برگزیده های پرشین تولز

*** رفتار غیر حرفه ای از سمت برخی کاربران در بازارچه ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
پست اول این تاپیکو ببین . من فقط یکبار با یوزر a.fredosi معامله داشتم بنظرم انسان خوبی بودن . بعضی از پستاشونم که تو پرشین و لیون خوندم با توجه به لحن صحبت بنظر بنده آدم باشخصیت و مودبی هستن . ولی برای پست اول اون تاپیک که استارترش گفتن "گرافیک 3070 برند خوب رده بالا با قیمت 13 تومن میخوام" از ایموجی خنده استفاده کردن . من خودم چند وقت پیش برای تاپیک رمی که حجم رم گفته نشده بود ولی قیمت داشت نوشته بودم "اگر 32 گیگه برای من" . بقیه اومده بودن ایموجی خنده گذاشته بودن و نمیدونستن که من تو سایت دیوار حتی با قیمت خیلی کمتر از اون تاپیک رم 32 گیگ میخرم .

یا واقعا پست من(مثلا قیمت خیلی بالا یا پایین) براشون خنده داره که ایموجی میزارن مثل یوزر فردوسی
یا چون به اشتباه فکر میکنن قیمتی که خودشون دارن فقط درسته بقیه قیمتا پرته میخندن مثل قیمتی که من از سایت دیوار دارم
یا بخاطر اینکه میخواستی گرافیک ازشون بخری تست خواستی اون نداده حالا اومده تلافی کنه مثل مشکلت با ho3ein

بنظر من تو دو مورد اول استفاده از ایموجی خنده ایرادی نداره ولی بخاطر مورد سوم نمیشه بگیم ایموجی خنده از بازارچه فروم حذف بشه . قضیه رو از حالت شخصی خارج و عمومی تر مطرح کن . الان ما تو این تاپیک داریم کار ho3ein نقد میکنیم ! بعضی از بچه ها موضوع اسپمو مطرح میکنن ما با اسپم کاری نداریم جریمشم مشخصه امتیاز منفی . آیا بخاطر استفاده نادرست ho3ein از ایموجی خنده باید ایموجی خنده حذف بشه . از همه مهمتر آیا یک یوزر میتونه با گذاشتن ایموجی خنده تو پست اول تاپیک فروش رم من کاری کنه بقیه فکر کنن که من دارم رمم رو گرون میدم در حالی که قیمتش کاملا مناسبه ؟ اگر اینطوره خاک برسر اونایی که ایموجی خنده یوزر دیگه رو ملاک قرار میدن .

miladazn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
پست اول این تاپیکو ببین . من فقط یکبار با یوزر a.fredosi معامله داشتم بنظرم انسان خوبی بودن . بعضی از پستاشونم که تو پرشین و لیون خوندم با توجه به لحن صحبت بنظر بنده آدم باشخصیت و مودبی هستن . ولی برای پست اول اون تاپیک که استارترش گفتن "گرافیک 3070 برند خوب رده بالا با قیمت 13 تومن میخوام" از ایموجی خنده استفاده کردن . من خودم چند وقت پیش برای تاپیک رمی که حجم رم گفته نشده بود ولی قیمت داشت نوشته بودم "اگر 32 گیگه برای من" . بقیه اومده بودن ایموجی خنده گذاشته بودن و نمیدونستن که من تو سایت دیوار حتی با قیمت خیلی کمتر از اون تاپیک رم 32 گیگ میخرم .

