برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در swisscash

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
این سیستم رو یکی از دوستان هم به من معرفی کرد.
منتها هنوز به من لینکی که Godaddy سایت شرکت رو secure کرده رو نداده.
بعد ادعا کرده شده با بانک HSBC کار میکنه و سرمایه سوئیس کش نه بیلیون دلار ِ. که باز من موندم چطور باید فهمید HSBC با سوئیس کش کار میکنه.
اصولا نتورکرهای کم تجربه و سودجو ضامن نابودی یک سیستم نتورک یا سیستم سرمایه گذار میشن.

خواهشا موارد بالا رو ثابت کنید بانک HSBC ,Godaddy,9biliun
اصلا سکیور کردن توسط گوددی مهم نیست
یه پولی میدی SSL میخری
اگه بیمه کرده بودن یه چیزی(اونم تازه بیمه ی سرمایه اعضا نه بیمه سایت که کار گوددی نیست)
بعضیا از بی اطلاعی بقیه استفاده میکنن و میگن این بیمه س و ... در صورتی که یه SSL معمولیه
در مورد HSBC هم خیلی از این ادعا ها کردن
بعد هی وعده دادن فلان تاریخ اعلام میکنیمو ... بعدم فلنگو بستن

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
Swiss Mutual Fund در سه (3) ماه گذشته، با استفاده از وسایل نقلیه شخص ثالث با نقص جزئی، در آسیا، آفریقا، اروپا، آمریكا و آمریكای جنوبی، انجام كارهای مربوط به برخی از "حواله های نقدی صادره" SwissCash را به خارج از سازمان محول كرده است. در خاتمه، گروه مشاورین ما از نتایج بدست آمده رضایت کامل دارند. بنابراین از اول دسامبر 2006، انجام همه كارهای مربوط به "حواله نقدی صادره" SwissCash با وسیله نقلیه شخص ثالث در قاره مربوطه، به خارج از سازمان محول خواهد شد تا پرداخت سریع انجام شود و هزینه تبادل و نقل و انتقال برای سرمایه گذاران مقرون به صرفه باشد.

نتیجه - SwissCash پیشتاز

بعد از در نظر گرفتن دقیق همه جوانب این دو تصمیم نهایی گرفته می شود:

1. ما در حال حاضر در حدود 170000 سرمایه گذار در 6 قاره داریم که این تعداد به میزان 30-20 درصد در هر ماه رو به افزایش است

2. ما در 30 روز گذشته به غیر از ثبت نام های انجام شده از طریق اینترنت، به طور میانگین در هر روز كاری بانك، 1270 "حواله تلگرافی/تلفنی وارده" از مشتریان یا سرمایه گذارانی دریافت كردیم که هیچكدام از مراحل KYC (شناخت مشتری) برای آنها طی نشده است. مردم هیجان زیادی برای سرمایه گذاری در SwissCash دارند. پیش بینی می کنیم این میزان در هر 6 ماه دو برابر شود.

3. به طور متوسط در 30 روز گذشته، ما بیش از 1000 "حواله نقدی صادره" در هر روز كاری داشته ایم. پیش بینی می شود به خصوص بعد از افتتاح EMF و دیگر دستاوردهای مالی، این تبادلات در مدت 6 تا 12 ماه آینده 4 برابر شود.

4. ما علاوه بر مدیران منطقه ای که اخیراً با آنها قرار داد بسته ایم به یک سیستم پیشتیبانی سازمان یافته تر و اقتصادی و بدور از جنجال نیاز داریم، زیرا ما در حال رشد و جهانی شدن هستیم.

5. در حقیقت ما تصمیم گرفته ایم تا با تكیه بر راهكار بانكداری الكترونیكی سوئیس، قابلیت آن در زمینه پرداخت جهانی افزایش یابد و نه تنها دستاوردهای مالی SwissCash ، بلكه دیگر شركت های سرمایه گذاری با همین شهرت و اعتبار نیز پشتیبانی شوند.

6. با در نظر گرفتن همه این موارد، مجمع مشاورین ما بر این اعتقادند که با تکیه بر یک شبکه وکانال نمایندگی قدرتمند جهانی، می توانیم در مدت زمان کمتری به هدفهای خود برسیم.

7. با محول كردن پرداختهای صادره به شركای منطقه ای، ما معتقدیم كه می توانیم برای مدت طولانی، بدون مشكل و سریعتر و اقتصادی تر برنامه خود را اجرا كنیم.

