برگزیده های پرشین تولز

*** رفتار غیر حرفه ای از سمت برخی کاربران در بازارچه ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
اگه یوزر فردوسی که فوقعلاده کاردرسته مثال زدم برا اینه که اگر نمیدونی و تازه واردی متوجه بشی

همین که شما خیلی واردی برای من و امثال من خیلی کافیه! خیر پیش

یک کاربر تازه وارد یک انجمن شده و تو موضوعی که اصلا ارتباطی بهش نداره وارد میشه

تازه وارد نیست، یوزر چندم یک کاربری هست که در همین تاپیک با یوزر اصلیش نظر گذاشته ;)

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
من که میگم بیان کلا این ایموجی ها و لایک رو حذف کنن کومپلت .
اینجا که اینستا و فیس بوک نیست که
طرف واسه لایک گرفتن و مزه ریختن
میاد پست میذاره اکثر وقتا

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008

سلطان
لایک و ایموجی خنده کاربرد داره
کاربرد ایموجی خنده رو که گفتم
کاربرد لایک هم که تو پست شماره 18 معلومه و میتونی باهاش نظر اکثریت رو متوجه بشی
یه یوزر که کلی وقت آزاد داره سر مشکل شخصی (نه ایموجی خنده) اومده یه تاپیک چرت و بدون فایده زده تو بخش بازارچه که تلافی کنه بعد تو نتیجه گرفتی ایموجی باید حذف بشه .

تازه وارد نیست، یوزر چندم یک کاربری هست که در همین تاپیک با یوزر اصلیش نظر گذاشته

شرلوک هلمز کی بودی
خودش اومده اول تاپیک میگه لطفا نظر بدین بعد هرکی نظر مخالف میده بهش میپره میگه برو بیرون از تاپیک . طبیعی نیست یکی تو سن شما با دوتا ایموجی اینجوری بهم بریزه . از باسلام گل گاو زبون بخر دم کن صبحا یه لیوان بخور آروم میکندت .

sanaka

Registered User
لایک‌ها
892
اگه یوزر فردوسی که فوقعلاده کاردرسته مثال زدم برا اینه که اگر نمیدونی و تازه واردی متوجه بشی که ایموجی خنده کاربرد داره تو بازارچه . بنظرم این تاپیک همون تهدیدیه که تو پیغام خصوصی نسبت به حسین نشون دادی و گفتی پشیمون میشی بخاطر مشکل شخصی بینتون . پست شماه 18 تاپیکو ببین که برای یوزر hamed2G هستش و 20 نفر لایک کردن . الان باز بیا بگو "با احترام چون 20 نفر لایک کردن دلیل نمیشه حرف اون 20 نفر درست باشه"

دوتا پست قبلتر هم aligolshani66 خیلی واضح داره برات میگه اگه قیمتت پرت نیست کاری به ایموجی نداشته باش مشتریش میاد . پست شماره 18 هم داره میگه اگه ایموجی خنده گذاشتن یعنی قیمتت از نظرشون پرت . حالا اون گروه سومی که اومدی تو پست اول نوشتی اگر قیمت باب میل یک عده خاص نباشه با ایموجی مورد عنایت قرار میدن یعنی چیکار میکنن دقیقا . فقط باعث میشن خاطر شما مکدر بشه ! خنده فقط تو این آهنگ مجاز نیست .

دقیقا این تاپیک همون تهدیدی هست که قبلتر به یوزر حسین گفتن
جالبه همین طرفی که بخاطر یه ایموجی آب روغن قاطی کرده و خودش رو منظم جلوه میده تو مزایده ای که شخص خودم شرکت کردم و بنده برنده مزایده شدم چون احساس میکردن قیمت پایینه گفتن به دلیل شرایط جوّی کشور راضی به فروش نیستن و بنده رو به عبارتی پیچوندن با یه دلیل احمقانه و مضحک!آخرشم جوری منت کرد اگه کسی نمیدونست فکر میکرد داره اکسیر جاودانگی میفروشه،من راضی به معامله نیستم!حالا ما هیچی نگفتیم و براش تاپیک نزدیم گفتیم بزار خوش باشه ولی دیگه بیای به یوزرهای با سابقه و مورد اعتماد اینجوری برخورد کنی دیگه واقعا واژه ای پیدا نمیکنم برا توصیف این حرکت!

