برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره در خصوص راه اندازی فروشگاه اینترنتی

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
مي تونيد فروش نقدي بزاريد و بعد از دريافت هزينه محصول رو از باجه هاي پست مستقيم براي مشتري بفرستيد
اگر مشتري در شهر هاي بزرگ يا مراكز استان هم باشه ميشه از روش هاي ارسال ديگه مثل تيپاكس يا باربري استفاده كرد
فرق این 3 تا چی هست؟ هزینه ها ..مدت زمان ارسال ؟
ممنون

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,370
فرق این 3 تا چی هست؟ هزینه ها ..مدت زمان ارسال ؟
ممنون

پست در تمام نقاط كشور شعبه داره و شما به وسيله پست به هر جا بخوايد ميتونيد ارسال داشته باشيد
تيپاكس فقط براي مراكز استان ها هست و بيشتر براي بسته هاي بزرگ استفاده ميشه و هزينه اش مقرون بصرفه تر هست

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
من که فروشگاه اینترنتی زدم تنها محصولم چوب لباسی بود. جمعش کردم . فروشی نداشت جز دو سه تا .
اصلا نه به زحمت زدن سایتش می ارزید نه به هزینه کردن برای هاست.
با اینکه تقریبا توی اکثر انجمن های زنها و شبکه های اجتماعی تبلیغات کرده بودم فایده نداشت. جمش کردم.
به نظرم باید اگر جنسی از تو نت فروخته میشه ارزش خرید از تو نت را داشته یاشه تا طرف جنس رو بخره .
مثلا سنگین باشه طرف ترجیح بده نره مغازه بخره ور داره بیاره . یا راه مسیر خرید براش دور باشه که براش رفت و برگشت نصرفه. و یا کمیاب باشه و توی هر مغازه ای نریخته باشه.و از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه باشه. یا یک جنس دست ساز جذاب باشه.مثل صنایع دستی که بعضی از خانمها درست می کنن انواع رومیزی و کیف و کیف موبایل و غیره ...

بالا