 100 میلیون در اومده که این مبلغ سر شکن شده بین 4 نفر و نفری 25 میلیون تومن پول دادیم ولی از اون طرف با اون 10 هکتار (که شایدی زمینای دور و اطرافم اجاره کنیم) میتونیم بالغ بر 20 میلیون تومن پول نقد هر 30 روز یکبار از این زمین در بیاریم.( تازه اگه زمینای دور و اطرافم اجاره کنیم و بشه 20 هکتار که دیگه هر 30 روز یکبار میتونیم 40 میلیون یونجه برداشت کنیم).

خلاصه از من گفتن بود , یه موقع سر بلند میکنین میبینین 30 سالتونه و دارین هنوز درجا میزنین و آخرشم مثل یه بیابانگردی میشین که تا آخرین قطره آب داخل مشک اش هم خورده و از تشنگی توی اون کویر تلف میشین.

Meysam@li

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

میگم:
.
.
.
.
.
.
می بینید تعداد مواردی که میشه توش پیشرفت کرد زیاده. بله این حرف شما هم درسته که دست زیاد شده که البته نباید انتظار داشته باشید مثلا با یه مدرک کارشناسی کار پیدا کرد یا با 3 یا 4 ماه کار کردن به درآمد آنچنانی رسید باید تلاش کرد تا به اون چیزی که می خوایم برسیم. شما می تونید به من بگید چرا تو کار هایی که انجام دادید پیشرفت نکردید؟
احتراما شما پست اولو خوندین؟ نوشتم 10 ساله. و البته برای هر کار هم خیلی وقت گذاشتم ولی اصلا ارزش وقتی که گذاشتمو نداشت.

فارغ از این بحثا بیاد عرض کنم که شما دوستان جوینده درآمد از اینترنت به وجدان خودتون و واقعیات زندگیتون رجوع کنین به خوبی در میابین که بزرگترین دلیلی که باعث شده که شما به کسب درآمد از اینترنت رو بیارین اینه که گزینه ی دیگری در دنیای واقعی ندارین و همینم کافیه تا به فضای مجازی پناه بیارین و اینجا در پی درآمد باشین.....
تو رو خدا وقتتونو تلف نکنین و رویا پردازی نکنین و تصور نکنین که با یه ایده ی جدید میشه دنیای اینترنتو تسخیر بکنین و....... با خودتون رو راست باشین و برین توی دنیای واقعی دنبال درآمد بگردین.
من که خودم خدا رو شکر نجات پیدا کردم و قراره سال آینده از فروردین یه زمین کشاورزی را با همکاری عموهام آباد کنیم. زمین مال پدر بزرگمه و کل خرج عمیق کردن چاه و قطره بارانی کردن زمین حدود 100 میلیون در اومده که این مبلغ سر شکن شده بین 4 نفر و نفری 25 میلیون تومن پول دادیم ولی از اون طرف با اون 10 هکتار (که شایدی زمینای دور و اطرافم اجاره کنیم) میتونیم بالغ بر 20 میلیون تومن پول نقد هر 30 روز یکبار از این زمین در بیاریم.( تازه اگه زمینای دور و اطرافم اجاره کنیم و بشه 20 هکتار که دیگه هر 30 روز یکبار میتونیم 40 میلیون یونجه برداشت کنیم).

خلاصه از من گفتن بود , یه موقع سر بلند میکنین میبینین 30 سالتونه و دارین هنوز درجا میزنین و آخرشم مثل یه بیابانگردی میشین که تا آخرین قطره آب داخل مشک اش هم خورده و از تشنگی توی اون کویر تلف میشین.
راستش من خودم دانشجوی دامپزشکی ام. از بهمن ماه هم کلاس هام شروع میشن. دلیل اینم که می خوام از اینترنت پول در بیارم اینه که حداقل 6 سال باید درس بخونم. می خوام لاقل خرج خودم رو دربیارم البته وقتی کسی با سابقه ی شما میگه نمیشه از نت پول درآورد باید یه تجدید نظری کرد.
امیدوارم شما هم تو هر کاری که انجام می دین موفق باشید:);):);)

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
اینترنت خیلی هم خوبه
bigeye.gif

