برگزیده های پرشین تولز

ریزه کاری های neobux و onbux و نقدر کردن پول از آن ها

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
بالاخره بعداز 1ماه انتظار سایت تئوباکس رسما افتتاح شد.

سایت تئوباکس Teobux که حدود یک ماه پیش با تبلیغ در نئوباکس و آنباکس حضور خودش رو اعلام کرده بود امروز به طور رسمی شروع به کار کرد

از ویژگی های مهم این سایت این هست که:

کاملا با بانک های ایرانی عضو شتاب کار می کنه و پرداخت هاش بر اساس تومان می باشد

به عنوان یک ایکسچنجر هم عمل می کنه یعنی شما می تونید از طریق این سایت درآمدی ارزی خودتون از سایت های دیگه مثل آنباکس و نئوباکس رو به ریال تبدیل کنید

فروم کاملا ایرانی که در کم تر از نیم ساعت ادمین یا سرویس پشتیبانیش جواب سوالات شما رو میدن

توصیه می کنم حتما در این سایت عضو بشین

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
این روزها با اعمال تعرفه های متفاوت برای تمدید ریفرال ها و همچنین وابستگی کلیک ریفرال ها به تعداد اون ها در آنباکس بحث سر بهترین تعداد ریفرال برای رسیدن به بیشترین سود خیلی داغ شده و من مدام دارم به این قبیل سوالات پاسخ می دم نمونه یکی از این پرسش و پاسخ در زیر اومده:

با درود دوست عزیز من 300 زیر مجموعه دارم در انباکس اما میانگین روی 1.7 امد از 2

من میخوام 300 هزار تومان در ماه برسم و بعد ببندم کار رو فکر میکنید تا چند تا باید برم و من متوجه شدم این زیر مجموعه ها واقعی نیستند کاملا صوری اند و سایت هماهنگ میکنه اینطوری باشه امیدی به درامد 200 تا 300 ثابت که بشه روش حساب کرد هست یا در نهایت دخلش به خرجش نمیارزه با اینترنتو وی پی انو ریسایکلو تمدیدو .... من پکیج طلایی هستم الان 560 کلیک در روز دارم مرسی از سایت خوبتان.
سلام
اول ریفرال ها واقعین اما کلیک هاشون لیمیت میشه طوری که سایت در هر حالتی برای مالکانش سوده باشه

دوم با افزایش ریفرال میانگین ها پایین میاد (به همون دلیلی که گفتم) به طوری که با عبور از مرز 300 ریفرال میانگین به زیر 2 می رسه و به طور متوسط به ازای خرید هر 100 ریفرال 0.1 میانگین کاهش پیدا می کنه

سوم الان کریسمسه و کلیک های ریفرال ها افت می کنه

چهارم در حالت گلدن با 400 تا 750 رف بیشترین سود خالص که تا 150 دلار درماه هست (البته درآمد 2 تا 3 برابر این مقدار خواهد بود) میرسی

پنجم هنوز تحقیقاتم کامل نشده و به زودی یک جمع بندی می کنم و اعلام می کنم

nafartiti

Registered User
لایک‌ها
0
این روزها با اعمال تعرفه های متفاوت برای تمدید ریفرال ها و همچنین وابستگی کلیک ریفرال ها به تعداد اون ها در آنباکس بحث سر بهترین تعداد ریفرال برای رسیدن به بیشترین سود خیلی داغ شده و من مدام دارم به این قبیل سوالات پاسخ می دم نمونه یکی از این پرسش و پاسخ در زیر اومده:

با درود دوست عزیز من 300 زیر مجموعه دارم در انباکس اما میانگین روی 1.7 امد از 2

من میخوام 300 هزار تومان در ماه برسم و بعد ببندم کار رو فکر میکنید تا چند تا باید برم و من متوجه شدم این زیر مجموعه ها واقعی نیستند کاملا صوری اند و سایت هماهنگ میکنه اینطوری باشه امیدی به درامد 200 تا 300 ثابت که بشه روش حساب کرد هست یا در نهایت دخلش به خرجش نمیارزه با اینترنتو وی پی انو ریسایکلو تمدیدو .... من پکیج طلایی هستم الان 560 کلیک در روز دارم مرسی از سایت خوبتان.
سلام
اول ریفرال ها واقعین اما کلیک هاشون لیمیت میشه طوری که سایت در هر حالتی برای مالکانش سوده باشه

