برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
معقولش ایندس با کف 1 تومن 22 درصد مسدود هم نمیشه

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
امروز یکسر به بانک مانکازدم ، ثامن 2 3 تا شعبه که دیدیم باز بود از خود پردازش تا 2 میلیون مثل اینکه ور میداشتن . مهر اقتصاد هم مثل همیشه شعبه شلوغ بود اما همه برای کارای وام و یا باز کردن حساب و یا پرداخت قسط اومده بودن ، روزشمار هم 23 درصد کف 1 میلیون باز میکردن . از مسئول باجه پرسیدم خبری نشد اینجا این چند روز گفت فقط همون روز اول دوم یکسری اومدن پول ورداشتن و همرو هم سریع دادیم ،بعدش دیگه حاشیه ها خوابید.

سرمایه و قوامین ، هم پیشنهاد نمیکنم .
بنظرم این حاشیه ها بخوابه سودرا دوباره کم میکنن پس تا میتونید برید هرجا نگران نیستید طرحهای بالای 20 درصدرشون باز کنید

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
دوستان به نظرتون سپرده گذاري توي موسسه هاي مجاز تو اين موقعيت درسته؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستان به نظرتون سپرده گذاري توي موسسه هاي مجاز تو اين موقعيت درسته؟

موسسه مجاز که یک ملل یک کوثر و نور ، همشون هم کارت شتاب دارن ، بستگی داره چقدر میخوای بزاری ...مثلا 100 میلیون میخوای بزاری من نه پیشنهاد نمیکنم ولی مبالغ کم زیر 50 بنظرم مشکلی نیست ، البته نه اینکه مثلا 50 میلیون کلهم پول داری کلش بری بزاری اینجا ها ، ...

arash company

Registered User
لایک‌ها
128
موسسه مجاز که یک ملل یک کوثر و نور ، همشون هم کارت شتاب دارن ، بستگی داره چقدر میخوای بزاری ...مثلا 100 میلیون میخوای بزاری من نه پیشنهاد نمیکنم ولی مبالغ کم زیر 50 بنظرم مشکلی نیست ، البته نه اینکه مثلا 50 میلیون کلهم پول داری کلش بری بزاری اینجا ها ، ...
این موسسه ها چند درصد سود میدن ؟

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
قوامین رو بستم راحت شدم سپرده بیست درصد روزشمار طرح 4 واریز سود در یک مرحله حساب قدیمی بود
موقع بستن تلفن زدن از قسمت مخفی و سکرت غیر قابل بازرسی بانک مرکزی اطلاعات بیاد رو سیستم اصلی
فقط ناراحتم چرا چهار ماه پیش نبستم (قبلش کلشو برده بودم تو روزشمار آینده)
قوامین که دو ملیون مسدودی داشت همونو بردم آینده ساز 23 درصدی باز کردم تا یک سال خیالم راحته کم نمیشه سودش و هر وقت هم خواستم میتونم بهش اضافه کنم و حتی با نرخ جریمه کم 21 ازش برداشت کنم
انگار روز شمار تضمینی 21 درصدی باز کردیم
دوستان شرایط تو دفترچه چجوریه
ماندگاری یک ماهه مبالغ افزایشی برای کسب بیشترین سود ماهانه
سررسید اقساط ماهانه دو ماهه و...؟!
من که گفتم سودشو بریزن تو کوتاه مدت 22 درصدی
و گفتم هر ماه اون قسط یا سپرده بیست تومنی حداقلی رو نمیخوام بدم
تو دفترچه زده انتهای یکسال فردای روز واریز سود ببندین
و بهتره ماه آخر هم افزایش ندین
این شرایط گویا تغییر کرده درسته؟
مثلا هر وقت بخوای واریز کنی مهم نیست؟
نکنه شرط دریافت سود میانگین میزان افزایش مبلغ در یک ماه هست؟ و از قصد اینجوری کردن کسی هوس کم و زیاد کردن الکی مثل روزشمار نکنه و بانک با خیال راحت سرمایه گذاری کنه تو جاهای سود ده!
من که با روزشمارش کار میکنم چهار ماهه‌‌. اینو برای احتیاط و کاهش سود روزشمار باز کردم .
البته اگه کسی واقعا نیاز نداره تا یه سال همه شو بزاره آینده ساز بهتره
کلام آخر
به حرف سامان گوش نکنین
ثامن و مهر اقتصاد نزارین هیچ
تو موسسات مجاز هم نزارین مگر با اختلاف ده درصد بیشتر از بانک

بدترین بانک از بهترین موسسات مجاز بهترن
مهر اقتصاد هم استان با استان فرق داره تا مشکل به زعم خودشون سراسری نشه و مثلا یکی گفت پنج ملیون بیشتر نمیده یک سرخوش دیگه بگه نه من الان ده ملیون گرفتم؟!
جنگ پارتیزانی میکنه مهر اقتصاد
سه روز تهران کارت ش پول نمیداد
بعد از سه روز تا پنجاه داد دو روز الان کرده پنج ملیون
شلم شوربایی هست
قبلا بالای صد بیست سود میداد
الان با یک ملیون 23
و کارتشم محدود به پنج ملیون شده
خیلی ها به خاطر همین موضوع حساب رو حضوری بستن

Last edited:

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
الان گردشگری داره 23 درصد یکساله بالا صد سپرده سوذ میده بعد یکماهم میشه برداشت بدون جریمه ، تجارت هم هنوز بالا صد 22درصد شش ماهه سپرده باز میکنه ، این دوتا وقتی هستن بی معنیه آدم بره؟موسسه و هرروز از این اخبار بلرزه

saem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
براي مبالغ بالا (چند ميليارد) كدوم بانك معتبر سود بالا ميده؟ واسه يكي از آشناها ميخوام. الان پولش تو يكي ازين موسسه هاي مجازه، 27 درصد يكساله ميدن بهش ولي نگرانه و ميخواد برداره

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561
براي مبالغ بالا (چند ميليارد) كدوم بانك معتبر سود بالا ميده؟ واسه يكي از آشناها ميخوام. الان پولش تو يكي ازين موسسه هاي مجازه، 27 درصد يكساله ميدن بهش ولي نگرانه و ميخواد برداره

ملی بالای یک میلیارد ۲۱ درصد یکساله

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
ملی بالای یک میلیارد ۲۱ درصد یکساله

کم کرده سودشو برای حساب های جدید؟ چون قبلا بالای یک میلیارد ۲۲ میداد
یعنی قبلا کف ۵۰۰ میلیون ۲۰ بود شده ۱۹ درصد؟
روزشمار میدونم فقط که شده ۱۷ درصد

Sent from my iPhone using Tapatalk

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561
کم کرده سودشو برای حساب های جدید؟ چون قبلا بالای یک میلیارد ۲۲ میداد
یعنی قبلا کف ۵۰۰ میلیون ۲۰ بود شده ۱۹ درصد؟
روزشمار میدونم فقط که شده ۱۷ درصد

بله از ۲۲ شده ۲۱
سپه هم بالای ۱۰۰ میلیون یکساله ۲۰ درصد بعد از ۱ ماه قابل برداشت و سود ۱۸ محاسبه میشه .

در کل برای رقم های بالا تو این شرایط بانک دولتی رو توصیه میکنم .

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
بله از ۲۲ شده ۲۱
سپه هم بالای ۱۰۰ میلیون یکساله ۲۰ درصد بعد از ۱ ماه قابل برداشت و سود ۱۸ محاسبه میشه .

در کل برای رقم های بالا تو این شرایط بانک دولتی رو توصیه میکنم .

تشکر البته من سپه دارم به من گفتن زیر ۱۰۰ نیاد مبالغ برداشتی بعد از یکماه ۱۸ درصد حساب میشه، شما فرمودین کل مبلغ میشه برداشت کرد ، کی سوال کردین از بانک و اینکه مطمعین هستین؟

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
قوامین رو بستم راحت شدم سپرده بیست درصد روزشمار طرح 4 واریز سود در یک مرحله حساب قدیمی بود
م
به حرف سامان گوش نکنین
ثامن و مهر اقتصاد نزارین هیچ
تو موسسات مجاز هم نزارین مگر با اختلاف ده درصد بیشتر از بانک

ب

درود دوست گرامی ، من یادم نمی یاد به کسی گفته باشم بره فلان موسسه پولشو بزاره یا نزاره . گفتم :

1. موسسات مجاز مبالغ بیشتر از 50 میلیون پیشنهاد نمیکنم بزارید
2.حتی زیر 50 تومن هم اگر همه سرمایتون هست نزارید . مثلا 100 تومنی داری 20 30 تومنش بزاری تو یک مجاز شتاب دار.
3.ثامن و مهر اقتصاد کی گفتم برید پول بزارید یا نزارید ، گزارش وضعیتشون رو نوشتم . گفتم ثامن روزی 2میلیون خودپردازش داشت پول میداد ، مهر اقتصاد هم سر زدم خبری نبود و روال طبیعی کار میکرد .
4.گفتم سرمایه و قوامین پیشنهاد نمیکنم بزارید ، اونم چون اولی حاشیه روش زیاد و دومی هم صورت حساب مالی خوبی نداده بود .

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561
تشکر البته من سپه دارم به من گفتن زیر ۱۰۰ نیاد مبالغ برداشتی بعد از یکماه ۱۸ درصد حساب میشه، شما فرمودین کل مبلغ میشه برداشت کرد ، کی سوال کردین از بانک و اینکه مطمعین هستین؟

درسته زیر ۱۰۰ نباید بیاد برای اینکه حساب فعال و باز بمونه اگه بخواد زیر ۱۰۰ بیاد حساب بسته میشه چون این حساب با کف ۱۰۰ میلیون باز میشه .

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان الان نحوه ی سوددهی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز به چه صورتی هستش؟
هم کوتاه مدت و هم بلند مدت
یعنی در 10 میلیون تومن چه میزان سود میدن
ممنون

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
يك نفر از آشناها هست حدود 40 تومني پول داره و تا چند ماه لازمش نداره . دنبال يه جايي ميگرده كه روز شمار بيشترين سود رو بده . من اول بهش آينده رو پيشنهاد دادم كه مثل اينكه اونجا حساب داره و سقف 100 ميليون رو پر كرده و مي خواد جاي ديگه بزاره. من بهش سرمايه رو هم معرفي كردم با توجه به سود 22.5 كه فعلا ميده و به نظر من با توجه به عضويت صندوق ضمانت و ... براي اين مبلغ ريسك بالايي نداره . دوستان اگر پيشنهاد بهتري هم دارن ممنون ميشم مطرح كنيد.

بالا