برگزیده های پرشین تولز

ریزه کاری های neobux و onbux و نقدر کردن پول از آن ها

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوستان خسته نباشید من تقریبا تازه عضو ای سایت شد م البته فعالیتم تو نئو بیشتره الان تقریبا 700 تا زیر مجموعه دارم و gold هم هستم فقط یه سوال داشتم من یک زیر مجموعه مستقیم دارم که دوستمه و و لینک خودمو براش ایمیل کردم و از این طریق زیر مجوعه من شد الان چند روزی هست که هرچه اون کلیک میکنه تو حساب من نمیره ضمنا میخواستم پاکش کنم ولی منوی delete تو نئو تو قسمت direct کار نمیکنه میشه راهنمایی کنین اگه میشه دوستان لطف کنند ببینند اصلا میشه زیر مجوعه مستقیم رو حذف کرد یا نه
موفق باشید

در قسمت ریفرال های مستقیم ریفرالی رو که می خوای حذف کنی با علامت
40015825185970689794.jpg
انتخاب کن وقتی این مربع تیک دار میشه یه منو پایین صفحه باز میشه (شکل زیر)

03403219571633446561.jpg

دوتا گزینه داره
من می خوام اونها (یی که انتخاب شدن) رو حذف کنم I want to remove them
من می خوام اونها (یی که انتخاب شدن) رو بفروشم I want to sell them

یکی از دو گزینه رو انتخاب می کنی بعد یه دکمه ظاهر میشه زیرش که با کلیک روش ریفرال حذف یا فروخته میشه

اگه اینکار رو کردی بازم جواب نداد بگو تا ببینیم چه گلی باید به سر بگیریم

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام بنا به درخواست دوستان نحوه برداشت از سایت آنباکس onbux یکی از معتبری ترین سایت های کسب درآمد اینترنتی PTC رو توضیح میدم

1- قبل از هر چیز باید موجودی main balance باید بیش تر از 2 دلار در اولین برداشت باشه و در برداشت های بعدی هر بار 1 دلار به حداقل مقدار برداشت اضافه میشه تا به 10 دلار برسه که بعد از اون دیگه حداقل برداشت برای همیشه 10 دلار باقی می مونه. در صورت داشتن موجودی کافی می تونید به سایت درخواست برداشت بدید برای اینکار کافیه روی گزینه Your Payment که در شکل زیر مشخص شده کلیک کنید.

41206603666634850868.jpg

2- بعد از کلیک بر روی گزینه اولین چیزی که از شما سوال میشه پین کد برداشت هست. (شکل زیر) این پین کد در اولین ورودتون به سایت بعد از ثبت نام همراه با سال تولدتون ازتون پرسیده شده و باید اون رو همیشه به خاطر داشته باشین (در صورت فراموش کردن پین کد روی گزینه Forgot Pin کلیک کنید سایت با پرسیدن تاریخ تولدتون و در صورت جواب درست به اون پین کد رو به ایمیلتون ارسال می کنه)

34746635363935644882.jpg

3- حالا باید حساب بانکی ای رو که می خواید پولتون به اون حساب منتقل بشه رو مشخص کنید

94264281089577847539.jpg

4- حالا کافیه که انجام عملیات رو تائید کنید (حتما به ایمیل یا شماره حسابتون دقت کنید و مطمئن بشید که درست وارد شده چون در صورت اشتباه بودن سایت مسئول نیست و پول شما از بین رفته)

38488621105931933332.jpg

5- با کلیک بر روی گزینه Yes پول بلافاصله به حسابی که مشخص کرده بودین واریز میشه و شما می تونید حسابتون رو برای اطمینان چک کنید تبریک میگم شما یک برداشت موفق رو انجام دادید

6- در صورتی که اطلاعات حسابتون اشتباه بود یا کلا قصد عوض کردن اطلاعات حساب بانکی تون رو دارید باید در صفحه اول سایت در قسمت Settings روی گزینه Personal کلیک کنید.

77646877082381957340.jpg

6- پنجره زیر ظاهر میشه که در اون شما می تونید ایمل های حساب های آلرت پی و پی پال یا شماره حساب بانک لیبرتی رزروتنون و هم چنین پین کد برداشتتون رو به عوض کنید. البته برای ثبت این تغییرات پین کد برداشت قبلی رو باید وارد کنید و بعد رو گزینه Save Changs کلیک کنید. (توجه داشته باشید در صورت عوض کردن اطلاعات حساب بانکی تون تا 48 ساعت بعد این تغییرات اعمال نمیشه یعنی تغییرات شمابعد از 48 ساعت اعمال میشه)

93164582134588099096.jpg

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

به جرعت میشه گفت که سایت bux.to یکی از کلاهبردار ترین سایت ها PTC هستش که تا حالا روی کار اومده و هنوزم که هنوزه روزانه عده زیادی به این سایت می پیوندن
اما چطور میشه از این سایت کسب درآمد کرد؟
اگه بخوام به طور خلاصه بگم، با کسب زیر مجموعه مستقیم برای دیگر سایت هایی که دارید در اون ها کسب درآمد می کنید.
سایت bux.to کاربران زیادی داره که خوش خیالانه دارن تبلیغات این سایت رو روزانه می بینن و دقیقا ما هم از همین فرصت برای تبلیغ لینک های ریفرال خودمون استفاده می کنیم و مطمئن باشید نفرات زیادی روزانه لینکهای شما رو می بینن و کسایی که از طریق این لینکها زیر مجموعه شما میشن اکثرا فعال هستن
اما روش کار به چه صورته؟
1- ابتدا شما باید چند نرم افزار رو برا تقلب در سایت bux.to دانلود کنید (در صورت مشکل در دانلود هر کدام از نرم افزار های زیر در قسمت نظرات اعلام کنید تا براتون میل کنم)
الف) دانلود نرم افزار جاوا (java 6.0.2.1) برای اجرای شدن نرم افزار های بعدی که با جاو نوشته شده اند با حجم 14 مگابایت با لینک مستقیم (دانلود این نرم افزار الزامی نیست مگر در صورتی که برنامه باکس رج هلپر یا مولتی کلیکر اجرا نشدند)
ب) دانلود نرم افزار باکس رج هلپر (buxreghelper) جهت ایجاد زیر مجموعه مجازی در buxto با حجم 267 کلیو بایت از سایت 4 شیرد (در حال حاضر سایت 4shared قیلطر هست و باید از قیلطر شکن استفاده کنید ممکن است ویروس کشتون این نرم افزار رو ویروس تشخیص بده پس بهتر هنگام دانلود این نرم افزار ویروس کشتون رو غیر فعال کنید)
ج) دانلود نرم افزار سی کلینر (ccleaner 2.35.1239) جهت پاک کردن کوکی ها به منظور جلوگیری از لو رفتن تقلب در ساختن ریفرال های مجازی ساخته شده با باکس رج هلپر با حجم 3.7 مگابایت با لینک مستقیم
د) دانلود نرم افزار مولتی کلیکر (Multiclicker 2_2.2.4) برای تقلب و کلیک کردن اتوماتیک تبلیغات در سایت bux.to به طور همزمان توسط تمام ریفرال های مجازی ساخته شده با حجم 4.6 مگابایت با لینک مستقیم
2- نرم افزار های بالا را به ترتیب ذکر شده نصب کنید
3- در سایت bux.to عضو شوید.
4- بعد از عضویت در باکس تو، مرورگرتونو رو ببندید و سی کلینر رو اجرا کنید و گزینه Run Cleaner رو کلیک کنید (شکل زیر)
31057724808061424014.jpg

5- نرم افزار باکس رج هلپر رو اجرا کنید. با این نرم افزار شما برای حساب خودتون در bux.to ریفرال مجازی میسازید. رو گزینه Reregistration page (که در شکل زیر مشخص شده) کلیک کنید سپس در پنچره باز شده روی گزینه رجیستر Register کلیک کنید (گاهی ممکن است صفحه باز نشود بهتر اول رو گزینه FAQ کلیک کنید بعد از باز شدن کامل صفحه رو گزینه رجیستر Register کلیک کنید).
76382376125950892685.jpg

6- حالا در قسمت referrer نرم افزار (که در شکل زیر مشخص شده) نام کاربری خود را در Bux.to بنویسید. بعد رو دکمه Fill out Form کلیک کنید تا فرم ثبت نام به طور اتوماتیک پر شود. توجه نام کار بری و پسورد ریفرال مجازی رو خودتون به طور دستی تغییر بدید و باید این نام و پسورد رو بخاطر بسپرید چون بعدا باید این نام و پسورد رو به نرم افزار مولتی کلیکر بدید تا به جای این ریفرال کار کنه.
72366799545869269981.jpg

7- حالا نرم افزار مولیتی کلیکر رو باز کنید. این نرم افزار با دریافت پسورد و نام کاربری شما ، در سایت هایی که در لیست این نرم افزار قراره داره به طور خودکار کلیک می کنه. برای دادن نام کار بری و پسورد به این نرم افزار از منوی add نام سایت bux.to رو انتخاب کنید سپس روی گزینه login details کلیک کنید (مطابق شکل زیر)
03034262013268540657.jpg

8- یوزر نیم و پسورد ریفرال مجازی و اکانت اصلی خودتون در bux.to رو وارد کنید (یعنی مرحله قبل رو یک بار برای خودتون و یکبار برای ریفرال مجازیتون انجام بدید)
14108973055649867196.jpg

9 - مراحل 4 تا 8 رو بار ها و بار ها تکرار کنید تا ریفرال های زیادی در bux.to داشته باشید شما می تونید تا 2000 ریفرال برای خودتون بسازید. در شکل زیر می بینید که من 9 ریفرال مجازی برای خودم ساختم. حالا باید کسب درآمد با این ریفرال ها رو شروع کنیم. برای اینکار کافی در نر افزار مولتی کلیکر روی گزینه start all کلیک کنید. خواهید دید که ریفرال ها و اکانت شما شروع به کلیک کردن روی تبلیغات می کنند بدون اینکه هیچ صفحه ای باز بشه و شما می تونید در پنل مقابل تعداد تبلیغات دیده شده و درآمد کسب شده توسط هر اکانت رو ببینید (شکل زیر)
33185413507508519172.jpg

10- اگر سری به سایت بزنید خواهید دید که ظرف چند دقیقه درآمد سرشاری نصیبتون شده
44623963728002084636.jpg

11- و ریفرال های فعالی هم گیرتون اومده (به ساعت و تاریخ عضو شدنشون دقت کنید! هر 1 دقیقه 1 نفر عضو شده)
56906610798465717149.jpg

12- مراحل قبل رو اونقدر انجام بدید تا درآمد کافی برای خرید تبلیغات در این سایت کسب کنید حداقل هزینه برای خرید 1000 بازدید از تبلیغ 17.5 دلاره وقتی درآمدتون به این مقدار رسید می تونید درخواست خرید تبلیغ به سایت بدید سایت هم پس از 24 ساعت تبیلغ شما رو به نمایش می گذاره. برای خرید تبلیغ در سایت bux.to رو گزینه Advertise کلیک کنید. در قسمت site url باید لینک سایتی رو (لینک ریفرال) که می خواید تبلیغ کنید قرار بدید.
13923114615585106713.jpg

13- به این ترتیب شما با تقلب در متقلب ترین سایت PTC دنیا می تونید امید وار باشید که زیر مجموعه های فعالی گیرتون بیاد

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

سلام
همان طور که قول داده بودم در این پست قراره نحوه تقلب در سایت دانکی میلز رو با استفاده از نرم افزار اتوکلیکر (دانلود با حجم 28 کلیوبایت از پرشین گیگ) یاد می دم
1- فایل رو از لینک بالا دانلود کنید و بعد فایل رو اجرا کنید آیکن فایل به صورت زیر هستش

95738731166829085961.jpg
2- پنجره اصلی نر افزار به صورت زیر هستش از منوی Start مطابق شکل زیر، گزینه های مشخص شده رو انتخاب کنید

37316836034556419072.jpg

3- اگه مشکلی پیش نیومده باشه باید صفحه لاگ این سایت دانکی میلز باز بشه و از شما یوزرنیم و پسوردتون رو بخواد. موارد خواسته شده رو وارد کنید و لاگ این کنید

07688963179003470213.jpg

4- با لاگ این کردن، در بنچره سمت راست خود به خود لینک هی تبلیغات شروع به باز و بسته شدن می کنن و درآمد اون به حساب شما انتقال پیدا می کنه در این مدت شما می تونید به کار های دیگتون در نت برسید فقط هر 10 دقیقه یه بار سایت دانکی میلز از شما درخواست تشخیص عدد میکنه (شکل زیر) که شما باید هر چند وقت یه بار این کار رو انجام بدید

27040082902931889153.jpg

chat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا ما اگر بخوایم با زیر مجموعه هم این کار رو کنیم مشکلی‌ نداره؟ یعنی‌ این که با چند تا User این کار رو کنیم مسدود نمی‌شه؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
حالا ما اگر بخوایم با زیر مجموعه هم این کار رو کنیم مشکلی‌ نداره؟ یعنی‌ این که با چند تا User این کار رو کنیم مسدود نمی‌شه؟

اگه متوجه ساختن چند ریفرال نشه نه.
اما اگه متوجه بشه چرا مسدود میکنه و معمولا متوجه میشه
چشم بسته غیب گفتم:lol:

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
اگه متوجه ساختن چند ریفرال نشه نه.
اما اگه متوجه بشه چرا مسدود میکنه و معمولا متوجه میشه
چشم بسته غیب گفتم:lol:
حالا چيكار بايد كنيم تا متوجه نشه ؟
مثل bux.to بايد از برنامه ccleaner استفاده كنيم ؟

chat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا چيكار بايد كنيم تا متوجه نشه ؟
مثل bux.to بايد از برنامه ccleaner استفاده كنيم ؟

بله دیگه باید از همون استفاده کرد. تنها راه همینه. به نظر من این سایت درامد خوبی‌ نداره. آدم وقتش رو بگذاره واسه Neobux و Onbux بهتره.

chat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان می‌خواستم بپرسم که کسی‌ تو سایت Onbux رفرال از خود سایت گرفته؟ اگر که داره می‌خواستم بپرسم با چه اسمی واسه شما تو قسمت Rented Referrals اضافه شد

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان می‌خواستم بپرسم که کسی‌ تو سایت Onbux رفرال از خود سایت گرفته؟ اگر که داره می‌خواستم بپرسم با چه اسمی واسه شما تو قسمت Rented Referrals اضافه شد

بله من گرفتم الان 43 تا رف دارم که خوب کار می کنن در قسمت رنتال رفرال فقط کدشون نشون داده میشه

chat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان چند تا رفرال گرفتم ولی‌ فقط یکی‌ از اونا کار می‌کنن. بقیه انگار که اصلا نیستن و تا حالا هیچ کلیکی نکردن. اگر اینطوری پیش بره موجودی کم میارم.

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
من الان چند تا رفرال گرفتم ولی‌ فقط یکی‌ از اونا کار می‌کنن. بقیه انگار که اصلا نیستن و تا حالا هیچ کلیکی نکردن. اگر اینطوری پیش بره موجودی کم میارم.
خوب اگه خوب کار نمی کنن ریسایکل کن
همیشه ریفرال هات رو بر اساس آخرین کلیک (last click) مرتب کن
من کلا قانونم اینه اگه میانگین کلیک ها کم تر از 2 باشه و 4 روز کلیک نکرده باشه ریسایکل میشه
اگه میانگین کلیک ها کم تر از 1.3 باشه ریسایکل میشه
به میانگین کلیک های زیر مجموعه های من نیگا کن
7o5kpvq2mwnjzv2qm45n.png

chat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اگه خوب کار نمی کنن ریسایکل کن
همیشه ریفرال هات رو بر اساس آخرین کلیک (last click) مرتب کن
من کلا قانونم اینه اگه میانگین کلیک ها کم تر از 2 باشه و 4 روز کلیک نکرده باشه ریسایکل میشه
اگه میانگین کلیک ها کم تر از 1.3 باشه ریسایکل میشه
به میانگین کلیک های زیر مجموعه های من نیگا کن

ممنون از توضیح.

من ۲ تا از رفرل‌ها رو فعلا Recycle می‌کنم تا ببینم چی‌ می‌شه.

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
بنا به خواسته یکی از دوستان در این پست می خوام نحوه ایجاد حساب در بانک لیبرتی رزرو که با ایران هم کار می کنه رو به صورت تصویری آموزش بدم

1- وارد سایت لیبرتی رزرو شوید (ممکن است قیلطر یا مسدود شده باشد باید از چی پی ان یا قیلطر شکن استفاده کنید)

2-روی گزیه Create Account کلیک کنید (در شکل زیر مشخص شده)

gjnvsldyqw0h4aqfwjme.png

3- فرم ثبت نام رو مطابق شکل زیر کامل کنید و روی گزینه Agree کلیک کنید

yu0q8nxjyehba4id4ib.png

4- اگه فرم را درست تکمیل کرده باشید حساب شما ساخته می شود و به شما یه شماره حساب به همراه چند پسورد داده می شود (شکل زیر) کلیه این اطلاعات را در کامپیوتر خود ذخیره کنید. اطلاعات نشان داده شده بسیار مهم بوده و حتما باید این اطلاعات را به خاطر دادشته باشید و در جای امنی ذخیره کرده باشید.

kj1jv3m0mfzwre76fu0g.png

5- حساب شما ساخته شده اما هنوز فعال نشده است. شماره حساب شما (Account Nomber) به ایمیل شما ارسال شده (یک شماره که با حرف U آغاز می شود). شما باید ایمیل خود را چک کنید و شماره حسابتان را کپی کنید (در شکل مشخص شده این شماره حساب را نیز باید به خاطر بسپارید و درجای امنی از رایانه اتان ذخیره کنید)

p6k7npyt57kh0y7sjisp.png

sna5396vuur890et8s7v.png

6- دوباره وارد سایت بانک شده و روی گزینه log in در بالای صفحه کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید (Account Nomber را از ایمیل و Password را از قسمت 4 به دست بیاورید)

2qfz3g17i9zs6ufc1lof.png

7- اگه اطلاعات رو درست وارد کرده باشید باید پیغام وردی ای ار که در فرم ثبت نام مشخص کرده بودید باید ببینید. با تایید پیغام ورود روی گزینه Continue کلیک کنید

azlxpmsec80bqpx86on.png

8- در صفحه بعد موجودی فعلی حساب خود را می بینید. روی گزیه login pin کلیک کنید سپس روی login کلیک کنید

ots4wc61tjbw3d1t77qw.png

9- حالا باید login pin خود را که یک عدد 5 رقمی است (قسمت چهار را ببینید) را وارد کنید

cmjh7c49nl4mdu93w1zm.png

10- در اولین ورود به حسابتان فرمی مانند فرم زیر به شما نشان داده می شود که با پر کردن آن حساب شما فعال خواهد شد. شما می توانید اظلاعات واقعی خود را وارد کنید.

cbk9t8wfaicjzl6i40q.png

11- با کلیک بر روی گزینه Submit در شکل بالا حساب شما فعال می شود و شما می توانید از حساب خود به راحتی استفاده کنید.

r2y54qlobi0rqjstnxf.png

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

سلام
در پست نحوه برداشت از سایت نئوباکس رو به صورت تصویری خواهید دید

همان طور که می دونید حداقل مقدار برداشت در سایت نئوباکس 2$ در بار اول، و در دفعه های بعد هر بار 2 دلار به حداقل مقدار قابل برداشت اضافه میشه تا حداکثر به 10$ مرسه یعنی حداقل برداشت در بار اول حداقل 2$ بار دوم حداقل 4$ و بعد 6$ و 8$ بعد از اون برای همیشه حداقل برداشت 10$ خواهد بود

قبلا در این پست آموزش تصویری برداشت از حساب آنباکس رو هم توضیح داده بودم

1- باید حساب بانکی معتبر (آلرت پی یا پی پال) که ویرفای شده باشه داشته باشید

2- بعدش هم باید به حداقل برداشت رسیده باشین که در این صورت مبلغ موجود رد مین بالانستون سبز رنگ میشه و در بالای نمودار کلیک های روزانتون هم گزینه your payment سبز و فعال میشه (شکل زیر) روی همین گزینه کلی کنید

71nuqx5ef0ya1reywly8.png

3- در صفحه بعد (شکل زیر) بانک هایی که شما به سایت معرفی کردین به شما نشون داده میشه که باید مشخص کنید به کدوم بانک می خواین پولتون رو انتقال بدین من فقط حساب آلرت پی داشتم بنابراین فقط همین بانک فعال هست برام

xr8nkx75o445gxwblxwl.png

4- باک کلیک بر روی بانک مورد نظر در صفحه بعد ازتون می خواد که انتقال مبلغ (معادل کل موجودی مین بالانستون) رو تایید کنید. مطمئن بشید که ایمیل حسابتون درسته بعد روی گزینه yes کلیک کنید

wp4sgs41syocnvwm4g.png

5- تبریک می گم شما اولین برداشتتون رو با موفقیت انجام دادید کافیه حساب بانکی تون رو چک کنید خواهید دید که مبلغ مورد نظر به حسابتون ریخته شده.

Last edited:

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
ممنونم ازت atsign_m
این سایت هم که تو امضام است خوبه !

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
نمي دونم اسم سايت leadadvertisers رو شنيديد يا نه؟ اين يك برنامه ي در آمدزايي فوق العاده منطقيه كه الان توي سايت هاي work from home همه ميگن اين بهترينه. به راحتي عضوش ميشيد و طي چند ماه حد اقل 200 ميليون تومن درمياريد تازه تو ايران ميشه با شبكه ي شتاب باهاش كار كرد.
چرا بايد در ptc ها عضو شويد و به دريافت چند cent براي کليک کردن قناعت کنيد در حالي که با LeadAdvertisers بسيار راحت تر مي توانيد روزي صدها هزار تومان در حساب بانکي عضو شتابتان داشته باشيد؟!
به جز يه ذره تبليغ اول كار روي فقط شش نفر، ديگه لازم نيست كار خاصي كنيد! براي اينكه متوجه بشيد چه قدر همه چيزش منطقيه، طرز كار و روش عضويتشو توي اين آدرس ببينيد:

http://poolopale.blogsky.com

فرصت رو از دست نديد!

کلاهبردار

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سایت های ptc یا کلیکی مثل آنباکس این امکان رو به شما میدن که ازشون زیر مجموعه (یا ریفرال referral) کرایه کنی یعنی مثلا 25 سنت از شما می گیرن و به شما یک زیر مجموعه میدن (کلا یک بخش از سایت به سیستم اجاره زیر مجوعه اختصاص داره که می تونی در همون صفحه اول آنباکس قسمت referrals ببینیش)

حالا این زیر مجموعه ها کی هستن و چه کار می کنن؟

زیر مجموعه ها افرادی هستن که به تازگی در سایت ثبت نام کردن و حتی خودشون هم خبر ندارن که سایت فعالیشون رو به دیگران کرایه داده. یعنی چی؟
یعنی اینکه فرض کن من 25 سنت به سایت میدم و سایت هم شما ای که تازه وارد سایت شدی رو به عنوان زیر مجموعه من به مدت یک ماه قرار میده بدون اینکه شما چیزی بدونی در این مدت یکماه شما هرچی فعالیت کنی 50 درصدش به من هم میرسه (این به این معنی نیست که سایت درآمد شما رو به من میده بلکه یه این معنی که من فعالیت شما فعالیت من هم محسوب میشه انگار که خودمن دارم کلیک می کنم البته در حالت استاندارد فقط 50 درصد فعالیت و درآمد شما به حساب من میاد و اگه من نوع حسابم رو به گلدن ارتقا بدم 100 فعالیت شما فعالیت من هم محسوب میشه)
خوب نا گفته پیداست با کرایه کردن زیر مجموعه درآمد من ناگهان بیشتر میشه در حالت استاندارد شما می تونی تا 200 زیر مجموعه داشته باشی مطالب بیشتر در مورد ریفرال ها می تونی در لینک زیر بخونی توصیه می کنم حتما این مطلب روبخونی
در ضمن غیر از آنباکس، نئوباکس و کشیوم هم هستن که کاملا معتبر هستن اما با لیبرتی کار نمی کنن اما من الان مدت زیادی هستش که دارم با حساب آلرت پی به راحتی کار می کنم و خیالت از این بابت راحت باشه ولی اگه برای درست کردن حساب در این سایت ها مشکل داری توصیه می کنم حتما این مطلب رو بخونید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام

در قسمت سوالات متداول (FAQ) سایت آنباکس و در پاسخ به سوال How much money can I make (چه مقدار پول می تونم به دست بیارم؟) سایت آنباکس یک برنامه برای محاسبه درآمد روزانه شما قرار داده که با وارد کردن وضعیت اکانتتون، تعداد ریفرال هاتون و میانگین کلیک های ریفرال هاتون درآمد روزانه ماهانه و سالانه شما رو میگه

lw0ut755z2hi42qv8.png

به عنوان مثال در عکس بالا آنباکس درآمد روزانه، ماهانه و سالانه من رو با توجه به وضعیت حسابم برام محاسبه کرده که با محاسبه خودم جور در میاد

بالا