برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
طلا حباب منفی نداره(نه در ایران و نه در هیچ کجای جهان و هیچ وقت طلا قیمتش کاذب نمی شود بلکه کاملا قیمت واقعی ست.)
قیمت دلار به صورت کاذب توسط یک عده بالاتر اعلام میشه به این امید که در هر بار اعلام 100 تومن گرانتر بشه
شما قیمت واقعی دلار را که 12700 هست رو حساب کنید ببنید طلا بازم حباب داره؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران:
حباب قیمت طلا در بازار تهران منفی شده است

محمد کشتی آرای، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ، با اشاره به تفاوت نرخ جهانی طلا با بازار داخلی گفت: در شرایط کنونی شاهد حباب منفی بهای طلا در بازار داخلی هستیم، به گونه‌ای که قیمت طلای آبشده در ایران، نسبت به قیمت جهانی طلا، ارزان‌تر می‌باشد.

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
معاون اول رئیس جمهور ایران:
دلار 4200 بیشتر نمی شود و هر کس هر چقدر خواست می دهیم.
-------------
تا کی قراره یه عده معلوم الحال در این کشور حکمرانی بکنن، خدا داند

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
این سکه میخواستم ۵.۲۰۰ شد رو ۵ بفروشم‌
دوستان گفتن دست نگه دار میره بالاتر
الان‌که‌کشیده باز پایین

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
این سکه میخواستم ۵.۲۰۰ شد رو ۵ بفروشم‌
دوستان گفتن دست نگه دار میره بالاتر
الان‌که‌کشیده باز پایین
یه زمانی طلا 540شده بود من یه مقدار طلا داشتم واسه فروش توی تاپیک همه گفتن نفروش میره رو 700 تومن ریسک کردم فروختم دیگه هیچ وقت به 540 نرسید

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
یه زمانی طلا 540شده بود من یه مقدار طلا داشتم واسه فروش توی تاپیک همه گفتن نفروش میره رو 700 تومن ریسک کردم فروختم دیگه هیچ وقت به 540 نرسید

من سکه ها رو ۵.۴۶۰ خریدم
همه‌گفتن بخر تا ۶ میره حداقل
من خریدم تا ۵.۶۵۰ رفت بعد‌ کشید پایین تا ۳.۲۰۰ میلیون‌

الانم که ۴.۴۰۰
خریدشم زیر اینه

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
من سکه ها رو ۵.۴۶۰ خریدم
همه‌گفتن بخر تا ۶ میره حداقل
من خریدم تا ۵.۶۵۰ رفت بعد‌ کشید پایین تا ۳.۲۰۰ میلیون‌

الانم که ۴.۴۰۰
خریدشم زیر اینه
سود هم کنه ارزش این همه استرس که به ادم وارد میشه رو نداره انشالله رفت بالا بفروش و خودتو خلاص کن

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سود هم کنه ارزش این همه استرس که به ادم وارد میشه رو نداره انشالله رفت بالا بفروش و خودتو خلاص کن

به ۵ برسه میفروشم
خسته شدم ۱ ساله خریدم کلا ضرر کردم
با پولی که دادم سکه خریدم با همون میزان میشد یه سویت جا پرت کرج خرید الان فوقش پول اجاره پیش همونا‌میشه

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سود سکه رو اونی کرد که ۵۰ میلیارد داد ۳۸۰۰۰ عدد خرید بعدش شد ۱۲۲ میلیارد!!

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
حمایت ها یکی پس از دیگری شکسته شده. کماکان احتمال کاهش بیشتر از افزایش و حتی ثباته

تازه این روند با وجود صعود اونس به 1400 دلار صورت گرفته. اگه الان مثل چند ماه قبل اونس 1250 تا 1300 و پایینتر بود الان سکه زیر 4 تومن بود

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
حمایت ها یکی پس از دیگری شکسته شده. کماکان احتمال کاهش بیشتر از افزایش و حتی ثباته

تازه این روند با وجود صعود اونس به 1400 دلار صورت گرفته. اگه الان مثل چند ماه قبل اونس 1250 تا 1300 و پایینتر بود الان سکه زیر 4 تومن بود

دست رو دلم نزار :general503:

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
و الا چی بگیم که اگه یه چیزی می گفتیم صد نفر همچین جبهه می گرفتن که: ایران کشور سوخته اس و نابود شد و شما ساندیس خوری و ترامپ عصبانی شده و....
بارها اینجا دلیل و منطق اوردیم که بازار سکه و دلار حرکتش رو کرده و گرچه در بلند مدت صعودیه ولی فعلا دیگه توان صعود نداره
اما عده ایی بودند که حتی زمانشم می گفتن که مثلا در خرداد دلار بالای 30 تومن میره و برو اون وقت بیا
اگه یه حرف خلاف تفکراتشون می گفتی هر چی هم خانوادشون یاد داده بود اینجا می گفتن

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
سوخته که سوخته است خاکستری مونده فقط یه بادی بیاد اینم ببره
ظاهرسازی تا کی؟
من جوون دلار و سکه استفاده میکنم؟ من نه تاجرم که دلار لازم داشته باشم نه طلافروشی دارم که سکه بخوام جمع کنم
من یه ماشین لازم دارم که الان فروغونش قیمت دو سال و نیم کار کردنه به شرطی که چیزی خرج نکنم تا اون موقع هم گرون نشه
من خونه لازم دارم که جنوب شهر یه اپارتمان 400 میل قیمت داره 22 سال چیزی خرج نکنم تا اون موقع هم گرون نشه
من سرمایه برای کار احتیاج دارم ....
من یه لپ تاپ میخوام بخرم ....
من یه جشن ازدواج ...
البته شاید من عجله دارم یا اینا خواسته های زیادیه :android17:
فقط قیمت ساندیس :android30: تغییر قیمت نداشته خدا رو شکر. آینده ای روشن در انتظار ماست :android21:

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
ایران کشور سوخته اس و نابود شد
نه کشور سوخته و نابود شده نیست، شاخص فلاکت(مجموع تورم و بیکاری) 55 درصدی، حداقل دستمزد 150 دلاری(یک دهم کشورهای همسایه)، مدت انتظار خرید مسکن 43 سال، سرمایه گذاری خارجی نزدیک به صفر، میزان تولید ناخالص داخلی کمتر از نقدینگی، اعتبار پاسپورت در حد اریتره و سومالی، اینا هیچکدوم نشانه های کشور سوخته و نابود شده نیست.

برادر تو تانزانیا و کره شمالی و کوبا و گابن هم دلار نوسان خاصی نداره. بدیهیات رو به عنوان خوشبختی به مردم نفروش.

Last edited:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
و الا چی بگیم که اگه یه چیزی می گفتیم صد نفر همچین جبهه می گرفتن که: ایران کشور سوخته اس و نابود شد و شما ساندیس خوری و ترامپ عصبانی شده و....
بارها اینجا دلیل و منطق اوردیم که بازار سکه و دلار حرکتش رو کرده و گرچه در بلند مدت صعودیه ولی فعلا دیگه توان صعود نداره
اما عده ایی بودند که حتی زمانشم می گفتن که مثلا در خرداد دلار بالای 30 تومن میره و برو اون وقت بیا
اگه یه حرف خلاف تفکراتشون می گفتی هر چی هم خانوادشون یاد داده بود اینجا می گفتن

گفتن با گفتن فرق داره
بعضیا زدن تو سر مال مردم و بز خری کردن همونا اسمشو گذاشتن : گفتن و راهنمایی و‌ کمک و من که‌ گفته بودم

پیامبر خداشم ادعا همه چیز دانی و پیشگویی و ..... نداشت فقط شیادان این ادعا دارن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
بازده 3 ماهه سکه %15.6-
بازده 6 ماهه %0.5
نظرتون چیه الان تو کف قیمت هستیم؟ ماه دیگه باز سکه بشه 4.5 میلیون بازده
(1 ماهه) میشه %14

Michael Jordan

Registered User
لایک‌ها
347
بازده 3 ماهه سکه %15.6-
بازده 6 ماهه %0.5
نظرتون چیه الان تو کف قیمت هستیم؟ ماه دیگه باز سکه بشه 4.5 میلیون بازده
(1 ماهه) میشه %14
دو ماه پیش گفتم بازی ارز و طلا تموم شد تا سه چهار سال دیگه، ولی دلال های اینجا قبول نمیکردن و میگفتن که کشور سوخته و نابود شده و دلار میشه سی تومن. سکه دیگه رنگ 4/5 میلیون رو حالا حالاها نمیبینه.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
دو ماه پیش گفتم بازی ارز و طلا تموم شد تا سه چهار سال دیگه، ولی دلال های اینجا قبول نمیکردن و میگفتن که کشور سوخته و نابود شده و دلار میشه سی تومن. سکه دیگه رنگ 4/5 میلیون رو حالا حالاها نمیبینه.
همیشه این بالا پایین شدنا بوده دی 97، 3890 بوده اسفند 4780 رو هم دیده. یا اردیبهشت 5150

بر چه اساسی 4.5 میلیون رو نمی بینه؟ به زور میخوان نزارن بشه 4.5 میلیون؟
ا

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
اینجا هیچکس به جز خود باهوشت نگفت دلار میشه سی تومن، البته تو اینقدر دانشمندی که میگفتی 40 تومن میشه:general304::general304::general304::general304:

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
مطمئنی اونی که میگفت کشور نابود شده و گونی گونی پشکل هم از ریال با ارزش تره شخص خودت نبودی؟;):general304:;)

آفتاب پرست های قبل از تو سوتفاهم بود:general304:

بالا