باید در نظر داشت كه با ارائه تسهیلات در زمینه تبادل از سوی مؤسسات معتبر، پیش بینی می كنیم در SwissCash با تکیه بر سرمایه های شما و در نظر گرفتن سه نکته زیر سود بیشتری را کسب کنیم:

1. بیشترین سود برای سرمایه گذاری به شما تعلق خواهد گرفت.

2. دستاوردهای جدید سرمایه گذاری سازمان یافته هر ساله معرفی خواهد شد.

3. تجارت در قالب تسهیلات بانکداری الکترونیکی سوئیس، بطور مطمئن ارائه خواهد شد. برنامه تبدیل بانکداری الکترونیکی سوئیس به یک پایگاه جهانی در دست بررسی است.

فقط با تکیه بر این شعار "نتیجه خوب كار ما نشانگر قدرت ماست"، در SwissCash ما بیش از پیش عزم خود را جزم کرده ایم که همچنان بهترین فرصتهای مالی را برای شما ایجاد کنیم.

با تقدیم احترام

میشل منزفیلد

مدیر امور مالی

شرکت بین المللی SwissCash با مسئولیت محدود

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
طرز فکر میلیونر:

E – کارمند: من برای پرداخت هزینه های خود شامل بیمه، خانه و اتومبیل، تحصیل فرزندان، درمانی و قبوض و کارتهای اعتباری نیاز به یک شغل امن با منافع و دریافتی های عالی دارم.

S – خود اشتغالی: من رییس خودم هستم. من تجارت خود را انجام می دهم. من 18 ساعت در روز و 7 روز هفته برای گسترش تجارت خود ، پرداخت حقوق کارمندان و پرداخت اقساط وام های خود در ماه کار می کنم.
B – صاحب تجارت: من ابتدا تجارت خود را با سرمایه گذاری یک میلیون دلاری شروع کردم. الان کسی برای اداره تجارت خود استخدام کردم که بهتر از من این کار را انجام می دهد.

I – سرمایه گذار: این در اساس فکر من است که پول به ثروت تبدیل می شود. سرمایه گذاران با پول، پول می سازند. آنها به خاطر اینکه پول برای آنها کار می کند، خودشان کار نمی کنند.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
هر انساني يك عقلي داره كه ميتونه با اون تصميم بگيره . يك كليت بهتون ميگم خودتون قضاوت كنيد

اگر جايي وجود داشته باشه كه 25 % به شما بده , هيچ كس حاضر نيست ديگه در دنيا كار كنه

شما چه كاري ميخوايد انجام بديد كه 25 % سود كنيد ؟ تازه بدون تلاش و اينها . اگر اين چنين بود الان

تمام بازاريا و تمام مردم پولشون اينجا بود . اما چرا نيست ؟ اوني كه عقلش ميرسيده كه از فكرش درست

استفاده كنه تونيسه به جايي برسه و ممكنه با يك اپتباه تمام داراييش از دست بره ( و 100 % خواهد رفت )

اگر در مكانهايي اين چنيني سرمايه گذاري كنه . مثال جالب بزنم . اونهايي كه Forex ميدونن چيه , يك Broker

بود كه خيلي غول بود به اسم RefcO كه 20 سال تجربه كار داشت و بزرگترين در جهان بود . اما اين قدر

اعتماد جلب كرد و بعدش فكر كنم ( اگر اشتباه نكنم ) 20 ميليارد دلار كلاه برداري كرد مديرش و ...

حالا , از كجا بايد فهميد كدومشون راست ميگن و كدوم دروغ ؟ راست گفتن رو واقعا نميشه فهميد

اما ديگه جايي كه به شما ميگه 25 % ماهيانه 100 % بدونيد كه دروغ هستش . كشور سوييس بهره بانكيش

از 0.5 % تا 1.25 % هستش ساليانه !!! امريكا و انگليس 5.25 % ساليانه به شما بهره ميدن . ژاپن ساليانه

به شما 0.25 % درصد سود ميده . يعني 100 هزار دلار بزاريد 250 دلار سالينه سود ميگيريد

و بهترين كشوري كه به شما سود ميده Australia و Newzeland هستشند كه حدود 7.25 % هستند

حالا به نظر شما در دنيا كسي پيدا خواهد شد كه سالي 300 % ( يغني 3 برابر پول خودتون ) رو ول كنه و به

نهايتا 7.25 % بچسبه ؟ تازه ما بيشترين سود دهي بانكي رو گفتيم . اگر هم بخوايم به كار آزاد بپردازيم

جز تعداد محدودي كه خيلي سيستم ماليشون خوب هستش مگه چند نفر دارم ماهي 25 % سود كنن ؟