درآمدش هم خوبه
yes.gif

بیخود جوِ منفی نده
warn.gif

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
اگر انتظار داشته باشیم که یک سایت بزنیم و بریم آنتالیا هرشب پول از درامد سایت بیاد تو کارتمون باید استارت نزنیم. شما همون مثال زمین رو زدی هزارتا مشکل داره هزارتا هم دست داره. کلا در هر کاری هر روز باید وقت گذاشت.
اگر گله گوسفندی که ده سال هرشب پاش وایسادی رو یک روز نباید ول کرد وبمستری هم همینه. غفلت در هرکاری کل زحمت رو از بین می بره.
البته به سایت های کلیکی و پرداخت به ازای ثبت نام و به ازای بازدید از ابتدا شک داشتم زمانیکه 20 سالم بود.
شما چرا app دیوار و کانالهای تلگرام رو مثال نمی زنی که با پول یک ماهشون پاساژ می زنند؟
سایت Anetwork و سایت های تفریحی بزرگ ، سایت طلا و ...
برای من که بهترین گزینه بوده یک زمانی برنامه نویس شرکتی بودم الان ده برابر درمیارم و چندتا ایده هم برای سال جدید دارم.
ضمنا این کلش مسخره اگر وقتمو نمی گرفت الان 20 برابر بودم. انقدر مپ نداده از چشم افتاده. بهتر.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بزرگترین اشتباه یه آدم تو اینترنت پریدن از این موضوع به اون موضوع خلاف دنیای واقعی که تجربه همه کارها میتونه بالاخره به یه کار خوب برسوندت.
اینترنت مثل دنیای واقعیه ولی بعضی جاها واقعا فرق میکنه!
منم یکی اون یازده تام :general510:

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
راستش من خودم دانشجوی دامپزشکی ام. از بهمن ماه هم کلاس هام شروع میشن. دلیل اینم که می خوام از اینترنت پول در بیارم اینه که حداقل 6 سال باید درس بخونم. می خوام لاقل خرج خودم رو دربیارم البته وقتی کسی با سابقه ی شما میگه نمیشه از نت پول درآورد باید یه تجدید نظری کرد.
امیدوارم شما هم تو هر کاری که انجام می دین موفق باشید:);):);)
دقیقا این همون چیزیه که من توی پست سومم بهش اشاره کردم و اونم اینه که خیلی از ماها چون گزینه ی دیگری واسه کسب درآمد نداریم , سریع رو میاریم به اینترنت. بهتره بگیم پناه میبریم به اینترنت.....منم مثل شما بودم و اصلا از سن 20 سالگی که سال دوم دانشگاه بودم به تحریک یکی از دوستانم وارد نت شدم و هیچ توفیقی هم بدست نیاوردم...هر کاری که بگی کردم و یک دور شمسی قمری توی همه ی کارها زدم.... حتی سایت bitcoinha.com هم درست کردم و با کلی ضرر بستمش (میتونی پستهای قبلی منو ببینی که این سایتو گذاشته بودم واسه فروش پارسال....اونم سایتی که کلی برای ارتقا رتبش توی گوگل تلاش کردم و کلی backlink واسش میذاشتم.)
اینترنت خیلی هم خوبه
bigeye.gif

