• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دوستانی که تو قوامین حساب 22 درصد یکساله دارن ( 15+7) . سود 7 درصد باقی مونده جمعه ها و یا روزهای تعطیل واریز نمیشه مگه ؟

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
گروه جديد اينجا فقط راجب به بانك هاي مجاز بحث ميشه خبري از هيچ موسسه اي نيست . https://t.me/joinchat/F7-4b0M7Og9EdRu96rK7vw

هزارتا100تا گروه ديگم بزني به درد خودت ميخوره وقتي ميخاي فقط نظرات خودتو اعمال كني و به نظرات ديگران احترام نگزاري گروه خودخانده

Sent from my iPhone using Tapatalk

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
فقط در مورد بانكها و سودبانكي و موسسات بحث ميشه و نظرات همه مورد احترام

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
سلام دوستان وضعیت بانک پارسیان چ طوره؟
قابل اطمینان هست ک 30 م بزارم
چون میخوام 80 درصد سپرده وام بگیرم؟
ملت هم 60 درصد سپرده وام میده

فرستاده شده از SM-N920Cِ من با Tapatalk
منطقتون برای وام گرفتن از روی سپرده خودتون چیه ؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
سلام دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی میپرسم بهترین جایی که میشه هر ماه یه مبلغی رو واریز کرد و بعد از چندین سال از مزایای اون بهره مند شد اعم از گرفتن مبلغ خاصی بعد از مثلا 5 تا 10 سال و یا بیمه بودن در طی سپرده گذازی و نهایتا برای آینده بهترین گزینه باشه کسی اینکارو کرده و ما بین بانک ها با طرح های مختلف و بیمه کدوم بیشترین بازدهی و مزیت رو داره.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی میپرسم بهترین جایی که میشه هر ماه یه مبلغی رو واریز کرد و بعد از چندین سال از مزایای اون بهره مند شد اعم از گرفتن مبلغ خاصی بعد از مثلا 5 تا 10 سال و یا بیمه بودن در طی سپرده گذازی و نهایتا برای آینده بهترین گزینه باشه کسی اینکارو کرده و ما بین بانک ها با طرح های مختلف و بیمه کدوم بیشترین بازدهی و مزیت رو داره.
به نظر من دنبال بیمه و...اصلا نباشید بیشتر به دادن مزیتهای واهی سعی به جذب پول از مشتری دارند.
من باشم حساب 22درصد روزشمار مثلا بانک آینده باز می کنم +هر 10تومن که جمع شد سپرده یکساله می کنم مثلا در گردشگری +اگر بازار یا کار مناسبی پیدا کردم پولم نقده تو حسابم تو اون بازار یا کار سرمایه گذاری می کنم.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
طرح های بانکی هستند که پول های خرد رو برای تشکیل سرمایه جمع میکنن،مثل گنجینه سپر یا اینده ساز و یا بانک هایی مثل رفاه و تجارت حساب مخصوص پرداخت مستمری دارند
یعنی چند سال پول میدین و بعد مستمری بهتون پرداخت میشه

بیمه های عمر اصولا زیر 20 سال توصیه نمیشه
مزیت بیمه عمر نسبت به حساب بانکی،تعیین سود برای مدت طولانی تر،سود مشارکت که تا الان از 20-27 شرکت ها سود داده اند و منفعت در فوت هست
در واقع اگر صاحب حساب بانکی فوت کند ،حساب باید بعد از کسر مالیات بر ارث بین وراث تقسیم شود
اما در بیمه عمر،در صورت فوت،اولا غرامت فوت پرداخت میشود در ثانی مالیات بر ارث وجود ندارد

در بیمه عمر قابلیت دریافت وام هم وجود دارد

در کل اگر هدف برای 5-10 سال باشه همان حساب بانکی بهتر هست

Last edited:

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
سلام دوستان من 200 تومن دوساله گذاشتم صندوق لوتوس پارسیان.نظرتون چیه در بیارم بزارم سپرده یا همونجا بمونه؟یکی دو در صد اختلاف بهره مهم نیست فقط امنیت بانک مهمه.ممنون
چند درصد میده لتوس؟؟از پارسیان ور ندار ببر اینده

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
دوستانی که حساب تجارت 22 درصد دارن من امروز که مراجعه کردم برای تمدید گفت که اتوماتیک خودش تمدید شده و نیاز نیست که من کاری انجام بدم. حتی گفت نیازی به تعویض برگه حساب هم نیست و همون قبلی کافیه . برای شما هم همینطور بوده ؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
طرح های بانکی هستند که پول های خرد رو برای تشکیل سرمایه جمع میکنن،مثل گنجینه سپر یا اینده ساز و یا بانک هایی مثل رفاه و تجارت حساب مخصوص پرداخت مستمری دارند
یعنی چند سال پول میدین و بعد مستمری بهتون پرداخت میشه

بیمه های عمر اصولا زیر 20 سال توصیه نمیشه
مزیت بیمه عمر نسبت به حساب بانکی،تعیین سود برای مدت طولانی تر،سود مشارکت که تا الان از 20-27 شرکت ها سود داده اند و منفعت در فوت هست
در واقع اگر صاحب حساب بانکی فوت کند ،حساب باید بعد از کسر مالیات بر ارث بین وراث تقسیم شود
اما در بیمه عمر،در صورت فوت،اولا غرامت فوت پرداخت میشود در ثانی مالیات بر ارث وجود ندارد

در بیمه عمر قابلیت دریافت وام هم وجود دارد

در کل اگر هدف برای 5-10 سال باشه همان حساب بانکی بهتر هست
سلام ممنون از پاسخ کاملتون فقط چون برام مهم نیست که مبلغ برای فوت و بعد از فوت باشه بلکه برام مهم هست که تا وقتی زنده هستیم از مزایایی همچون بیمه و مستمری استفاده کنم ممنون میشم اگه طرحی از بانکی یا بیمه ای که مستمری بهتر و مزایای بهتر یا بیمه بهتری ارائه بده بعد از دادن چندین سال مبلغ خاص ازش استفاده کنیم ممنون میشم اون طرح ها رو اعلام کنید .
با سپاس فراوان.

Last edited:

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستانی که حساب تجارت 22 درصد دارن من امروز که مراجعه کردم برای تمدید گفت که اتوماتیک خودش تمدید شده و نیاز نیست که من کاری انجام بدم. حتی گفت نیازی به تعویض برگه حساب هم نیست و همون قبلی کافیه . برای شما هم همینطور بوده ؟

با سلام ، بله بانکها معمولا سپرده های 3 ماهه و 6 ماه رو همینطور تمدید می کنند ، بدون اینکه برگه سپرده قبلی رو تغییر بدهند و یا برگه جدید بدهند .

roz96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بانک پارسیان سه ماهه ۲۱ درصد و شش ماهه ۲۲ درصد میده کسی از این حساب ها اطلاعی داره ؟ بانک پارسیان از لحاظ اعتباری چطوریه ؟

کسی از سپرده های بانک پاسارگاد خبر داره ؟

Last edited:

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام ممنون از پاسخ کاملتون فقط چون برام مهم نیست که مبلغ برای فوت و بعد از فوت باشه بلکه برام مهم هست که تا وقتی زنده هستیم از مزایایی همچون بیمه و مستمری استفاده کنم ممنون میشم اگه طرحی از بانکی یا بیمه ای که مستمری بهتر و مزایای بهتر یا بیمه بهتری ارائه بده بعد از دادن چندین سال مبلغ خاص ازش استفاده کنیم ممنون میشم اون طرح ها رو اعلام کنید .
با سپاس فراوان.
بیمه رو که فقط بیمه های عمر دارن اون هم پوشش اصلی فوت هست و پوشش های اضافی مثل بیماری خاص باید در صورت تمایل تهیه بشه
بانک هایی که حساب برای مستمری دارن فقط رفاه و تجارت هستند

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
بانک پارسیان سه ماهه ۲۱ درصد و شش ماهه ۲۲ درصد میده کسی از این حساب ها اطلاعی داره ؟ بانک پارسیان از لحاظ اعتباری چطوریه ؟

کسی از سپرده های بانک پاسارگاد خبر داره ؟
درود ، پارسیان 6 ماه 22 درصد ، حداقل صد میلیون تومان ، برداشت زودتر از موعد جریمه میخوره مثل حساب های کوتاه مدت

roz96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
درود ، پارسیان 6 ماه 22 درصد ، حداقل صد میلیون تومان ، برداشت زودتر از موعد جریمه میخوره مثل حساب های کوتاه مدت
این حساب کارت بانکی داره و قابل واریز و برداشت هست یا سپرده هست که بهت برگه سپرده گذاری فقط میدن ؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
بیمه رو که فقط بیمه های عمر دارن اون هم پوشش اصلی فوت هست و پوشش های اضافی مثل بیماری خاص باید در صورت تمایل تهیه بشه
بانک هایی که حساب برای مستمری دارن فقط رفاه و تجارت هستند
یعنی بیمه نداریم که فقط مستمری و ارائه خدمات داشته باشه؟
اگه بانک ها فقط رفاه و تجارت بعد از مدتی مستمری میدن این دو بانک توی سایتهاشون میشه این طرح ها رو دید؟
بانکی هست که بجای مستمری یه مبلغ خاصی بده بعد از مثلا ده تا بیست سال بده اما در محاسبه طرح هاشون تصمینی باشه که با سود تضمین شده مبلغ مد نظری بعد از اون مدت بدهند؟چیزی میشه پیدا کرد در سرچ گوگل؟

بالا