برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي در مورد يك بازي!!!

reza2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گويا در مورد کارت تصويرم يه اشتباهی کردم يعنی TNT2 32MB رو خوندم TNT 232MB

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
گويا در مورد کارت تصويرم يه اشتباهی کردم يعنی TNT2 32MB رو خوندم TNT 232MB

آهان! بابا اينو از اول ميگفتي!

ببين بازي GTA3 روي كارت TNT2 32 متاسفانه جواب نميده..

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
هي من ميام موضوع رو عوض ميكنم!
من ميدونستم كه با رفتن توي گاراژ خودم ميتونم بازي رو Save کنم. ولي اين بازي هيچوقت ديگه لود نميشد! يعني به قسمت لود که ميرفتي چيزي در کار نبود! فکر ميکنم بازي رو بد جوري Crack کرده بودن!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
هي من ميام موضوع رو عوض ميكنم!
من ميدونستم كه با رفتن توي گاراژ خودم ميتونم بازي رو Save کنم. ولي اين بازي هيچوقت ديگه لود نميشد! يعني به قسمت لود که ميرفتي چيزي در کار نبود! فکر ميکنم بازي رو بد جوري Crack کرده بودن!
احتمالا همينطور بوده پس..
اما راستي براي سيو توي گاراژ نبايد رفت ها؟ توي خونه بايد بري..
اما خب اگه منظور هون خونه هست پس حتما مشكل همونه كه گفتيد.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من تو PS 2 این بازی رو بازی می کردم و از این مشکل ها نداشتم 8)

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من تو PS 2  این بازی رو بازی می کردم و از این مشکل ها نداشتم  8)

راستش به نظر من گرافيك PS 2 هيچ وقت به كامپيوتر نميرسه! سيو كردن توي كامپيوتر هم راحت تره چون از هارد استفاده ميكني اما توي پلي استيشن از يه مموري فسقلي!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من تو PS 2  این بازی رو بازی می کردم و از این مشکل ها نداشتم  8)

راستش به نظر من گرافيك PS 2 هيچ وقت به كامپيوتر نميرسه! سيو كردن توي كامپيوتر هم راحت تره چون از هارد استفاده ميكني اما توي پلي استيشن از يه مموري فسقلي!

الان آره شايد گرافيك PS 2 به كامپيوترها نرسه..اما اون موقع كه PS 2 تازه اومده بود سرتر بود از كامپيوتر گرافيكش..
بهرحال دستگاههاي بازي مثل PS 2 قابليتهايي دارن كه كامپيوتر نداره و بالعكس!
توي يك سري بازيها دستگاهها خيلي برترن و تو يك سري ديگه كامپيوتر.
مثلا بازيهاي فايتر توي كنسولها عالي هستند و اصلا جاشون اونجاست..و بازيهاي استراتژيك توي كامپيوتر.
كلا گرافيك همه چيز نيست..براي قضاوت در مورد بازيها.
مثلا اون راحتي گيم پد كنسولها هرگز با گيم پدهاي كامپيوتر (و ديگه چه برسه به كي برد و ماوس) مثلا توي بازي GTA3 حاصل نميشه.

آخ كه من چه عذابي كشيدم تا تئونستم بعد از اينكه با گيم پد PS 2 به اون راحتي GTA3 رو بازي ميكردم,بتونم با كيبرد و ماوس اين بازيو تو كامپيوتر بازي كنم! :x

مموري پلي استيشن 2 هم كه مشكل خاصي نداره براي سيو..هرچند حجمش كمه اما كافيه.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
امممم
PS2 مخصوص بازي سازماندهي شده ! و از يه كارت گرافيك قدرتمند geforce 4 64 DDR هم استفاده مي كنه كه در زمان ظهور PS2 رو هر دستگاهي نبود !
و اما در مورد Memory از یه کارت 16 مگابایت استفاده می کنم که فکر کنم به اندازه کافی برای سیو کردن جا داشته باشه ;)
اصلاً بازی کردن با کامپیوتر اشتباه ِ 8) ;)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
2 روز نبودم چه بحثي شد.
اولا كه با TNT2 32 mg ميشه بازي كرد اما به سختي بايد توي option-graphic-draw mode رو روي كمترين حد خودش بزاري تا بشه يه كاري كرد اما وقتي باروون مياد بهترين كارت گرافيك هم كه بياري كم مياره اين اشكال بازيه!

بعد Vice city خيلي بهتر و با حال تر از GTA3 از هر نظر كه بگي حتما بخر و 1 هفته سرتو گرم ميكنه.
در مورد كاراي بد اين دفعه ديگه خيلي خفن ميشه. اگه بري استوديوي فيلم سازي رو بخري خودت ميفمي من چي ميگم.من كه مجبور شدم اسپيكرو خاموش كنم :oops:

در مورد PS2 اره الانو نيگا نكن اون موقع كه اومده بوود PC رو ميخورد.

در مورد اون كه لود نميشه من كه تا حالا همچين چيزي نشنيده بوودم.برو پچ و كرك پچ رو دانلود كن اگه بازم همچين چيزي بود برو رو يه جاي ديگه از اول اينستال كن.

حالا اينا كه اينجان كدومتون تونستيد Vice city رو بيشتر از 60% تمام كنه.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من تمامي ماموريت هاش رو انجام دادم ! يعني 100% بازي ! 8) ;)
هنوزم كه هنوز ميرم ول مي چرخم چون با بازيش حال ني كنم .. من تمام ماموريت هاي متفرقش رو هم تموم كردم .. آخرين مرحله از هر گروهي هم كه بخواي براي اطمينان مي گم! 8)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
نه من منظورم اون درصدي بود كه توي Stat ميزنه و گرنه من هم همه ماموريتها رو تموم كردم اما وقتي ميرم تو Stat ميگه 55% :shock: :shock: :( خيلي ضد حاله.

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
آقا كسي Return to castle wolfenstein رو بازي كرده؟
انصافيش كه آخر بازيه ها! گرافيكش كه معركست!

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
آره واقعا بازيه قشنگيه من خيلي باهاش حال كردم اما تا به catacomb(فكر كنم اشتباه نوشتم) رسيدم يه دفعه صداي بازي به هم ريخت همش قژ قژ ميكرد :( بدونه صدا هم كه بازي حال نميده. :(

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
امممم
PS2 مخصوص بازي سازماندهي شده ! و از يه كارت گرافيك قدرتمند geforce 4 64 DDR هم استفاده مي كنه كه در زمان ظهور PS2 رو هر دستگاهي نبود !
و اما در مورد Memory از یه کارت 16 مگابایت استفاده می کنم که فکر کنم به اندازه کافی برای سیو کردن جا داشته باشه  ;)  
اصلاً بازی کردن با کامپیوتر اشتباه ِ 8)  ;)
كلا موافقم كه دستگاههاي بازي چون مخصوص اينكار ساخته شدن براي بازي كلا بهتر و سادهتر و خيلي كم هزينه تر هستند تا كامپيوترها..توي دستگتههاي بازي شما مجبور نيستيد هر 3 يا 4 ماه كلي خرچ كينيد تا كامپيوترتون رو آپ گريد كنيد براي اجراي بهتر بازيها :x
و كلا وقتي يك بازي ميخريد با خيال راحت اجراش ميكنيد..ولي حتما ميدونيد كه تو كامپيوتر اوضاع اينجور نيست!
البته اگه طرفدار بازيهاي استراتژيك باشيد بهترين محيط براي اين بازيها كامپيوتر هست اما بقيه بازيها نه.

اما در مورد چيپ گرافيك پلي استيشن 2 فكر كنم اشتباه گفتي.چون پلي استيشن 2 از چيپ گرافيكي geforce استفاده نميكنه بلكه از يه چيپ خاص به نام Emotion Engine استفاده ميكنه.

اون XBOX هست كه از يه چيپ خاص ساخت Nvidia استفاده ميكنه.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
نه من منظورم اون درصدي بود كه توي Stat ميزنه و گرنه من هم همه ماموريتها  رو تموم كردم اما وقتي ميرم تو Stat ميگه 55% :shock:  :shock:  :(  خيلي ضد حاله.

براي اينكه 100 درصد رو نشون بده بايد همه ماموريتها يعني معموريتهاي فرعي (مثل اون تلفنهايي كه ميشه و اون پيجرت كه پيغام ميده و...اينها) رو هم انجام بدي.
تازه از اينم مشكلتر بعضي از اين ماموريتها حتما ترتيبي هست.يعني اگه مثلا فلان ماموريت رو انجام بدي بعد اونيكي,ديگه يه ماموريت خاص رو از دست دادي و..

بايد راهنماي بازي رو داشتهب اشي تا بدوني دقيقا چكار بايد كرد تا 100 درصد رو بگيري.
خواستي ادرس فايل TXT ش رو دارم.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
2 در مورد كاراي بد اين دفعه ديگه خيلي خفن ميشه. اگه بري استوديوي فيلم سازي رو بخري خودت ميفمي من چي ميگم.من كه مجبور شدم اسپيكرو خاموش كنم :oops:  
.

يك كار بد! ديگه هم كه ميشه انجام دا اينه كه ميشه مثل GTA3 خانومهاي بد رو سوار كرد :oops: :D البته اين سري جزئيات بيشتره..يعني اگه ماشين گرونقيمت دزديه باشي سوار ميشن و بعد اگه بري يك جاي خلوت و توقف كني,متوجه ميشي كه ماشينت به طرز خاصي تكون ميخوره :oops: بعد هم پولت ميبيني هي كم داره ميشه! و بعد از چند لحظه...ميبيني كه جونت! زياد ميشه! يعني اگه 70 درصد باشه ميشه 100 و خلاصه انرژي ميگيري :D :D
بازي فاسدي هست نه؟ :D :D

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19

آره من بازيش كردم و تمومش هم كردم واقعا بازي قشنگيه.
اما اگه از اون بهتر ميخواي بازي Medal Of Honnor : Allied Assault رو حتما امتحان كن.
اين بازي خارق العادس..از هر نظر كه فكر كنيد.گرافيك فوق العاده,جزئيات فوق العاده و از همه محمتر داستان و سناريوي واقعي.
خيلي از مرحله هاي اين بازي بر مبناي عمليتهاي واقعي اي كه تو جنگ جهاني دوم اجرا شده هست.واقعا جالبه.و خيلي جذاب.
مثلا يكي از مراحلش مرحله Ohama Beach واقعا اتفاق افتاده تو زمان جنگ جهاني و واقعا صحنه هاي تكون دهنده اي داره..مثلا ميبيني كه سربازها كه همراهت در حركتن تير ميخورن و ميميرن يا خمپاره ميخوره بغلت و مثلا سرباز بغل دستيت ميميره..يا امداد گرا رو ميبيني كه دارن به مجروها كمك ميكنن..و همه اينها مثل واقعيت هست و آدم رو ميبره تو حس و حال جنگ دقيقا..خلاصه اين بازي رو از دست نديد كه از قشنگترين بازيهاي اين سبك بوده كه تا حالا اومده.
2 تا سي دي هم هست.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
براي اينكه 100 درصد رو نشون بده بايد همه ماموريتها يعني معموريتهاي فرعي (مثل اون تلفنهايي كه ميشه و اون پيجرت كه پيغام ميده و...اينها) رو هم انجام بدي.  
تازه از اينم مشكلتر بعضي از اين ماموريتها حتما ترتيبي هست.يعني اگه مثلا فلان ماموريت رو انجام بدي بعد اونيكي,ديگه يه ماموريت خاص رو از دست دادي و..  

بايد راهنماي بازي رو داشتهب اشي تا بدوني دقيقا چكار بايد كرد تا 100 درصد رو بگيري.  
خواستي ادرس فايل TXT ش رو دارم

من در مورد vice city گفتم وگر نه GTA3 رو تا 84% هم رفتم همه مامورتها اصلي و فرعي و تلفني و گاراژو خلاصه هر چي كه بگي رفتم.
توي vice city ديگه پيجر نداره و بجاش يه تلفن داري.
مرسي منم راهنما رو دارم اما مشكل اينجاست تو راهنما هم نيوده بگه از كجا بايد پرش كرد يا بسته مخفي كجاست.خلاصه اينكه 100% كردنه بازي كار حضرت دايناسوره!!

يك كار بد! ديگه هم كه ميشه انجام دا اينه كه ميشه مثل GTA3 خانومهاي بد رو سوار كرد   البته اين سري جزئيات بيشتره..يعني اگه ماشين گرونقيمت دزديه باشي سوار ميشن و بعد اگه بري يك جاي خلوت و توقف كني,متوجه ميشي كه ماشينت به طرز خاصي تكون ميخوره  بعد هم پولت ميبيني هي كم داره ميشه! و بعد از چند لحظه...ميبيني كه جونت! زياد ميشه! يعني اگه 70 درصد باشه ميشه 100 و خلاصه انرژي ميگيري    
بازي فاسدي هست نه؟  

اينو كه ميدوونم اصلا چند وقت پيشم تو وبلاگم نوشتم.
مثل اينكه vice city رو بازي نكردي.وقتي 60000 تا پول در اورده باشي و استوديوي فيلم سازي رو بخري اون موقع مياي ميگي فيلم فاسده!آخه تو اون استوديو فيلم پورنو ميسازن!! :D

اما اگه از اون بهتر ميخواي بازي Medal Of Honnor : Allied Assault رو حتما امتحان كن.

دقيقا.واقعا بازي قشنگيه فقط خيلي كوتاهه آدم 2 روزه تمومش ميكنه.
اما اگه خواستي يه بازي توپ تو اين سبك ببيني Battle field 1942 رو حتما بازي كن.
فقط دقت كن كارت گرافيكي بايد خوب باشه يعني حد اقل Geforce 2 و به بالا.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
مثل اينكه vice city رو بازي نكردي.وقتي 60000 تا پول در اورده باشي و استوديوي فيلم سازي رو بخري اون موقع مياي ميگي فيلم فاسده!آخه تو اون استوديو فيلم پورنو ميسازن!! :D  
:D
من vice city رو دارم..اما هنوز وقت نكردم زياد روش وقت بذارم يعني وقت برا اينكه ببينم چطوريه فقط يكم بازيش كردم..

دقيقا.واقعا بازي قشنگيه فقط خيلي كوتاهه آدم 2 روزه تمومش ميكنه.
اما اگه خواستي يه بازي توپ تو اين سبك ببيني Battle field 1942 رو حتما بازي كن.
فقط دقت كن كارت گرافيكي بايد خوب باشه يعني حد اقل Geforce 2 و به بالا.

:shock: بابا دمت گرم مثكه خيلي اينكاره اي كه به Medal Of Honor ميگي كوتاه! :D من و سه تا از رفيقام كه با هم اين بازيو شروع كرديم هيچكي نتونست زودتر از يك هفته تمومش كنه! و تازه من ركورد داشتم كه 8 يا 9 روزه تمومش كردم! :D
اما شما مثكه ديگه خيلي واردي!
بهرحال بازي شاهكاريه..
اون Battle field 1942 رو هم اسمشو شنيدم اما نيديمش هنوز..حالا كه تعريفشو ميكني..ميگيرم..راستي بازي Soldier Of Fortune 2 هم خيلي توپه..و بعد از Medal Of Honor من با اونم خيلي حال كردم.
گرافيكش هم خيلي سنگينه و اينيكي شايد خيلي سخت تر و طولاني تر از مدال افتخار باشه.
من يه 15 روزي هر روز 3 ساعت داشتم بازيش ميكردم تا با بدبختي تمومش كردم!
مخصوصا اون قسمتاش كه تو روسيه هستي خيلي مشكله و مرحله اخرش هم كه واقعا سخت بود!
بازي قشنگيه و سناريو و داستانش هم خيلي قويه.
از چيزهاي جالبش متنوع بودن ماموريتهاشه..مثلا جاهايي هست كه سوار هليكوپتر هستي و با تير بار بايد هدفهاي زميني رو بزني يا جاهايي كه سوار كاميون هستي و با تير باز اون كار ميكين خيلي خفن و جالب بود.
كلا بازي خيلي گسترده و جالبيه.هر كي نداره توصيه ميكنم بگيردش.
البته گرافيك قوي ميخواد.

بالا