دوم با افزایش ریفرال میانگین ها پایین میاد (به همون دلیلی که گفتم) به طوری که با عبور از مرز 300 ریفرال میانگین به زیر 2 می رسه و به طور متوسط به ازای خرید هر 100 ریفرال 0.1 میانگین کاهش پیدا می کنه

سوم الان کریسمسه و کلیک های ریفرال ها افت می کنه

چهارم در حالت گلدن با 400 تا 750 رف بیشترین سود خالص که تا 150 دلار درماه هست (البته درآمد 2 تا 3 برابر این مقدار خواهد بود) میرسی

پنجم هنوز تحقیقاتم کامل نشده و به زودی یک جمع بندی می کنم و اعلام می کنم

دوست عزیز بیشتر توضیح میدی؟

aaki62

Registered User
لایک‌ها
26
بالاخره بعداز 1ماه انتظار سایت تئوباکس رسما افتتاح شد.

سایت تئوباکس Teobux که حدود یک ماه پیش با تبلیغ در نئوباکس و آنباکس حضور خودش رو اعلام کرده بود امروز به طور رسمی شروع به کار کرد

از ویژگی های مهم این سایت این هست که:

کاملا با بانک های ایرانی عضو شتاب کار می کنه و پرداخت هاش بر اساس تومان می باشد

به عنوان یک ایکسچنجر هم عمل می کنه یعنی شما می تونید از طریق این سایت درآمدی ارزی خودتون از سایت های دیگه مثل آنباکس و نئوباکس رو به ریال تبدیل کنید

فروم کاملا ایرانی که در کم تر از نیم ساعت ادمین یا سرویس پشتیبانیش جواب سوالات شما رو میدن

توصیه می کنم حتما در این سایت عضو بشین

پس چرا هيچ خبري از بانك هاي ايراني توي سايتش نيست؟؟؟؟؟؟؟چرا تبليغات الكي مي كني؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
پس چرا هيچ خبري از بانك هاي ايراني توي سايتش نيست؟؟؟؟؟؟؟چرا تبليغات الكي مي كني؟

سلام
ببخشید کجا خبری نیست
شما اخبار سایت رو بخونی متوجه میشی که چه طوری با بانک های ایرانی کار می کنه

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
ول کن بابا مسود.بیکاریا.منم زدم بیرون.برو توی یه کار دیگه.اینا فایده نداره.

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
ول کن بابا مسود.بیکاریا.منم زدم بیرون.برو توی یه کار دیگه.اینا فایده نداره.

سلام
اوه کجای کاری تازه دارم سود می کنم

هفته ای 30 تومن اونم فقط از آنباکس پول اینترنت که لااقل در میاد

Pooria_H

Registered User
لایک‌ها
18
ببینم یه سوال در مورد liberty reserve دارم , امکان انتقال به بانک های ایرانی رو داره ؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
ببینم یه سوال در مورد liberty reserve دارم , امکان انتقال به بانک های ایرانی رو داره ؟

نه

نتها ایرانی بلکه امکان انتقال به سایر بانکهای خارجی رو هم نداره (تا اونجایی که می دونم هیچ بانکی چنین امکانی رو نداره)

Pooria_H

Registered User
لایک‌ها
18
نه

نتها ایرانی بلکه امکان انتقال به سایر بانکهای خارجی رو هم نداره (تا اونجایی که می دونم هیچ بانکی چنین امکانی رو نداره)

اوکی
حالا تو اینا که بشه register کرد کدوم معروف تره ؟ مثلا ebay یا facebook هیچ کدوم رو قبول نمیکنه ؟ :D
بعد paypal چنده ؟ حدودی میدونم 40 تومنه ولی بعد آیا بعد از خرید اعتبار هم داره یا اینکه صفره ؟ :D (منظور اینکه از این 40 تومن همش فقط برای حسابه خالیه یا به اعتبار هم میماسه)

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
اوکی
حالا تو اینا که بشه register کرد کدوم معروف تره ؟ مثلا ebay یا facebook هیچ کدوم رو قبول نمیکنه ؟ :D
بعد paypal چنده ؟ حدودی میدونم 40 تومنه ولی بعد آیا بعد از خرید اعتبار هم داره یا اینکه صفره ؟ :D (منظور اینکه از این 40 تومن همش فقط برای حسابه خالیه یا به اعتبار هم میماسه)

سلام
خبر ندارم
اما از یک چیز مطمئنم نمی تونی بانکی گیر بیاری که هم با ایران مشکلی نداشته باشه هم با سایت ها بزرگ کار کنه
در اصل پی پال مجانی هستش اما چون ایران رو تحریم کرده و شما خودت نمی تونی حساب افتتاح کنی به دلال پول میدی و اون هم به لطایف الهیل یه حساب برای شما درست می کنه. یعنی انیکه این پول تو حساب شما نمیره بلکه توجیب دلال میره
پی پال خیلی زود لیمیت میشه اما معتبر تر از بقیه هست

برا کار پی تی سی همه دارن از لیبرتی و آلرت پی استفاده می کنن هیچ مشکلی هم که تا حلا پیش نیومده

komiser185

Registered User
لایک‌ها
60
سلام،
از دوستانی که تو onbux هستند و آپگرید کردند یه سوال دارم:
آیا بعد از آپگرید میانگین کلیک های زیرمجموعه هاتون تغییری کرده؟یعنی کمتر شده؟
سوالم به این خاطر هست که من قصد آپگرید دارم اما میترسم بلایی که تو نئوباکس سرم اومد اینجا هم تکرار بشه،تو نئو قبل از آپگرید میانگین کلیک رفرال هام 2 بود اما بعد از آپگرید شد1!
الان تو آن باکس میانگین کلیک2 هست،حالا میترسم آپ کنم.
از دوستان خوبم درخواست راهنمایی دارم

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام،
از دوستانی که تو onbux هستند و آپگرید کردند یه سوال دارم:
آیا بعد از آپگرید میانگین کلیک های زیرمجموعه هاتون تغییری کرده؟یعنی کمتر شده؟
سوالم به این خاطر هست که من قصد آپگرید دارم اما میترسم بلایی که تو نئوباکس سرم اومد اینجا هم تکرار بشه،تو نئو قبل از آپگرید میانگین کلیک رفرال هام 2 بود اما بعد از آپگرید شد1!
الان تو آن باکس میانگین کلیک2 هست،حالا میترسم آپ کنم.
از دوستان خوبم درخواست راهنمایی دارم

سلاممن در آنباکس گلدن هستم و در حال حاضر شرایط برای اعضای گلد به این صورت هست: (اعضای استاندارد و آلتیمیت نیز با کمی تفاوت مشابه هستش)
بررسی های چند وقت اخیر نشون داده:
1- با افزاریش تعداد ریفرال ها میانگین کلیک کاهش پیدا می کنه به طوری که به ازای هر 100 رف میانگین 0.1 کاهش پیدا می کنه
میانیگین برای 100 ریفرال حدودا 2.1 هستش
میانیگین برای 200 ریفرال حدودا 2.0 هستش
میانیگین برای 300 ریفرال حدودا 1.7 هستش
میانیگین برای 400 ریفرال حدودا 1.5 هستش
میانیگین برای 500 ریفرال حدودا 1.4 هستش
میانیگین برای 600 ریفرال حدودا 1.3 هستش
میانیگین برای 700 ریفرال حدودا 1.2 هستش
میانیگین برای 800 ریفرال حدودا 1.1 هستش
میانیگین برای 900 ریفرال حدودا 1 هستش
میانیگین برای 1000 ریفرال حدودا 0.9 هستش
میانیگین برای بیش از 1000 رف بین 0.9 تا 0.7 هستش
2- بیشترین سود دهی در آنباکس با رف هایی بین 400 تا 750 هستش که بین 100 تا 140 دلار در ماه هستش
3- کسائی که برای بهبود میانگین ریفرال هاشون به کم کردن رف هاشون رو آوردن میانگینشون به طور متوسط 0.1 کم تر از مقادیر فوق شده
4- ریسایکل کردن تاثیری در بهبود میانگین نداره بهترین مقدار برای ریسایکل 0.5% کل تعداد رف هاست هرچی کم تر بهتر من در 10 روز گذشته فقط 3 دلار برای ریسایکل دادم
5- کسانی که بیش تر از 300 رفرال دارن بهتره اتو پی رو روشن کنن
6- به هیچ عنوان رف هاتون رو 90 روزه تمدید نکنید
7- بهتره به جای تمدید ریفرال ها، اجازه بدین حذف بشن به جای اون ها رف های تازه بگیرد
8- به طور میانیگین فقط حدود 53% تا 55% رفرال ها در روز کلیک می کنن
9- فقط 53% از رف های جدیدی که می گیرن روز اول کلیک می کنن روز بعد 53% از رف های جدیدی که هنوز کلک نکردن کلیک می کنن و در نهایت 2% تا 5% رف های جدید اصلا کلیک نمی کنن و بهتره ریسایکل بشن
10- هر چی تعداد رف ها بیشتر باشه درآمد روزانه و ماهانه بیشتر میشه (مثلا درآمد روزانه می تونه تا 27$ برسه) اما چون با افزایش رف ها هزینه های اجاره، تمدید و اتوپی افزایش و میانگین کلیک ها کاهش پیدا می کنه سود روزانه و ماهانه به شدت کاهش پیدا می کنه و حتی ممکنه در نهایت به ضرر دهی برسین
11- این روز ها اگه سود خالص ماهانتون از آنباکس بیش از 110$ باشه، استراتژی مناسبی دارین و بهتره ادامه بدین در غیر اینصورت بهتره استراتژِی تون رو عوض کنید
12- برای محاسبه سود خالص ماهانه به این صورت عمل کنید:
تعداد رف های اجاره ای تون رو در هزینه تمدیدشون ضرب کنید تا هزینه اجاره ماهیانه رف ها تون به دست بیاد (طبق تعرفه های جدید آنباکس هزینه تمدید و اجاره ریفرال ها بسته به تعدادشون متفاوت هست لیست قیمت های اجاره و تمدید رو می تونید در اینجا بخونید)
مقدار رفرالی که در روز ریسایکل می کنید رو به طور میانگین مشخص کنید. این تعداد رو در 30 (تعداد روز های ماه) و سپس در 0.07$ (هزینه ریسایکل) ضرب کنید تا هزینه ای که ماهانه برای ریسایکل پرداخت می کنید به دست بیاد
میانیگین کلیک های هفته گذشته رف ها تون رو به دست بیارید. برای اینکار کافیه تعداد کلیک هایی هر روز رف هاتون رو که در نمودار صفحه اصلی حسابتون وجود داره رو بر تعداد رف هاتون تقسیم کنید. اگه این کار رو برای 7 روز مختلف انجام بدین دستتون میاد که میانگینشون چقدر بوده. این میانگین رو در تعداد رف هاتون ضرب کنید تا درآمد روزانتون به دست بیاد بعد درآمد روزانتون رو در 30 ضرب کنید تا درآمد ماهانتون دربیاد (التبه اگه عضویت استاندارد دارین در نهایت اعداد به دست اومده رو تقسیم بر 2 کنید چون شما فقط 50% از رف هاتون سود می برین)
حالا کافیه هزینه ها اجاره و ریسایکل رو که محاسبه کرده بودید باهم جمع کنید و از درآمد ماهیانتون کم کنید تا سود خالص ماهیانتون مشخص بشه و همان طور که گفتم اگه کم تر از 110 دلار بود بهتره استراتژی تون رو عوض کنید

komiser185

Registered User
لایک‌ها
60
سلام،
از توضیح جامع و کاملت ممنونم.
پس به نظر شما من آپگرید کنم و نهایتاً 750 تا رف اجاره کنم(فکر کنم تا میانگین 1 هم خوب باشه،یعنی 900 تا رف)
منظور شما از "بهترین مقدار برای ریسایکل 0.5% کل تعداد رف هاست هرچی کم تر بهتر" چیه؟یعنی من که الان 200 تا رف دارم نهایتا روزی یکی رو ریسایکل کنم؟پس بقیه شون چی؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام،
از توضیح جامع و کاملت ممنونم.
پس به نظر شما من آپگرید کنم و نهایتاً 750 تا رف اجاره کنم(فکر کنم تا میانگین 1 هم خوب باشه،یعنی 900 تا رف)
منظور شما از "بهترین مقدار برای ریسایکل 0.5% کل تعداد رف هاست هرچی کم تر بهتر" چیه؟یعنی من که الان 200 تا رف دارم نهایتا روزی یکی رو ریسایکل کنم؟پس بقیه شون چی؟

ریسایکل کردن هیچ تاثیر در بهبود میانگین نداره. حتی همون نیم درصد هم زیاد هست. بهتره اجازه بدی اتو ریسایکل خودش اون ها رو ریسایکل کنه (اتو ریسایکل = در صورتی که ریفرالی 14 روز کلیک نکرد خود به خود و مجانی ریسایکل میشه)
تحمل کردن رف های تنبل سخته اما خیلی زود خودت متوجه میشی که هیچ تاثیر در بهبود میانگینت نداره.

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
با تشکر از تاپیک خوبتون

لطفا از این به بعد عکس ها رو توی SkyDrive یا Picasa آپلود کنید که دیگه مشکل block یا expire شدن نداشته باشیم

با سپاس

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
2- بیشترین سود دهی در آنباکس با رف هایی بین 400 تا 750 هستش که بین 100 تا 140 دلار در ماه هستش

ینی کسی به فکر ریفرال هزار-دوهزار به بالا نباشه؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
ینی کسی به فکر ریفرال هزار-دوهزار به بالا نباشه؟

بله دقیقا همین منظورم بود. شک نکن. من درآنباکس در فروم ایرانی ها با خیلی ها که بالای هزار تا رف داشتن دائما در گفت و گو بودم

درآمد روزانت با افزاش زیر مجموعه بالاتر میره و حتی تا 25 دلار در روز هم می رسه

اما از یک طرف میانگینت کاهش پیدا می کنه و حتی به زیر 1 می رسه (از حدود 900 رف به بالا میانگین به مرز 1 می رسه)

و از طرف دیگه هزینه های اجاره و تمدید هم با افزایش زیر مجموعه پیدا می کنه (بسته به تعداد رف ها از 0.20$ تا 0.27$ در حالت گدن متفاوت هست)

در نتیجه عملا از 1200 رف به بلا به ضرر دهی می رسی

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
بله دقیقا همین منظورم بود. شک نکن. من درآنباکس در فروم ایرانی ها با خیلی ها که بالای هزار تا رف داشتن دائما در گفت و گو بودم
درآمد روزانت با افزاش زیر مجموعه بالاتر میره و حتی تا 25 دلار در روز هم می رسه
اما از یک طرف میانگینت کاهش پیدا می کنه و حتی به زیر 1 می رسه (از حدود 900 رف به بالا میانگین به مرز 1 می رسه)
و از طرف دیگه هزینه های اجاره و تمدید هم با افزایش زیر مجموعه پیدا می کنه (بسته به تعداد رف ها از 0.20$ تا 0.27$ در حالت گدن متفاوت هست)
در نتیجه عملا از 1200 رف به بلا به ضرر دهی می رسی

پس همینه که اینقدر رو ی مولتی اکانت حساسن ،
منم حساب کردم از یه بالانس ماهی 600 ، فقط 200 تاش میمونه ! تازه با همون میانگین یک ،
همینه مثل قارچ ptc در میاد !

بالا