• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دو کلمه حرف حساب با جویندگان کسب درآمد از اینترنت

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
شما همینجا به کارت ادامه بده مسخره بازی خودش یه کاره دیگه
راستی هرکسی که میگه کار نیست از بی عرضه بودن خودشه :) ( شمارو نمیگم کلی میگم )

عمویی شما گویا حالت خوش نیست!
شما گفتی یه شرکت 5 تومن میده ، پرسیدم چه شرکتی
لااقل حرف میزنی یه چیزی بگو بقیه باورشون بشه
مگه من به شما توهین کردم ؟ ، با خودت درگیری؟

Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوست من شما این تایپیکی که زدی من حدس میزنم اعلام نا امیدیت نیست بلکه هنوز امید داری کسی راهنمائیت کنه.
و جالبیش اینه که دوستانی که دارند اعلام میکنن که راهی وجود داره چرا راهنمائی نمیکنند.
اما شما دوست من که همسن هستیم. من هم مث تو فکر میکنم من هم هر روز نا امید میشم که راهی وجود نداره، ولی یک نکته وجود داره ما 45 میلیون کاربر اینترنت ایرانی داریم.که 35 میلیونشون موبایل به دست هستند. هرچند از نظر من دوره کسب درآمد های یهویی دیگه گذشته منظور یه سایت بیار بالا و تبلیغ بگیر و فلان و فلان یه پولی میرسه دیگه.
الان ماها باید خلاقیت به خرج بدیم و نیاز مردم رو کشف کنیم و خدمات بدیم این راه اصولی و پایدار هستش . یاد یه جکی افتادم که یه نفر یه گدائی رو سر راه میبینه گداهه بهش میگه دستم تنگه یه کمکی بکن. میگتش جای دست و باسنتو عوض کن.منظور اینه اگه ماهم بتونیم واقعن برای کار تو اینترنت پشتکار به خرج بدیم واقعن میتونیم درآمد زائی کنیم.
این سایت خارجی رو بببین و درآمد ماهیانش هم ببین هرچند قبول دارم بخاطر پی پال ما نمیتونیم از سایتهای خارجی درآمدی کسب کنیم ولی میتونی از کارهائی که میکنه الهام بگیری. توی گزارش ماهیانه ریز درآمدشو نوشته:
http://www.smartpassiveincome.com/

