برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای کار و زندگی در اروپا

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
گرینلند برو - اقامت بگیر و بعد تابعیت - بعد راحت برو دانمارک بهترین کشور اروپا - گرینلند مستعمره دانمارکه و بالا کاناداس
ایسلند با گرینلند فرق فوکوله ؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
من میخوام برم ایسلند

چون جزو ۵ کشور اروم دنیاس

البته چیز زیادی ازش نمیدونم

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
من میخوام برم ایسلند

چون جزو ۵ کشور اروم دنیاس

البته چیز زیادی ازش نمیدونم

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
ایسلند من رفتم . دق می کنی :D از بس کوچیک و کم جمعیته. به هیچ کجا هم راه خشکی نداره ، دقیقا حسه خود سریال رابینسون کروزو بهت دست میده :general404:
یک کشور با وسعت ۱/۱۶ ایران (هم اندازه استان اصفهان) و ۳۳۰.۰۰۰ نفر جمعیت، با زبان سخت Icelandic که خیلی به زبون نروژی نزدیکه و فقط به درد همون جزیره می خوره و کاریرد خارجی نداره.
پایتختش Reykjavik هست با ۱۳۰.۰۰۰ نفر جمعیت ( هم جمعیت با خرمشهر و تربت حیدریه)
کل جزیره رو تو دو روز می تونی با ماشین بگردی
به درد سفر توریستی می خوره ولی زندگی خیلی خسته کننده و یکنواخته.
تابستونهاش هم خنکه وای به حال زمستونش
من جولای انجا بودم ولی با بادگیر و لباس گرم سبک می گشتم.
واحد پولش هم کرون ایسلند هست با علامت ISK با نرخ ۱۲۸ کرون در مقابل یورو ، و همانند اکثر کشورهای اسکاندیناوی قابل خرج شدن تو خودش هست.
منظره های طبیعی خیلی زیبایی داره و همانطور که قبلا گفتم به نظر من فقط به درد سفر توریستی می خوره نه زندگی ، البته باز این به روحیه شخص بر می گرده. اگه با آب و هوای منجمد و خنک حال می کنی و طبیعت دوست هستی و از زندگی ماشینی فرار می کنی گزینه خوبیه در غیر اینصورت اصلا فکرشو نکن.

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
ایسلند من رفتم . دق می کنی :D از بس کوچیک و کم جمعیته. به هیچ کجا هم راه خشکی نداره ، دقیقا حسه خود سریال رابینسون کروزو بهت دست میده :general404:
یک کشور با وسعت ۱/۱۶ ایران (هم اندازه استان اصفهان) و ۳۳۰.۰۰۰ نفر جمعیت، با زبان سخت Icelandic که خیلی به زبون نروژی نزدیکه و فقط به درد همون جزیره می خوره و کاریرد خارجی نداره.
خب مارکو از ایسلند چیزی برایمان نیاورده ای ؟

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
خب مارکو از ایسلند چیزی برایمان نیاورده ای ؟
نه والا چون چیز دندون گیری نداره به جز سنگهای ولکانیک و پوشیدنیهایی پشمی که فقط به درد همون آب و هوا می خوره.
من چیز دیگه ای ندیدم.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
واحد پولش هم کرون ایسلند هست با علامت ISK با نرخ ۱۲۸ کرون در مقابل یورو ، و همانند اکثر کشورهای اسکاندیناوی قابل خرج شدن تو خودش هست.
منظره های طبیعی خیلی زیبایی داره و همانطور که قبلا گفتم به نظر من فقط به درد سفر توریستی می خوره نه زندگی ، البته باز این به روحیه شخص بر می گرده. اگه با آب و هوای منجمد و خنک حال می کنی و طبیعت دوست هستی و از زندگی ماشینی فرار می کنی گزینه خوبیه در غیر اینصورت اصلا فکرشو نکن.

داداش با پول خیلی اندک مثلا 5 میلیون تا 7 میلیون میشه رفت ایسلند اقامت گرفت؟ من زندگی همچین جاییی رو دوست دارم

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
شوخي مي كني يا جدي گفتي ؟!؟

اگر میخوای بدونی دارم شوخی میکنم یا نه , این تاپیک زندگی نامه منو بخون
https://forum.persiantools.com/thre...-کردم-و-ادامه-دادم-الان-باید-چکار-کنم.871314/

بله فعلا موجودیم همینه کلا - دنبال پیشرفتم نیستم فقط دنبال یه جام که خلوت باشه آرامش و سکوت داشته باشه - هوا خنک داشته باشه - دنبال هوا تمیزم
تاریکی دوست دارم

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
دنبال یه جام که خلوت باشه آرامش و سکوت داشته باشه - هوا خنک داشته باشه - دنبال هوا تمیزم
تاریکی دوست دارم

برو تو یخچال درش رو ببند که لامپش خاموش بشه:general406:. تمام این خصوصیاتی که گفتی رو داره:general405::general404:

با این شرایطی که میخوای، راحت ترین محل برای مهاجرت، روسیه و جمهوری های جدا شده از شوروی یا مغولستانه. مغولستان بر خلاف تصوری که از اسمش وجود داره، جای خوبیه:D

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
اگر میخوای بدونی دارم شوخی میکنم یا نه , این تاپیک زندگی نامه منو بخون
https://forum.persiantools.com/threads/من-بدون-پول-چجوری-شروع-کردم-و-ادامه-دادم-الان-باید-چکار-کنم.871314/

بله فعلا موجودیم همینه کلا - دنبال پیشرفتم نیستم فقط دنبال یه جام که خلوت باشه آرامش و سکوت داشته باشه - هوا خنک داشته باشه - دنبال هوا تمیزم
تاریکی دوست دارم
شما برای مهاجرت احتیاج به resident permit دارید که تو سایت اداره مهاجرت شرایط اولیه رو قید کرده. که مهمترینشون :
- ساپورت مالی

تمام اینها رو باید خودت از جیب خودت متقبل بشی. حالا خودت بشین حساب کن که با ۱۵۰۰ یورو می تونی همه این شرایط اولیه رو محیا کنی.

در مورد پناهندگی هم فکر نکنم به راحتی بشه بدون ویزای شینگن وارد این جزیره بشی. اگر هم با ویزا وارد بشوی فکر کنم شرایطش خیلی سخته برای پناهندگی. من پناهنده ای تو این جزیره ندیدم. و فکر می کنم که چون کشور کم جمعیت با منابع محدود هست زیاد به دنبال جذب پناهنده نیست. اگر هم جذب کنه از طریق سهمیه سازمان ملل و اتحادیه اروپا انجام می ده. به هرحال بهتره خوب تحقیق کنی چون واقعا کشور بورینگی هست واسه زندگی
http://www.mcc.is/english/extra/immigrate-to-iceland/non-eea

موفق باشید

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
شما برای مهاجرت احتیاج به resident permit دارید که تو سایت اداره مهاجرت شرایط اولیه رو قید کرده. که مهمترینشون :
- ساپورت مالی

تمام اینها رو باید خودت از جیب خودت متقبل بشی. حالا خودت بشین حساب کن که با ۱۵۰۰ یورو می تونی همه این شرایط اولیه رو محیا کنی.

در مورد پناهندگی هم فکر نکنم به راحتی بشه بدون ویزای شینگن وارد این جزیره بشی. اگر هم با ویزا وارد بشوی فکر کنم شرایطش خیلی سخته برای پناهندگی. من پناهنده ای تو این جزیره ندیدم. و فکر می کنم که چون کشور کم جمعیت با منابع محدود هست زیاد به دنبال جذب پناهنده نیست. اگر هم جذب کنه از طریق سهمیه سازمان ملل و اتحادیه اروپا انجام می ده. به هرحال بهتره خوب تحقیق کنی چون واقعا کشور بورینگی هست واسه زندگی
http://www.mcc.is/english/extra/immigrate-to-iceland/non-eea

موفق باشید

مرسی از توجهی که کردی و کمکی که کردی
پس اینطوره باید یا برم کشور ها آمریکا لاتین مثل شیلی یا اکوادور -- یا کشور ها همسایه مثل ارمسنتان یا گرجستان

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان من در وبلاگ راهنمای تحصیل در خارج بصورت تخصصی مسائل و چالشهای تحصیل در کشورهای خارجی را بررسی می کنم خوشحال می شوم از وبلاگم بازدید کنید:
http://tahsil1.blogfa.com

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
بنظر من هر کسی که نمیتونه اینجا کار و کاسبی خوبی داشته باشه بهتره از اینجا بره
چون چیزی برای از دست دادن نداره

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
هر کسی که نمیتونه اینجا کار و کاسبی خوبی داشته باشه اونجا هم نمیتونه داشته باشه

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
omidkade

Registered User
لایک‌ها
48
با چه زبانی میشه تحصیل رایگان در کشور اروپایی داشت؟

بالا