پس من اگر بخوام از كسي كلاه برداري كنم اول ميام اعتمادش رو جلب كنم ( مثل بازاريهايي كه بعد از 30 يا 40 سال

ميان كلاه برداري ميكنن , زماني كه همه روي اسمشون قسم ميخورن و ميگن اين آدم اگر خدا نباشه دست

كمي ازش نداره , اما مياد بعد 40 سال ميلياردي كلاه برداري ميكنه ) و اين قدر همه چيز رو خوب جلوه ميدم كه خود

اون آدم بره 100 نفر ديگه رو هم بياره . پس حتي اين شركت ممكنه ( بازم ميگم ممكنه ) تا 3 سال ديگه هم

سودش رو بده . اما زماني كه غول شد بهتون ميگم چجوري در ميره . كسي هست كه 90 ميليون سرمايه گذاشته

اونجا ( اونم تازه نزول كرده ) و واي به زماني كه اين شركت شروع كنه به كلاه برداري ... :f34r:

حالا خود دانيد :cool:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کجا یادش به خیر
بدبختمون کرد
میشناختم کسی که خونشو فروخت گذاشت تو گلدن استار
البته اون دیگه خیلی ابله بود
ولی به هر حال زندگیشو باخت

آره والا منم ی گوسفند فروختم گذاشتم تو گلدن استار :lol: :lol: :f34r:

از شوخی گذشته جریان تاپیک چیه؟ الان اردبیهشت هستش و جیبه ملت خالیه...
این تاپیک را باید تابستون می زدید;) :wacko:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
طرز فکر میلیونر:

E – کارمند: من برای پرداخت هزینه های خود شامل بیمه، خانه و اتومبیل، تحصیل فرزندان، درمانی و قبوض و کارتهای اعتباری نیاز به یک شغل امن با منافع و دریافتی های عالی دارم.

S – خود اشتغالی: من رییس خودم هستم. من تجارت خود را انجام می دهم. من 18 ساعت در روز و 7 روز هفته برای گسترش تجارت خود ، پرداخت حقوق کارمندان و پرداخت اقساط وام های خود در ماه کار می کنم.
B – صاحب تجارت: من ابتدا تجارت خود را با سرمایه گذاری یک میلیون دلاری شروع کردم. الان کسی برای اداره تجارت خود استخدام کردم که بهتر از من این کار را انجام می دهد.

I – سرمایه گذار: این در اساس فکر من است که پول به ثروت تبدیل می شود. سرمایه گذاران با پول، پول می سازند. آنها به خاطر اینکه پول برای آنها کار می کند، خودشان کار نمی کنند.

ای بابا ی بار نشد بیام اینجا چهار تا خبر خوب باشه،هنوز هم مثله سابق اسپم خونه هستش.

آقا امضات هم خیلی باحاله،از کی تاحالا وبلاگ شده سایت ؟:f34r::eek:

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
آره والا منم ی گوسفند فروختم گذاشتم تو گلدن استار :lol: :lol: :f34r:

از شوخی گذشته جریان تاپیک چیه؟ الان اردبیهشت هستش و جیبه ملت خالیه...
این تاپیک را باید تابستون می زدید;) :wacko:

حالا کدوم گوسفندتو فروختی؟ اون قوچه که میخواستی تابستون تو مسابقات برترین گوسفند سال شرکت بدی؟ حیف بودا یکی دیگه رو میفروختی!!!
:D

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوستان واساتید من دوست نداشتم اینجا پست بزنم ولی از گسی که با پنتاکونا شروع کرد و .....به کلد گوئست ختم کرد یه چیزی به شما میگه:) اونم اینکه تنها مشگل این سیستم بعد 4 ماه تحقیق و فرستادن میلهای زیاد به شرکت و....................................:blush: نتیجه رو به دوستان میگم:)

در صورتی سیستم به وعده خودش عمل نمیگنه که 2 ماه نتونه به صورت باینری ورودی بگیره که با در نظر گرفتن طمع و سودی که سیستم میده طبق احتمالات بنده این مقدار به صفر میرسه :rolleyes: ولی یه نکته ای داره این موضوع اونم اینکه میگن خود شرکت هر وقت خواستید پول تو حساب شما واریز میگنه ولی 3 تا از دوستان من که الان مالزی هستن نتونستن این کار رو انجام بدن یعنی پول به حسابشون واریز نشد:blush: ولی ای پوینتشون سر جاش هستو میتونند به زیر دستیشون بفروشند:blush:

ولی ما آمدیم و پولمون رو الان خواستیم اونموقع چی میشه:blush: (منتظر جواب هستم:) )

راستی تا یادم نرفته شرکت میخواد پلنشو به زودی عوض کنه و سود رو به 40% برسونه (ببینید کی گفتم:happy: )

موفق باشید

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان واساتید من دوست نداشتم اینجا پست بزنم ولی از گسی که با پنتاکونا شروع کرد و .....به کلد گوئست ختم کرد یه چیزی به شما میگه:) اونم اینکه تنها مشگل این سیستم بعد 4 ماه تحقیق و فرستادن میلهای زیاد به شرکت و....................................:blush: نتیجه رو به دوستان میگم:)

در صورتی سیستم به وعده خودش عمل نمیگنه که 2 ماه نتونه به صورت باینری ورودی بگیره که با در نظر گرفتن طمع و سودی که سیستم میده طبق احتمالات بنده این مقدار به صفر میرسه :rolleyes: ولی یه نکته ای داره این موضوع اونم اینکه میگن خود شرکت هر وقت خواستید پول تو حساب شما واریز میگنه ولی 3 تا از دوستان من که الان مالزی هستن نتونستن این کار رو انجام بدن یعنی پول به حسابشون واریز نشد:blush: ولی ای پوینتشون سر جاش هستو میتونند به زیر دستیشون بفروشند:blush:

ولی ما آمدیم و پولمون رو الان خواستیم اونموقع چی میشه:blush: (منتظر جواب هستم:) )

راستی تا یادم نرفته شرکت میخواد پلنشو به زودی عوض کنه و سود رو به 40% برسونه (ببینید کی گفتم:happy: )

موفق باشید

دوست عزیز تو مجموعه من که با حساب ارزی مشکل نداشتن و یکی از بچه های مجموعه ام که با 25هزار دلار سرمایه گذاری کرده بود سود اولشو از طریق حساب ارزی گرفت .(( البته تو بانک ایران نمیریزند به خاطر تحریم ایران و این دوستم از طریق صرافی سودشو گرفت از حساب Hsbc و داره میگیره منتها یه کارمزدی ازش کم میشه و حداقل سودتم باید 500$ باشه تا بریزند به حساب بانکی. ))

و اگه مشکل نداشته باشی تو یکی از بانک های دبی هم میتونی حساب باز کنی وم سودتو بگیری . حتی میتونی تو بعضی از سایتا هست که ایپو ینتتو میتونی تبدیل به ایگلد کنی.
موفق باشی.

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
List of Swift Code for financial
banks in Malaysia

For those who like to do money transaction between local banks and Swiss Mutual Fund, you can refer to the list of Swift Code for financial banks in Malaysia

Banks in MalaysiaSwift CodeAmbank BerhadARBKMYKLBank Simpanan NasionalBSNAMYK1HSBCHSBCMYKAAffin Bank BerhadPHBMMYKLAlliance Bank BerhadMFBBMYKLAmbank BerhadARBKMYKLBank Simpanan NasionalBSNAMYKLBumiputra-Commerce Bank BerhadBCBMMYKLCitibank Berhad MalaysiaCITIMYKLHong Kong Bank Malaysia BerhadHBMBMYKLHong Leong Bank BerhadHLBBMYKLMaybank/Malayan Banking BerhadMBBEMYKLAOCBC Bank (Malaysia) BerhadOCBCMYKLPublic Bank BerhadPBBEMYKLRHB Bank BerhadRHBBMYKLStandard Chartered Bank Malaysia BerhadSCBLMYKLSouthern Bank BerhadSTHBMYKLUnited Overseas Bank (Malaysia) BerhadUOVBMYKL

Actually, all financial banks in this world have their own Swift Code.
If you are interested to find out more about Swift Code, you can get more infos at
http://www.swift.com

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیز تو مجموعه من که با حساب ارزی مشکل نداشتن و یکی از بچه های مجموعه ام که با 25هزار دلار سرمایه گذاری کرده بود سود اولشو از طریق حساب ارزی گرفت .(( البته تو بانک ایران نمیریزند به خاطر تحریم ایران و این دوستم از طریق صرافی سودشو گرفت از حساب Hsbc و داره میگیره منتها یه کارمزدی ازش کم میشه و حداقل سودتم باید 500$ باشه تا بریزند به حساب بانکی. ))

و اگه مشکل نداشته باشی تو یکی از بانک های دبی هم میتونی حساب باز کنی وم سودتو بگیری . حتی میتونی تو بعضی از سایتا هست که ایپو ینتتو میتونی تبدیل به ایگلد کنی.
موفق باشی.