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
الان دیگه کی میره دنبال خلاقیت و اینا!! و البته adsense به هیچ عنوان ارزش نداره!! من با hitleap و سایتای sub4sub یه کانالو بزرگ کردم و بعد به fullscreen درخواست همکاری دادم و بعدم قبولم کردن! اگه همین محدودیتای پی پال نبود میتونستم ماهانه از 50 تا 2000دلار در بیارم!(بسته به تعداد vps! کلا روش کسب درامد بر پایه ی بازدید exchangerـاست!) ولی بخاطر محدودیتا کانالمو 40دلار فروختم!(کانالی که fullscreen یا bbtv قبولشون کنه، این حداقل قیمتشونه!!) اگه از اول با این روش آشنا بودم و 4 5 تا کانال میساختم، حتی بدون پی پالم میتونستم درامد خوبی داشته باشم!
توی هر کاری شانس یه نقش بزرگی ایفا میکنه و هر کسی نمیتونه به همین تعداد بازدیدها برسه و خیلیا هستن که با صرف هزینه ی زیاد میخوان بازدید کننده جذب کانالشون بکنن ولی موفق نمیشن.
خاطرم هست یه کانال جالبی توی یوتیوب دیدم که طرف چند تا طوطی داشت و بهشون چند کلمه حرف زدن یاد داده بود ولی کلا طی چندین ماه ویدیوش پنجاه و خورده ای بازدید داشت و فقط 1 نفر کامنت واسش گذاشته بود! فکر کن نسبت ریاضی کانالهای نا موفق از این دست نسبت به کانالهای موفق و پر بازدید نسبت 1 به 100 دارن. یعنی مثلا به ازای 1 کانال موفق با یک موضوع معین , 99 تا کانال ناموفق دیگه میشد پیدا کرد.
عمویی شما گویا حالت خوش نیست!
شما گفتی یه شرکت 5 تومن میده ، پرسیدم چه شرکتی
لااقل حرف میزنی یه چیزی بگو بقیه باورشون بشه
مگه من به شما توهین کردم ؟ ، با خودت درگیری؟
من رشته دبیرستانم ریاضی-فیزیک بوده و خیلی از دوستانم الان یا رشته برقن یا مکانیک یا عمران. خودمم عمرانم و دارای پروانه پایه 3 نظارت با درآمد حداکثر 4 میلیون تومن در سال! حداقل 7-8 تا از دوستای دوره دبیرستانم الان مهندس برق-الکترونیک هستن و توی شرکتهای خصوصی ماهیانه حداکثر 700 تومن میگیرن بدون بیمه.خواستی پیغام خصوصی بزار تا شماره چند نفرشونو بهت بدم تا شخصا بری ازشون سوال کنی که وضعیت درآمدشون چطوریه.
خود منم پروانه پایه 3 نظارت **** مهندسی را دارم با 1000 متر مربع متراژ سالیانه به ازای هر متر 4000 تومن که میکنه به عبارتی حداکثر 4 میلیون تومن در سال.که اونم با توجه به کمبود کار توی این چند سال تحریمها , خیلی شانس بیاری یه کار با متراژ 500-600 متر گیر بیاری که اونم میشه حدود 2 میلیون تومن. اونم واسه تا پایان کار اون ساختمان!!! متراژ بیشتر هم اصلا نمیتونی کار بگیری چون سقف کار واسه پایه 3 نظارت فقط 1000 متر مربع طی یک سال یا یک دوره هست.
دوست من شما این تایپیکی که زدی من حدس میزنم اعلام نا امیدیت نیست بلکه هنوز امید داری کسی راهنمائیت کنه.
و جالبیش اینه که دوستانی که دارند اعلام میکنن که راهی وجود داره چرا راهنمائی نمیکنند.
اما شما دوست من که همسن هستیم. من هم مث تو فکر میکنم من هم هر روز نا امید میشم که راهی وجود نداره، ولی یک نکته وجود داره ما 45 میلیون کاربر اینترنت ایرانی داریم.که 35 میلیونشون موبایل به دست هستند. هرچند از نظر من دوره کسب درآمد های یهویی دیگه گذشته منظور یه سایت بیار بالا و تبلیغ بگیر و فلان و فلان یه پولی میرسه دیگه.
الان ماها باید خلاقیت به خرج بدیم و نیاز مردم رو کشف کنیم و خدمات بدیم این راه اصولی و پایدار هستش . یاد یه جکی افتادم که یه نفر یه گدائی رو سر راه میبینه گداهه بهش میگه دستم تنگه یه کمکی بکن. میگتش جای دست و باسنتو عوض کن.منظور اینه اگه ماهم بتونیم واقعن برای کار تو اینترنت پشتکار به خرج بدیم واقعن میتونیم درآمد زائی کنیم.
این سایت خارجی رو بببین و درآمد ماهیانش هم ببین هرچند قبول دارم بخاطر پی پال ما نمیتونیم از سایتهای خارجی درآمدی کسب کنیم ولی میتونی از کارهائی که میکنه الهام بگیری. توی گزارش ماهیانه ریز درآمدشو نوشته:
http://www.smartpassiveincome.com/
سایتو دیدم.از اون سایتهاست که اول حسابی دون میپاشه و بعدا واسه گرفتن اشتراکش پول میگره و از این حرفا....البته ممنونم از اینکه این سایتو معرفی کردین ولی واقعیت اینه که چنین سایتهای هیچ موقع نقاط ضعف کارهایی که پیشنهاد میدن رو نمیگن.
بزار یه مثال بزنم برات. من سال 86 موقع دانشجویی یه بار تابستون رفتم کلاس آموزش تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی (مثل عقیق و جاسپر و زمرد و فیروزه....) اونم با این امید که بتونم در پایان دوره آموزشی یه نگین عقیق بتراشم و روی رکاب یه انگشتر نقره ای یا طلایی و اونو ببرم بفروشم به مغازه های جواهر فروشی.....سرتونو درد نیارم. وقتیکه انواع روشهای تراش را یاد گرفتم یه دونه انگشتر عقیق را تراش دامله دادم و روی یه رکاب نقره سوار کردم و دوان دوان رفتم بازار جواهر فروشا تا اونو بفروشم...وقتی انگشترو گذاشتم روی پیشخوان و گفتم میخوام بفروشمش , مغازه دار بهم گفت حداکثر 35 تومن میخرم!!!!.... گفتم چی؟؟....مگه عین همین انگشترو پشت ویترین مغازت نزدی 300 هزار تومن! چرا 35 تومن میخری؟؟.... گفت همینه که هست.تازه از تولید کننده ها به شکل عمده حداکثر دونه ای 30 تومن انگشتر میخره و دلیلشم اینه که اولا جواهر فروشی شغل حساسیه و خطرناکیه. دوما ممکنه انگشتری که خریداری شده تا سالهای سال فروش نره و بشه ضرر مغازه دار. سوما جواهر فروش باید ماهانه 5 میلیون تومن کرایه مغازشو بده بعلاوه مالیات و اداره دارایی و......
منم سرشکسته شدم و برگشتم به همون کلاس آموزش تراش سنگهای قیمتی و مربی اون کلاسو دعوا کردم که چرا واقعیات این مارکت رو واسم روز اول تشریح نکرده و نقاط ضعفو نگفته..ولی دیگه پشیمونی سودی نداشت و منم 2 میلیون تومن بابت کلاس و آموزش سنگهای قیمتی ضرر کردم.