یا واقعا پست من(مثلا قیمت خیلی بالا یا پایین) براشون خنده داره که ایموجی میزارن مثل یوزر فردوسی
یا چون به اشتباه فکر میکنن قیمتی که خودشون دارن فقط درسته بقیه قیمتا پرته میخندن مثل قیمتی که من از سایت دیوار دارم
یا بخاطر اینکه میخواستی گرافیک ازشون بخری تست خواستی اون نداده حالا اومده تلافی کنه مثل مشکلت با ho3ein

بنظر من تو دو مورد اول استفاده از ایموجی خنده ایرادی نداره ولی بخاطر مورد سوم نمیشه بگیم ایموجی خنده از بازارچه فروم حذف بشه . قضیه رو از حالت شخصی خارج و عمومی تر مطرح کن . الان ما تو این تاپیک داریم کار ho3ein نقد میکنیم ! بعضی از بچه ها موضوع اسپمو مطرح میکنن ما با اسپم کاری نداریم جریمشم مشخصه امتیاز منفی . آیا بخاطر استفاده نادرست ho3ein از ایموجی خنده باید ایموجی خنده حذف بشه . از همه مهمتر آیا یک یوزر میتونه با گذاشتن ایموجی خنده تو پست اول تاپیک فروش رم من کاری کنه بقیه فکر کنن که من دارم رمم رو گرون میدم در حالی که قیمتش کاملا مناسبه ؟ اگر اینطوره خاک برسر اونایی که ایموجی خنده یوزر دیگه رو ملاک قرار میدن .
لزوما یک خنده موردی نداره. چیزی که دوستان میگن ظاهرا روال کاری خیلی یه سری دوستان شده. یعنی شما میری یه تاپیک جنس خاص رو باز میکنی میبینی از 4 تا ری اکشن 3 تاش خنده اس. خواه ناخواه رو ذهن ادم تاثیر میذاره که دلیلش چی هست. به قولی یا طرف گرون فروشه. یا یه حرکت چیپ هست سر کل کل و لجبازی که مثلا باش تا این قیمت بفروشی هاهاها.
درمورد اون تاپیک هم بله من خودمم اگر اشتباه نکنم با ایشون معامله هم داشتم ولی هنوز دلیلش کارشون رو نمیدونم.
اگر امکان تغییر ایموجی هاس به نظرم یا گزینه دیس لایک هم اضافه بشه. یا حداقل تو قسمت بازارچه فکر نمیکنم جای خنده و کلا حرف غیر بیزینسی باشه که نیاز به خنده باشه .

acola

Registered User
لایک‌ها
152
سلام و عرض ادب
مهندس کامپیوتری عرض کنم! زبان نوع صفرم زبانیه که ما انسانها صحبت میکنیم ابهام زیاد داره! مثل زبان هایی نیست که رایانه ها میفهمن و بدون ابهامه..!
از طرفی واقعیت اینه که فرهنگها و تربیت ها ، تجربه ها, درک، خانواده، دغدغه ها و..هممون متفاوته!
استادی داشتیم تو درس نظریه زبانها و ماشینها در مورد ابهام زبان انسانها میگفت وقتی میگم سیب، یکی تو ذهنش سیب زرده، یکی قرمز، یکی درخت سیب خونه مادربزرگش و..!
خلاصه ضمن اینکه احترام گذاشتن یه اصل مهمه، اگر بی احترامی دیدیم، لزوما ممکنه طرف مقابل (به دلایل بالا) قصدش این نبوده باشه!
در هر صورت بهترین جواب گاهی فقط سکوته.

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
"گرافیک 3070 برند خوب رده بالا با قیمت 13 تومن میخوام" از ایموجی خنده استفاده کردن

با احترام به ایشان، چون شما فکر می کنید ایشان انسان خوبی هستند پس لذا ممکن الخطا نیستند؟ این شد نتیجه گیری؟

یا بخاطر اینکه میخواستی گرافیک ازشون بخری تست خواستی اون نداده حالا اومده تلافی کنه مثل مشکلت با

دوست گرامی داستان پردازی کسی را بسط نده! ایشان اگر خیلی درستکار هستند! پیامی که من خیلی وقت پیش ارسال کردم + پاسخ خود به انضمام شات فرمارک! را منتشر کنند! کسی که دمای بالای گرافیک در نمودار فرمارک را به هات-اسپات ربط میده....خیلی راحت یوزر مترجم رو هم به فلان لقب پیوند میده....
الان بنده ابتدا ایموجی زدم؟ بنده امروز به ایشان پیام دادم یا ایشان؟ چرا وقتی من از کسی دیگر در مورد پردازنده سوال می کنم ایشان به جای اوشون سریع پ خ می دهند؟؟؟ من مقصرم پس !

