برگزیده های پرشین تولز

سرعت کدوم دانلود منیجر از همه بیشتر است؟

سرعت کدوم بیشتره؟

• Internet Download Accelerator

Votes: 0 0.0%
  • mass downloader

• fresh download

• Free Download Manager

• Fast Download

• GoZilla

• Total voters
    25

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
2. اگه به آدرس فايل تبديل نشد browser رو مجبور ميكنم كه با فلش گت و يا هر منيجر ديگري دانلود كنه. اينجوري آدرس فايل به دست مياد.
این کارو چه جوری میکنی؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من از maxthon كه ورژن جديد myie هست استفاده ميكنم و هر دوتاي اين مرورگر ها قسمتي براي دانلود دارن كه ميشه تنظيم كرد كه به صورت اتوماتيك با كدام دانلود منيجر دانلود بشه. حتي ميشه به صورت لحظه اي اين خاصيت رو غيرفعال كرد و....

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
آخ مثل اینکه رای من خيلی ها رو ناراحت کرد .

من خودم ا کثرا از فلش گت استفاده ميکنم ولی بهم اثبات شده که سرعت dap بيشتره.
واسه همينم به dap رای دادم

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
من نت ترانسپورت استفاده ميكنم چون فايلهاي ام ام اس رو فقط اون ميتونه دانلود كنه

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
دپ يه خوبي كه داره اينه كه مثلا يه ايندكس ميبيني كه توش پر دانلود هست . تنظيمش ميكني كه مثلا فقط يكدونه دانلود در هر لحظه داشته باشه .
بعد همه لينك هارو به راهتي وارد دپ ميكني . و همشون Redy To Download ميشن . وقتي مثلا اولي تموم شد بره سر دومي و ....

من يه بار اين كارو كردم 120 - 30 تا فايل 100 - تا 500 كيلو بايتي بود . همرو ضرف سه سوت ليست كردم . بعد دپ دونه دونه همرو دانلود كرد .

راستي . من دپ 5 فارسي رو دارم . خودم اون موقه كه ... فارسي كردم :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ....P30.... :
فلش گت خداست !
ولی داپ ا** هست! این ورژن جدیده من خیلی باهاش حال می کنم! فلش کت حتی با ورژن جدیدش حال نکردم

aenemamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقايون كسي با Leechget كار نكرده ؟؟
چه طور تو انتخابات نذاشتي !!؟
عاليه ...

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من اين فلش گت را ريختم
اما نمي دانم چرا روي كامپيوتر من اين قدر كنده!
Getright خيلي سريع تر بود. جانش در آمد 1و5 مگابايت دانلود كنه!
از نوع دانلودش هم زياد خوشم نيامد!
شما نمي دونين چرا رو مال من اين قدر كنده؟
در مورد DAP حرف DAP هم نزنين كه يك بار فايل 40 مگابايتي نازنينم را گفت خرابه! بعد از 3 ساعت دانلود!
از اون موقع از مخالفان اين Download Manager شدم!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ببینم موقع باز کردن گفت خرابه؟؟ با چی می خواستی باز کنی با وین رر؟؟ وین رر ایراد الکی میگیره من خیلی از فایلها رو که وینرر ارور میده با پاور ارچی بازشون می کنم و مشکل هم نداره
دقیق بگو چطور شده بود

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
نخير!
اصلا فايل exe بود.
يك بار هم پيش نيومده كه بگم آخي!
ببینم موقع باز کردن گفت خرابه؟؟ وقتي دانلود تمام شده بود و ظاهرا به خوبي و خوشي تمام شده بود گفت فايل نمي تونه بار بشه
با چی می خواستی باز کنی با وین رر؟؟ فايل exe بود
دقیق بگو چطور شده بود
راستش ارورش كه يادم نيست! با irgamer مشورت كردم گفت دپ فايلها را گاهي اوقات خراب مي كنه. تا حالا با GetRight به چنين مشكلي برنخوردم!
دقيق مي خواي بدوني:
برنامه ي VMWARE Workstation 4.5 را دانلود مي كردم 36 مگابايت گرفتم همه چيز خوب بود و زيبا! اما دانلود تمام شد با خوشحالي روي فايل كليك كردم! اروري داد كه مرا حسابي عصباني كرد. خودتونو جاي من بذاريد كه بعد از 3 ساعت چنين اروري بده!
يك بار ديگر هم يادمه MSN Msg 6.1 قديما تازه اومده بود گرفتم نتونست باز كنه يك بار ديگهر دانلود كردم اين بار سلامت اومد
همه چيز هم درسته سرعت نرمال و... اما آخرش!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
یعنی وارد قسمت کامپلت دانلود نمی شد؟؟ تو همون قسمت دانلود میموند ولی میزان دانلود رو 100 درصد نشون میداد؟؟ اگه اینطور شد دانلود هنوز کامل نشده و کافیه رو force download که به شکل یک صاعقه سبز هست بزنی (هم اون بال هست هم با راست کلیک رو فایل تو قسمت دان میاد ) وقتی زدی -البته زمانی که هنوز به اینترنت وصلی کار اتمام دانلود رو انجام میده!و تازه اونموقع هست که می فهمی مثلا به جای 100 درصد مثلا 80 درصد دان شده بوده بعد به سلامتی دانت تموم میشه
من خودم وقتی مشکل پیش میا د اینجوری درست می کنم

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از mehrdad1355 :
یعنی وارد قسمت کامپلت دانلود نمی شد؟؟ تو همون قسمت دانلود میموند ولی میزان دانلود رو 100 درصد نشون میداد؟؟ اگه اینطور شد دانلود هنوز کامل نشده و کافیه رو force download که به شکل یک صاعقه سبز هست بزنی (هم اون بال هست هم با راست کلیک رو فایل تو قسمت دان میاد ) وقتی زدی -البته زمانی که هنوز به اینترنت وصلی کار اتمام دانلود رو انجام میده!و تازه اونموقع هست که می فهمی مثلا به جای 100 درصد مثلا 80 درصد دان شده بوده بعد به سلامتی دانت تموم میشه
من خودم وقتی مشکل پیش میا د اینجوری درست می کنم
راستش ديگه اينشو دقت نكردم.
يادمه اون صفحه اي كه بعد از اتمام دانلود مياد كه open file داره و close و... اون اومد اما زدم گفت آقا ناقصه! :blink:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
دپ يه خوبي كه داره اينه كه مثلا يه ايندكس ميبيني كه توش پر دانلود هست . تنظيمش ميكني كه مثلا فقط يكدونه دانلود در هر لحظه داشته باشه .
بعد همه لينك هارو به راهتي وارد دپ ميكني . و همشون Redy To Download ميشن . وقتي مثلا اولي تموم شد بره سر دومي و ....

من يه بار اين كارو كردم 120 - 30 تا فايل 100 - تا 500 كيلو بايتي بود . همرو ضرف سه سوت ليست كردم . بعد دپ دونه دونه همرو دانلود كرد
خصوصیات جالبیه! فلش گت متاسفانه نداره اینو!
آقايون كسي با Leechget كار نكرده ؟؟
چه طور تو انتخابات نذاشتي !!؟
عاليه ...
توی رای گیری بیشتر از 10 تا نمیشه گذاشت متاسفانه من هم مشهورتر ها رو گذاشتم

من اين فلش گت را ريختم
اما نمي دانم چرا روي كامپيوتر من اين قدر كنده!
به نظرم داری اشتباه میکنی! باز هم تستش کن

خیلی ببخشید ولی باید بگم اصلا خوشم نیومد که دپ امتیازش بالاتره! شما به ورژن دپ نگاه کنید بعد به ورژن فلش گت یکی از مهمترین دلیلاش میتونه این باشه که دپ باگش بیشتره که تا این ورژن پیش رفته

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
خیلی ببخشید ولی باید بگم اصلا خوشم نیومد که دپ امتیازش بالاتره!
فكر كنم به خاطر تبليغاتشه. مثلا كمتر كسي توي ايران ميدونه كه با فلش گت ميشه اكثر فايل هاي استريم رو با پروتكل هاي مختلف دانلود كرد. ضمن اينكه از نظر قيافه دپ كمي خوشگلتره! :)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فكر كنم به خاطر تبليغاتشه. مثلا كمتر كسي توي ايران ميدونه كه با فلش گت ميشه اكثر فايل هاي استريم رو با پروتكل هاي مختلف دانلود كرد. ضمن اينكه از نظر قيافه دپ كمي خوشگلتره!
شاید یکی از دلیلای دیگش هم اینه که بعضی ها فقط دپ رو میشناسن یعنی در کل فکر میکنن که دانلود منیجر یعنی دپ! اینو جدی میگم! به دلایلی این اتفاق افتاده همونطور که بعضی ها به مایع ظرفشویی میگن ریکا و به پودر لباسشویی میگن تاید و به دستمال کاغذی میگن کلینکس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوب به دانلود منیجر هم میگن دپ!!!!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خیلی ممنون از ....P30...., daftarekhaterat, faridbahal, fotocopy, gooyapardaz
بالاخره باید از خودم هم تشکر کنم دیگه! میبینید که همه ی irdown یها به فلش گت رای دادن
و اخه چرا؟ برای!!!!! :
ehsan, mehrdad1355, MohammadR, night wolf, Persia, shankimout, sina1808, t_mohsen
سینا جان شما چرا؟!

بالا