برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

ramin_delphi

Registered User
لایک‌ها
738
برا خرید سکه
الان وقت مناسبی برا خرید هست؟
من تو طلا و سکه موندم
اصلا نمی دونم چی بگم
همه چی گرون میشه و الا طلا و سکه

بعضا به نظرم میاد این ارز دیجیتال سبب شده - حس می کنم هر زمانی ارز دیجیتال بیاد پایین باز طلا رشد می کنه که با این وضع ارز دیجیتال باید اجداد ما صبر کنن تا این طلا یکم به خودش بیاد و حرکتی نشون بده :LOL:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,905
برا خرید سکه
الان وقت مناسبی برا خرید هست؟
فکر کنم کف قیمت همین باشه
تا قبل از انتخا### همه چی خوبه
بخاطر محدودیت . مغازه های طلافروشی تعطیل و نیمه تعطیله
وقتی خرید و فروش نشه قیمت میاد پایین
مگرنه باز بشن قیمت مثل فنر میپره بالا

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,209
دوید شب عید 200 هزارتا حواله زدم با یوان 4 تومن امروز شده 3.480 تومن تازه 3 ماه دیگه جنس میرسه
284.gif
این مقدار پولو حواله میزنی برای یک شخص چینی، نمی ترسی پولتو بخوره؟ چه تضمینی هست که سرتو کلاه نگذاره؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
این مقدار پولو حواله میزنی برای یک شخص چینی، نمی ترسی پولتو بخوره؟ چه تضمینی هست که سرتو کلاه نگذاره؟

همشون شخص نیستند و شرکت هم هست، این ها رو چند بار رفتم دیدم و چند ساله باهاشون کار میکنم
بعد چینی ها دنبال تداوم همکاری هستند
200 هزار یوان الان به پول ما یه مقدار زیاده و میشه 800 میلیون، سه سال پیش میشد 90 میلیون 168.gif

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
حالا که کمی طلا و سکه ارزون شده اونس داره میره بالا :دی

bmw

Registered User
لایک‌ها
73
نطرتون روی ابشده چیه

bmw

Registered User
لایک‌ها
73
البته خرید هم اکنون

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
تقاضا شب عیدفطر کمی میره بالا
اونس هم صعودی شد
دلار هم کمی افزایش داشت

ramin_delphi

Registered User
لایک‌ها
738
من فکر نکنم تا ارز دیجیتال پایین نیاد طلا افزایش درست و حسابی پیدا نمی کنه

در مقابل سود های ارز دیجیتال طلا و دلار خیلی عقب موندند ، ارز دیجیتال در مقابل ریسک بالا سود می‌ده اما طلا هیچ ، کلا تو رو به پایین هست ، من خودم سکه خریدم الان تو ضرر سنگینی هستم ، فکر نکنم هم تا به این زودی ها طلا حرکت درست و حسابی نشون بده

نفس طلا و دلار رو اصلا بریدن ، باز مثل حرف های قبلی تاکید می کنم اگه هر چی به جز طلا خریده بودم الان سود کرده بودم ، اما خواستم کار محکم بگیرم و طلا بخرم نه بخاطر سود زیاد بلکه حفظ ارزش پولم نسبت به وضع اقتصاد که اون هم کلا رفتم رو ضرر سنگین

طلا با این شرایط اصلا ارزش خرید نداره …

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام

دوستان من قصد دارم سکه بخرم فقط دوستی میتونه بگه اگر از طریق کارگزاری بخوام بخرم چه مزیت ها و چه بدی هایی نسبت به خرید فیزیکی داره ؟ و اینکه من الان از کارگزاری اگاه کد بورسی دارم بخوام خرید کنم روشش به چه شکلی هست ؟

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام

دوستان من قصد دارم سکه بخرم فقط دوستی میتونه بگه اگر از طریق کارگزاری بخوام بخرم چه مزیت ها و چه بدی هایی نسبت به خرید فیزیکی داره ؟ و اینکه من الان از کارگزاری اگاه کد بورسی دارم بخوام خرید کنم روشش به چه شکلی هست ؟
از طریق کارگزاری تنها فرقش موقع برداشته ازتون کارمزد کم میکنه ولی خوب قیمتش مشخصه از این طلا فروشی تا اون طلا فروشی فرق چندانی نداره خریدشم تو نت بزنید نماد داره

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
از طریق کارگزاری تنها فرقش موقع برداشته ازتون کارمزد کم میکنه ولی خوب قیمتش مشخصه از این طلا فروشی تا اون طلا فروشی فرق چندانی نداره خریدشم تو نت بزنید نماد داره
تشکر. کارمزدش زیاده ؟ یعنی ارزش خرید داره ؟ و اینکه نیم سکه و ربع هم میشه خرید ؟ و یه سوال دیگه اینکه به نظرتون برای دید بلند مدت الان خرید سکه رو پیشنهاد میدید ؟ البته در حد بسیار کم میخوام خرید کنم

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
تشکر. کارمزدش زیاده ؟ یعنی ارزش خرید داره ؟ و اینکه نیم سکه و ربع هم میشه خرید ؟ و یه سوال دیگه اینکه به نظرتون برای دید بلند مدت الان خرید سکه رو پیشنهاد میدید ؟ البته در حد بسیار کم میخوام خرید کنم
کارمزد همون کارمزد برداشتیه که کارگزاری میگیره /خیلی اطلاع ندارم ولی احتمالا باید باشه ربع و ../الان قیمتش افت داشته شاید کمترم باشه شایدم نه ولی طلا و سکه همیشه یک سبد سرمایه گذاری خوب بوده ولی نظری نمیدم حقیقتا:D انشاالله پر سود باشید

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
سلام

سلام. «این پست» رو بخونید، کامل توضیح داده شده. کارمزدش نسبتا ناچیزه. فقط سکۀ تمام می‌شه گرفت. در مورد نکات مثبتش، می‌شه به بحث نگهداری مجازی (و ایمن)، قابلیت معامله و نوسانگیری لحظه‌ای و قیمت پایین‌تر از بازار برای خرید و دریافت به منظور نگهداریِ فیزیکی اشاره کرد. البته این آخری در صورتیه که بازار ثبات نسبی داشته باشه. در مورد نکتۀ منفی؛ مطلب خاصی به ذهنم نمی‌رسه به غیر از قوانین یک‌شبه! چون به هر حال مشخصات کامل خریدار ثبت می‌شه، شاید حکایت مالیات بستن روی سکه‌های بانکی، اینجا هم یک روزی دلشون بخواد حرکتی مشابه بزنن. البته صرفا به عنوان فرضیه دارم می‌گم و تا این لحظه که صحبتی نبوده.

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام. «این پست» رو بخونید، کامل توضیح داده شده. کارمزدش نسبتا ناچیزه. فقط سکۀ تمام می‌شه گرفت. در مورد نکات مثبتش، می‌شه به بحث نگهداری مجازی (و ایمن)، قابلیت معامله و نوسانگیری لحظه‌ای و قیمت پایین‌تر از بازار برای خرید و دریافت به منظور نگهداریِ فیزیکی اشاره کرد. البته این آخری در صورتیه که بازار ثبات نسبی داشته باشه. در مورد نکتۀ منفی؛ مطلب خاصی به ذهنم نمی‌رسه به غیر از قوانین یک‌شبه! چون به هر حال مشخصات کامل خریدار ثبت می‌شه، شاید حکایت مالیات بستن روی سکه‌های بانکی، اینجا هم یک روزی دلشون بخواد حرکتی مشابه بزنن. البته صرفا به عنوان فرضیه دارم می‌گم و تا این لحظه که صحبتی نبوده.
سلام
تشکر. من همین الان میخوام اقدام به خرید کنم از این نماد و مینویسه وضعیت نماد برای ثبت سفارش مجاز نمی باشد. دلیلش چیه ؟ و یه سوال دیگه اینکه در قسمت خرید برای قیمت ۲ تا قیمت وجود داره، یکی کمتر هست و یکی بیشتر. کدوم رو باید بزنم و میشه توضیح بدید این قیمت کمتر و بیشتر دقیقا چی هست ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
سلام
تشکر. من همین الان میخوام اقدام به خرید کنم از این نماد و مینویسه وضعیت نماد برای ثبت سفارش مجاز نمی باشد. دلیلش چیه ؟ و یه سوال دیگه اینکه در قسمت خرید برای قیمت ۲ تا قیمت وجود داره، یکی کمتر هست و یکی بیشتر. کدوم رو باید بزنم و میشه توضیح بدید این قیمت کمتر و بیشتر دقیقا چی هست ؟

شنبه تا چهارشنبه 12:30 الی 13:00 پیش‌گشایش و 13:00 الی 15:00 تایم اصلی. مثل سهام عادی قیمت بر اساس عرضه و تقاضا مشخص می‌شه و طبیعتاً نرخ صرافی (فیزیکی) تعیین کننده است. تو پیش‌گشایش سفارش خرید نگذارید. قیمت صرافی رو هم پیش از خرید از «اینجا» و «اینجا» چک کنید و تصمیم بگیرید که در اون روز خاص، اگر به هر دلیلی حتماً باید سکه بخرید، خرید بورسی مناسب‌تر خواهد بود یا حضوری.

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
سکه 10650

علت : بالا رفتن دلار و قانون مجلس مبنی بر مالیات
این مجلس فقط برای رسمی کردن گرانی ها اومده
میخوان یعنی به اصطلاح خودشون دلالی و از بین ببرند

بالا