• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
سلام دوستان کسی از قوامین خبری نداره؟؟؟؟
قبلا یه حساب یکساله داشت که 2 میلیون مسدودی داشت ولی مثل روزشمار بود اولش 22 درصد بود بعد کردنش 20 درصد و خودشون تمدیدش میکردن
کسی میدونه این حساب 22 درصدی شده یا نه ؟؟؟؟
اگه این 22 درصدی نشده حساب جدیدی نداره که 22 درصد بده با کف پائین ؟؟؟؟؟

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
قبلا یه حساب یکساله داشت که 2 میلیون مسدودی داشت ولی مثل روزشمار بود اولش 22 درصد بود بعد کردنش 20 درصد و خودشون تمدیدش میکردن

سلام
من یکساله اطلاع دارم با کف ۵۰ میلیون ۲۲ درصد این مسدودی برای قدیمی ها ظاهرا تمدید کرده اما برای جدیدا ظاهرا کمتر شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
این حساب کارت بانکی داره و قابل واریز و برداشت هست یا سپرده هست که بهت برگه سپرده گذاری فقط میدن ؟
شما اگر قراره 6ماهه کف صد میلیون تو پارسیان باز کنید. دقیقا همین حساب را بانک تجارت داره دیگه نگران اعتبار و.....نیستید

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
آینده کف یک میلیون روزشمار 22درصد داره متصل به شتاب و اینترنت بانک و....اعتبارشم با قوامین تفاوتی نداره

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
حساب روز شمار 20 درصدی تا پایان شهریور تمدید شده .

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
لطفا راهنمایی کنید
من یک حساب یکساله تو بانک اینده دارم
ایا می توانم دباره یک حساب یکساله دوباره باز کنم

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
یک سری پیشنهاد کلی دارم برای دوستان:

ببینید سود حتی ماهی 5 درصد بیشتر یا کمتر ارزش استرس و فشار فکری شما رو نداره .همین استرس های جزئی روزانه که بنظرتون خیلی مهم نیست و گوشه ذهنتون هسا روهمدیگه جمع میشن بمرور هزارتا مشکل جسمی براتون ایجاد میکنن . پس قبل از هرچیز مهم مدیریت استرس هست که تو زمینه سپرده گذاری :

1. خودتون میدونید دیگه، اکثرا هم دارید اجرا میکنید ، پولتون رو 4 5 قسمت حداقل کنید و هر کدام یکجا بزارید .

2. فقط بانک هایی بزارید که خودتون خیلی بهش اطمینان دارید.

3.سپرده روزشمار هم خوبه ، سقف انتقال وجه اینترنتی بانکتون ببرید بالا ، کوچکترین حدیثی شد قبل از اینکه شایعه زیاد بشه پول جابجا کنید
4.اگر سپرده یکساله یا 6 ماه باز میکنید ، بیشتر از نرخ سود ، نرخ جریمه رو نگاه کنید ، چون فردا روزی شایعه در بیاد استرس بگیرید میرید پولتون وردارید ضرر زیادی میکنید ، ببنید اگه یکروز بخواید پولتون بردارید شرایطش چی هست

در کل بنظرم شایعه ورشکستکی موسسات و بانکها فعلا رو نمودار رو به پایین هست و جو التهابی فروکش کرده ،بنظر من هیچکدوم از این بانکها و موسسات مجاز ورشکست نمیشند (یا نمیزران بشن ) ، ولی حتی رو یک موسسه یا بانک حتی 1 درصد نگرانی استرس دارید ، شک نکنید ، پولتون ببیرید بانک دیگه ای که احساس اطمینان بهتون بده

Last edited:

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
یک سری پیشنهاد کلی دارم برای دوستان:

ببینید سود حتی ماهی 5 درصد بیشتر یا کمتر ارزش استرس و فشار فکری شما رو نداره .همین استرس های جزئی روزانه که بنظرتون خیلی مهم نیست و گوشه ذهنتون هسا روهمدیگه جمع میشن بمرور هزارتا مشکل جسمی براتون ایجاد میکنن . پس قبل از هرچیز مهم مدیریت استرس هست که تو زمینه سپرده گذاری :

1. خودتون میدونید دیگه، اکثرا هم دارید اجرا میکنید ، پولتون رو 4 5 قسمت حداقل کنید و هر کدام یکجا بزارید .

2. فقط بانک هایی بزارید که خودتون خیلی بهش اطمینان دارید.

3.سپرده روزشمار هم خوبه ، سقف انتقال وجه اینترنتی بانکتون ببرید بالا ، کوچکترین حدیثی شد قبل از اینکه شایعه زیاد بشه پول جابجا کنید
4.اگر سپرده یکساله یا 6 ماه باز میکنید ، بیشتر از نرخ سود ، نرخ جریمه رو نگاه کنید ، چون فردا روزی شایعه در بیاد استرس بگیرید میرید پولتون وردارید ضرر زیادی میکنید ، ببنید اگه یکروز بخواید پولتون بردارید شرایطش چی هست

در کل بنظرم شایعه ورشکستکی موسسات و بانکها فعلا رو نمودار رو به پایین هست و جو التهابی فروکش کرده ،بنظر من هیچکدوم از این بانکها و موسسات مجاز ورشکست نمیشند (یا نمیزران بشن ) ، ولی حتی رو یک موسسه یا بانک حتی 1 درصد نگرانی استرس دارید ، شک نکنید ، پولتون ببیرید بانک دیگه ای که احساس اطمینان بهتون بده