kiarash71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
جالبه دو سه تا کاربر تو همین تاپیک که جای دیگه حسابی پشت هم در اومده بودن اینجا دارن میزنن تو سر و کله هم :sneaky:

برای این بچه هم استیکر خنده نزارید وگرنه دفعه بعد اولیاش رو براتون میاره . این فکر کنم تو خیابون یکی از کنارش هم رد بشه میره تو خونه راجبش فکر میکنه و زار میزنه میگه زیاد خوب نگاهم نکرد :ROFLMAO:

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
شرلوک هلمز کی بودی

خودش اومده اول تاپیک میگه لطفا نظر بدین بعد هرکی نظر مخالف میده بهش میپره میگه برو بیرون از تاپیک . طبیعی نیست یکی تو سن شما با دوتا ایموجی اینجوری بهم بریزه . از باسلام گل گاو زبون بخر دم کن صبحا یه لیوان بخور آروم میکندت .

مشکل شما اینکه در کل تاپیک ها اظهار فضل می کنی . فکر می کنی خیلی میدونی ولی با اون منطق صفرت فقط خزعبلات انتشار میدی، اون از اون تاپیک "نظر سنجی تست گرافیک" اینقدر به این ور و اون ور زدی و نشر انشای مصطفی 5 ساله ....تهش هم اون مثلا محیط تست! شما رای نیاورد و یک تعمیرکار حرفه ای هم از دست تهمت ها و زبان تند شما ایگنور کرد و رفت....
آقای فهیم! خیلی فهیم! من هنوز منتظرم چیشد اسکرین شات های التماس "مترجم" به دوست عزیز شما حسین؟ اینقدر ....سخته شات گذاشتن.....یا پنچر شدید و حرفی برای گفتن ندارید؟؟؟ جالبه یکی دیگر از کاربران هم از ارسال نصفه نیمه فرمارک کارت مشکل دار ایشان در همین تاپیک نظر گذاشتند، جوابیه ای نداری خاموش باش!

بنده برنده مزایده شدم

میدونی عزیز شما در لیست ایگنور من هستی، اینکه چند یوزر هستی یکمی با منطق پست بگذار ...خیلی تابلو داری کار می کنی....همه هم گوش هاشون مخملی نیست...
راستی کارت 1070 در همین پرشین به یک مصرف کننده واقعی! در بندرعباس رسید! یک آدم با خانواده و با ادب! شما هم به این حرکاتت ادامه بده ...

جالبه دو سه تا کاربر تو همین تاپیک که جای دیگه حسابی پشت هم در اومده بودن اینجا دارن میزنن تو سر و کله هم :sneaky:

برای این بچه هم استیکر خنده نزارید وگرنه دفعه بعد اولیاش رو براتون میاره . این فکر کنم تو خیابون یکی از کنارش هم رد بشه میره تو خونه راجبش فکر میکنه و زار میزنه میگه زیاد خوب نگاهم نکرد :ROFLMAO:

باز دوباره یوزر چندم ....نظر لطف خدا شامل حالتون بشه اینقدر وقت آزاد دارید

من نظر شخصیم می گم، بازارچه شامل تاپیک رسمی فروش افراد هست، بخش پاتوق پرشین نیست، اینجا هم که با یک مشت دلال و بزرگسال بچه سال طرف هستیم، تهش هدفشون تو سرمال زدن فروشنده است...

DIVINERIPPER

Registered User
لایک‌ها
202
من نظر شخصیم می گم، بازارچه شامل تاپیک رسمی فروش افراد هست، بخش پاتوق پرشین نیست، اینجا هم که با یک مشت دلال و بزرگسال بچه سال طرف هستیم، تهش هدفشون تو سرمال زدن فروشنده است...
نه کاملا باهات مخالفم خودتون هم گفتین یه مشت دلال و بزرگسال !! شما اگر قیمتت خوب باشه 1000 تا استیکر خنده و اینا باشه بازم جنست فروش میره !!! قیمتت هم خوب نباشه هزارتا لایک هم بکنن بازم فایده نداره فروش نمیره اینجا کسی سر یه لایک یا خنده تصمیم به خرید نمیگیره و بلعکس کسی سر اینا نمیاد جنسشو بز بفروشه !!!