علی جان ممنون از راهنمایی که کردی:)

فقط یه چیز خود کمپانی به حساب دوست شما پول ریخت آیا چک یا سند دیگری وجود داره نه اینکه مثل من از شما خرید کنم شما بگید تو حساب من پول بریزید و بعد بگید مثلا این پول رو کمپانی به من داده(متوجه منظور من شدید؟؟):)

ممنون عزیز این مشگل من حل بشه من تواین سیستم وارد میشم چون 3-4 ماه دارم تحقیق میکنم و راضی شدم:)

راستی اون چه سایتی هست که میشه ای پوینت رو به ایگولد تبدیل کرد؟؟:)

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
انسانها چقدر زود خر می شوند :blush: ...

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
ای بابا ی بار نشد بیام اینجا چهار تا خبر خوب باشه،هنوز هم مثله سابق اسپم خونه هستش.

آقا امضات هم خیلی باحاله،از کی تاحالا وبلاگ شده سایت ؟:f34r::eek:
به به آقای بیگدلی عزیز!
می بینم که شما هم می خوای یک بار دیگه اون گوسفندات رو از دست بدی ;)
راستی با پولای paypal من چیکار می کنی؟! دلم براشون تنگ شده :D

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
چند نکته برای اینکه ارز از مملکتمان خارج نشود و باز در دام این کلاه برداران نیفتید :

1. این مقاله : http://www.sabahan.com/2007/04/17/is-swiss-mutual-fund-swiss-cash-a-scam
2. در سایت SwissCash در قسمت راست لینکی دارد به سایت پشتیبان یعنی SwissMutualFund. اولاً که دامین این سایت biz. است که برای یک همچنین ارگان بزرگی ( اگر واقعاً وجود داشت ) خیلی خنده دار است! دوما! اگر به صفحه ورود سری بزنید ( اینجا : http://www.swissmutualfund.biz/login.asp ) خواهید دید که کد anti-bot آن که در قسمت Security Code واقع است، همیشه یک چیز است!!!!!
می دانید علت چیست؟! جون این یک سایت HTML است که فقط پسوند فایل ها را asp کرده اند ;) در حقیقت فقط برای کلاه برداری طراحی شده است :D

یک بار دیگر هم پیشنهاد می کنم همه آن دوستانی که گول 3-4 سال کارکرد این سایت را می خورند بدانند که می شود یک دامین را سال 2004 ثبت کرد، و بعد سایت آن را سال 2007 راه انداخت و ادعای 3 سال کار کرد!
دوستان من، این کلاه برداران که بی گدار به آب نمی زنند، فکر همه جا را می کنند و بعد وارد کار می شوند. پس بیشتر دقت کنید. اگر در کل دنیا تجارتی ماهانه 25% سود داشته باشد، پس احتمالاً بقیه احمقند که به سود های 4-5% بانک ها راضیند؟! یا شاید شما خیلی عاقلید که همچنین جایی با چنین سود بالایی پیدا کرده اید :blush: ؟!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
انسانها چقدر زود خر می شوند :blush: ...

ممنون دوست عزیز از راهنمایتون:blush:

ولی من حرفهای شما رو قبول کنم یا 11 تا از دوستای خودم که بعد 4 ماه پولشون رو گرفتن؟؟؟شما راهنمایی میگنید؟؟:blush:

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون دوست عزیز از راهنمایتون:blush:

ولی من حرفهای شما رو قبول کنم یا 11 تا از دوستای خودم که بعد 4 ماه پولشون رو گرفتن؟؟؟شما راهنمایی میگنید؟؟:blush:
حرف های دوستانتون رو ;)

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
دوستاتون نگن پول گرفتن که شما نمیری زیر مجموعه اشون بشی معلومه که میگن

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
دوستاتون نگن پول گرفتن که شما نمیری زیر مجموعه اشون بشی معلومه که میگن
من کسی رو میشناختم که برای اینکه دوستانش رو متقاعد به شرکت در مجموعه هرمی کنه، مدارک جعلی از پرداخت های آن شرکت ایجاد می کرد و حتی با پرداخت هایی که به حساب بانکیش شده بود تطابق می داد ;)
زیاد جدی نگیرید !!!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من کسی رو میشناختم که برای اینکه دوستانش رو متقاعد به شرکت در مجموعه هرمی کنه، مدارک جعلی از پرداخت های آن شرکت ایجاد می کرد و حتی با پرداخت هایی که به حساب بانکیش شده بود تطابق می داد ;)
زیاد جدی نگیرید !!!

:wacko: :blink:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا