برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
براي بستن حساب مدت دار همون روز سررسيد بايد اقدام كرد يا فرداش ؟ به اون روز سررسيد سود تعلق مي گيره ؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستاني كه سپرده 22 درصد بانك تجارت داشتن و سررسيد سپردشون آخر ماه نبود سود اون چند روز رو چطور باهاتون حساب كردن ؟ من سررسيدم 4/7 هست و حالا روز 4/4 برام سود 4 روز رو ريختن ( غير از سودي كه آخر خرداد ماه دادن و آخرين سود ماهانه بود ) . سود اين سه روز رو مي خواد بالا بكشه يعني ؟

درود ، بعد از بستن سپرده در سر رسید ، از زمان بستن تا حداکثر 24 ساعت بعدش باقی سود رو دقیق حساب و براتون واریز می کنند.
همچنین اگر مثلا در تاریخ سررسید که 7 هست نرید و 10 برید ، سود این سه روز هم حساب و براتون واریز می کنند ، خیالتون راحت باشه

Last edited:

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
مشکلات نقل و انتقال پول در بانک یا موسسه یا .... مهر اقتصاد داشتیم از اول هفته
بالا پنج میلیون اجازه برداشت از کارت نبود در روز
درود ، دوست گرامی من دقیقا متوجه منظور شما نشدم ؟!
اگر سقف برداشت پول از مهر اقتصاد هست که تا جایی که من یادم میاد 1 میلیون تومان میشد از خودپرداز ملت با کارت مهر اقتصاد نقدی برداشت کرد.
اگر سقف انتقال از کارت مهر به کارت مهر هست که تا 5 میلیون تومان سقف کارت به کارت بین کارت ها مهر بوده وهست

سقف شتاب کارت به کارت بانک ها هم که 3 میلیون تومان هست

من متوجه منظورتان که گفتید 5 میلیون تومان میخواهید برادشت کنید با کارت نشدم؟ منظورتان برداشت از طریق پوز فروشگاهی ملت هست ؟

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
درود ، دوست گرامی من دقیقا متوجه منظور شما نشدم ؟!
اگر سقف برداشت پول از مهر اقتصاد هست که تا جایی که من یادم میاد 1 میلیون تومان میشد از خودپرداز ملت با کارت مهر اقتصاد نقدی برداشت کرد.
اگر سقف انتقال از کارت مهر به کارت مهر هست که تا 5 میلیون تومان سقف کارت به کارت بین کارت ها مهر بوده وهست

سقف شتاب کارت به کارت بانک ها هم که 3 میلیون تومان هست

من متوجه منظورتان که گفتید 5 میلیون تومان میخواهید برادشت کنید با کارت نشدم؟ منظورتان برداشت از طریق پوز فروشگاهی ملت هست ؟

بلی
قبلنا تا صد تومن هم تو پوز ملت کشیدم روزانه
ولی الان چند روزه فقط پنج تومن روزانه میشه
دلیلشم هرچی باشه تو روز تعطیل درست نیست کار مردم لنگ بمونه

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
پیامک شبهه برانگیز یکی از غیرمجازها/ بانک مرکزی مجوز جدیدی نداده است

بانک مهر اقتصاد با ارسال پیامکی از قرار گرفتن نام خود در لیست بانک‌ها و موسسات مجاز بانک مرکزی خبر داده است. این در حالی است که هیچ اعلام رسمی مبنی بر دریافت مجوز این بانک از سوی بانک مرکزی انجام نشده و تنها در لیست بانک‌های متقاضی دریافت مجوز قرار دارد.

به گزارش ایسنا، بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن از جمله بانک و موسسه‌ای هستند که در روزهای اخیر در جریان حواشی‌ قرار گرفتند، به طوری که از ادغام این دو با موسسه کوثر خبرهایی منتشر و در مجموع موجب ایجاد تنش‌هایی شد. آن هم در شرایطی که هر سه این بانک و موسسات موضوع ادغام نهایی را تکذیب کرده و بانک مرکزی نیز در اعلام موضع خود تاکید کرد که آنها در جریان دریافت مجوز قرار داشته و متقاضی هستند.

در عین حال که اعلام شد ممکن است با نهایی شدن بررسی‌ها و تایید بانک مرکزی در مورد بانک‌های نظامی تصمیم به ادغام گرفته شود، اما هنوز نهایی نیست.

بعد از این ماجرا بانک مرکزی در اقدامی نام موسسه ثامن و همچنین بانک مهر اقتصاد را در لیست بانک‌ها و موسساتی که دارای مجوز هستند قرار داد، اما در توضیح مقابل نام این دو اعلام کرد که متقاضی دریافت مجوز هستند که این نشان می‌دهد مهر اقتصاد و ثامن هنوز مجوز نهایی خود را دریافت نکرده‌اند، ولی در جریان بررسی قرار دارند.

با این حال به تازگی بانک مهر اقتصاد پیامکی ارسال کرده با این مضمون که «سپاس خدای عزوجل که در این روزها واپسین بهار، بهار نوی را برای بانک مهر اقتصاد تقدیر نمود و مصادف با عید سعید فطر عنوان بانک مهر اقتصاد را در زمره بانک‌های مجاز قرار داد».

این پیامک در حالی ارسال شده که بانک مهر اقتصاد هنوز هیچ مجوز رسمی‌ برای فعالیت در بازار پول از بانک مرکزی دریافت نکرده است و می‌تواند برای مخاطبان شبکه بانکی با ایجاد این ذهنیت که مجوزی از سوی بانک مرکزی صادر شده شرایط دیگری رقم بزند؛ چرا که به هر حال مجوز بانک مرکزی برای مخاطبان شبکه بانکی به معنای تایید و تضمین فعالیت‌های یک بانک و یا موسسه اعتباری بوده و تعهداتی را ایجاد می‌کند در حالی که فعلا اینگونه نیست.

از سوی دیگر اقدام بانک مرکزی نیز تا حدی عجیب به نظر می‌رسد، چرا که تا پیش از این، این بانک چنین اقدامی نکرده و بانک‌ها و موسساتی که در شرف دریافت مجوز بودند را حداکثر تا چند سال گذشته در لیست مجازها قرار نمی‌داد و اعلام نمی‌کرد که متقاضی دریافت مجوز هستند، چرا که می‌توانست موجب ایجاد خواسته‌هایی از سوی مشتریان و در عین حال سوء استفاده بانک‌ها و موسساتی که در این وضعیت قرار می‌گیرند، شود.

در حالی اقدام بانک مرکزی می‌تواند برای آرام کردن سپرده‌گذاران در فضای ملتهب اخیر شبکه بانکی قلمداد شود که ایجاد این حاشیه امن اکنون موجب استفاده نادرست بانک‌های مورد نظر از وضعیتی که در آن قرار گرفته‌اند، شده است.

منبع: http://www.isna.ir/news/96040602406

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
533
کسی از سود بانک سپه و بانک کشاورزی اطلاع داره ؟
از جزییات حسلب روز شمار پلکانی بانک کشاورزی کسی اطلاع داره ؟‌

Last edited:

amir_itc

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوستان من قبلا یک لینگ گروه تلگرام درخصوص همین عنوان تاپیک در صفحات قبل دیده بودم.الان میگردم نیست.اگر کسی از دوستان لینک رو داره برام بفرسته.ممنون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

a-shafiei

Registered User
لایک‌ها
112

mazda_dalvandi

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان من قبلا یک لینگ گروه تلگرام درخصوص همین عنوان تاپیک در صفحات قبل دیده بودم.الان میگردم نیست.اگر کسی از دوستان لینک رو داره برام بفرسته.ممنون.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنونم من هم دنبال یک همچنین چیزی بودم

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

hamid.hd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام بانک قوامین اوضاعش چطوره خیلی وقته خبر ندارم سودش 18 روشمار هنوز هست و اینکه قابل اعتماد هست یا نه؟

فرستاده شده از KIW-L21ِ من با Tapatalk

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
سلام بانک قوامین اوضاعش چطوره خیلی وقته خبر ندارم سودش 18 روشمار هنوز هست و اینکه قابل اعتماد هست یا نه؟

من چند سالی هست اونجا حساب دارم راضی هستم . یه حساب از دو سال پیش دارم روزشمار 20 درصد با کف دو میلیون که هنوز هم همون 20 درصد بهم میده .
بین خصوصی ها هم بیشترین شعبه تو کشور داره.
فک کنم یکساله رقم بالا 22 درصد هم بده .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099

برای یکساله بالای 50 میل ، 22 درصد میده (15 درصد + 7 درصد ) .
بهاران و رمضان هم طرح های جدیده بانک قوامین که خیلی سودش خووب نیس .

shahab_kookoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
من چند سالی هست اونجا حساب دارم راضی هستم . یه حساب از دو سال پیش دارم روزشمار 20 درصد با کف دو میلیون که هنوز هم همون 20 درصد بهم میده .
بین خصوصی ها هم بیشترین شعبه تو کشور داره.
فک کنم یکساله رقم بالا 22 درصد هم بده .

این حساب یکساله ۴ قوامین که ۲۰% میداد تا شهریور تمدید شده؟ درسته؟

mehran_456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
سلام دوستان. نظرتون در مورد سپرده کوتاه مدت بانک سرمایه چیه؟ به نظرتون ریسک نداره گذاشتن پول تو بانک سرمایه؟اوضاعش خراب نیست؟

funpic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
برای یکساله بالای 50 میل ، 22 درصد میده (15 درصد + 7 درصد ) .
بهاران و رمضان هم طرح های جدیده بانک قوامین که خیلی سودش خووب نیس .
سلام
بانک قوامین سانتا و پایا داره؟
شنیدم اینترنت بانکش سانتا نداره؟
ایا این بانک معتبر هست ؟

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
سلام دوستان. نظرتون در مورد سپرده کوتاه مدت بانک سرمایه چیه؟ به نظرتون ریسک نداره گذاشتن پول تو بانک سرمایه؟اوضاعش خراب نیست؟

به هر حال سرمایه یه بانک مجوز دار و عضو صندوق ضمانت سپرده هست یعنی تا صد میلیون شما تضمین هست . حالا در عمل واقعا مکانیسمش چیه و چطوریه کسی نمیدونه چون تا حالا خوشبختانه بانک یا موسسه مجازی زمین نخورده که کار به اونجا بکشه.
و به هر حال اگه سود بالا میخوای باید ریسک کنی . اگر حوصله ریسک رو نداری سراغش نرو .

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
این حساب یکساله ۴ قوامین که ۲۰% میداد تا شهریور تمدید شده؟ درسته؟
والا نمیدونم تا کی تمدید شده ولی فعلا که تا این ماه هم 20 درصد داد .
بانک سرمایه بین بانکها بدترین بانک برای سپرده گذاریه. همونه که توش 8000 میلیارد اختلاس کردن . البته اینکه ورشکست بشه یا نه احتمال زیاد نه ولی در کل ارزش نداره .

shahab_kookoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
صبح یه سر به قوامین زدم
یکساله ۴ تا آخر شهریور با ۲۰% تمدید شده
اینترنت بانک و موبایل بانکش رو فعال کردم
رو جفتش پایا داره ولی ساتنا نداره

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
سرمایه روزشمار 22.5 با کف 2 میلیون ( کارمند می گفت که مسدود میشه این دو میلیون )

بالا