درآمدش هم خوبه
yes.gif

بیخود جوِ منفی نده
warn.gif
این حرفو که زدی یاد یه مستند توی تلویزیون افتادم که طرف لیدر گولد کوئیست بود و هی داشت روی مخ حاضرین در محفلش کار میکرد و با ویدیو پروجکتور تصویر ماشینهای مدل بالا را نشون میداد که بعضی از بالا شاخه های گولد کوئیست تونسته بودن بخرن و.....خلاصه کلی امیدواری به بقیه میداد!!
اگر انتظار داشته باشیم که یک سایت بزنیم و بریم آنتالیا هرشب پول از درامد سایت بیاد تو کارتمون باید استارت نزنیم. شما همون مثال زمین رو زدی هزارتا مشکل داره هزارتا هم دست داره. کلا در هر کاری هر روز باید وقت گذاشت.
اگر گله گوسفندی که ده سال هرشب پاش وایسادی رو یک روز نباید ول کرد وبمستری هم همینه. غفلت در هرکاری کل زحمت رو از بین می بره.
البته به سایت های کلیکی و پرداخت به ازای ثبت نام و به ازای بازدید از ابتدا شک داشتم زمانیکه 20 سالم بود.
شما چرا app دیوار و کانالهای تلگرام رو مثال نمی زنی که با پول یک ماهشون پاساژ می زنند؟
سایت Anetwork و سایت های تفریحی بزرگ ، سایت طلا و ...
برای من که بهترین گزینه بوده یک زمانی برنامه نویس شرکتی بودم الان ده برابر درمیارم و چندتا ایده هم برای سال جدید دارم.
ضمنا این کلش مسخره اگر وقتمو نمی گرفت الان 20 برابر بودم. انقدر مپ نداده از چشم افتاده. بهتر.
برنامه نویسی که خیلی خوبه. اون جز کارهایی که هم توی دنیای واقعی و هم مجازی میشه انجام داد و البته یه تخصصه....البته بماند اینکه 99% از برنامه نویس ها و فریلنسرها دارن نان رو به نرخ روز میخورن و اصلا به نسبت تخصصشون درآمد کافی ندارن....البته شاید شما استثنا باشی که امیدوارم جز اون 1% موفقشون باشی.
راجع به ایده ی سایت دیوار و غیره صحبت کردی ولی اینو از نظر دور نگه داشتی که همون ایده های فوق العاده هم اگر با سرمایه ی هنگفت سرمایه دارها , پشتیبانی و حمایت نشه , اصلا راه به جایی نمیبره....بزار یه مثال بزنم.شما کلی خواننده توی شبکه های مختلف ماهواره میبینی که پیش خودت شاید فکر کنی که اینا فقط با استعداد تنها تونستن به این جایگاه برسن ولی از این غافلی که این افراد با پول هنگفتی که لیبلهای موسیقی خرجشون کردن تونستن به اینجا برسن.اونم پولهای میلیون دلاری که خرج تبلیغ و موزیک ویدیو و غیره کردن تا ازشون پول دربیارن......ایده های جدید هم مثل همین مثال میمونه و تا وقتیکه کسی پیدا نشه واسش سرمایه بزاره , به هیچ جا نمیرسه.میخواد طرف معدن استعداد باشه.
بزرگترین اشتباه یه آدم تو اینترنت پریدن از این موضوع به اون موضوع خلاف دنیای واقعی که تجربه همه کارها میتونه بالاخره به یه کار خوب برسوندت.
اینترنت مثل دنیای واقعیه ولی بعضی جاها واقعا فرق میکنه!
منم یکی اون یازده تام :general510:
همونطور که عرض کردم من به اندازه کافی واسه هر موضوعی که واردش شدم وقت گذاشتم و موقعیکه دیدم اصلا راه نداره بیخیالش شدم....
آدم نمیتونه دلشو به این خوش بکنه که یه روزی بالاخره موفق میشه.منم همین فکرو میکردم ولی الان 10 سال گذشته و هنوز دارم درجا میزنم...البته دیگه دست نجاتی اومده و برای همیشه این کابوس وحشتناک برام داره تموم میشه و دارم به زندگی عادی برمیگردم.

Last edited:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوست عزیز لطفا جو منفی نده ، نت هم مثل دنیای بیرونه ، همونطور که بیرون از نت باید زحمت بکشی و صبر داشته باشی تا پول دربیاری تو نت هم همین قانون هست الکی نیستو باید صبر کرد و تلاش کرد منتها جور دیگه ، از این شاخه به اون شاخه پریدن ، کم اطلاعی شما (مثلا رفتید تو سایتای کلیکی برای کسب درآمد!) و کم صبری و شایدم عدم تلاش کافی باعث ضربه به شما شده نه نت ، این همه نمونه ی موفق که توی نت موفق شدن الکی نیست ، مگه کم داریم از این نمونه ها ، توی بیرون هم همینطوره ، منم رفتم توی دنیای واقعی و به دلیل اطلاع کم و عدم تلاش کافی شکست خوردم بیام بگم دنیای واقعی نمیشه توش کسب درآمد کرد ! مشکلات خودمونو که نباید بندازیم گردن دیگران و محیط
از قدیم هم گفتن هر کسی را بحر کاری ساختن ...

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
شب شبه منه و میخوام خیلی چیزا رو اعتراف کنم....اینکه قبلا حتی فعالیت موسیقی هم داشتم و یه آلبوم غیر رسمی با کلی هزینه کارت صدا و میکروفون و افکت و غیره ساختم و اون قطعات موسیقی را توی سایت reverbnation گذاشتم و نزدیک 50 دلار هم تبلیغشو کردم ولی هیچ موفقیتی نداشت اون کار....
این صفحه منه توی سایت پرشین موزیک و میتونین برین پستای مربوط به آلبوممو ببینین..در ضمن یه پیغام توی این لینک گذاشتم با این عنوان که " من bitcoinha در سایت پرشین تولز هستم":
https://www.persian-music.org/members/kurtcobain.68359/
(البته برای دیدن اون صفحه باید عضو سایت بشین)

اصلا فکر میکنین من یه موقع هکر هم بودم؟؟ اینجا توی سایت آشیانه برین ببینین که همین الان دوباره پیغام گذاشتم که من bitcoinha در persiantools هستم تا باورتون بشه.....در ضمن ببینین من توی اون سایت بزرگ هک و امنیت چند تا پست دادم و از کی تا کی عضو سایت بودم و چقدر واسه جوابایی که به سوالای ملت دادم تشکر شدم (199 بار تشکر). در ضمن اینم بگم که چند سال هم واسه هکری وقت گذاشتم.
این امضامو ببینین:
http://ashiyane.org/forums/member.php?1066345-m3tal
از تبهای سیاه زنگ اون گزینه ی "درباره من" را ببینین و بیاین پایین تر تا امضامو ببینین و بعدش تعداد پستها و تشکرهای انجام شده و اگر هم عضو سایت بشین اون موقع میبینین که من از 2010 تا 2012 توی اون سایت فعال بودم.
حالا تا این تاپیک میره جلو هی میام و واستون اعترافهای بعدیمم میکنم تا برسه به حال و روز امروزم و شاید یه عده ای از شما ازش عبرت بگیرین.

elco

Registered User
لایک‌ها
211

پایان.
درود
اونقدر میشه در مورداین پستت نوشت که سرورهای پی تی جایی نداشته باشه براش اما خلاصه میگم :

چرا فکر مکینی وقتی توی کاری موفق نشدی تقصیر تو نیست و تقصیره اینترنته ؟
راه هایی که رفتیو یه کم بشین فکر کن بهشون بعد متوجه میشی
والا من لیسانس الکترونیک دارم و بهترین شرکت ها هم میتونم برم چون مدرک از دانشگاه معتبریه اما آخرش چی ؟
کارمندی کنی هزارتا تو سری بخوری صبح تا شب بری نهایتش ماهی 5 تومن حقوق
ارزش داره ؟

اما توی نت بهترین کار راحت بشین توی خونه و درآمدتو داشه باش و آقای خودت باش هر موقع خواستی کار کن هر موقع خواستی ....

اینترنت بهترین جا برای درامده اما نه برای امثال شما که راهو اشتباه میرن و دیدشون نسبت به اصل کاری خراب میشه

داریم کساییو تو ایران که ماهیانه حتی بالای 100 میلیون درآمد از اینترنت دارن و اگر اینا هم مثل شما میخواستن فک کننن که ...

شما اگر تو این چند سال وقتتو برای خرافات نمیزاشتی و به جای احساس از عقلت کمک میگرفتی همون وقتتو میزاشتی 2 تا زیون برنامه نویسی یاد میگیرفتی الآن حتی با فریلنسری میتونسی ماهیانه کم کمش بالای 3 تومن درآمد داشته باشی

سعی کنیم اول بینیم راهمونو درست رفتیم یا نه بعد از چیزی ایراد بگیریم

موفق باشی

v33x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درود
اونقدر میشه در مورداین پستت نوشت که سرورهای پی تی جایی نداشته باشه براش اما خلاصه میگم :

والا من لیسانس الکترونیک دارم و بهترین شرکت ها هم میتونم برم چون مدرک از دانشگاه معتبریه اما آخرش چی ؟
کارمندی کنی هزارتا تو سری بخوری صبح تا شب بری نهایتش ماهی 5 تومن حقوق
ارزش داره ؟

اما توی نت بهترین کار راحت بشین توی خونه و درآمدتو داشه باش و آقای خودت باش هر موقع خواستی کار کن هر موقع خواستی ....

اینترنت بهترین جا برای درامده اما نه برای امثال شما که راهو اشتباه میرن و دیدشون نسبت به اصل کاری خراب میشه

داریم کساییو تو ایران که ماهیانه حتی بالای 100 میلیون درآمد از اینترنت دارن و اگر اینا هم مثل شما میخواستن فک کننن که ...

شما اگر تو این چند سال وقتتو برای خرافات نمیزاشتی و به جای احساس از عقلت کمک میگرفتی همون وقتتو میزاشتی 2 تا زیون برنامه نویسی یاد میگیرفتی الآن حتی با فریلنسری میتونسی ماهیانه کم کمش بالای 3 تومن درآمد داشته باشی

سعی کنیم اول بینیم راهمونو درست رفتیم یا نه بعد از چیزی ایراد بگیریم

موفق باشی

سلام
فریلنسری و برنامه نویسی هم داستان خودشو داره , سر و کله زدن با مشتری که نصف پولی که باید بده نمیده و ده برابر پولی که داده میخواد ازت کار بکشه
آخرشم به موقع حساب کتاب نمیکنه
برنامه نویس بازار خراب کن هم که داریم ( البته وضعیت جوریه که چاره زیادی نیست)

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
تا قبل پیداش اینترنت برای انسان 2 تا دنیا وجود داشت D: دنیای ماوراطبیعه - دنیای واقعی!
الان به این یه دنیای جدید اضافه شده بهش میگن دنیای مجازی

هر دنیایی برای خودش قوائدی داره! قانون هایی داری! دست های پشت پرده بسیار زیادی داره! برای موندن در اون! کسب سرمایه! سرمایه گذاری و ایجاد گردش مالی خوب باید تلاش - وقت - هزینه بسیار زیاد مالی و روحی و جانی کرد!

اینترنت به شدت دارای رقابت تنگانگ هست! بنده هم بالای 20 سایت زدم و با شکست مواجه شده! دلایل متعدد از نداشتن هزینه کافی - نداشتن وقت - اشتباهات کوچیک و بزرگ - بی تجربگی باعث بوده حدودا 15 میلیون تومان ضرر کنم! ولی خوب خداروشکر روش های زیادی بوده ازشون تونستم تا ماهانه 3 میلیون تومان به صورت پاره وقت و تمام وقت و متفرقه درآمد کسب کنم!

هر چیزی توی نت به عقیده من نیاز به سرمایه گذاری بسیار زیادی داره که در کوتاه مدت پول بسیار زیادی بده! حداقل سرمایه هم که زیر 6 ماه سود رسانی خوبی داشته باشه 50 میلیون تومان و حداکقر بینهایت!

دوستان دیگه میتونند در این خصوص عقاید دیگه ایی داشته باشند که محترمه ولی تجربه 11 ساله بنده اینو نشون داده که بزرگترین اهرم قدرت در اینترنت برای هر شخص - سایت و کسب درآمدی در درجه اول و 80% قضیه تبلیغات هدفمند و درست بوده.

اینکه ضرر کردید جالبه توجه بود و واقعا عمرتون رو گذاشتید! ولی اینترنت بنیادش بر تبلیغات و در شیپور کردن سایت و خدمات و محصولات هست! غیر از این شما در سایتتون طلا رو به رایگان بگذارید کسی متوجه نمیشه، حتی گوگل چه برسه انسان ها!

:)

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
درود

داداش کدوم شرکت به لیسانس الکترونیک 5 تومن میده ؟
نه اصلا 3 تومن بگو من همین الان برم واسشون کار کنم :))

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
روشای کسب درامد اینترنتی تو ایران یه جورایی فسیل شده!! الان عمده ی درامدای اینترنتی تضمینی از شبکه های اجتماییه! به خصوص یوتـیوب و دیلی موشن! یکی اومده 10 تا vps گرفته(کل هزینش!) 20 دلار(هر کدوم 2دلار!) بعد سر ماه 1900دلار درآورده!!(6میلیون حدودا!!) درامد متوسط یوتـیوب اگه کانال پر بازدید باشه، 500دلاره!!
من دو سه سال روی سایتای کلیکی و اتوسورف و... کار کردم! درامد هیچ کدومش حتی یه دلارم نشد! ولی رو یه دونه کانال یوتـیوب به مدت 10 روز کار کردم و 40دلار فروختمش! و فقط بخاطر اینکه پی پال نداشتم!! وگرنه میتونستم ماهی حداقل 200دلار در بیارم!!
اگه روی اون روشای قدیمی میموندم تو تولد 120 سالگیم یه 20دلار جمع کرده بودم قطعا!!:|

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
روشای کسب درامد اینترنتی تو ایران یه جورایی فسیل شده!! الان عمده ی درامدای اینترنتی تضمینی از شبکه های اجتماییه! به خصوص یوتـیوب و دیلی موشن! یکی اومده 10 تا vps گرفته(کل هزینش!) 20 دلار(هر کدوم 2دلار!) بعد سر ماه 1900دلار درآورده!!(6میلیون حدودا!!) درامد متوسط یوتـیوب اگه کانال پر بازدید باشه، 500دلاره!!
من دو سه سال روی سایتای کلیکی و اتوسورف و... کار کردم! درامد هیچ کدومش حتی یه دلارم نشد! ولی رو یه دونه کانال یوتـیوب به مدت 10 روز کار کردم و 40دلار فروختمش! و فقط بخاطر اینکه پی پال نداشتم!! وگرنه میتونستم ماهی حداقل 200دلار در بیارم!!
اگه روی اون روشای قدیمی میموندم تو تولد 120 سالگیم یه 20دلار جمع کرده بودم قطعا!!:|
یوتیوبم پر شده از ویدیوهای خلاقانه و بسیار زیاد که ویدیوی شما هر چی هم باشه به سختی بتونی توی هفته ها و حتی ماه های اول "مشترک" جمع کنی و اصلا مشترک هم پیش کش , بتونی بازدید کننده بگیری. من خودم آلبوم موسیقیمو رایگان گذاشتم توی یوتیوب و از بهترین کلید واژه ها هم واسه آپلودش استفاده کردم ولی تا 2 ماه اول سر جمع 170 بازدید داشت. (اونم همه علاقمندهای موسیقی بودن).
یک بارم ویدیو از چند تا شیرین کاری حیوانات و بچه های کوچیک (که از شبکه نسیم ضبط کرده بودم) گذاشتم ولی اونام حداکثر 100 بازدید در ماه داشتن.(چیزی حدود 3 بازدید در روز)
واسه درآمد از یوتیوب هم باید شما باید بازدید کننده هات روی تبلیغاتی که قبل از شروع ویدیو هستن حتما کلیک کنن و وارد صفحه پاپ اپ تبلیغ کننده بشن تا یه چند سنت گیر شما بیاد.(یه مقاله ای خوندم توی اینترنت که طرف gameplay بازیهای کامپیوتری ای که بازی کرده را توی یوتیوب گذاشته و چند میلیون بازدید کننده داره ولی در ماه درآمدش از تبلیغات خود یوتیوب حداکثر 200 دلاره....که اونم قطعا میاد داخل پیپالش که این پیپالم راجع به مشکلاتش توی نقل قول بعدی نوشتم.)
حساب پی پال 150 تومن به بالا میفروشن. خود من با 50 تومن (با یه روش نامطمئن) حساب باز کردم 6 ماه استفاده کردم هنوزم بلاک نشده فقط ازش استفاده نمیکنم.
اسم پیپالو آوردی دست روی دلم نذار که خونه! پیپال الان توی 2016 یه مقرراتی داره که توجه شما دوستان را بهش جلب میکنم:
1. در صورت ورود اولین پول به حساب شما , تا 21 روز اون پول توی حساب شما متوقف میشه میشه و در صورت نداشتن dispute میتونی اون پولو در بیاری. (یعنی فرستنده شکایتی مبنی بر اینکه اون پول شما حیف و میل نشده نداشته باشه)
2. برای برخورداری از یه حساب پیپال که لیمیت نشه , باید هر ماه (تا هر چند سالی که حساب پیپالو داری!) VPS بخری و در صورتیکه حتی یه باری با یه IP که باهاش حسابو باز کردی بخوای پول از حسابت جابجا کنی , همینکه وارد صفحه send money بشی ازت میخواد شماره تلفنی که موقع باز کردن حساب توی مشخصاتت حسابت نوشتی را باهاش حسابتو وریفای کنی....تازه من یه بار با خود همون VPS که حسابمو باز کرده بودم بعد از دو ماه به حسابم رجوع کردم و خواستم 1.99 دلار بفرستم به یه حساب دیگه , که جالبه بازم ازم همون phone verification را خواست.منم چون اصلا تلفن امریکا نداشتم نتونستم چیزی وارد کنم.
حتی راجع به قضیه phone verification هم عرض کنم که شما باید حتما یه تلفن واقعی داشته باشی تا بتونی SMS پیپالو وارد کنی وگرنه اگر بخوای از خطوط مجازی استفاده کنی و یا بخوای از سرویس ها call forwarding استفاده کنی اصلا نمیتونی اون وریفیکیشن پیپالو پشت سر بزاری چون پیپال فقط به شماره های واقعی SMS میفرسته یا زنگ میزنه و اگر شما دایورت یا فوروارد کرده باشی روی شماره ایرانت , مچت گیر میفته چون کد ارسال شده به موبایلتو دوباره ازت میخواد براشون سند کنی که اون موقع شماره ایرانت را در بازگشت نمیشناسن. (خودم اینو امتحان کردم.)

Last edited:

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
یوتیوبم پر شده از ویدیوهای خلاقانه و بسیار زیاد که ویدیوی شما هر چی هم باشه به سختی بتونی توی هفته ها و حتی ماه های اول "مشترک" جمع کنی و اصلا مشترک هم پیش کش , بتونی بازدید کننده بگیری. من خودم آلبوم موسیقیمو رایگان گذاشتم توی یوتیوب و از بهترین کلید واژه ها هم واسه آپلودش استفاده کردم ولی تا 2 ماه اول سر جمع 170 بازدید داشت. (اونم همه علاقمندهای موسیقی بودن).
یک بارم ویدیو از چند تا شیرین کاری حیوانات و بچه های کوچیک (که از شبکه نسیم ضبط کرده بودم) گذاشتم ولی اونام حداکثر 100 بازدید در ماه داشتن.(چیزی حدود 3 بازدید در روز)
واسه درآمد از یوتیوب هم باید شما باید بازدید کننده هات روی تبلیغاتی که قبل از شروع ویدیو هستن حتما کلیک کنن و وارد صفحه پاپ اپ تبلیغ کننده بشن تا یه چند سنت گیر شما بیاد.(یه مقاله ای خوندم توی اینترنت که طرف gameplay بازیهای کامپیوتری ای که بازی کرده را توی یوتیوب گذاشته و چند میلیون بازدید کننده داره ولی در ماه درآمدش از تبلیغات خود یوتیوب حداکثر 200 دلاره....که اونم قطعا میاد داخل پیپالش که این پیپالم راجع به مشکلاتش توی نقل قول بعدی نوشتم.)
الان دیگه کی میره دنبال خلاقیت و اینا!! و البته adsense به هیچ عنوان ارزش نداره!! من با hitleap و سایتای sub4sub یه کانالو بزرگ کردم و بعد به fullscreen درخواست همکاری دادم و بعدم قبولم کردن! اگه همین محدودیتای پی پال نبود میتونستم ماهانه از 50 تا 2000دلار در بیارم!(بسته به تعداد vps! کلا روش کسب درامد بر پایه ی بازدید exchangerـاست!) ولی بخاطر محدودیتا کانالمو 40دلار فروختم!(کانالی که fullscreen یا bbtv قبولشون کنه، این حداقل قیمتشونه!!) اگه از اول با این روش آشنا بودم و 4 5 تا کانال میساختم، حتی بدون پی پالم میتونستم درامد خوبی داشته باشم!

بالا