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
نه کاملا باهات مخالفم خودتون هم گفتین یه مشت دلال و بزرگسال !! شما اگر قیمتت خوب باشه 1000 تا استیکر خنده و اینا باشه بازم جنست فروش میره !!! قیمتت هم خوب نباشه هزارتا لایک هم بکنن بازم فایده نداره فروش نمیره اینجا کسی سر یه لایک یا خنده تصمیم به خرید نمیگیره و بلعکس کسی سر اینا نمیاد جنسشو بز بفروشه !!!

شما نظر خودت داری و بنده هم نظر خودم...این تاپیک هم صرفا برای درج نظر در خصوص اسپم و ایموجی است و نه البته همگروه شدن با دیگری !

ولی اگر آمدم به شما گفتم در تاپیک من ایموجی نگذار.....اسپم نکن...و شما مثل یوزر حسین آمدی شاخ و شانه کشیدی که : دوست دارم انجام بدم و هر کاری دلم بخواد انجام می دم و...
کمترین اتفاقی که شامل حالت میشه اینکه خدا نکنه کارت پیش یوزر مترجم روزی گیر کنه....اون موقع هم مترجم با ادبیات بدتر بصورت دوبله سوبله جواب میده، مثال عینی اش هم اینکه طرف سر یک کارت ارزان خود واقعیش نشان داد...مترجم هم عین خیالش نبود الان بفروشه یا یکسال دیگه....تهش هم نصیب کسی شد که لیافتش داشت شد.

ho3in_

Registered User
لایک‌ها
1,002
ابتدا عذرخواهی میکنم از دوستانی که سرشون درد گرفت داخل این تاپیک با این مزخرفات که شنیدن از این اقا
و شرمنده که بنده بیکار نیستم هی بیام ریپلای کنم فکرش نمیکردم ادمین ها انقد وقتشون کم باشه این تاپیک تهدید بنده انقد کش دار بشه
طبق اولین ریپلای بنده چیز که متوجه شدم
مشکلات روانی جامعه به پرشین تولز هم رسیده
این اقا فک کنم مشکل روحی روانی داره چون هر کسی که مخالف طرز فکرش میاد پیام میده میگه اکانت دیگ بنده هست و مثلا من چند کاربرم
مگ میشه این همه افراد قدیمی و جدید مخالف شما باشن همه اکانتا من باشه ؟
همچنین حرف خودش رو مداوم زیرسوال میبره با این حرف که بازارچه شامل تاپیک رسمی فروش افراد هست، بخش پاتوق پرشین نیست
من موندم این تاپیک تهدید یا تخریب بنده اونوجوری که فکر میکنه چیه پس وسط بازارچه خرید فروش قطعات کامیپوتر ؟

از ادمین سایت میخام بررسی کنه اگ بنده یک اکانت اضافه تر داشتم کلا بن دایم کنه بنده رو
وبلعکس اگر مشخص شد شما چند یوزر داری و همچنین این جواب تهدیدات بود و به بنده انگ فروش جنس معیوب زدی برای این تهمتت باید مدتی بن بشی تا متوجه بشی بی قانون نیست اینجا

از دوستان که وقتشون گذاشتن نظر دادن درخواست دارم اگر با نظر بنده موافقین این پست رو لایک کنین
این اخرین پیام بنده بود چون وقت بیشتر از این برای خاله زنک بازی با این شخص ندارم
وقت شما دوستان عزیز هم نمیگیرم
@Hamid2day

Last edited:

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
من خواندم پست هارو... واقعا تعجب کردم از استارتر تاپیک
مرد مومن کجای تهران داری زندگی می‌کنی با این طرز تفکر که یک ایموجی باعث پریشانی خاطرت میشه

ما بچگیمون توی محل سر فوش و فوش کاری و دعوا گذشت... بعد یک ایموجی آزارت میده!؟
حالتو خریدارم واقعا اگر همچنین مسایل فوق العاده بی اهمیتی برات بزرگه که وقت بذاری پاش...