Last edited:

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
من رشته دبیرستانم ریاضی-فیزیک بوده و خیلی از دوستانم الان یا رشته برقن یا مکانیک یا عمران. خودمم عمرانم و دارای پروانه پایه 3 نظارت با درآمد حداکثر 4 میلیون تومن در سال! حداقل 7-8 تا از دوستای دوره دبیرستانم الان مهندس برق-الکترونیک هستن و توی شرکتهای خصوصی ماهیانه حداکثر 700 تومن میگیرن بدون بیمه.خواستی پیغام خصوصی بزار تا شماره چند نفرشونو بهت بدم تا شخصا بری ازشون سوال کنی که وضعیت درآمدشون چطوریه.
خود منم پروانه پایه 3 نظارت **** مهندسی را دارم با 1000 متر مربع متراژ سالیانه به ازای هر متر 4000 تومن که میکنه به عبارتی حداکثر 4 میلیون تومن در سال.که اونم با توجه به کمبود کار توی این چند سال تحریمها , خیلی شانس بیاری یه کار با متراژ 500-600 متر گیر بیاری که اونم میشه حدود 2 میلیون تومن. اونم واسه تا پایان کار اون ساختمان!!! متراژ بیشتر هم اصلا نمیتونی کار بگیری چون سقف کار واسه پایه 3 نظارت فقط 1000 متر مربع طی یک سال یا یک دوره هست.

عزیزم شما چرا بنده رو منشن کردی؟ :rolleyes:من میدونم الان میزان حقوق شرکت ها چقدره
من خودم الکترونیک خوندم و با معدل خوب از یک دانشگاه دولتی خوب فارغ التحصیل شدم
صحبت بنده با اون دوستمون بود که گفت الان شرکت هایی هستن که 5 میلیون ماهیانه حقوق میدن
من فقط ازایشون پرسیدم کجا 5 میلیون حقوق میده ، در حالیکه الان 80 درصد دوستان خود بنده ماکزیمم ماهی 800 - 1.2 حقوق میگیرن

qaqazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دوست عزیز واقعا دمت گرم این توضیحاتت خیلی کمک کرد من تازه میخواستم کار اینترنتی شروع کنم فهمیدم که سرابه، ممنون از شجاعتت که واقعیت هارو گفتی. حالا با این شرایط پیشنهادت چیه برای منی که کارمندم ، آیا راهی هست پاره وقت به درآمد معقولی برسم یا نه مثلا با برنامه نویسی ممنون میشم که راهنمایی کنی.

Last edited:

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
دوست عزیز واقعا دمت گرم این توضیحاتت خیلی کمک کرد من تازه میخواستم کار اینترنتی شروع کنم فهمیدم که سرابه، ممنون از شجاعتت که واقعیت هارو گفتی. حالا با این شرایط پیشنهادت چیه برای منی که کارمندم ، آیا راهی هست پاره وقت به درآمد معقولی برسم یا نه مثلا با برنامه نویسی ممنون میشم که راهنمایی کنی.
1.از نت بیا بیرون
2.پولاتو جمع کن
3.اگه پولت کافی نیست، چند تا شریک پیدا کن و پولاتونو بریزین روی هم.
4.به تناسب پولیکه دارین سرمایه گذاری کنین روی یه موضوع معین.
اگه خواستی اینجا یا توی پیام خصوصی بگو چقدر پول داری تا راهنماییت کنم.

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
1.از نت بیا بیرون
2.پولاتو جمع کن
3.اگه پولت کافی نیست، چند تا شریک پیدا کن و پولاتونو بریزین روی هم.
4.به تناسب پولیکه دارین سرمایه گذاری کنین روی یه موضوع معین.
اگه خواستی اینجا یا توی پیام خصوصی بگو چقدر پول داری تا راهنماییت کنم.
3. با دقت فراوااان، وگرنه خدای نکرده همونی هم که دارین از دست میره.
اگه تنهایی بشه کار کرد مسلما بهتره.

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
3. با دقت فراوااان، وگرنه خدای نکرده همونی هم که دارین از دست میره.
اگه تنهایی بشه کار کرد مسلما بهتره.
بنظرم آدم دست به هر کاری بخواد بزنه ولی سرمایه اولیش کم باشه , بهتره اصلا اونکارو شروع نکنه وگرنه همون سرمایه کمش هم از دستش میره.پس بهتره حتما شریک پیدا کنه.
بعد از اون باید آدم بگرده ببینه حاشیه سود کدوم کارها بیشتره که با توجه به تحقیقات من کلا دو کار توی این مملکت سود دهی خوبی داره (البته اگه آدم با دانش و آگاهی انجامش بده). یکی از اون کارها دلالیه و دیگری هم کشاورزی (البته با رعایت اصول علمی).
شما اگه 10 تومن پول داشته باشی میتونی دو هکتار زمین کشاورزی توی شهرستانها گیر بیاری و ببریش زیر کشت یه محصول دیم.مثل "جو" که آب زیادی هم نمیخواد (بخاطر ارتفاع کمش نسبت به گندم و همچنین طبیعت این محصول که مشکل سرمازدگی هم مثل گندم نداره).
سود کاشت محصول جو به صورت دیم , حدود 2 میلیون در هکتار هست که اگر شما 2 هکتار داشته باشی , میشه 4 میلیون.یعنی حدود دو برابر سود کردی که این حاشیه سود از سپرده سرمایه گذاری توی بانکها بیشتره. تازه در صورت خشکسالی هم میتونی از دولت خسارت بگیری و دولت همه جور هوای کشاورزا رو داره.
اگرم خواستی دلالی بکنی , یه روش خوبش خرید از سایت دیواره , اونم خیلی اعصاب میخواد واسه چونه زدن با کسانیکه وسایلشونو میخوان بفروشن....با قیمت پایین بخر , و با قیمت بالا یفروش. اگرم مغازه سمساری باز کنی که چه بهتر , دیگه میتونی محصولات خریداری شده را با قیمت بالا بفروشی.

Last edited:

parsbet

Registered User
لایک‌ها
136
من تعجب میکنم چطور بعضیا تحت تاثیر حرف های این رفیق شکست خوردمون قرار گرفتن!
اینکه اومده تجربه ها و اشتباهات زندگیشو گفته خیلی خوبه ولی یه بار با دقت بخونید ببینید این آقا کیه چرا این اشتباهو کرده!
با سایت کلیکی شروع کرده! با فارکس , هایپ, کردیت کارت و پیپال, وب سایت ها( نه یکی نه دوتا وبسایتهااا :دی ) و هک و برنامه نویسی ادامه داده, حالا کجا به آخر خط رسیده ...
چیزی که روشنه اینه که این آقا ثبات روحی روانی نداشته, با اینهمه تغییر رشته و تغییر شغل!
مهمتر از سرمایه, دانش استفاده از اون سرمایس. اینترنت فقط دانش و مهارت میخواد که شما استارتر عزیز اینارو نداری!

اگه فکر میکنید تو یه رشته ای استعداد و علاقه دارید روی اون کار و تمرکز کنید مطمعن باشید موفق میشید فرقی نداره تو اینترنت باشه یا دنیای واقعی!
از استارتر میخوام بره دنبال گاوداری و کشاورزی اینجام دیگه پست بیخود و بی معنی نزاره.

با سایت کلیکی شروع کردم سرم کلاه گذاشتن. بعدشم با فارکس و هایپ........
دیدم به عنوان یه کاربر نمیتونم کسب درآمد کنم، اومدم شخصا سایت هایپ زدم و گذاشتم توی مونیتورینگ سایتهایی مثل goldpoll که اون پروژه هم شکست خورد.
دفعه بعد زدم توو کار کردیت کارتهای هک شده و پیپال هک شده که اونم اونقدر امنیتشون بالا بد که هرگز نتونستم حتی 1 سنت ازشون بکشم بیرون..... پیپال که قربونش برم اصلا اجازه جابجایی پول از حساب هک شده را نمیده(اگر چه حتی از ip فرد مورد نظر استفاده کنین) و شرکتهایی مثل ویزا و مستر هم همین منوال کاریو دارن و حتی میتونن تشخیص بدم که شما (حالا به هر وسیله ای) آی پی سیستمتو تغییر دادی و داری پشت یه ماسک آی پی از کردیت کارت استفاده میکنی ، پس اجازه استفاده از کردیت کارتو نمیدن.
این کارهای خلافو ولش کن!
من حتی نتونستم از وبسایتهای فارسی که راه انداختم سود ببرم. من کلی وبسایت فارسی راه انداختم با موضوعات مختلف

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
من تعجب میکنم چطور بعضیا تحت تاثیر حرف های این رفیق شکست خوردمون قرار گرفتن!
اینکه اومده تجربه ها و اشتباهات زندگیشو گفته خیلی خوبه ولی یه بار با دقت بخونید ببینید این آقا کیه چرا این اشتباهو کرده!
با سایت کلیکی شروع کرده! با فارکس , هایپ, کردیت کارت و پیپال, وب سایت ها( نه یکی نه دوتا وبسایتهااا :دی ) و هک و برنامه نویسی ادامه داده, حالا کجا به آخر خط رسیده ...
چیزی که روشنه اینه که این آقا ثبات روحی روانی نداشته, با اینهمه تغییر رشته و تغییر شغل!
مهمتر از سرمایه, دانش استفاده از اون سرمایس. اینترنت فقط دانش و مهارت میخواد که شما استارتر عزیز اینارو نداری!

اگه فکر میکنید تو یه رشته ای استعداد و علاقه دارید روی اون کار و تمرکز کنید مطمعن باشید موفق میشید فرقی نداره تو اینترنت باشه یا دنیای واقعی!
از استارتر میخوام بره دنبال گاوداری و کشاورزی اینجام دیگه پست بیخود و بی معنی نزاره.

پستتو لایک کردم چون از نظرات مخالف خوشم میاد ، حتی اگر تند باشن.
از نام یوزرتون برمیاد که اهل شرط بندی روی مسابقات باشین، درسته؟؟ باورت میشه من یه موقع هم به شکل علمی میخواستم وارد کار شرط بندی بشم ، اما هر چی زدم به در بسته خوردم....از شرط بندی روی over/under goal شروع کردم و روی بازیهای بارسلونا و... شرط میزاشتم ولی چند بار بدجوری ضرر کردم....حتی یه بارم بخاطر اینکه تصور میکردم سایتهای شرط بندی توی شرطهای لایو از تماشاچیهای ورزشگاه عقب تر هستن و اون 8 ثانیه تاخیر شرط گذاشتنو میشه با حضور در خود ورزشگاه جبران کنم، از شهرستان راهی تهران شدم تا دو بازی از بازیهای لیگ برتر ایرانو (یکی توی ورزشگاه ازادی و یکی هم قلعه حسن خان) از نزدیک ببینم و به صورت زنده از داخل ورزشگاه شرط بزارم....ولی نشد که نشد....همون موقع رفتم روی موج FM رادیو ورزش تا ببینم اختلاف رادیو با منی که توی ورزشگاه از نزدیک دارم بازی را میبینم چقدره، که اصلا در حد کمتر از یک ثانیه از منه تماشاچی عقبتر بود...تلویزیونم 3 ثانیه عقبتر بود و خود سایتهای شرط بندی هم حدود 5 ثانیه.(که اگه دقت کرده باشی سایتهای شرط بندی حتی زودتر از کادری که واسه نمایش وقایع بازی نشون میدن، لاینها رو ساسپند میکنن و این یعنی اینکه دقیقا همگام با خود تماشاچی از داخل ورزشگاه پیش میرن و اصلا تاخیر 2 ثانیه ای هم ندارن چه برسه به 5 ثانیه یا بیشتر)