. الان ما تو این تاپیک داریم کار ho3ein نقد میکنیم !

به پست ابتدایی بنده مراجعه کنید؟ :rolleyes: پیام هایی که ارسال کردم فاقد نام ایشان هست و کراپ شده که در سمت راست پیام اصولا نام کاربری + آواتار ثبت میشه! یک پیام خصوصی را در اینباکس خود چک کنید! موضوع درج پاسخ در این تاپیک اینکه وقتی اینکه چوب را بر میداری ....؟؟؟ من این ماجرا را به عنوان تجربه خودم قید کردم و فقط نظر کاربران در خصوص اقدامات ی که در تاپیک ها انجام میشه پرسیدم؟

متوجه اشتباه شدید هرکول پوارو؟ یا بریم سراغ اپیزود بعدی؟

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
من نظر کاملا متفاوتی با شما دارم

این انجمن اونطور هم که فکر میکنید جدی نیست و اینجا خرید و فروش تو یک محیط دوستانه اجرا میشه

شبکه های اجتماعی خوبیش به این مراودات و حرف و حدیث ها هست و فقط خرید و فروش خالص نیست و جنبه انسانی قضیه هم هست و ما فقط به کالاها نیاز نداریم و به مراوده و بیان نظرات و .... هم نیاز داریم

بعضی دوستان خیلی خودشون رو حرفه ای فرض کردند و یک رویه ای در پیش گرفتند که نمیشه تو تاپیک ها نظرات ملت رو ببینیم و حالا که فقط یه شکلک گذاشتند، اون رو هم زیاد میبینید؟! به نظر من نظرات شما خیلی خیلی افراطی هست

خودم به شخصه تو تاپیک هام میزنم که هر نظری بدید آزاد هست و از نظرات دیگران استقبال میکنم
و به نظرم فروشنده باید انقدر حرفه ای باشه که بتونه چند تا نظر مخالف رو بشنوه و گفتگو کنه
و به انسان ها نباید فقط به عنوان ابزاری برای خرید و فروش نگاه کرد

ho3in_

Registered User
لایک‌ها
1,002

به موضوع خوبی اشاره کردی مصطفی
این اقا خودش میگه قسمت بازارچه باید یه قسمت باشه که فقط مخصوص خرید فروش باشه و به هاشیه کشیده نشه
این پیام همینجاش **بازارچه یک شبکه اجتماعی برای دریافت نظرات مختلف نیست! یک تاپیک رسمی برای فروش جنس است! **
حالا بنده بخاطر این که زیر پست که پیشنهاد فوری داده بود استیکر خنده گذاشتم باید اینجا واسم تاپیک بزنه و توبیخ بشم ؟
مشخصا این اقا از قصد بخاطر عقده و فشاری که بهش اومده از قبل این تاپیک زده که فقط به من اشاره شده این همه شخص دیگ زیر تایپک فروش استیکر میزارن این اقا حرف من فقط گذاشته زیر پیشنهاد فوری چرا استیکر خنده گذاشتی و داخل عکس ها مشخص ایدی بنده که اضافه کردم بالا ...اخرین حرفی که زد بنده رو تهدید کرد به اینکه در اینده پشیمان میشی میخاسته فشارش با تاپیک مثال خالی کنه
اگر قصد کلی بود چرا به شخص خاصی که فقط من اون پیام استیکر گذاشتم ایدی هم مشخص اشاره شده ؟؟
چرا داخل قسمت خرید فروش این تاپیک زده بشه ؟؟
بنده منتظر ادمین ها سایت هستم ببینم موضوع به شکل پیگیری میشه اینجا قسمت خرید فروش یا عقده ای بازی

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
این انجمن اونطور هم که فکر میکنید جدی نیست و اینجا خرید و فروش تو یک محیط دوستانه اجرا میشه

مطمئن هستید؟؟؟ به عبارتی اگر فرداروز شما در خریدی متضرر شدید چون محیط کاملاااااااااا دوستانه است، از درج تاپیک شکایت یا گله گذاری پیش مدیران پرهیز می کنید؟؟؟
بسیار عالی نظر شما را شات گرفتم موفق و پیروز باشید.

مشخصا این اقا از قصد بخاطر عقده و فشاری که بهش اومده از قبل این تاپیک زده

التماس ها مترجم در پیام خصوصی چه شد؟؟؟ التماس می کردمم....تروخدااااا آن کارت 6800 مشکل دار را به من عطا فرما.....
پاسخ شما + هات اسپات! در نمودار نصفه نیمه فرمارک قید شود....منتظر دیدن التماس ها مترجم باشیم!!!Screenshot 2023-03-07 013737.jpg

miladazn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
مطمئن هستید؟؟؟ به عبارتی اگر فرداروز شما در خریدی متضرر شدید چون محیط کاملاااااااااا دوستانه است، از درج تاپیک شکایت یا گله گذاری پیش مدیران پرهیز می کنید؟؟؟

التماس ها مترجم در پیام خصوصی چه شد؟؟؟ التماس می کردمم....تروخدااااا آن کارت 6800 مشکل دار را به من عطا فرما.....
پاسخ شما + هات اسپات! در نمودار نصفه نیمه فرمارک قید شود....منتظر دیدن التماس ها مترجم باشیم!!!
باز خوبه برای شما تست گرفتن. من تست و عکس گرافیک میخواستم ازشون با هزار منت از کانال همسایه تست هارو برداشته برام فرستاده. چه قدرم اولدرم اولدرم که نه تو فکر میکنی من کلاهبردارم.
آخر دیدم ایشون هرکارتی توی اینترنت ببینن به اسم خودشون با هزارتا تعریف میفروشن به ملت. حتی از دادن عکس گرافیک هم طفره میرفتن.

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413

شکایت از کالای خراب چه ربطی به اجازه دادن افراد برای نظر دادن داره؟
یعنی اگر اجازه ندیم کسی نظر بده و شکلک بده، یک محیط جدی برای فروش ایجاد کردیم که کاربران بدون سوال و جواب میان و مثل ربات جنس میخرن؟!
-----------
والا اینجا افرادی داریم که بخاطر چندرقاز پول پست و ... اومدن الم شنگه درست کردن و داستان ساختن و امتیاز منفی دادند
برای خودم من چند مورد مشکل پیش اومده که تا اونجایی که تونستم کنار اومدم و به خاطر حتی یه چند صد هزاری، به فروشنده حمله نکردم و سعی کردم که با حسن نیست قضیه رو تموم کنم. البته که خیلی ها هم تو این انجمن اینجوری هستند و با ملت خوب تا میکنن.

perans0631

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,291
من نظر کاملا متفاوتی با شما دارم

شبکه های اجتماعی خوبیش به این مراودات و حرف و حدیث ها هست و فقط خرید و فروش خالص نیست و جنبه انسانی قضیه هم هست و ما فقط به کالاها نیاز نداریم و به مراوده و بیان نظرات و .... هم نیاز داریم

بعضی دوستان خیلی خودشون رو حرفه ای فرض کردند و یک رویه ای در پیش گرفتند که نمیشه تو تاپیک ها نظرات ملت رو ببینیم و حالا که فقط یه شکلک گذاشتند، اون رو هم زیاد میبینید؟! به نظر من نظرات شما خیلی خیلی افراطی هست

خودم به شخصه تو تاپیک هام میزنم که هر نظری بدید آزاد هست و از نظرات دیگران استقبال میکنم
و به نظرم فروشنده باید انقدر حرفه ای باشه که بتونه چند تا نظر مخالف رو بشنوه و گفتگو کنه
و به انسان ها نباید فقط به عنوان ابزاری برای خرید و فروش نگاه کرد
خدایی محیطی دوستانه
محییییطیییی دوسسسستتتتانننه
اینجا حواست نباشه چنان میزن که از اونورت در بیاد
تو این ده یازده سالی که اینجا فعالیت میکنم از این زدنای دوستانه زیاد دیدیم
مال خودم هنوز جاشون درد میکنه

بی رمق شدن این بخش فرم هم بخاطر فعالیت این دوستانه

brayanbarni

Registered User
لایک‌ها
172
سلام دوست من بنده هم با یک سری ها کلی دعوا کردم هر تاپیک مخصوصا تاپیک گرافیک انگار دلال گرافیکن شما بزنی میان تو تاپیک اموجی خنده میزارن انگار چت رومه اینجا اصلا این اموجی گذاشتن واسه چیه چه چیز خنده داری هست تو خرید و فروش ؟
خیلی کار خوبی کردی این تاپیک رو گذاشتی.
یه،بنده خدایی از اینم فراتر رفته بود میومد تو تاپیک ها میگفت تو بازار ما قیمت کارتت نصفه کسی نمیخره و دوستانشون میومد تو تایپک ها مسخره میکردن که چی؟بتونن اموال مردمو مفت بخرن

این تاپیک رو ببینین

من هر تاپیک گرافیک مخصوصا میزنم یک سری ثابت میان از این اموجی ها میزارن.امیدوارم به نتیجه برسیم اینجا من حقیقتا از مدیرا اجازه بگیرم بابت هر مسخره کردن تاپیک واسشون امتیاز منفی ثبت میکنم

اینم لیست کسایی که میبینین خیلی جالبه هر سه تا شمالی زدن هستن و با مال شما مشترکه
ارادتمندم
عاقل به اشاره
جاهل به تور(تبر) پشتی
قانون اول و آخر اصیل مردم شمال
در قرن معاصر به دلیل ساخت کارخانجات و به دلیل مهاجر پذیرای و مهمان نوازی و فرهنگ غنی مردم شمال از بسیاری شهرهای ایران افراد و اقوام زیادی به دیار شمال کوچ کردند در عین حال همواره مردمان اصیل شمال فرهنگ خود را حفظ کرده و خواهند کرد
خوب و بد و نخاله همه جا پیدا میشه..
و از اینکه چند تا شکلک از چند تا کاربر منتشر شده به اسم شمال و …
نکنید..
نکنید..
خوب نیست..
اگر احساس خوبی ندارین گزارش بدین،،
دیگه اسم شمال رو خراب نکنین.
سپاس گذارم

brayanbarni

Registered User
لایک‌ها
172
خدایی محیطی دوستانه
محییییطیییی دوسسسستتتتانننه
اینجا حواست نباشه چنان میزن که از اونورت در بیاد
تو این ده یازده سالی که اینجا فعالیت میکنم از این زدنای دوستانه زیاد دیدیم
مال خودم هنوز جاشون درد میکنه

بی رمق شدن این بخش فرم هم بخاطر فعالیت این دوستانه
یه زمانی بود بازدید ۵۰۰ هزار نفر تو انجمن ثبت شد،.
خدا بیامرزتش اون دوره رو
دوره طلایی دهه شصتیا بود.
به خاطره ها پیوست
با ورود دهه هفتادیا به بازار همه چی زیر و رو شد.،

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
بهترین و ارزان ترین راه اینه که ignore کنی .
هر کی تو حالت نیست . حالا به هر دلیلی .

از این چیزی که شما عنوان کردید بدترم هست . نمیدونم تا حالا دقت کردید یا نه
یک مدت من هر موقع میامدم تو صفحه اصلی انجمن
چیزی که میدیدم تاپیک و اسپم های متوالی یک شخص بود . در حدی که صفحه یک رو تقریبا پر میکرد ... باز نصفش میرفت صفحه 2
قیمت ها هم فضایی ... اصلا رو مخم بود . هیچ علاقه ایی هم به باز کردن تاپیک هاش نداشتم ولی به علت زیاد بودن تاپیک هاش اصلا نمیشد تاپیک های دیگران رو ببینی
باز بدتر اینکه هی دم به دقیقه هم آپ تاپیک میکرد . اینجوری هم بود که واسه فروش کامل یک سیستم

می اومد مین و سیپیو رو تو یک تاپیک . رم تو یک تاپیک و موس کیبورد و زیر موسی هر کدوم تو یک تاپیک دیگه !
باور کنید همش اسپم بود
این آقا رو من ignore کردم . اصلا آرامش بهم برگشت . انگار که دیگه نیست .

در مورد این قضیه ایموجی ها من نه موافقم نه مخالف_ حد وسطم باهاش
اگر بیشتر به عنوان ری اکت بهش نگاه کنیم اتقاقا میتونه تاثیر مثبت هم داشته باشه .
لااقل ایراد تاپیک ها اینطوری مشخص میشه .

Last edited:

phantom2

Registered User
لایک‌ها
239
منم کلی قطعه فروختم ک خریدار زحمت ثبت امتیاز نکرد همین دو مورد هفته قبل
یه بارم مدیر گفت امتیاز منفی رو پاک میکنم (خریدار اعلام کرده مشکلی نبوده )ولی پاک نکرد حتی تذکرم جواب نداد
جدیا حتی فیلم های مارول استدیو (همین پلنگ سیاه جدیده ) هم مزخرف شده ایموجی

Last edited:

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
شکایت از کالای خراب چه ربطی به اجازه دادن افراد برای نظر دادن داره؟

نه دیگه نشد ها؟ محیط مگر دوستانه نیست؟! آدم از دوستش شکایت نمی کنه که!!! تاپیک شکایت نمیزنه! بصورت کاملاااااااااا دوستانه با دوستش! حل می کنه!
نظر ثبت می کنید متوجه باشید این چرخ گردون شاید به سمت خودتون گشت !

یه بارم با مدیر گفت امتیاز منفی رو پاک میکنم خریدار اعلام کرده مشکلی نبوده ولی پاک نکرد حتی تذکرم جواب نداد

بنظرم شاید یکی از علت هاش حجم کار ولی کمبود نفرات در مدیریت بازارچه است.

باور کنید همش اسپم بود

ببینید بنده خیلی ساده به طرف گفتم ایموجی نزن اسپم نده! پاسخ این آدم سالم را در صفحات ببینید: "دوست دارم!" "هر کاری دوست دارم می کنم!" "به تو مربوط نیست!"
وقتی من از شما استعلام قطعه کنم، بعد این آدم بپره وسط جز اسپم چه معنی داره؟

Last edited:

aligolshani66

Registered User
لایک‌ها
295
درود.تو این اوضاع و احوال چه حوصله ای دارید!
آقا اگر جنسی گرونه نخر، نه پیغام بزار، نه شکلک بزار، نه بهش فکر کن، فقط رد بشو، همین! بعد وقتی فروشنده دید جنسش خریده نمیشه به این فکر میفته که چرا فروخته نمیشه، یا پرس و جو میکنه یا تحقیق میکنه و متوجه مورد میشه، یا قیمت یا شرایط رو مطابق بازار میکنه، یا بیخیال میشه و میره جای دیگه برای فروش، نیاز به بحث نیست.
خدا وکیلی فقط پول مردم رو نخورید، جنس خراب به مردم نندازید،کالا هر شرایطی داره کاملا شفاف و صادقانه بگید، با این پولا کسی به جایی نرسیده، اونم که رسیده بعد فهمیده ارزشش رو نداشته، زندگی خیلی کوتاه تر و بیخودتر از این حرفهاست.خوش باشید.

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
دغدغه مردم الان اینه که چرا گوشت شده کیلویی 500 هزار !!!!پراید 300 میلیون !!!!! خانه متری 30 میلیون!!!!
حالا جناب مترجم اومده تایپک زده میگه چرا فلان کاربر برای من ایموجی خنده میزاره !!!!!!!!!!!

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
با احترام به ایشان، چون شما فکر می کنید ایشان انسان خوبی هستند پس لذا ممکن الخطا نیستند؟ این شد نتیجه گیری؟

دوست گرامی داستان پردازی کسی را بسط نده! ایشان اگر خیلی درستکار هستند! پیامی که من خیلی وقت پیش ارسال کردم + پاسخ خود به انضمام شات فرمارک! را منتشر کنند! کسی که دمای بالای گرافیک در نمودار فرمارک را به هات-اسپات ربط میده....خیلی راحت یوزر مترجم رو هم به فلان لقب پیوند میده....
الان بنده ابتدا ایموجی زدم؟ بنده امروز به ایشان پیام دادم یا ایشان؟ چرا وقتی من از کسی دیگر در مورد پردازنده سوال می کنم ایشان به جای اوشون سریع پ خ می دهند؟؟؟ من مقصرم پس !

به پست ابتدایی بنده مراجعه کنید؟ :rolleyes: پیام هایی که ارسال کردم فاقد نام ایشان هست و کراپ شده که در سمت راست پیام اصولا نام کاربری + آواتار ثبت میشه! یک پیام خصوصی را در اینباکس خود چک کنید! موضوع درج پاسخ در این تاپیک اینکه وقتی اینکه چوب را بر میداری ....؟؟؟ من این ماجرا را به عنوان تجربه خودم قید کردم و فقط نظر کاربران در خصوص اقدامات ی که در تاپیک ها انجام میشه پرسیدم؟

متوجه اشتباه شدید هرکول پوارو؟ یا بریم سراغ اپیزود بعدی؟

اگه یوزر فردوسی که فوقعلاده کاردرسته مثال زدم برا اینه که اگر نمیدونی و تازه واردی متوجه بشی که ایموجی خنده کاربرد داره تو بازارچه . بنظرم این تاپیک همون تهدیدیه که تو پیغام خصوصی نسبت به حسین نشون دادی و گفتی پشیمون میشی بخاطر مشکل شخصی بینتون . پست شماه 18 تاپیکو ببین که برای یوزر hamed2G هستش و 20 نفر لایک کردن . الان باز بیا بگو "با احترام چون 20 نفر لایک کردن دلیل نمیشه حرف اون 20 نفر درست باشه"

دوتا پست قبلتر هم aligolshani66 خیلی واضح داره برات میگه اگه قیمتت پرت نیست کاری به ایموجی نداشته باش مشتریش میاد . پست شماره 18 هم داره میگه اگه ایموجی خنده گذاشتن یعنی قیمتت از نظرشون پرت . حالا اون گروه سومی که اومدی تو پست اول نوشتی اگر قیمت باب میل یک عده خاص نباشه با ایموجی مورد عنایت قرار میدن یعنی چیکار میکنن دقیقا . فقط باعث میشن خاطر شما مکدر بشه ! خنده فقط تو این آهنگ مجاز نیست .

Last edited:

brayanbarni

Registered User
لایک‌ها
172
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد..
یک کاربر تازه وارد یک انجمن شده و تو موضوعی که اصلا ارتباطی بهش نداره وارد میشه و اظهار فضل میکنه تازه با لایک بهش واکنش میدن،!!!
دغدغه مردم الان اینه که چرا گوشت شده کیلویی 500 هزار !!!!پراید 300 میلیون !!!!! خانه متری 30 میلیون!!!!
حالا جناب مترجم اومده تایپک زده میگه چرا فلان کاربر برای من ایموجی خنده میزاره !!!!!!!!!!!

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد..
یک کاربر تازه وارد یک انجمن شده و تو موضوعی که اصلا ارتباطی بهش نداره وارد میشه و اظهار فضل میکنه تازه با لایک بهش واکنش میدن،!!!
به تو ربطی نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا