برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره در خصوص راه اندازی فروشگاه اینترنتی

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
من خودم از پادینا سیستم خرید کردم سیستم همکاری در فروشش رو . به نظرم خیلی خوب هست . چرا که هزینه تبلیغات ما 20 درصد کمتر شده و کار ما و فروش ما افزایش پیدا کرده. پیشنهاد میکنم پادینا رو بگیری چون ما هنوز تبلیغ نکردیم یوزر خودش امده ثبت نام کرده و کار میکنه و و سفارش هم میگیریم. باز هم بستگی به سیاست خودت داره. اگر پادینا رو بگیری و تجارت هم کمی بلد باشی در دوماه اول پول سیستمت در آمده. موفق باشید. من خودم از منتقدین پادینا بودم اما مشکلات مارو که بر طرف کرد خیلی راضیم . الان سیستم عالی شده. چون تمام ایراداشو ما تست کردیم و به اونها گفتیم برطرف کنند . الان یک سیستم قدرتمند و پویا است.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,370

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
اضافه میکنم حامد از همکاران قدیمی و با تجربه من هستند ، من در حال حاضر خود حامد عزیز را در حدی نیستم که بخوام تایید تا رد بکنم ولی از نظر کیفیت سیستمش میتونم بگم خوب هست و تایید میشه..

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
من خودم از سبد خرید نال شده استفاده میکنم ولی به نظرم به جای این که پول رو برای فروشگاه ساز بدی برای تبلیغات گسترده و محصولات خرج کن

برای فروشگاه ساز هم یا وردپرس رو استفاده کن یا بده قالب حرفه ایی برای یکی از این سیستم های نال شده یا رایگان بده طراحی کنن بشتر برات میصرفه

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
موندیم بالاخره !
یه سیستم فروشگاه ساز میخوام که : همکاری در فروش داشته باشه، فروشگاه مجزا هم بتونیم راه اندازی کنیم داخلش. کار کردن باهاش راحت باشه، هزینه ی مورد نیاز به صرفه باشه...

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
این چیزی که میگی قیمتش بالاست با یه برنامه نویس کنار بیا برات بنویسه هم بتونی استفاده کنی هم بتونی بفروشیش پولش رو دوباره در بیاری :دی

ایده ی باحالی بود نه

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
این چیزی که میگی قیمتش بالاست با یه برنامه نویس کنار بیا برات بنویسه هم بتونی استفاده کنی هم بتونی بفروشیش پولش رو دوباره در بیاری :دی

ایده ی باحالی بود نه

شرمنده بابت اف تایپیک !
ایده باحالیه ولی به نظرتون سیستمی که بالای 1.5 میلیون هزینه هر نسخه اش هست ( استثنا ما 800 میدیم ) برنامه نویس حرفه ای همچین سیستمی را انحصاری بنویسه چقدر میگیره ازتون ؟;)

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
دوست عزیز من هم نگفتم هزینه کمی داره (سرمایه لازم داره )

ولی خب وقتی اجرا بشه و به صورت صحیح تبلیغ بشه براش بازدهی خوبی داره

در آخر هم گفتم که این یه ایده است که میتونند عملی کنند یا میتونند ردش کنند :دی

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
هيچ كار لازم نيستش بكني
يك پارس پيك بگير خيلي راحت ميتوني كاراتو رديف كني

مگه منصور چيكار ميكنه

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام

سایت پارس پی یک فروشگاه داره که البته 1.5 ماه دیگر رونمایی میشه . تا انجایی که من میدانم بالغ بر 90 میلیون تومان پول پیاده سازی سایت شده . و به قول نویسندش میترکونه
یک ماه صبر کن ازش بگیر. فقط به هیچ عنوان به شما سی پنل نمیده رو سرور خودش فقط سوار میکنه

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
با اجازه یاشار عزیز این جمله جادویی رو دوباره میزارم چون خیلی خیلی درسته:

"توی اقتصاد یک نظریه وجود داره که میگه : محصول پر فروش رو نفروش که همه می فروشن ، محصولی رو بفروش که تنها تو فروشندش باشی "

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
من یه سوال از شما دارم این تبلیغ فروشگاهی که توی امضات گذاشتی ارتباطی با خودت داره یا فقط قصد معرفی داشتی؟

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
با اجازه یاشار عزیز این جمله جادویی رو دوباره میزارم چون خیلی خیلی درسته:

"توی اقتصاد یک نظریه وجود داره که میگه : محصول پر فروش رو نفروش که همه می فروشن ، محصولی رو بفروش که تنها تو فروشندش باشی "

سلام . جمله درستیه و یه جورایی یه اصل توی اقتصاد و فروشه

اما ما اینو توی فروش اینترنتی هزار بار تست کردیم هربار هم جواب برعکس داد . فقط یه رقمش رو بگم : دو میلیون تومن عروسک و دو میلیون تومن شکلات آوردیم که یک چهارمشم فروش نرفت اون زمان

برعکسش الان فقط تمرکزمون رو گذاشتیم روی محصولات پرفروشی که بقیه تست می کنند و جواب میده ، بلافاصله ما وارد بازارش میشیم .

البه این قضیه در مورد دیویدی و سریال و فیلم و اینا نیستها . تو شاپ های دیویدی چیزای جدید و تک از همه پرفروش تر هستن بخصوص اگه تبلیغ شاپ خودتون رو منو یا تصویرش خورده باشه و هرجا و توسط هر سایتی کپی بشه ، تبلیغ رایگان شما هم بشه

بهرحال الان دیگه یه ساله روی دیویدی و سریال و این چیزا مانور نمیدیم و در مورد جنس و کالا هم همون حرف اولم نتیجه 7 سال تجربه داشتن چده ها فروشگاه اینترنتی و حضور شرکت ما توی اینترنته ( نه بازار سنتی البته )

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
سلام . جمله درستیه و یه جورایی یه اصل توی اقتصاد و فروشه

اما ما اینو توی فروش اینترنتی هزار بار تست کردیم هربار هم جواب برعکس داد . فقط یه رقمش رو بگم : دو میلیون تومن عروسک و دو میلیون تومن شکلات آوردیم که یک چهارمشم فروش نرفت اون زمان

برعکسش الان فقط تمرکزمون رو گذاشتیم روی محصولات پرفروشی که بقیه تست می کنند و جواب میده ، بلافاصله ما وارد بازارش میشیم .

البه این قضیه در مورد دیویدی و سریال و فیلم و اینا نیستها . تو شاپ های دیویدی چیزای جدید و تک از همه پرفروش تر هستن بخصوص اگه تبلیغ شاپ خودتون رو منو یا تصویرش خورده باشه و هرجا و توسط هر سایتی کپی بشه ، تبلیغ رایگان شما هم بشه

بهرحال الان دیگه یه ساله روی دیویدی و سریال و این چیزا مانور نمیدیم و در مورد جنس و کالا هم همون حرف اولم نتیجه 7 سال تجربه داشتن چده ها فروشگاه اینترنتی و حضور شرکت ما توی اینترنته ( نه بازار سنتی البته )

شما درست میگی ولی همه اونایی که جنس پرفروش اینترنتی میفروشن دارن از همین اصل پیروی میکنن شما ببین چیزهایی توی اینترنت و به صورت مجازی به فروش میرسه که به صورت فیزیکی به ندرت فروشگاهی پیدا میشه که اینطور چیزارو بفروشه نمیدونم تونستم منظورم درست برسونم یا نه :rolleyes:

بالا