برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بازار خودرو + اخبار و رویدادهای مربوط به خودرو

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
آقا یا شما خیلی پیچیده گفتید یا من دوزاریم واقعا کجه :LOL:
قیمت کارخونه 230 تومنه، قیمت بازار 330 تومن. 100 تومن فرقشه خب چرا میگن نمیخریم؟

حالا منم ندارما! فقط دیدم اینو برام سوال شد

شهرتون با شهر بنده خدا یکی بود ؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
آقا یا شما خیلی پیچیده گفتید یا من دوزاریم واقعا کجه :LOL:
قیمت کارخونه 230 تومنه، قیمت بازار 330 تومن. 100 تومن فرقشه خب چرا میگن نمیخریم؟

حالا منم ندارما! فقط دیدم اینو برام سوال شد

حواله رو به بنگاه نباید بدید چون نمیخرن ، بعضی نمایندگی ها خودشون ازتون میخرن ، مثلا حواله های سه ماهه و یا تکمیل وجه شده رو یه درصدی میکشن رو میدن به مشتریاشون

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
@AMIN-MOGHADDAM
فروش حواله رو یه توضیح میدی ، یه حواله کوییک معمولی تکمیل وجه 3 ماهه دارم چه جوری میشه قبل تحویل یا درب نمایندگی فروخت؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
@AMIN-MOGHADDAM
فروش حواله رو یه توضیح میدی ، یه حواله کوییک معمولی تکمیل وجه 3 ماهه دارم چه جوری میشه قبل تحویل یا درب نمایندگی فروخت؟

کاری که میکنید رسما از نظر سایپا غیر مجازه اما انجام میدن ...

واسه کوییک فروش فوق العاده بهمن و اسفند ده تومن به حواله دار میدادن ۱۶۷ تومن هم تکمیل وجه میکردن ، قیمت ماشین هم ۱۹۵ بود

میرید یه قرار داد مینویسید بین خودتون و چند تا شاهد امضا میکنن بعد میرید یه وکالت فروش و اقرار نامه که ماشین رو فروختید میدید به قیمت روز خودرو هم سفته میدید یا چک ، البته باید تو قرار داد ثبت کنید شماره چک و ...

برای ادامه راه هم سخا و تحویل خودرو باید همکاری کنید ...

قرارداد آمادش که محکم کاری باشه رو بتونید پیدا کنید عالیه ، چون راه و چاه زیاد داره و سایپا خریدار حواله رو به رسمیت نمیشناسه

اما اگر خودتون حواله دارید بنظرم نفروشید ، چون چیزی هم بهتون نمیدن اما خود ماشین داره گرون میشه

• Like
Reactions: EK2

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
کاری که میکنید رسما از نظر سایپا غیر مجازه اما انجام میدن ...

واسه کوییک فروش فوق العاده بهمن و اسفند ده تومن به حواله دار میدادن ۱۶۷ تومن هم تکمیل وجه میکردن ، قیمت ماشین هم ۱۹۵ بود

میرید یه قرار داد مینویسید بین خودتون و چند تا شاهد امضا میکنن بعد میرید یه وکالت فروش و اقرار نامه که ماشین رو فروختید میدید به قیمت روز خودرو هم سفته میدید یا چک ، البته باید تو قرار داد ثبت کنید شماره چک و ...

برای ادامه راه هم سخا و تحویل خودرو باید همکاری کنید ...

قرارداد آمادش که محکم کاری باشه رو بتونید پیدا کنید عالیه ، چون راه و چاه زیاد داره و سایپا خریدار حواله رو به رسمیت نمیشناسه

اما اگر خودتون حواله دارید بنظرم نفروشید ، چون چیزی هم بهتون نمیدن اما خود ماشین داره گرون میشه
حواله برای خودم هست ثبت نام اواسط اسفند بوده 3 ماهه ، دنبال هر چه سریع تر نقد کردنش هستم چون ماشین دیگه دارم کارمو راه میندازه ماشینای الانم ماشین نیستن

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
حواله برای خودم هست ثبت نام اواسط اسفند بوده 3 ماهه ، دنبال هر چه سریع تر نقد کردنش هستم چون ماشین دیگه دارم کارمو راه میندازه ماشینای الانم ماشین نیستن

وقت فروشش نیست ، چون کارخانه افزایش بده بازار دوباره میکشه بالا بنظرم صبر کن الحاقیه ی بیمه بیاد پرداخت کنی چند روز بعد فاکتور میشه و تو بازار راحتتر میخرن ...

من باشم ماشین رو تا شهریور نگه میدارم

• Like
Reactions: EK2

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
560
من دنبال یک ۲۰۷ صفر هستم ولی میخوام از کارخونه یا نمایندگی بگیرم به قیمت بازار حوصله سر و کله زدن با مردم رو ندارم کارخونه یا نمایندگی به قیمت ازاد میفروشه ؟‌

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
من دنبال یک ۲۰۷ صفر هستم ولی میخوام از کارخونه یا نمایندگی بگیرم به قیمت بازار حوصله سر و کله زدن با مردم رو ندارم کارخونه یا نمایندگی به قیمت ازاد میفروشه ؟‌
سروکله نداره. پول خوب بدی سریع میخری. ولی اگه بخوای نمایندگی ها هم دارن یا مال خودشونه یا آشنا گذاشتن واسه فروش. باید سر بزنی ببینی کدوم نمایندگی داره.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
پیش فروش سایپا ارزش داره یا به درد نمیخوره؟

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سروکله نداره. پول خوب بدی سریع میخری. ولی اگه بخوای نمایندگی ها هم دارن یا مال خودشونه یا آشنا گذاشتن واسه فروش. باید سر بزنی ببینی کدوم نمایندگی داره.
قیمتاشون چطورن

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
قیمتاشون چطورن
بگردی زیر قیمت تا ۱۰ تومنم گیر میاد اگه طرف پول لازم باشه.
قیمت های خود دیوار و ایرانجیب رو ببین حدودا بازارم همونه. شاید ۵ تا ۱۰ تومن اختلاف.

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
بگردی زیر قیمت تا ۱۰ تومنم گیر میاد اگه طرف پول لازم باشه.
قیمت های خود دیوار و ایرانجیب رو ببین حدودا بازارم همونه. شاید ۵ تا ۱۰ تومن اختلاف.
ی زمان دنبال خرید حواله بودم ولی ترسیدم چون خوده کارخونه بنامم نمیزد وتا زمان تحویل همه چی ب اسم فروشنده میشد..بیخیالش شدم..ولی نمیدونم بقیه چجور بدون دردسر خرید میکنن حواله رو

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
دوستان ب غیر قولنانه و تعهدی ک ی نسخش دست بنگاهی و طرفین میمونه تضمین دیگه ای میشه گرفت از فروشنده حواله؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دوستان ب غیر قولنانه و تعهدی ک ی نسخش دست بنگاهی و طرفین میمونه تضمین دیگه ای میشه گرفت از فروشنده حواله؟
چک به قیمت روز خودرو تو بازار
وکالت محضری بلاعزل
اقرار نامه محضری
...

از هر کسی نمیشه حواله خرید ، طرف باید خیلی درست باشه ...

پول رو باید بریزی به حسابش تکمیل وجه کنه ، بخوای تکمیل وجه شده هم بخری نمیصرفه

خودم چند وقت پیش حواله کوییک خریدم ساتنا کردم به حسابش بالا سرش وایسادم تکمیل وجه کرد ..

هر چند چک روز به قیمت بازار ازش گرفته بودم ، ده تومنم به طرف دادم کلی هم خوشحال شد میگفت این ده تومن اندازه صد تومن واسه من ارزش داره

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
وکالت محضری بلاعزل
اقرار نامه محضری
...

خودم چند وقت پیش حواله کوییک خریدم ساتنا کردم به حسابش بالا سرش وایسادم تکمیل وجه کرد ..

هر چند چک روز به قیمت بازار ازش گرفته بودم ، ده تومنم به طرف دادم کلی هم خوشحال شد میگفت این ده تومن اندازه صد تومن واسه من ارزش داره
حواله پیشفروش چطور تضمین میگیرن ک طرف بیاد بتونم پول تکمیل وجه قبل تحویلو با کارتش بدم؟زمستون ی بنگاهی راناپلاس پاییز امسالو برام پیدا کرد 80 ت ریخته بود طرف ده تومن میفروخت با پنج تومن دستمزد جوش زدنش ..دقیق قبل توافق خرید فهمیدم فروش حواله غیر قانونیه ترسیدم نگرفتمش

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
حواله پیشفروش چطور تضمین میگیرن ک طرف بیاد بتونم پول تکمیل وجه قبل تحویلو با کارتش بدم؟زمستون ی بنگاهی راناپلاس پاییز امسالو برام پیدا کرد 80 ت ریخته بود طرف ده تومن میفروخت با پنج تومن دستمزد جوش زدنش ..دقیق قبل توافق خرید فهمیدم فروش حواله غیر قانونیه ترسیدم نگرفتمش
من باشم به هیچ عنوان حواله پیشفروش نمیخرم ، حواله فروش فوق العاده یا با صلح تکمیل وجه شده بهترین گزینه است ، اینم که من گرفتم رزرو بهمن دراومده بود میگفت پونزده تا بیست گفتم ده میخوای پیام بده ، نمایندگی ها مفت ازشون میخرن ...

اگر زمانی طرف چک نداشت سفته بگیرید

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
من باشم به هیچ عنوان حواله پیشفروش نمیخرم ، حواله فروش فوق العاده یا با صلح تکمیل وجه شده بهترین گزینه است ، اینم که من گرفتم رزرو بهمن دراومده بود میگفت پونزده تا بیست گفتم ده میخوای پیام بده ، نمایندگی ها مفت ازشون میخرن ...

اگر زمانی طرف چک نداشت سفته بگیرید
ممنون

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
وکالت محضری بلاعزل
اقرار نامه محضری
...

یک سوال برام پیش اومد اگر خودت مستقیم تکمیل وجه میگردی نمیشد؟
به طور مثال اگر من اشنا داشته باشم که قرعه کشی برنده شده باشه بعد مستقیم حتما باید با حساب خودش تکمیل وجه کنه من از حساب خودم نمی تونم و پول برگشت می خوره؟

بالا