برگزیده های پرشین تولز

رام ويندوز موبايل 6 براي اتم و اتم پيور

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام وخسته نباشید:blush:

آقا من 2000 بار هارد ریست کردم و تا همین الان هیچ برنامه ای نصب نکردم ولی خوب مشکل حل نمیشه!!!!!!!!!:eek::wacko::(:(:(:(:(

تو رام قبلی با وجود اینکه دیالر اچ تی سی هم بود همچین مشکلی نداشتم.........

آقا ما رو دریاب محتاجه کمکیم!!!!!!!!!!!!!!!

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که یه بار دیگه با رام فلش کن. فقط قبلش با یه برنامه مثل وین رار فایل رام رو چک کن کامل باشه (اگه سون زیپ داری که بهتره)

راستی نکنه شما هم پیور داری؟

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
فکر کنم مشکل اتم پیور باشه . قبلا توی ویندوز موبایل 5 هم مشکلاتی بود که بقیه نداشتن. مثل اینکه این دو دستگاه اتم بلک و پیور کاملا مثل هم نیستند. از اونجایی که حوصله دوباره کاری نداری توصیه میکنم از خیر مدیا پلیر بگذری !!(هرچند تا حالا اینکار رو کردی)و باز دندون روی جیگر بگذاری.

راستی یادم رفت بگم. توی استورج یه دایرکتوری به اسم cabs بسازید هر چی اونجا بگذارید بعد از هارد ریست به صورت اتوماتیک نصب می شه. من که زیاد این مدت هارد ریست کردم خیلی کارم آسون شده.

مرسی ولی متاسفانه حجم برنامه هام بالاس.راسی با این رام جدید مموری بالا تر از 2 گیگ هم ساپورت میکنه؟

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر از راهنمایی شما :happy:

اتم من هم پیور هست ولی تو رام قبلی همچین مشکلی نداشتم !!!!:(:(

خوب حالا چند تا سوال::wacko:

1)این مسئله ربطی به پیج پول داره یا نه؟(برای من پیج پول8 هستش)

2)برنامه وین رار رو دارم چطوری تست کنم و بفهمم که فایل رام سالمه؟؟

3)آیا موقعی که یک رام جدید رو در گوشی میریزیم تمام فایلهای رام قبلی پاک میشه یا نه ؟؟؟یعنی منظورم اینه که

اثری چیزی از رام قبلی میمونه در رام جدیده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4)آیا برنامه ای هستش که بشه قبل از ریختن رام جدید رام قبلی رو پاک کنه یعنی اثری از قبلیه نمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5)اگر با ریختن مجدد رام مشکل بر طرف نشد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6) آقا من نمیتونم با لب تاپم رام رو بریزم آخه ویندوزش ویستا هست فکر نکنم مشکلی باشه ها حالا هر جور صلاح میدونید شما!!!!!

آقا دستم به دامنت کمکمون کن ............:wacko::eek::(

با تشکر

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما همچنان منتظریم............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
شرمنده الان تونستم جواب بدم. سریع جواب ها رو میدم .

1- اگر قصد گرفتن کارت های مینی اس دی اچ دی بالاتر از 2 گیگ رو دارید بهتره یه کم دست نگهدارین چون من از یه نفر شنیدم میشه . یکی می گه نمی شه خلاصه بازار ولوشوییه . بهتره کمی تحمل کنین تا کوکر از امکانش مطمئن شه . اما اگر کارت های بالای 2 گیگ غیر مینی اس دی اچ سی پیدا کردین هیچ مشکلی نیست. اما لازم به ذکره که حتما همونجا امتحانش کنین که اگه نخورد ضرر نکنین

2- دقیقا همین مشکل هایی که الان با اتم بلک و اتم پیور هست اون زمان برای ویندوز موبایل 5 هم بود. برای ای کی یو 3.2 کوکر اون زمان یه سری تغییرات داد و ورژن بتا دو رو داد ولی برای اتم بلک ها مشکلات حل شد و اتم پیور ها مشکلات ظاهر شد. یعنی اتم پیور ها در بتا 1 مشکلی نداشتند و اتم بلک ها در بتا 2 و تغییرات زیاد بود و آخر معلوم نشد چرا این 2 تا با هم فرق دارن و اتم هم این تفاوت ها رو اعلام نکرده اما تا اونجا که معلومه تغییرات بسیار کمی در مادربرد و احتمالا در داک ها دارن.

3- بنده یه بار دیگه هارد ریست کردم و به مشکل شما برخوردم. 3 بار که کانتکت رو باز می کنم دستگاه فریز میشه. اما من باید از روی عمد این کار رو انجام بدم . چون برای تلفن از اچ تی سی دیالر استفاده می کنم که سریعتر به اسم ها می رسم و البته با یک انگشت:cool:

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر از راهنمایی شما

اتم من هم پیور هست ولی تو رام قبلی همچین مشکلی نداشتم !!!!

خوب حالا چند تا سوال:

3)آیا موقعی که یک رام جدید رو در گوشی میریزیم تمام فایلهای رام قبلی پاک میشه یا نه ؟؟؟یعنی منظورم اینه که

4)آیا برنامه ای هستش که بشه قبل از ریختن رام جدید رام قبلی رو پاک کنه یعنی اثری از قبلیه نمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6) آقا من نمیتونم با لب تاپم رام رو بریزم آخه ویندوزش ویستا هست فکر نکنم مشکلی باشه ها حالا هر جور صلاح میدونید شما!!!!!

آقا دستم به دامنت کمکمون کن ............

با تشکر

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید :happy:

آقا اول اینکه تو رو خدا جواب سوالات منو بده !!!! بعدش مگه مشکل من برای شما هم پیش اومده؟؟؟؟؟؟؟؟(مشکل contact و هنگ کردن ):wacko::wacko:
:(:eek::eek::eek:

اگر این مشکل برای شما هم پیش اومده چی کار کردید راه حل چیه؟ گوشی شما هم اتم پیور هست ؟؟؟:(:(

با تشکر از شما:(:(:(

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام و تشکر از راهنمایی شما

اتم من هم پیور هست ولی تو رام قبلی همچین مشکلی نداشتم !!!!

خوب حالا چند تا سوال:

آقا دستم به دامنت کمکمون کن ............

با تشکر

1- خیر
2-با وین رر بازش کنید و تستش کنید.!
3-اگر رامتون کامل باشه بعله که در مورد رام شما صادقه.
4-خیر و دلیلی هم نداره چون با رام های کامل قبلی به کل پاک می شه. البته همچین برنامه ای هم امکانش وجود نداره چون اگه این کار رو بکنه دستگاهتون بریک میشه
5-اگر مشکلتون همین کانتکته که با رام حل نمیشه توضیح دادم. می تونین از اچ تی سی دیالر یا برنامه های کانتکت ترد پارتی استفاده کنین یا به رام قبلی برگردین . یا اگه کلا از خیر ویندوز موبایل 6 می گذرین می تونم لینک رام آفیشیال رو بهتون بدم و در آخر می تونین منتظر نسخه فاینال باشین
6- علی الاصول نباید بشه و هر کی امتحان کرده نشده. مشکلی برای دستگاهت پیش نمی یاد اما مساله اینه که دی اس اس یو کار نمی کنه. اگه تونستی راهش رو به ما هم یاد بده

در مورد مساله کانتکت این مشکل وجود داره . قبلا توضیح دادم من 1 هفته 1 بار هم از کانتکت استفاده نمی کنم. وقتی هم استفاده می کنم برای ثبت یا تغییر کانتکت هامه. اچ تی سی دیالر و شصت خیلی آسون تر از کانتکت و استایلوسه. البته از نظر من;)

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت شما :happy:

تشکر میکنم از راهنمایی هایتان ......:)

حقیقتش من خودم هم زیاد از contact استفاده نمی کنم و از همون طریق که اشاره کردید استفاده میکنم (اچ تی

سی دیالر) ولی چون بلاخره این خودش یک نوع مشکل هستش یه خورده حساس شدم که خوب با راهنمایی شما

هیچ خیالی نیست .(خدا رو شکر هیچ مشکل دیگه ای نداره)

میخواستم بدونم آیا در حال حاضر شما هم همچین مشکلی دارین؟؟؟؟:eek:

مگه این رامی که ما نصب کردیم آخرین نسخه اش نیست ،چون من یادمه گفته بودید نسخه نهایی رام 6 ،پس آیا نسخه دیگری هم می آید ؟؟؟؟؟:eek::wacko:

ببخشید از اینکه اینهمه سوال میپرسم.....;)

با تشکر.......

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام خدمت شما :happy:

تشکر میکنم از راهنمایی هایتان ......:)

حقیقتش من خودم هم زیاد از contact استفاده نمی کنم و از همون طریق که اشاره کردید استفاده میکنم (اچ تی

سی دیالر) ولی چون بلاخره این خودش یک نوع مشکل هستش یه خورده حساس شدم که خوب با راهنمایی شما

هیچ خیالی نیست .(خدا رو شکر هیچ مشکل دیگه ای نداره)

میخواستم بدونم آیا در حال حاضر شما هم همچین مشکلی دارین؟؟؟؟:eek:

مگه این رامی که ما نصب کردیم آخرین نسخه اش نیست ،چون من یادمه گفته بودید نسخه نهایی رام 6 ،پس آیا نسخه دیگری هم می آید ؟؟؟؟؟:eek::wacko:

ببخشید از اینکه اینهمه سوال میپرسم.....;)

با تشکر.......

بله . اما این ورژن اولوایشن هستش . در حقیقت شما ورژن بتای نسخه آخر رو دارین و این مشکلات هم از این جهته . اما اون نسخه که می گم نسخه نهایی بدون هیچ مشکلیه:)

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام :happy:

آقای vocian دلمون برات تنگ شده .............:(:(

آقا خبری از فاینال رام نیستش؟؟؟؟:blink::blink:

با تشکر....

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام :happy:

آقای vocian دلمون برات تنگ شده .............:(:(

آقا خبری از فاینال رام نیستش؟؟؟؟:blink::blink:

با تشکر....

براي من يا فاينال رام ؟:happy:

نه خبري نيست مثكه باطريش خيلي زياد مي سوزه:wacko: تا مشكل باطري حل نشه به درد نصب نمي خوره.

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید

بابا ما خودتو دوست داریم (با رام 6 رو ):happy:

پس ما منتظریم خبر از شما..........:wacko:

با تشکر:blush:

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام وخسته نباشید

من داشتم تصاویر مربوط به رام ویندوز موبایل 6 برای اتم رو می دیدم که چشمم به یه آیکون برنامه افتاد،

من بعد از نصب رام همچین برنامه ای رو ندیدم اگه میشه لطف کنید در این مورد راهنمایی کنید!!!!

تصویر مورد نظر:
WM603-02.jpg

با تشکر

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خسته نباشید

آقا کسی جواب مارو نمیده ........:blink::blink::blink::blink:

چرا هی خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:(:(:(:blink::blink::blink:

با تشکر:blush:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
ببخشيد يه مدت اينجا نبودم . كم به پرشين تولز سر مي زنم و اينجا هم خيلي كمتر. فقط خواستم مژده بدم كه رام تاچ براي اتم ساخته شد. من خودم امتحانش نكردم . البته چون 1-2 روز ديگه رام ديگه اي از اتم مياد كه مشكلاتي كه تا حالا داشته رو رفع كرده و البته بعد از اون احتمالا ورژن تاچش هم سريع بياد دست به آپگريد نزدم. اما اونايي كه دوست دارن پلاگين تاچ رو داشته به طور كامل حس كنن خيلي از اين خبر بايد خوشحال شده باشن.

اگه فرصت و حوصله نصب رام رو داشتم و با موفقيت انجام شد اينجا ميام و اخبارش رو ميدم. اگر هم حوصله اش رو نداشتم لينكش رو ميگذارم با مسئوليت خودتون نصبش كنين.

راستي اونايي كه اگزك دارن فكر كنم زياد مشكلي با رام اگزك ايكس دي اي نداشته باشن . مشكلاتش تقريبا حل شده. اميدوارم اين رام آخري اتم هم كاملا بدون مشكل باشه ( البته احتمالا همينطوره:D)

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

سلام ویژه میکنم خدمت آقای vocian :happy::happy:

از خبر شما درباره آمدن رام جدید برای اتم ممنونم ... خیلی خوشحال شدم........
:happy::happy:
فقط یه چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:(

از صحبتهای شما اینطور فهمیدم که : 2 نوع رام آمده ؟؟؟یا 1 رام آمده و قراره آپدیت بشه؟؟؟؟؟؟؟:wacko::wacko:

یعنی منظورم اینه که من اینطوری فهمیدم: 1 رام جدید تاچ -------- 1 رام wm6 آپدیت شده ؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::blink:

کدام درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::blink:

منتظر راهنماییهای شما هستم

با تشکر

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

سلام ویژه میکنم خدمت آقای vocian :happy::happy:

از خبر شما درباره آمدن رام جدید برای اتم ممنونم ... خیلی خوشحال شدم........
:happy::happy:
فقط یه چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:(

از صحبتهای شما اینطور فهمیدم که : 2 نوع رام آمده ؟؟؟یا 1 رام آمده و قراره آپدیت بشه؟؟؟؟؟؟؟:wacko::wacko:

یعنی منظورم اینه که من اینطوری فهمیدم: 1 رام جدید تاچ -------- 1 رام wm6 آپدیت شده ؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::blink:

کدام درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::blink:

منتظر راهنماییهای شما هستم

با تشکر

معذرت میخوام که یه خورده دیر جواب دادم. مشغول تست کردن 2 رام جدید بودم و البته بررسی مزایا و معایب.

در مورد سئوال شما. منظور بنده از رام تاچ رامی با قابلیت های اچ تی سی تاچ بود. اگه یه سری به مقالات و رویو های اچ تی سی تاچ بزنید می بینید که یک پلاگین روی این دستگاه نصبه که این قابلیت رو به کاربر می ده که خیلی از کارها رو بدون درآوردن قلم و فقط با یک دست ( توسط شصت) انجام بده که این قابلیت ها به تقلید از آی فون ایجاد شده ( و البته به هیچ وجه قابل مقایسه نیست) و به امتحانش ممکنه بیارزه. از جمله این امکانات اچ تی سی تاچ کیوبه که یه مکعبه که یه وجهش رو می بینین و با شصتتون اگه از سمت چپ صفحه به سمت راست بچرخین رویه های دیگه اش رو می بینین و روی هر رویه یه چیزی قرار داره مثل کانتکت ها برنامه ها مای داکیومنت و پیکچرز و ... این قابلیت ها به علاوه نرم افزار لاک کردن و چند تا پلاگین دیگه به کمک شصت شما میاد:happy:

خوب من 2 روز امتحانش کردم. ایرادات همون رام قبلی رو داره تنها مزیتش اینه که یه سری تنظیمات رجیستری روش نصب شده که بشه این پلاگین ها رو روش نصب کرد و البته پلاگین ها هم توی اکستندد رام هست و تنها کاری که برای اکتیویشن رام باید انجام بدید چند تا تاییده.

البته این خودش خیلی مزیته چون این قابلیت رو فقط چند تا پی پی سی دارن که اونها هم اغلب اچ تی سی هستند. و این که اتم هم کاملا امکانات تاچ رو داره مایه افتخاره:cool: حفیقتش رو بگم اولش برای من خیلی هیجان انگیز ناک بود اما در روز سوم برام خسته کننده شد. تنها کانتکت هاشه که الان برام جالبه که اونم براش برنامه مشابه زیاده .
داشت یادم میرفت این رام یه خورده کنده که البته این مشکل در همه رام های تاچ موجوده و به خاطر پلاگین سنگینیه که داره

اینم لینک دانلود این رام

فایل رار رو اکسترکت کنید دستگاه رو در بوت لاودر ببرین فایل اگزه رو از داخل اکسترکت اجرا کنید و حالشو ببرین و به اونایی که پز میدن تاچ دارن زبون درازی کنین و بگین ما هم داریم:lol:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خوب الان میرسیم به رام جدید . از اون جهت که این رام ورژن بعدی رام 0.7 که مستر جیگز ساخته هستش. این رام یک معجزه است. من تا بحال به کوچکترین مشکلی بر نخوردم. و البته تنها مشکلی که 1-2 نفر برخوردن تعویض راندوم فایل صوتی توسط مدیا پلیر هر 10-20 ثانیه بوده که 2 نفر گزارش دادن و یکی از اونها بعدش گزارش داده که بصورت تصادفی از بین رفته!! و نفر دوم هم مفقود شده !!:lol: من که هر کاری کردم این مشکل پیش بیاد نیومد مشکل کانتکت ها و هنگ کردن بعد از 3 بار از بین رفته . فریز تایم بعد از ریستارت محو شده . مشکل 3 تا بوت اسکرین که مشکل نبوده برطرف شده مشکل سرتیفیکیت ها که من در قبلی هم بهش برنخورده بودم حل شده . اس بی پی پاکت پلاس نصب می شه . زبان ابری هم مشکلی نداره!!! سایت های اس اس ال هم میشه رفت و چندین مشکل دیگه که بهش بر نخورده بودم و نمیدونم چی هست. مثکه اس دی اچ سی هم مشکلی نداره . من اس دی اچ سیم رو فروختم اما اگه کسی داره بزاره رو دستگاه ریپورت بده من یه 8 گیگ دوباره بخرم. خلاصه این لینک خیلی خوبه :lol: اگه مشکلی ازش درآوردین بگین یه خورده غصه بخوریم :happy:
http://rapidshare.com/files/68908734/ATOMWM607AWWE8PP.exe

دانلود کنین حالشو ببرین

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید خدمت آقای vocian :happy:

آقا کار خیلی سخت شد یعنی برای من ، حالا نظر خودتون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:(

کدوم رو نصب کنم تاچ رو یا رام 6 جدیدرو؟؟؟؟؟؟؟؟ :wacko::wacko::wacko::wacko:

کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wacko::wacko::wacko::blink::blink:

تو رو خدا کمک کن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wacko::wacko::wacko::(:(:(:(

با تشکر