برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
یعنی از اواسط خرداد به بعد قیمت ها میره بالا !!! پس باید بجنم زودتر بگیرم :دی

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
یه نگاه به قیمتا بندازین همین الانشم کلی بالا رفته.

M.H.H

Registered User
لایک‌ها
1
کجا بالا رفته psp3000 پارسال این موقع تا مرز255000تومن رفت..
اما الان 240هست

پی اس پی قیمتی نداره که یهو زیاد بشه در ضمن تب خرید پی اس پی افتاده و کسی سراغ خریدش نمیره الان ایکس باکس به شدت افزایش قیمت داشته ایت اخرین بار تو پایتخت پرسیدم دوهفته پیش :blink::blink:۵۷۰!!!!!!

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
کجا بالا رفته psp3000 پارسال این موقع تا مرز255000تومن رفت..
اما الان 240هست

پی اس پی دیگه نبایدم قیمتش بالا بره.با معرفی نسل بعدیش توسط سونیNGP فروشنده ها هر چی پی اس پی رو دستشون مونده رو رو سریعا رد میکنن حالا ارزونترم میشه.
مثل جریان آیپد 1 که همزمان با معرفی آیپد2 200 تومن ارزون شد.

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
پست اول آپدیت شد.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
دوستان عنوان تاپیک که همه چی یو فریاد می زنه :lol: . لطفا دوستانی که پلی 3 دارن یا اطلاعات اساسی در مورد مدلهاش دارن لطف کنن منو راهنمایی کنن . خیلی ممنون می شم . تو رو خدا ریزه کاریشو هم بهم بگید آخه می خوام واسه داداش کوچولوم بخرم :lol:

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
اگه تصمیم برای کنسول دارید من XBOX360 به همراه کینکت رو پیشنهاد میکنم.
باز اگه قطعی نظرتون رو PS3 هست بگید سعی میکنم تا جایی که میدونم جواب بدم. (در نظر داشته باشید PS3 مساله هکش مشکل داره معلوم نیست با هر اپدیت جدید چه میشه.)

*چرا تو انجمن کنسول تاپیک نزدید؟

arian007

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من قصد خرید ps3 رو دارم مغازه دار که کمی آشناس مدل 40 و 80 گیگ داره ولی پیشنهاد میکنه 40 رو ببرم میگه سرعت لود بازیها بیشتره و هارد اکسترنال رو زودتر تشخیص میده میخواستم نظر دوستان رو بدونم البته اگه سریعتر جواب بدین ممنون چون تا شب شاید بخوام بخرم ممنون

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
سعی کنید کنسول دارای هارد بیشتر رو بخرین بعدا متوجه میشین که هاردش چقدر به دردتون میخوره.البته 40 و 80 خیلی کمه اما اگه بودجه تون نمیرسه ترجیحا 80 بخرین.ورژن کنسول رو حتما چک کنید.

arian007

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
ممنون بابت پاسخ
80 گیگ مدلش فت ؟ یا اسلیم هم داره؟
آیا ارزش داره مدل اسلیم با هارد بالاتر بگیرم ؟
ورژن که فرمودین از کجا ببینم و کدوم بهتره؟آیا آپدیت نمیشه؟

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
سلام ! اقا یکی از این دوستانه ما میخواد یکی از این دو کنسول رو بخره منتها اطلاعاتی نداره زیاد ! میخواستم بگید با دلیل و بدوت تعصب بگین کدوم بهتره و اینکه ایا الان ps3 کپی خور شده درست حسابی بازی های کپی رو میخونه یا نه؟ چون بازیهاش خیلی گرونه و نمیارزه اگه کپی خور نشه! چون یه جا شنیدم انگار این کپی خور شده جدیدا درست و حسابی نیست و یه بازی رو میخونه یکیو نه! یکی دیگه اینکه تا رنج 500 تومن از هر کدوم چه مدلایی رو میشه خرید؟ قابلیتاشون و مقدار هاردشون چه قدرن و در کل تا 450-500 چه مدلی میشه خرید و کدوم ییکو! ......ممنون میشم تجربه هاتونو در اختیارم بگذارید!:rolleyes:

omiga

Registered User
لایک‌ها
71
سلام ! اقا یکی از این دوستانه ما میخواد یکی از این دو کنسول رو بخره منتها اطلاعاتی نداره زیاد ! میخواستم بگید با دلیل و بدوت تعصب بگین کدوم بهتره و اینکه ایا الان ps3 کپی خور شده درست حسابی بازی های کپی رو میخونه یا نه؟ چون بازیهاش خیلی گرونه و نمیارزه اگه کپی خور نشه! چون یه جا شنیدم انگار این کپی خور شده جدیدا درست و حسابی نیست و یه بازی رو میخونه یکیو نه! یکی دیگه اینکه تا رنج 500 تومن از هر کدوم چه مدلایی رو میشه خرید؟ قابلیتاشون و مقدار هاردشون چه قدرن و در کل تا 450-500 چه مدلی میشه خرید و کدوم ییکو! ......ممنون میشم تجربه هاتونو در اختیارم بگذارید!:rolleyes:

پیشنهاد من XBOX360 هستش!
علت: دیزاین سخت افزاری PS3 به حهت پروتکشن برای هک شدن بسیار سنگین و بی تفکر بوده و هست! هرچند این روند هم نهایتا ترکید اما عملا پوست برنامه نویسا رو کند! نتیجتا نگاه کنی خیلی از ریویوهای جهانی بازی سازان با PS3 مشکل دارند و فقط رفقای قدیمیش مثل کوجیما هنوز روی کنسولش وقت میزارند!
اما قدرت مایکروسافت و پشتیبانی نرم افزاریش بسیار غالیتر عمل کرد! راخت تر هک شد و توی ایران مشتری بیشتری پیدا کرد! هرچند که طراحی سخت افزاریش بیشتر به یک کار بچه دبستانی شبیه بود! باس شدید خنک نگهش داری!

bat

Registered User
لایک‌ها
12
Last edited:

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
اگه میشه قیمت الایت و ارکید رو هم بذارید و همچنین وضعیتشون تو بازار(فراوان، کم پیدا، نایاب، کلا وضعش تو بازار چه طوریه؟
)

myxbox360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اگه پی سی باز هستین پیشنهاد میکنم به سمت کنسول نرین به هزار دلیل که اصلی ترینش سخت افزار ضعیف کنسولهای این نسله(البته در حال حاظر ضعیف بنظر میرسن) کنسول قابلیت ارتقای سخت افزاری نداره واسه همین در برابر یه پی سی به روز هیچ حرفی واسه گفتن نداره.
هم اکنون بحث اجرای بازیهای کپی چه در 360 و چه در ps3 به بن بست خورده.
اگه بودجه محدود دارین و به همین خاطر میخواین کنسول بگیرین و حوصله جمع کردن یه کیس مناسب ندارین که از بین کنسول های موجود Xbox360 توصیه میشه که اونم فعلا قیمتش خیلی خیلی بالاست.
اگرم خواستین که یه کیس خوب بگیم ببندین
gigglesmile.gif

من اصلا با نظر این دوستم موافق نیستم
حرفشون درسته کنسولها در برابرسیستم خیلی خوب , کم میارن ولی شما خیلی از بازیهایی کنسولها رو در کامپیوتر نمیتونید بازی کنید نه این که سیستم کامپیوتر نکشه نه اصلا باسه کامپیوتر ساخته نمیشه و این بازیها هم خیلی تعدادشون زیاده. یه سری بازیها هم که کلا انحصار کنسول هستن که اصولا جزو بهترین بازیهاست
درمورد بن بست که خیلی جالبه کدوم بن بست , xbox که چند سال هک شده وبازیهاش کپی خور شده و ps3 هم یه چند ماهی هست که هک شده
این درسته که همین چندوقت پیش استارت ساخت نسل بعد هر دو کنسول زده شد ولی تازه استارت زده شده و تا اومدن نسل بعد حداقل 2 سال دیگه مونده
بازهم نظر شخصی دوستان محترم هستش ولی به شخصه خودم xbox 360 به دوستان پیشنهاد میدم.
یا علی

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
از روزی که ps3 خبر کپی خور شدنش منتشر شد
الان طرفدار زیاد داره و خریدار دیگه نگران بازیهای گران قیمت ارجینال دستگاه نیستن
هر بازی 1500الی2000تومن تهیه می کنن

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
360 اسلیم 250 : 450
360 اسلیم 4 : 345
کینکت : 180

تنها81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
من دنبال یه نوع psp سونی میگردم که 16 گیگابایت حافظه داخلی داره و دارای دوربین وحافظه جانبی هم هست ولی متاسفانه مدلش رو نمیدونم دوستان اگر کسی مدلش رو میدونه ممنون میشم من رو راهنمایی کنه چون میخوام به عنوان کادو تولد بخرم خیلی هم عجله دارم منظر راهنمایی همه دوستان هستم

بالا