• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دو کلمه حرف حساب با جویندگان کسب درآمد از اینترنت

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
نظرتون درباره باز کردن سایت چیه??

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
تو کارهایی هم که نیاز به سرمایه اولیه باشه هم پیشنهاد بدید خداروشکر مشکل سرمایه ندارم

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
دنیای مجازی در بحث اقتصادی مثل دنیای واقعیه و هیچ فرقی نمیکنه!
ورود و بهره برداری از دنیای مجازی نیاز به سرمایه بالا و تخصص و هزینه زیادیه .
افرادی که این گزینه ها رو ندارند واقعا دارند وقتشون رو تلف میکنند.
اگه برگردم به عقب و این تلاش و زحمتی که الان کشیدم رو روی هرکار دیگه ای میگذاشتم مطمئنم خیلی خیلی وضع مالی و اجتماعی بهتری داشتم.
دقیقا حرف منم همینه....یعنی باید آدم با سرمایه گذاری زیاد وارد اینکار بشه.(مثل مثال اون خوانندهه که لیبلش کلی پول خرج تبلیغ کارها و موزیک ویدیوهاش میکنه. در حالیکه همون خواننده اگر فقط با یه استعداد صرف وارد این عرصه میشد و ساپورت مالی نمیداشت، اصلا به جایی نمیرسید.
با سلام
دوستان همه حرفاتونو خوندم و واقعا این حرفا بدرد ایندم میخوره خب منم چنتا سوال دارم با تجربه ها فروم
من 15 سالمه و دوم دبیرستانم الان دارم #C کار میکنم رشته مدنظرم هم IT(مهندسی فناوری و اطلاعات) و از الان میخوام با نرم افزار های درامدزا کار کنم
به گرافیک خیلی علاقه دارم(3d max.vray.maya.unreal..)
به نظر شما الان با چه نرم افزار هایی و چه کار هایی انجام بدم که بدرده ایندم بخوره???!

شما لطف کن زبان آلمانی یا انگلیسی بخون و از همین الان به فکر مهاجرت باش وگرنه توی ایران نمیتونی کاری بکنی.....اینجا کشور دلال ها و افراد متظاهره، نه آدمای خبره و با دانش.
من جای شما بودم رشته گرافیکو انتخاب میکردم تا IT
دوست عزیز من روزی ۷-۸ساعت بیرون کار میکنم و روزی ۳-۴ساعت تو خونه جای تفریح‌ تو نت کار میکنم. به نظر من از نت پول در میاد .من از نت میانگین سالیانه حساب کنی ، ماهی ۱تومن در میارم. میشه اقا ،فقط باید از راه صحیح با زحمت زیااااد .

فرستاده شده از GLX SpiderIِ من با Tapatalk

من روزهای اولی که از مهندسی عمران فارغ التحصیل شدم و عضو **** مهندسی شدم، باورم نمیشد که برای تصدی پست "جانشین مجری" یه قرارداد 18 ماهه به مبلغ فقط 500 هزار تومن(اونم واسه کل کار و نه ماهیانه) با من بسته شده.( این مبلغ همه جا یکسان بود و من اصلا مستثنا نبودم)... ولی من واسه اینکه آبروم نره میگفتم ماهی 1 تومن میگیرم! سو تفاهم نشه، من اطمینان دارم که شما با توجه به سابقت توی پرشین تولز ، راست میگی ولی تبدیل شدن به فروشنده معتبر در پرشین تولز هم خیلی سخته و همچنین ریسک بالایی هم داره...چون ممکنه به پست یکی دو نفر خریدار کلاهبردار بخوری.

Last edited:

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
من 8 ترم دارم تا تافل(خدا رو شکر زبانم خوبه) اصلا و ابدا علاقه ای به مهاجرت ندارم و من دبیرستانم رشته ریاضی گرافیک رو باید هنرستان میرفتم

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
(من 15 سالمه)نیتم یادگیری که بدرد ایندم بخوره

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
ولی اگه کاری سراغ دارین که یادگیری هم توش هست بفرمائید

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
من 8 ترم دارم تا تافل(خدا رو شکر زبانم خوبه) اصلا و ابدا علاقه ای به مهاجرت ندارم و من دبیرستانم رشته ریاضی گرافیک رو باید هنرستان میرفتم

امسال من تافل ibt امتحان دادم 10 آپریل ، یعنی 21 فروردین و نمرم شد 93 از 120.
واسه ویزای آمریکام اقدام کردم ولی بخاطر social tie ریجکت شدم....الان شاید بتونم سال آینده واسه یه کشور که هزینه هاش کمتر باشه اقدام کنم.مثل بلغارستان یا اوکراین که با ماهی 300 یورو هم میشه توشون زندگی کرد.