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
سلطان
لایک و ایموجی خنده کاربرد داره

این مصطفی جان عجب جنس کمیابی هست
یعنی ندیدم یک جا بحث بشه و ایشون نیاد
البته شخصا نظرات ایشون برام جالب هست و پرشین تولز بدون چنین افرادی و چنین نظراتی شبیه دیوار میشه و چندان جالب نیست

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
حالتو خریدارم واقعا اگر همچنین مسایل فوق العاده بی اهمیتی برات بزرگه که وقت بذاری پاش...

یک پدیده خیلی جالبی که وجود داره ....تعداد یوزر های نوظهور و همه هم صفر امتیاز بازارچه در پرشین زیاد شده، هر جا هم که مترجم پست بگذاره اتفاقا این افراد سر و کله شون پیدا میشه ! طرف کل تاپیک مثلا خوانده....بعد میگه یک ایموجی باعث پریشان خاطری مترجم شده ، اصل قضیه متوجه نشده چون نباید هم متوجه بشه....

یعنی ندیدم یک جا بحث بشه و ایشون نیاد

وقتی تاپیکی درج میشه خوب مسلما برای درج نظرات مختلف هست و مسلما از یوزرهایی که در این حیطه تجربه دارند، در خصوص تاپیک فوق که در حیطه بازارچه است شاید کسانی که صفر امتیاز بازارچه دارند نظرشون صائب نباشه.. مشکل این کاربر این هست که اگر نظری بهشون غالب بشه که "فرضا :زمین مربع است" ....گالیله هم بیاد بگه آقا زمین گرد است بخدا ! ول کن ماجرا نیستند....الان هم قفل شدند روی داستان خیالی التماس مترجم به فلان کاربر برای تهیه یک کارت!

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
این اقا فک کنم مشکل روحی روانی داره چون هر کسی که مخالف طرز فکرش میاد پیام میده میگه اکانت دیگ بنده هست و مثلا من چند کاربرم
شک نکنید
توی پاتوق به صورت روزانه شاهد علائمش هستم :ROFLMAO:
چون احساس میکردن قیمت پایینه گفتن به دلیل شرایط جوّی کشور راضی به فروش نیستن
نه به خاطر شرایط جوی دولار بوده احتمالا:p
دو روز دیرتر بفروشم پولدار تر میشم :cool:
ما بچگیمون توی محل سر فوش و فوش کاری و دعوا گذشت... بعد یک ایموجی آزارت میده!؟
بعد همین دوست گرامی در پاتوق صحبت از ساختن کشور و دموکراسی و ... میکنه
در حالی که به شدت دیکتاتوری به هر مسئله ای نگاه میکنه :D

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
وقتی تاپیکی درج میشه خوب مسلما برای درج نظرات مختلف هست و مسلما از یوزرهایی که در این حیطه تجربه دارند، در خصوص تاپیک فوق که در حیطه بازارچه است شاید کسانی که صفر امتیاز بازارچه دارند نظرشون صائب نباشه.. مشکل این کاربر این هست که اگر نظری بهشون غالب بشه که "فرضا :زمین مربع است" ....گالیله هم بیاد بگه آقا زمین گرد است بخدا ! ول کن ماجرا نیستند....الان هم قفل شدند روی داستان خیالی التماس مترجم به فلان کاربر برای تهیه یک کارت!

این ۱۷ تومنی بنظرم خوبه برا شما
تو توضیحاتش نوشته مخصوص ایموجی خنده

ولی اگه میخوای همه ایموجی ها اوکی بشه برات اون ۵۴ تومنی رو بگیر

اون ۱۲۰ تومنی که دیگه اصل جنسه . اسپمو ایموجیو پیغام خصوصی و همه چی رو میشوره میبره فقط حضوری نرو بگیر خطرناکه بگو پست کنن برات

Screenshot_۲۰۲۳-۰۳-۰۸-۱۳-۲۵-۰۳-۳۹۳_com.android.chrome.jpg

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
فروم رو باید ببرن تو فضای دارک وب
که هر کسی نتونه بیاد . یا اگر بیاد بچه مچه نیاد

والا هنوز دلار نشده 100 تومن که اینطوری به جون هم افتادید
فروم قطعات کامپیوتری و الکترونیکی هستش .
فروم فروش سیب زمینی پیاز که نیست ا

miladazn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
از یه تاپیکی که اعتراضی بود رفت سمت دلقک بازی.
بلفرض که کل کل دو نفر باشه . بقیه شدن کاسه داغ تر از آش.
واقعا سخته فهمیدن اینکه آقا تاپیک چه خرید و چه فروش متعلق به صاحب تاپیک هست. همونطور که حق داره قوانینش رو بازنویسی که حق داره درخواست کنه ایموجی نباشه.
لطفا لطفا شعورش رو داشته باشید دلقک بازیاتونو ببرید برای خونوادتون. خطاب به بعضیا اگر اینطوره چرا ایموجی شخصا تا بن شم بیام هرتاپیکی که حس کردم گرونه فلانه چنانه به متلکی بندازم. واقعا کسی خوشش میاد؟؟؟
پ ن : خودتونو درگیر یوزر چندم و نیو یوزر نکنید .

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
این ۱۷ تومنی بنظرم خوبه برا شما

یک محصولی در دیجیکالا وجود داره بسته 12 عددیش حدود 18 تومان هست، حالا زمان پدر شما دیجیکالا وجود نداشته ولی خوب شما کاربر فعال اینترنتی هستی حتما تهیه بکن چون این سرزمین به اندازه کافی شومن و دلقک داره بیشتر از این برای این آب و خاک زیاد هست، برای اطلاعات بیشتر پ خ بدید عکس دقیقش بفرستم.

بلفرض که کل کل دو نفر باشه . بقیه شدن کاسه داغ تر از آش.

باز هم تاکید می کنم: پست نخست بنده را نگاه کنید، تصاویر پ خ کراپ شده و حاوی نام کسی نیست ولی خوب همین فردی که به قول شما عاشق کل کل هستند یک تیم بزخری دارند که با گذاشتن ایموجی خنده و هماهنگی بابت پ خ و تو سرمال زدن ...فقط و فقط قصدشون هوچی گری و بزخری است.

واقعا سخته فهمیدن اینکه آقا تاپیک چه خرید و چه فروش متعلق به صاحب تاپیک هست.

قربان آدم فهیم...
هدف این تاپیک هم همین هست، یک تاپیک فروش یک تاپیک رسمی است، دلقک بازی و اسپم جز آسیب به تاپیک و ناراحتی برای آغازکننده تاپیک ثمری ندارد.

شک نکنید
توی پاتوق به صورت روزانه شاهد علائمش هستم

البته بنده در پاتوق بصورت رسمی خدمت یک سری از افراد که با راهنمایی هدف دارشون باعث تشویق دوستان به یک سری بازارها شده بودند رسیدم این دوستان بعد ها که به بهای ضرر مردم... به نان و نوایی رسیدند، شروع به دفاع از عملکرد سیستم کنونی در این حوزه کردند، نکته تاسف بار قضیه این هست که طرف "کاربر برتر سال شده" ولی هنوز ذهنش بدلیل فشاری که امثال مترجم آوردند نمیتونه درک کنه: در تاپیکی که موضوعش در چه خصوصی هست باید چه نظری درج کنه....
برای اینکه متوجه شخصیت این آدم بشید و بدونید مترجم در کنار بسیاری از دوستان در پاتوق چقدر با این فرد کلنجار رفتند ولی ثمره ای نداشت چون ...منفعت ایشان جز پول چیزی نمیشناخت و نه منافع مردم ایران، حتما به شات ضمیمه شده دقت کنید.

david.jpg

Last edited:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
یک محصولی در دیجیکالا وجود داره بسته 12 عددیش حدود 18 تومان هست، حالا زمان پدر شما دیجیکالا وجود نداشته ولی خوب شما کاربر فعال اینترنتی هستی حتما تهیه بکن چون این سرزمین به اندازه کافی شومن و دلقک داره بیشتر از این برای این آب و خاک زیاد هست، برای اطلاعات بیشتر پ خ بدید عکس دقیقش بفرستم.

باز هم تاکید می کنم: پست نخست بنده را نگاه کنید، تصاویر پ خ کراپ شده و حاوی نام کسی نیست ولی خوب همین فردی که به قول شما عاشق کل کل هستند یک تیم بزخری دارند که با گذاشتن ایموجی خنده و هماهنگی بابت پ خ و تو سرمال زدن ...فقط و فقط قصدشون هوچی گری و بزخری است.

قربان آدم فهیم...
هدف این تاپیک هم همین هست، یک تاپیک فروش یک تاپیک رسمی است، دلقک بازی و اسپم جز آسیب به تاپیک و ناراحتی برای آغازکننده تاپیک ثمری ندارد.

این تاپیک قرار بود در مورد افرادی باشه که با ایموجی خنده هجوم میارن به تاپیکا و ناامنی ایجاد میکنن

در مورد صاحب کارت ۶۸۰۰ که عکس تست برات ارسال نکرده کلی صحبت کردی
در مورد کارت ۱۰۷۰ هم که فرستادی بندرعباس دست یه خانواده مستمند رسید مفصل صحبت شد
اونایی هم که گاز سمی تو مدرسه دخترونه مینداختن معلوم شد کیا هستند حتی در مورد رضا پهلوی هم بحث شد ولی اون چیزی که باید معلوم میشد نشد

نتونستی چیزی که میخوای رو خوب مطرح کنی حالا یا اصلا چیزی نبوده یا اومده بودی مشکل شخصیتو با یه نفر دیگه تلافی کنی . الانم که میبینی همه میگن ایموجی خنده دیگه چه بحث مسخره ایه اومدی میگی داریم هم در مورد ایموجی هم در مورد اسپم صحبت می کنیم . عزیزم اسپم تکلیفش مشخص اگه تازه واردی باید بگم قانون اینجوریه امتیاز منفی میدن به اونی که اسپم میده عنوانشم میشه اسپم در تاپیک . مشکل اسپم ده سال قبل اینکه یوزری به اسم مترجم بیاد تو فروم حل شده بود . تو پست اول تاپیک مینویسن هر پستی غیر از قیمت مساویست با امتیاز منفی یا سوال فقط در پیغام خصوصی .

ولی بریم سر موضوع اصلی
دردت درد تست گرافیکه قربونت برم ؟
اینجا یه قانونی وقتی بخواد اجباری بشه اکثریت باید بهش رای بدن یعنی اون صدتا یوزر فعال(بالای ۵۰ امتیاز) که تو بازار چه هستند و تا الان چند مرتبه گرافیک آگهی کردن باید به اجباری شدن قانون تست گرافیک رای بدن . نه اینکه 12 نفر به اجباری شدن یه تست رای بدن طبق عکس زیر که از اون 12 نفر نصفشون یا امتیاز ندارن مثل دوست جنابعالی یوزر Ebrahimairi که معلوم نیست از کجا یهو فقط برا اون تاپیک ظاهر شد بعدشم غیب شد و بعضیام که امتیازشون تازه یک ماهه عدد 10 رو رد کرده مثل amircartio و arthur97 و pc hardware و KOOROSH _ KABIR و mspersian و XPgame و miladazn و Abtin008 و amirarsalan1999991@ . حالا بجز اینا کلی یوزر زیر 30 فیدبک هم هست که شاید یه گرافیک آگهی نکرده باشن تا الان اما رای دادن .

1678282518634.png

جالبه آخر تاپیک میگه امروز هشت مارچ است اگر واسطه خواستین من هستم . دوازدهم ربیع الاول بود واسطه نمیشدی ؟ تو با این اخلاق گندت و زود عصبی شدنت سر دوتا ایموجی همون بهتر واسطه نشی . رو هر گرافیک میخواد کلی هزینه تعوض خمیرو پد بگیره آخرشم که گرافیک مشکل دار رسید دستمون برگرده بگه چشمت کور میخواستی منو واسطه انتخب نکنی . لیون کامپیوتر هست با صدبرابر اعتبار بیشتر نیازی نیست شما واسطه بشی . یه تاپیک نمیتونه بزنه مشکلش رو درست توش مطرح کنه میخواد قانون بزاره برا فروم واسطه هم بشه .

1678283018071.png

Last edited:

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
این تاپیک قرار بود در مورد افرادی باشه که با ایموجی خنده هجوم میارن به تاپیکا و ناامنی ایجاد میکنن

در مورد صاحب کارت ۶۸۰۰ که عکس تست برات ارسال نکرده کلی صحبت کردی

گفتم شما نمیدونی ولی فکر می کنی از همه موارد اطلاع داری
چرا عکس تست بصورت کاملا اتفاقی! کراپ شده ارسال کردند !

در مورد کارت ۱۰۷۰ هم که فرستادی بندرعباس دست یه خانواده مستمند رسید مفصل صحبت شد

این مساله به شما ارتباطی نداره، درکش سخت هست؟

اونایی هم که گاز سمی تو مدرسه دخترونه مینداختن معلوم شد کیا هستند حتی در مورد رضا پهلوی هم بحث شد ولی اون چیزی که باید معلوم میشد نشد

باز هم یک شوآف دیگه چه ربطی به شما داشت بیانات شخص دیگر؟

ولی بریم سر موضوع اصلی
دردت درد تست گرافیکه قربونت برم ؟

باز هم متوجه نشدی ! و نمیخوای که بفهمی موضوع این تاپیک چه هست ولی چون در جواب شخص شما طوری جواب داده شد گل گاو زبان لازم شدی، زیادی هم بالاخره هر چیزی بده رعایت کن برادر من.

نه اینکه 12 نفر به اجباری شدن یه تست رای بدن طبق عکس زیر که از اون 12 نفر نصفشون یا امتیاز ندارن مثل یوزر Ebrahimairi که معلوم نیست از کجا یهو فقط برا اون تاپیک ظاهر شد بعدشم غیب شد

باز هم شروع شد انگ زدن ها...تهمت زدن ها ؟ یعنی واجب برای بازدید کننده این تاپیک حتما بره ادبیات این آقای مصطفی را ببینه که یک تعمیرکار حرفه ای بخاطر ایشان چطور تاپیک رها کرد و رفت.

بعضیام امتیازشون تازه یک ماهه عدد 10 رو رد کرده مثل amircartio و arthur97 و pc hardware و KOOROSH _ KABIR و mspersian و XPgame و miladazn و Abtin008 و amirarsalan1999991@ . حالا بجز اینا کلی یوزر زیر 30 فیدبک هم هست

خود افضل پنداری! خود برتر بینی....خون شما و امثال شما پس رنگین تره ....عجب....

جالبه آخر تاپیک میگه امروز هشت مارچ است اگر واسطه خواستین من هستم . دوازدهم ربیع الاول بود واسطه نمیشدی ؟

شما حتما برای سرویس های مخفی امتحان بده....خیلی هوش بالایی در شما هست، در پرشین از استعدادهای شما درست استفاده نشده.....

تو با این اخلاق گندت و زود عصبی شدنت سر دوتا ایموجی همون بهتر واسطه نشی

حالا این مطلب که باز به شما ارتباطی نداره چون کاره ای نیستی ولی....
در پست بالای کامنت بنده کابر فهیمی درج کردند که :

واسطه هم توی این بازار مخصوصا گرافیک فکر خوبی نیست . یهو میبینی همه چی به پای واسطه نوشته شد . قطعه الکترونیکی این حرف ها حالیش نیست. الان داره مثل بنز کار می‌کنه ، یهو میبینی خاموش شد دیگه بالا نیومد .

مترجمی که میاد جلو مشخصه هدفش چه هست، باز هم این دوزاری نیافتاد.

. رو هر گرافیک میخواد کلی هزینه تعوض خمیرو پد بگیره

چقدر شما فهیم هستی که نقش واسطه را باز متوجه نمیشی !!! چرا؟ چون این تاپیک فشار آورده :

mos1.jpg

بعد از کامنت شما ما کلی خندیدیم، اتفاقا دوست داشتیم متز رای بیاره تا شما بعدا بیای و پاسخگو باشی

لیون کامپیوتر هست با صدبرابر اعتبار بیشتر نیازی نیست شما واسطه بشی .

خوب الان داری چه کار مفیدی می کنی؟
تبلیغ برای لیون در پرشین-تولز؟؟؟؟
به کجا وصلی؟ حسینی؟
خوب همونجا فعالیت کن چکار پرشین داری؟
من از اینجا دارم جوابت میدم:

MOS2 (Copy).jpg

باز هم خزعبلات انتشار بده،خوب؟ در اولین نقل قول که بهت گفتم باز توجه نکردی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا