برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,130
سکه فقط تو ایران اعتبار داره

سکه رو هر جای دنیا ببری بر اساس وزنش بهت پول میدن

ولی طلا داستانش فرق داره
خب چی کار کنیم؟
سکه بخاطر جلدی که داره میخرن طور دیگه ای باشه میگن تقلبیه دسته دومه و...

signore

Registered User
لایک‌ها
636
هیچ وقت این حرفو نزن ، هر چیزی تو این مملکت احتمال داره به وقوع بپیونده

حتی فعال شدن اتشفشان دماوند و ورود ادم فضایی ها و ظهور عیسی مسیح و امام زمان هم زمان در خاک ایران :)
بعضیا فکر میکنن جنگ فقط واسه تو فیلماست

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
خب چی کار کنیم؟
سکه بخاطر جلدی که داره میخرن طور دیگه ای باشه میگن تقلبیه دسته دومه و...
]

نمیدونم سرمایت چقدره ولی الان هر چی بخری رشد میکنه ، نگران نباش

۲ تا انتخابات مهم تو راهه ، ریاست جمهوری امریکا و ایران

تحریم های سازمان ملل تو راهه که اگه تصویب بشه واویلاست

و کلی اتفاق پیش بینی نشده ی دیگه

پس قطعا تا یک سال دیگه وضع به همین شکل و حتی وخیم تر از این باشه

الان تو ایران هر کی تو حساب بانکیش بیشتر از ۵۰۰ هزار تومن نگه داشته باشه بازندست ;)

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,130
توی این هفته من تصمیم دارم روی کف قیمت خرید بزنم بنظر شاید توی این هفته حداقل یکبار سکه بیاد رو ۷۳۰۰ یا خیلی خوشبینانه روی ۷۲۰۰ من منتظر این رقم هستم که شکارو بزنم
اینجا رو ببین، اون قسمتی که مشخص کردم یه دفعه رفته بالا هنوز هیچی پایین نیومده
آخرش باید بیاد پایین ولی دقیقا نمیدونم چه روزی، هیچی پایین نمیاد که بفهمیم موقش هست یا نه
558.jpg

]

نمیدونم سرمایت چقدره ولی الان هر چی بخری رشد میکنه ، نگران نباش

۲ تا انتخابات مهم تو راهه ، ریاست جمهوری امریکا و ایران

تحریم های سازمان ملل تو راهه که اگه تصویب بشه واویلاست

و کلی اتفاق پیش بینی نشده ی دیگه

پس قطعا تا یک سال دیگه وضع به همین شکل و حتی وخیم تر از این باشه

الان تو ایران هر کی تو حساب بانکیش بیشتر از ۵۰۰ هزار تومن نگه داشته باشه بازندست ;)
بوش هم میگفتن دور بعد رای نمیاره ، با اینکه وارد چند تا جنگ شدن و 11 سپتامبر 2001 رو تجربه کردن ولی دوباره اومد
ترامپ همینطور اونم دوباره میاد

Michael Jordan

Registered User
لایک‌ها
347
ترامپ قطعا رای میاره، اتفاقا این قضیه کرونا به نفعش تموم میشه چون کسی که میتونه دوباره اقتصاد آمریکا رو به حالت قبل کرونا برگردونه خود ترامپه، قضیه کرونا هم که به ترامپ ربطی نداشت و کل دنیا رو فلج کرد کرونا، تو قضیه این پورن استاره فلوید هم که اصلا عملکرد پلیس های داخلی ایالتها ربطی به دولت فدرال نداره

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
بعضیا فکر میکنن جنگ فقط واسه تو فیلماست
سیاست واسه همین چیزاست که شمارو بفکر بندازه و بازیت بده که روزی جنگ خواهد شد اینطور نشون بده ما دشمنان خونینی داریم در صورتی که اینا هنش برای بازی دادن منو تویه

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
آخرش باید بیاد پایین ولی دقیقا نمیدونم چه روزی، هیچی پایین نمیاد که بفهمیم موقش هست یا نه
مشاهده پیوست 1183782
احتمالا به این زودیها پایین نمیاد اما از روی نمودار ممکنه سکه بره روی ۹ تومن و بعد برگرده به کانال ۸ تومن پس اینطور که مشخصه روی کانال ۷ تومن پایین نمیاد

signore

Registered User
لایک‌ها
636
سیاست واسه همین چیزاست که شمارو بفکر بندازه و بازیت بده که روزی جنگ خواهد شد اینطور نشون بده ما دشمنان خونینی داریم در صورتی که اینا هنش برای بازی دادن منو تویه
به خاطر سیاست و پول و قدرت، جریان سرمایه داری از یک سو و جریانات ایدئولوژیک از سوی دیگر هر موقع منافعشان ایجاب کند هیچ پروایی از افروختن آتش جنگ ندارند. تا بوده همین بوده.
من نگفتم حتما روزی جنگ خواهد شد. اما احتمال وقوع جنگ در هر لحظه در هر نقطه از دنیا همیشه وجود داره و جنگ فقط مال سوریه و عراق و سومالی و بوسنی یا مال توی فیلمها نیست.

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
همین الانشم در حال جنگیم :)
نه فقط ما ، همه کشورای دنیا !
جنگای نیابتی . فقط ظاهرش متمدنانه تر شده و ظاهر کشورها رو خراب نمیکنه ! هر کشوری چند تا سازمان نظامی خصوصی یا نیمه خصوصی یا گروه های شبه نظامی رو تامین میکنه . اونا با هم میجنگن ولی مردم کشور حامی پولشو میدن !
محل جنگشونم توی یه کشور سومه که مردم غیر نظامی اونجا کشته میشن و زیرساخت های اون کشور سوم عقب از بین میره . شما اینطوری حساب بکنی کشورای روسیه ، چین ، آمریکا ، ایران ، اسرائیل ، انگلیس ، کره و چند کشور دیگه ، همه در حال جنگ با هم دیگن ! جنگی که هیچ وقت تموم نمیشه !

اگه قراره به فکر جنگ باشید ، به فکر این حرفایی هم که میزنم باشید . ارتباط مستقیم با طلا و دلار نداره ولی غیر مستقیم داره ...
! این رو لطفا بخونید !
___________________________________________________________________________________________________________________________________________
آدما یه گونه از حیوونن که برای توجیه کاراشون منطق میندازن وسط ! حیوونایی هستن که به جای کشتن با دندون با سلاح اینکارو میکنن . از چوب و سنگ و تیرکمون و نیزه و شمشیر بگیر تا انواع سلاح های نیمه اتومات و اتومات و سبک و سنگین امروزی در کنارش هم ماشین آلات جنگی مثل تانک ، هواپیما ، بالگرد و ناو و ... . چون فقط دوست داریم بجنگیم . چون هممون یه سری وحشی هستیم که نه به خودمون نه به محیط اطرافمون اهمیت میدیم . هم گذشته ترسناکی داشتیم و هم آینده ترسناکی چون از ریشه و از پایه با همین ویژگی ها طراحی شدیم .

از لحظه ای که انسان روی زمین تکامل پیدا کرد ، فقط قتل و کشتار داشته تا همین لحظه که دارم این حرف رو میزنم ! تا کجا ادامه پیدا میکنه ؟ تا جایی که خودمون تبدیل به هوش برتر بشیم و بتونیم توی سیارات دیگه بعد از درست کردن حیات و خلقت ، موجودات زنده شبیه خودمون بسازیم ! بازم درگیری بین ماها ادامه داره و گونه های جدید ، درگیری بین ماها رو به درگیری بین خیر ( خدا ، پاکی ، خوبی ) و شر ( شیطان ، ناپاکی ، بدی ) میبینن ! درصورتی که هممون از یه گونه مشترک هستیم ....
دسته خیر از مخلوقات دفاع میکنه و دسته شر سعی میکنه اونا رو از بین ببره . گاهی اوقات هم خیر تصمیم میگیره مخلوقات خودش رو از بین ببره چون هدفش حفظ سلامت اکثریت هستش نه اقلیت . ممکنه جایی صلاح بدونه بخشی از مخلوقات رو از بین ببره یا برای شرایط سخت تر آینده آماده بکنه ( با جنگ ، با بیماری ، با ایجاد بلاهای مثلا طبیعی یا ورود مستقیم خودش برای نابودی که با پیشرفت تکنولوژی امکانش وجود نداره ) . چون فقط منابع هستن مثل درخت ، حیوانات ، گیاهان و ... .
حذف کردن بخشی از منابع برای حفظ بقیه منابع با ارزش تر لازمه . مثل هرس درخت ، مثل از بین بردن علف هرز ، مثل کشتن حیوانات موذی ، مثل کشتن جوجه هایی که به دلایل منطقی باید کشته میشدن و خبرش بین مردم پخش شد و ...
بعضی از حذف کردن ها به چشم ما نمیاد ولی بعضیا ناراحتمون میکنه ولی میدونیم مجبوریم ! چون آینده ای رو میبینیم که خودشون نمیبینن . به اون آینده اینقدر نزدیکیم که فکرشو نمیکنید !

برگردیم به الان خودمون : اثرات نزدیک شدن به آینده رو چند ساله میبینیم که روز به روز بیشتر میشه تا جایی که بی نظمی به وجود میاد . اتفاقاتی که از گذشته شروع شدن و هنوز تموم نشدن و اتفاقاتی که تازه شروع شدن و درآینده فقط شکلشون تغییر میکنه رو بهش توجه بکنید !
اتفاقاتی هم که بعدا قراره بیوفته ولی الان فقط تو فیلما میبینید . بعضی از فیلم ها یک نسخه از آینده هستن که برای عادی شدن و آموزش عموم مردم بهشون میدن .
چند ده هزار سال قبل انتقال از بالا به پادشاه و بالاترین مقام هر حکومت توی قلمرو خودش بوده . بعدش افرادی که انتخاب شده بودن ( برای دینی نشدن بحث اسم نمیبرم ! )
با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ، انتقال ( از بالا ) ، باید به شکل مویرگی ( هرمی ) و با ظرافت بین مردم اعمال بشه . این هرم با سطوح مختلف از مردم عادی ای تشکیل میشه که آگاهی بالاتری نسبت به بقیه انسان ها داشته باشن و بتونن به بهترین شکل ممکن ساخت و مهندسی رو انجام بدن .
___________________________________________________________________________________________________________________________________________

برداشت ها به عهده خودتون:D

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
امروز رفتم طلا کار شده دسته دوم ۱۸ عیار گرفتم

گرمی ۷۳۰/۰۰۰ تومان

دیگه بادا باد ، هر چی میخاد بشه

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443

:rolleyes:

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
امامی 7700
منبع داخلی:

mahan220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
بسلامتی سکه شد7700 عجب بساطیست.

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,934
کجا داری میری

Sent from my iPhone using Tapatalk

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,130
558-jpg.1183782

بوش هم میگفتن دور بعد رای نمیاره ، با اینکه وارد چند تا جنگ شدن و 11 سپتامبر 2001 رو تجربه کردن ولی دوباره اومد
ترامپ همینطور اونم دوباره میاد
یک ساعت بعد که این پست رو گذاشتم رفتم خریدم
حتی صبر نکردم برای روز بعدش
کاش داشتم بیشتر میخریدم :دی
وضعیت طوری شده که باید همون لحظه تصمیم بگیرید و انجام بدید، کار رو بزارید برای چند ساعت بعد کلی ضرر میکنید
دیگه فرصتی برای فکر کردن نیست باید خیلی سریع عمل کنید

Last edited:

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
الان ملت سرازیر شدن سمت خرید دلارو سکه طلا ، بازار مسکن و ماشین فعلا راکته که اونم دیر یا زود سعودی میشه ، به هیچ عنوان منتظر پایین اومدن قیمتا نباشین ، هر چی پول تو حسابتونه سرازیر کنید سمت بازاره دلارو سکه طلا

تضمین میکنم دلار تا اخر امسال حوالی ۲۲ تا ۲۵

سکه حوالی ۱۰ تا ۱۴

طلا ۱۸ عیار گرمی ۹۰۰ تا ۱

نخری باختی

دیگه خود دانید

اگه پولتون گندست بالای ۵۰۰ تومنه بهترین گزینه خرید ماشین خارجیه چون رشدش از همه ی اینها بیشتره

خلاصه فقط معجزه میتونه جلوی رشد قیمتهارو بگیره ((( فقطططط معجزه ))))

اگه هم با هر ترفندی بتونن جلوی رشد قیمتارو بگیرن شک نکنید که مقطعی هستش و گول زنک

Last edited:

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
الان ملت سرازیر شدن سمت خرید دلارو سکه طلا ، بازار مسکن و ماشین فعلا راکته که اونم دیر یا زود سعودی میشه ، به هیچ عنوان منتظر پایین اومدن قیمتا نباشین ، هر چی پول تو حسابتونه سرازیر کنید سمت بازاره دلارو سکه طلا

تضمین میکنم دلار تا اخر امسال حوالی ۲۲ تا ۲۵

سکه حوالی ۱۰ تا ۱۴

طلا ۱۸ عیار گرمی ۹۰۰ تا ۱

نخری باختی

دیگه خود دانید

فقط معجزه میتونه جلوی رشد قیمتهارو بگیره ((( فقطططط معجزه ))))

اگه هم با هر ترفندی بتونن جلوی رشد قیمتارو بگیرن شک نکنید که مقطعی هستش و گول زنک
شاید به ۹ برسه اما نه دیگه ۱۴
۱۴بمونه برای سال بعد;)
امروز رفتم ۱۰۰تومن سکه خرید زدم فردا به جرم سلطان سکه محاکمه و اعدام خواهم شد:D

بالا