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
چرا همه میرن خارج کشور?

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
(من 15 سالمه)نیتم یادگیری که بدرد ایندم بخوره

اول باید بفهمی که پول توی درس خوندن نیست.اینو بفهم. من نمیخوام از راه به درت کنم ولی واقعیت اینه که در حاضر دست روی هر رشته ای که بزاری، کلی فارغ التحصیل بیکار توش پیدا میکنی....
یه زمان درس خوندنو کار کم ریسک تری تلقی میکردن واسه رسیدن به درآمد ، ولی الان برعکس شده و اگر شما درس بخوای بخونی هم وقتتو تلف کردی هم اینکه ریسک به درآمد رسیدنتو خیلی بردی بالا....فقط برو یه نگاهی به استخدامی های دستگاه های دولتی بنداز ببین چه خبره... شرکتهای خصوصی هم از 100 تاشون فقط 10 تا درآمد خوب دارن...که اونام چون قاعده بازی را میدونن و بلدن چطوری زیر آبی برن، فرسنگها جلوتر از بقیه شرکتهان.

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
این حرفتو باید طلا بگیرن منم اصلا درس نمیخونم فقط ریاضو فیزیک میخووم اونم بخاطره علاقه

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
من بجا درس خوندن میخوام گرافیمو و برنامه نویسی کار کنم ولی نمیدونم از کحا شروع کنم و با چی?

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
من بجا درس خوندن میخوام گرافیمو و برنامه نویسی کار کنم ولی نمیدونم از کحا شروع کنم و با چی?

توی حوزه کسب درآمد از اینترنت سوالی داری در خدمتم.در غیر اون صورت لطفا پست اسپم نذار و سوالای تخصصی خودت راجع به نرم افزارهای گرافیکی را توی انجمن گفتگوی آزاد مطرح کن.ولی بهتر اینه که توی انجمن سایت bernamenevis مطرح کنی.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
من روزهای اولی که از مهندسی عمران فارغ التحصیل شدم و عضو **** مهندسی شدم، باورم نمیشد که برای تصدی پست "جانشین مجری" یه قرارداد 18 ماهه به مبلغ فقط 500 هزار تومن(اونم واسه کل کار و نه ماهیانه) با من بسته شده.( این مبلغ همه جا یکسان بود و من اصلا مستثنا نبودم)... ولی من واسه اینکه آبروم نره میگفتم ماهی 1 تومن میگیرم! سو تفاهم نشه، من اطمینان دارم که شما با توجه به سابقت توی پرشین تولز ، راست میگی ولی تبدیل شدن به فروشنده معتبر در پرشین تولز هم خیلی سخته و همچنین ریسک بالایی هم داره...چون ممکنه به پست یکی دو نفر خریدار کلاهبردار بخوری.

بنده ی خدا شما همه رو با یه چوب میزنی . اینجا هستن بچه هایی که دارن ماهی 8-10 میل در میارن از همین نتی که شما میخواستی یه شبه با هک و راه نامشروع پول ازش در بیاری.
من بیشتر وقتم رو بیرون کار میکنم و اگر 24 ساعت خونه بودم قطعا خیلی بیشتر میتونستم کار کنم.
آقای من این که میگی از نت نمیشه پول در بیاری ببخشیدا با شما نیستم ولی یه صحبت احمقانه است . انگار یه خیابون پر ترافیک هست و شما هم یه دکان رایگان توش داری ... حالا دست خودته که چطوری بگردونیش تا درآمد داشته باشه . تو نت بیس همه چی رایگانه با کلی آدم که توش ول میچرخن هر کی بگه نمیشه ازش پول درآورد خیلی ساده است.

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
میشه راهاشم پیشنهاد بدید که نیاز به دانش اولیه نداره و فقط نیاز به سرمایه اولیه داره:))

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
یا دلنش اولیش سخت نباشه

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
میشه راهاشم پیشنهاد بدید که نیاز به دانش اولیه نداره و فقط نیاز به سرمایه اولیه داره:))

برادر کوچیک من !! هیچ کاری بدون زحمت نیست. بی نهایت راه هست از فروش عسل !! گرفته تا طراحی سایت ، لوگو و...

یه شاخه کاری رو بگیر و ادامه بده.

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
من گرافیکو گرفتم (طراحی لوگو و 3d max(

amirmasoudp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
من که نگفتم بدون زحمت