پی نوشت:
دلم میخواد یه تاپیک توی پرشین تولز باز کنم با این عنوان: "هر چه دل تنگتان از درآمد اینترنتی میخواد بپرسید از من"

elco

Registered User
لایک‌ها
211
پستتو لایک کردم چون از نظرات مخالف خوشم میاد ، حتی اگر تند باشن.
از نام یوزرتون برمیاد که اهل شرط بندی روی مسابقات باشین، درسته؟؟ باورت میشه من یه موقع هم به شکل علمی میخواستم وارد کار شرط بندی بشم ، اما هر چی زدم به در بسته خوردم....از شرط بندی روی over/under goal شروع کردم و روی بازیهای بارسلونا و... شرط میزاشتم ولی چند بار بدجوری ضرر کردم....حتی یه بارم بخاطر اینکه تصور میکردم سایتهای شرط بندی توی شرطهای لایو از تماشاچیهای ورزشگاه عقب تر هستن و اون 8 ثانیه تاخیر شرط گذاشتنو میشه با حضور در خود ورزشگاه جبران کنم، از شهرستان راهی تهران شدم تا دو بازی از بازیهای لیگ برتر ایرانو (یکی توی ورزشگاه ازادی و یکی هم قلعه حسن خان) از نزدیک ببینم و به صورت زنده از داخل ورزشگاه شرط بزارم....ولی نشد که نشد....همون موقع رفتم روی موج FM رادیو ورزش تا ببینم اختلاف رادیو با منی که توی ورزشگاه از نزدیک دارم بازی را میبینم چقدره، که اصلا در حد کمتر از یک ثانیه از منه تماشاچی عقبتر بود...تلویزیونم 3 ثانیه عقبتر بود و خود سایتهای شرط بندی هم حدود 5 ثانیه.(که اگه دقت کرده باشی سایتهای شرط بندی حتی زودتر از کادری که واسه نمایش وقایع بازی نشون میدن، لاینها رو ساسپند میکنن و این یعنی اینکه دقیقا همگام با خود تماشاچی از داخل ورزشگاه پیش میرن و اصلا تاخیر 2 ثانیه ای هم ندارن چه برسه به 5 ثانیه یا بیشتر)

پی نوشت:
دلم میخواد یه تاپیک توی پرشین تولز باز کنم با این عنوان: "هر چه دل تنگتان از درآمد اینترنتی میخواد بپرسید از من"
دوست عزیز شما بزرگترین مشکلت اینه که فک میکنی همه کارهات درست بوده
راه هایی که شما رفتیو بله من هم اوایل اومدن تو اینترنت رفتم ولی خیلی زود فهمیدم این راه ها فقط برای صاحب اون درآمد داره نه من

پست های من رو خوندی ؟

شما سوال منو جواب بده : چرا بنده و خیلی های دیگه که اینجا هستند درآمد خیلی قابل قبولی دارن از همین اینترنت ؟

به قول معروف میگن عروس بلدنیست برقصه میگه زمن کجه !

داداش گلم نه من با شما دشمنی دارم و نه شما منو میشناسی و نه چیزی از حرف هام ناراحت نشو شما از 0 راهو اشتباه رفتی به جای اینکه راه کجتو درست کنی همینطوری ادامه دادی

باز هم میگم اینترنت بهترین جا برای درآمد هست اما به قول دوستمون @parsbet باید راهشو و دانش و مهارتشو داشته باشی

بله منی که رفتم حدود 6 تا زبان برنامه نویسی یاد گرفتم باید هم درآمد داشته باشم ولی شما که میخواستی یه شبه میلیاردر بشی باید هم الان وضعت همین باشه :)

هنوز هم دیر نیست یه کم توجه کنی تا 4 یا 5 سال دیگه حتی برای نون خریدن هم نمیری بیرون و همش از طریق اینترنت انجام میشه پس بجنب تا دیر نشده :)

شرمنده اگه کمی تند بود

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
به قول دوستمون درآمدش هم خوبه
yes.gif

من ماهی 1 تومن درمیارم
یکسال هم بیشتر روش کار نکردم
البته وبمستری علاقه و تجربه و پشت کار میخواد

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
به قول دوستمون درآمدش هم خوبه
yes.gif

من ماهی 1 تومن درمیارم
یکسال هم بیشتر روش کار نکردم
البته وبمستری علاقه و تجربه و پشت کار میخواد
ماهی یک تومن :| میشه بیشتر با هم آشنا بشیم ؟
البته ببین باید توی یک چیز بری و ماهر بشی، من توی سئو، گرافیک، اینستا، تلگرام همه چی رفتم :| به هیچی نرفتم الان هم دارم گرافیک (علاقه) و وبمستری رو به عنوان شغل که بتونم ازش درامد داشته باشم ادامه میدم

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
البته ببین باید توی یک چیز بری و ماهر بشی، من توی سئو، گرافیک، اینستا، تلگرام همه چی رفتم :| به هیچی نرفتم الان هم دارم گرافیک (علاقه) و وبمستری رو به عنوان شغل که بتونم ازش درامد داشته باشم ادامه میدم
نمیخواستم جوابتو بدم چون اصن شعور صحبت کردن مثل اینکه ....
شما اگر الکترونیک خوندی مهم نیست شما اصن بگو دکترای این رشترو داری اما نتونی 2 تا مدار تحلیل کنی یا خیلی ساده نتونی یه مدار سری موازیرو به هم مرتبط کنی یا یه نمونه که برای یکی از دوستان خودم اتفاق افتاد و نتونست تشخیص بده که قطعه رله هست یا ترانزیستور و یا .... بله 1 تومن که هیچی اصن استخدام نمیشی !!!

یه چیزیرو خیلی بهش اعتقاد دارم امثال شما که میگن کار نیست و حقوق پایینه و .... از بی عرضه بودن خودشونه

بله لیسانس گرفتان از دانشگاه شریف یا امیر کبیر و یا حتی شمسی پور حقوق 15 میلیون در ماه هم میتونه بگیره اما از دانشگاه فلان شهر بدون نام همون بهتر که بدون کار بمونه

اگر کرج هستی یا نزدیکی آدرس بدمبیا با سندو مدرک نشونت بدم که خیلی از هم دوره ای های خودم الآن حقوق 9 تومن هم میگیرن ماهیانه

در آخر من کمی رک و تند حرف میزنم شرمنده اگه ناراحت میشی

موفق باشی
دوستان گرامی لطفا دعواهای شخصی و مشاجره سر اینکه کی توی چه رشته ای بیشتر پول در میاره را توی پیغامهای خصوصی بین خودتون حل و فصل کنین و به این تاپیک نکشونین.
ممنونم.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
دنیای مجازی در بحث اقتصادی مثل دنیای واقعیه و هیچ فرقی نمیکنه!
ورود و بهره برداری از دنیای مجازی نیاز به سرمایه بالا و تخصص و هزینه زیادیه .
افرادی که این گزینه ها رو ندارند واقعا دارند وقتشون رو تلف میکنند.
اگه برگردم به عقب و این تلاش و زحمتی که الان کشیدم رو روی هرکار دیگه ای میگذاشتم مطمئنم خیلی خیلی وضع مالی و اجتماعی بهتری داشتم.

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
با سلام
دوستان همه حرفاتونو خوندم و واقعا این حرفا بدرد ایندم میخوره خب منم چنتا سوال دارم با تجربه ها فروم
من 15 سالمه و دوم دبیرستانم الان دارم #C کار میکنم رشته مدنظرم هم IT(مهندسی فناوری و اطلاعات) و از الان میخوام با نرم افزار های درامدزا کار کنم
به گرافیک خیلی علاقه دارم(3d max.vray.maya.unreal..)
به نظر شما الان با چه نرم افزار هایی و چه کار هایی انجام بدم که بدرده ایندم بخوره???!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
دوست عزیز من روزی ۷-۸ساعت بیرون کار میکنم و روزی ۳-۴ساعت تو خونه جای تفریح‌ تو نت کار میکنم. به نظر من از نت پول در میاد .من از نت میانگین سالیانه حساب کنی ، ماهی ۱تومن در میارم. میشه اقا ،فقط باید از راه صحیح با زحمت زیااااد .

فرستاده شده از GLX SpiderIِ من با Tapatalk

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
برای من چه پیشنهادی دارید?

elco

Registered User
لایک‌ها
211
طراحی و برنامه نویسی بدون گرافیک عملا هیچه !
شمابرو یه چرخی بزن گرافیست ها برای 1 ساعت کار 500 تومن میگیرن یه لوگو و آرم و ... میزنن قیمت میلیونی
برو دنبالش من خودم بهت تضمین میدم آینده داره
یه پ.خ هم دادم چک کن

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بیشتر با چه برنام ای اخه گرافیک صد تا نرم افزار داره! با کودومش شروع کنم?

بالا