• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
ملت ۱۸درصد میده روزشمار البته ۲۰ملیون رو بلوک میکنه ولی به بقیش دسترسی داری با کارت شتاب.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
بعدا ميشه موجودي رو افزايش داد؟
سود حساب مياد روي همون حساب يا يه حساب جديد باز ميكنن؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
ملت ۱۸درصد میده روزشمار البته ۲۰ملیون رو بلوک میکنه ولی به بقیش دسترسی داری با کارت شتاب.

ممنون اما ایران زمین هم با کف ۱۰۰ هزار تومن ۱۸ درصد میده
جای دیگه ای نیست بیشتر از ۱۸ بده ؟

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
ممنون اما ایران زمین هم با کف ۱۰۰ هزار تومن ۱۸ درصد میده
جای دیگه ای نیست بیشتر از ۱۸ بده ؟
اقتصاد نوین هم ۲۳درصد میده که البته به پول دسترسی نداری از طریق شتاب.فقط تو عابر بانک خودش میتونی برداری.البته بالای ۵۰این سود رو میده.مسکن هم ۱۸درصد داره که کلا کارت نمیدن.

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
اقتصاد نوین هم ۲۳درصد میده که البته به پول دسترسی نداری از طریق شتاب.فقط تو عابر بانک خودش میتونی برداری.البته بالای ۵۰این سود رو میده.مسکن هم ۱۸درصد داره که کلا کارت نمیدن.

من دیروز اقتصاد نوین بودم . مطمینی همچین طرحی داره ؟ اخه صندوقش هم 20.5 درصد بیشتر نمیده

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
من دیروز اقتصاد نوین بودم . مطمینی همچین طرحی داره ؟ اخه صندوقش هم 20.5 درصد بیشتر نمیده
من خودم رفتن پرسیدم ولی خوب گفتن بالای ۵۰باید باشه.

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
شرایط تغییر نکرده شش ماهه ۲۲ درصد سود هم ماهیانه واریز می کنن و سود واریزی قابل برداشت هست

یعنی برای ۶ ماه ۲۲ درصد واریز میکنه؟
یکسالش میشه ۴۴ درصد؟

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
پس اینجور که دوستان گفتن الآن بالاترین سود روزشمار رو اقتصادنوین با 23 درصد میده؟

roz96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
یعنی برای ۶ ماه ۲۲ درصد واریز میکنه؟
یکسالش میشه ۴۴ درصد؟
برای شش ماه ۲۲ درصد باز می کنه اگه بخوای باز با همین سود برات تمدید می کنن دلایلی که من این حساب انتخاب کردم این بود که اول اینکه سریعتر از یک سال به پولت دسترسی داری و اگه شرایط بانک ها عوض شد زودتر می تونی به پولت برسی تا یکساله .... دوم این که سود پولت قابل برداشت هست..... سوم بانک قدیمی هست و سابقه و شعبه های زیادی داره .... اگه بخوای همون جا پولت بمونه بعد از شش ماهه باز می تونی با همین درصد سود تمدیدش کنی

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
چرا کسی اینجا راجب به مشکلات موسسه ارمان یا توسعه حرفی نمیزنه؟ جالبه وقتی بحث سوددهی باشه همه پیشنهاد میدن حالا که ضرردهی شده کلهم ساکت نشستن. ما البته خوشبختانه مالباخته نیستیم ولی محل کارشون رو از ما اجاره گرفتن و الان دو ماهه هم هست اجاره پرداخت نکردن و همش وعده دروغ دارن میدن به نظر شما چکار کنیم و چجوری شکایت کنیم؟ دیروز وعده ادغام با موسسه ملل رو دادن که کاملا کذب محض از آب در اومد

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
چرا کسی اینجا راجب به مشکلات موسسه ارمان یا توسعه حرفی نمیزنه؟ جالبه وقتی بحث سوددهی باشه همه پیشنهاد میدن حالا که ضرردهی شده کلهم ساکت نشستن. ما البته خوشبختانه مالباخته نیستیم ولی محل کارشون رو از ما اجاره گرفتن و الان دو ماهه هم هست اجاره پرداخت نکردن و همش وعده دروغ دارن میدن به نظر شما چکار کنیم و چجوری شکایت کنیم؟ دیروز وعده ادغام با موسسه ملل رو دادن که کاملا کذب محض از آب در اومد
بجز کاسپین که هیچ کس فکرشو نمیکرد اونجوری بشه و بانک مرکزی این رفتار رو انجام بده،سپرده گذاری در موسسات غیرمجاز واقعا عاقلانه نیست و بعد از حجج و میزان سپرده گذاراش باید منتظر چنین روزی میشدن

توسعه هم که موسسه مجاز هست و هیچ مشکلی نداره،

اما در مورد مشکل شما،اگر مستاجر ٣ ماه اجاره نده،میتونین از شورای حل اختلاف جهت تخلیه اقدام کنید

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
وقتی بانک مرکزی خودش اعلام میکنه توی این موسسات غیر مجاز پول نزارید.. وقتی یکی بعد از کاسپین باز پولش رو توی این موسسات میزاره مسئولش فقط و فقط خودشه.. حتما فکر اینجاهاش رو هم کرده

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
بجز کاسپین که هیچ کس فکرشو نمیکرد اونجوری بشه و بانک مرکزی این رفتار رو انجام بده،سپرده گذاری در موسسات غیرمجاز واقعا عاقلانه نیست و بعد از حجج و میزان سپرده گذاراش باید منتظر چنین روزی میشدن

مجاز؟
2-3 تریلیون تومن بدهکار مردمه
تو شهر ما در شعبه اش رو گل گرفتن.

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46

اما در مورد مشکل شما،اگر مستاجر ٣ ماه اجاره نده،میتونین از شورای حل اختلاف جهت تخلیه اقدام کنید

منظورتون بانک توسعه تعاون هست؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
مجاز؟
2-3 تریلیون تومن بدهکار مردمه
تو شهر ما در شعبه اش رو گل گرفتن.
موسسه توسعه مشكلي نداره موسسه وحدت يا همون ارمان غير قانوني تابلوي موسسه توسعه رو زده روي شعبه هاش كه خودش جرم بزرگي هست حالا جالب اينجاست هنوز بعد از مدتها تابلو رو برنداشته

بالا