سلام با تمام احترامی که به گفته های شما قائل هستم این رو مد نظر قرار بدید که افرادی از خود بانک مرکزی و کارشناسان که باید تلاش کنند در جهت آرام کردن و اطمینان دادن به بانک ها و موسسات مجاز باز هم شاهد هستیم که حتی این کارشناسان و یا بانک مرکزی در گفتگوی خبر ها و یا شبکه خبر که هنوزم کلیپش هست آمدند و گفتن که حتی بانک های مجاز و موسسات مجاز هم در صورت مشکل بوجود آمدن بانک مرکزی تضمین نمیکنه و نهایتا با دادن خط اعتباری شاید مشکلشون حل بشه و با دیدن و شنیدن این حرفها از کارشناسان در مورد حتی مجوز دارها به قول شما استرس به مردم وارد میشه و اثراتش رو داریم در جامعه میبینیم . حداقل کاری که میتونه بانک مرکزی انجام بده همین هست که هر روز در رسانه ها اعلام کنن که مجوز دارها هیچ مشکلی ندارند از نظر منابع تا این همه تاثیرات منفی رو در جامعه نداشته باشیم.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
لطفا راهنمایی کنید
من یک حساب یکساله تو بانک اینده دارم
ایا می توانم دباره یک حساب یکساله دوباره باز کنم
یکی که هیچی هر چندتا خواستید می تونید باز کنید .بانکها و قوانین کشور در پول گرفتن از مردم مشکلی ندارند :D

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
نمیدونم کسی اینو گفته تا حالا یا نه ولی من امروز از بانک دی پرسیدم گفتم اینجا هم بنویسم. شاید کسی بدردش خورد.
بانک دی با کف 50 میلیون حساب کوتاه مدت با سود روزشمار با سود 22٪ باز می‌کنه. گفت تا آخر تیر هم هست ولی شاید تمدید کردن.

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
562
نمیدونم کسی اینو گفته تا حالا یا نه ولی من امروز از بانک دی پرسیدم گفتم اینجا هم بنویسم. شاید کسی بدردش خورد.
بانک دی با کف 50 میلیون حساب کوتاه مدت با سود روزشمار با سود 22٪ باز می‌کنه. گفت تا آخر تیر هم هست ولی شاید تمدید کردن.

بانک دی اوضاعش چطوره ؟ حرفو حدیثی پشتش نیست ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
از ثامن چه خیر ؟

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
با سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی دقیق کنید واقعا نیاز دارم تا چند روز آینده پول رو تو بانک بخوابونم

بنده 20 میلیون تومان در حال حاظر پول دارم ، نمیخوام بخورمش ! میخوام بزارم سپرده و سود بگیرم

لطفا اعلام کنید کدوم بانک معتبر سودش از همه بالا تره

سپرده 6 ماهه
سپرده یک ساله

تشکر ،

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
با سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی دقیق کنید واقعا نیاز دارم تا چند روز آینده پول رو تو بانک بخوابونم

بنده 20 میلیون تومان در حال حاظر پول دارم ، نمیخوام بخورمش ! میخوام بزارم سپرده و سود بگیرم

لطفا اعلام کنید کدوم بانک معتبر سودش از همه بالا تره

سپرده 6 ماهه
سپرده یک ساله

تشکر ،

سلام
با مبلغ شما کف ۱۰ گردشگری یکساله ۲۲ درصد
اینده کف ۱ میلیون یکساله ۲۳ درصد

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
617
سلام
دوستان میشه 2 تا بانک که اطمینان داشته باشیم برای سپرده گذاری بگید ؟
22-23% حتما هم روزشمار باشه
ممنون

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام
دوستان میشه 2 تا بانک که اطمینان داشته باشیم برای سپرده گذاری بگید ؟
22-23% حتما هم روزشمار باشه
ممنون

سلام
با کف ۱ میلیون اینده روزشنار ۲۲ درصد
با کف ۲ میلیون سرمایه ۲۲/۵ درصد روزشمار
شهر با کف ۵۰ میلیون ۲۲ درصد روزشمار

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
617
سلام
با کف ۱ میلیون اینده روزشنار ۲۲ درصد
با کف ۲ میلیون سرمایه ۲۲/۵ درصد روزشمار
شهر با کف ۵۰ میلیون ۲۲ درصد روزشمار

این سه تا بانک معتبره ؟
مشکلی براشون پیش نمیاد ایشالله ؟
بین همین 3 تا کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
این سه تا بانک معتبره ؟
مشکلی براشون پیش نمیاد ایشالله ؟
بین همین 3 تا کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

درود دوست گرامی ، وقتی صحبت اعتبار میشود چون معیار مشخصی و رتبه بندی اعلام نشده نمیتوان با قطعیت حکم داد و صرفا بسته به شواهد و صورت حساب ها مالی ، میزان کفاف سرمایه ، وضعیت ضرر و زیان چند ماه اخیر بانک ، و ریسک شایعه پذیری ،میتوان گمانه زنی هایی کرد :

بانک شهر میزان سرمایه اش حدود 1500 میلیارد تومن هست ، شایعه ای پشتش نیست ، با توجه به اینکه بانک بورسی نیست ، صورت حساب مالی تا سال اخر سال 94 خوب بود و زیان نداشت ، بعدش صورت مالی منتشر نکرده، به بانک مرکزی هم بدهی ندارد .

بانک آینده سرمایه 1600 میلیارد ، صورت حساب مالی منشر شده ، زیانی ثبت نکرده ، اما بدهی بالا به بانک مرکزی داره(ساتانش حالا حالا هم وصل نمیشه ) ، شایعه زیاد براش درست میکنن ولی خداروشکر تا حالا بدون مشکل جلو رفته
بانک سرمایه سرمایه ایش 400 میلیارد تومن بانک بورسی هست و مثل همه بانکهای بورسی زیان ده بوده ، شایعه هم که دوربرش زیاد

بالا